Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

Gra Path of Exile | XONE

21.01.2017 00:34
📄
1
zanonimizowany965642
20
Centurion

Na forum gry oraz na innych stronach (i na youtube) są często komentarze, po co wychodzi na XONE, że to niepotrzebne i kosztem wersji PC. Na forum z informacją, że wersja na xbox wyjdzie w tym roku niektórzy nawet pisali, że kończą z grą.
Obejrzałem film na kanale Rivid Gamer i nawet dobrze mówił a emocje nie wzięły górę.
Co do PoE na XONE to tak pewnie będzie zmniejszony poziom trudności co raczej wiadome i handel będzie rozwiązany domem aukcyjnym.
Twórcy więcej zarobią dzięki temu, co przekłada się na dalsze rozwijanie gry a o to chodzi w grach online. Czekam i mam nadzieję, że wszystko będzie OK.

05.09.2017 10:05
maszynypancerne
👍
2
odpowiedz
maszynypancerne
13
Legionista
9.5

No i gra wyszła i kolega nie ma racji @McLovin. Trudność jest taka sama jak na pc i nie ma domu aukcyjnego a jest tablica handlowa na której szukamy przedmiotów. Nie wyszło to kosztem PC, poza tym dlaczego niby wszystko ma być na PC? Konsola nie ma prawa? Zachowujecie się jak dzieci i w ogóle nie jest to logiczne zachowanie. Co do gry. Bardzo dobra i polecam gorąco, jednak trzeba się przygotować na szukanie w necie buildów do postaci bo robienie na własną rękę kończy się źle.

30.09.2017 19:33
DzaQ
3
odpowiedz
DzaQ
59
Purpurowy pożeracz ludzi

Od pecetowego PoE odbiłem się po ok 10 poziomach doświadczenia. Wersja na XO okazał się dla mnie idealna, sterowanie jest bardzo intuicyjne, menusy przejżyste i ogólnie gra się bardzo przyjemnie. Coś czuje, że mam zajęcie na najbliższe wieczory :)

08.10.2017 17:47
4
odpowiedz
harvey18
1
Junior

Trzeba przyznać że niezle im ta gra wyszła. Gra się przyjemnie i sterowanie ok. Nie wiem jak trudnosc na mapach/bossach, ale tak do do tego czasu wszystko wydaje sie fajne - no i mozna bylo sporo zarobic na itemach na poczatku :)

Gra Path of Exile | XONE