Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

Wiadomość The Legend of Zelda doczeka się mobilnej odsłony?

15.05.2017 10:38
1
2
conrad_owl
14
Konsul

Może nie czytam was długo patrząc na konto, ale jeszcze w LO (2005-2007) zaglądałem na stronę. Mam ogromną prośbę - przestańcie robić clickbaity. Tytuł nawiązuje do Zeldy, ale obrazek już wskazuje na najnowszą odsłonę. A w tekście mowa o tym, że co najwyżej wypuszczą jakąś mini gierkę. Czy nie można już nigdzie liczyć na uczciwość, na dobry poziom? Cały chory świat goni za pieniędzmi i wynikami. Dajcie sobie na wstrzymanie, macie poziom i zasługujecie na uznanie, a chcecie to zepsuć? Właśnie dlatego nie kupię premium. Na eurogamer mam może i gorsze poradniki (gdy już mam problem), ale całe za darmo. Kupiłbym premium, tylko po co? Poziom spada i to nawet dla mnie jest widoczne odkąd regularnie czytam wasz portal.. Proszę was redakcjo gol - bądźcie uczciwi, normalni, rzetelni.

15.05.2017 12:04
2
odpowiedz
Doniczkapl
10
Centurion

Dlatego uzywam addblocka

15.05.2017 17:11
3
odpowiedz
manriusz
45
JestNasWielu

Dodaj jeszcze kilka rzeczy które zaczęły mnie odpychać od tego serwisu mimo że zaglądam tu niemal codziennie od kilku lat.

-filmiki w jakości SD a HD już tylko Premium w czasach gdzie wszystko jest na YT za darmo i to w fullHD lub 4K
-kopiowanie tytułu np.gry żeby szybko znaleźć info w Google powoduje dodanie info od serwisu o źródle, nigdy i nigdzie czegoś podobnego nie widziałem
-clickbaity jak wyżej
-reklamy przed filmikami, przed chwilą była reklama piwa, 30 sekund, lol
-poziom rzetelnośći leci na łeb
-reklamowanie produktów pod przykrywką recenzji, w całym necie grę mieszają z błotem a tutaj magicznie wspaniała gra

Obudzicie się jak będzie za późno na ratowanie swojego wizerunku.Wiem że mój wpis i tak niczego nie zmieni ale... nadzieja matką głupich.

15.05.2017 17:50
4
1
odpowiedz
1 odpowiedź
zvr
61
Pretorianin

GRYOnline.plTeam

Znowu coś nabroiłem? :D A tak na serio, info głosi, że Nintendo ma zamiar zrobić mobilną Zeldę. Obrazek dałem taki a nie inny, bo nie ma żadnego screena z tej mobilnej gierki. Nie ma tu żadnego kłamstwa z mojej strony, a źródło jak zwykle podałem, a nawet dwa. Poza tym wpisałem w Google z ciekawości, jak inne polskie serwisy to zrobiły i wyskoczyły mi tytuły pokroju "The Legend of Zelda już wkrótce na smartfony", "Nintendo tworzy mobilną odsłonę The Legend of Zelda", "Nintendo pracuje nad mobilną wersją The Legend of Zelda?". Mało tego, w kilku newsach też są screeny z ostatniej odsłony, więc naprawdę nie wiem, gdzie popełniłem błąd. No chyba, że conrad_owl chodzi ci o to, że to plotka. Cóż, nie pierwsza i pewnie nie ostatnia, bo piszemy właściwie o wszystkim. Do tego ta nie pochodzi z jakiegoś randomowego źródła tylko WSJ, więc bardzo możliwe, że to będzie prawda.

Co do filmików w SD, reklam itd. się nie wypowiadam, bo ja tylko newsy piszę :P

16.05.2017 21:54
4.1
conrad_owl
14
Konsul

Właśnie w sieci jest coraz więcej clickbaitu. Kopiując plotki kopiuje się clickbaita. Nie podoba mi się to, odrzuca od niejednych serwisów. Ale chyba jest tak jak piszesz - chcąc podać newsa korzystasz ze źródeł, a większość źródeł sama ma clickbaitowe newsy... Kółko się zamyka. Szkoda. Dzięki za odpowiedź, nieco rozjaśnia podejście.

Wiadomość The Legend of Zelda doczeka się mobilnej odsłony?