Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

Wiadomość Wieści ze świata (Beyond Good & Evil 2, SimBin, The Elder Scrolls Online, Kerbal Space Program, Clockwork Empires) 7...

07.10.2016 17:12
Cziczaki
1
2
Cziczaki
151
Renifer

Fajna scena w tym trailerze do gry Clockwork Empires, czarnoskórzy górnicy wchodzą do kopalni, następuje eksplozja, wychodzi czarnoskóra kobieta i ginie w płomieniach, a biały stoi i macha na to ręką.
Coś czuję, że muszę kupić tę grę i sprawdzić gameplay. : )

07.10.2016 20:39
Mastyl
2
odpowiedz
Mastyl
161
Za godzinę pod Jubilatem

Gram od wczoraj w One Tamriel, jest kilka małych problemów, ale gra dzięki tej aktualizacji jest jeszcze lepsza: ożywia martwe dotąd niskopoziomowe obszary - teraz stanowią wyzwanie.

No i jeszcze ważna zmiana w Update 12: kompletnie przeprojektowano fabułę DLC Craglorn. Teraz nie wymaga aż takiej kooperacji między graczami, jest bardziej solo. Cała strefa została też zresetowana, więc możecie powtórnie ją kończyć.

Ogólnie kolejny krok w dobrym kierunku.

Następny Update Elder Scrolls Online o numerze 13 - będzie zawierał housing.

09.10.2016 13:31
3
odpowiedz
diabel11
15
Legionista

Clockwork Empires kupiłem od razu jak sie pojawiła na Steamie i była kompletnie niegrywalna. Naprawianie gry częściowo polegało na usuwaniu zawartości .... szkoda bo gra oferowała troche więcej na początku niż teraz. Po czym w ciągu 2 lat dodali pare nieistotnych elementów no i usunięto najważniejsze błędy, co nie znaczy żę błędów nie ma.
Czy naprawianie gry powinno trwać 2 lata ???? . Polecam sie porządnie zastanowić przed zakupem. Niestety Clockwork Empires blednie przy RimWorld.

Wiadomość Wieści ze świata (Beyond Good & Evil 2, SimBin, The Elder Scrolls Online, Kerbal Space Program, Clockwork Empires) 7...