Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

Wiadomość Prey - kompendium wiedzy [Aktualizacja #1 informacje z gamescomu]

30.08.2016 00:45
1
zanonimizowany1152280
13
Pretorianin

Kurde no nie powiem.. Jaram i płonę złocistym odzewem chłonę.

"Ponadto w grze zabraknie skryptowanych momentów – system opierać ma się na zaawansowanych symulacjach, sprawiających, że każde podejście do rozgrywki przebiega inaczej."

Naprawdę winszuje to dobrą grę. Choć przyznam że bardziej jara mnie fakt, że Prey będzie czymś w rodzaju solidnego horroru w klimatach science fiction. Coś czego nie ma zawiele w budżetowych AAA. Oczywiście klimat, to że nie możesz przewidzeń gdzie czai się przeciwnik.. duży wywiera wpływ. Ale szczególnie podoba mi się że będą przeciwnicy niczym z Outlasta. Gdzie jedynym sposobem na przetrwanie będzie ucieczka. Zapewne walka będzie się skłaniać do spowalniania takiego molosa, no ale liczę przede wszystkim, że podczas takiego specyficznego rywala gra naprawdę będzie mroczna i brutalna. Chce czuć to samo co podczas spierdalania w takim Outlaście, Until Dawn, Evil Within... i innych grach tego typu. Kurde. Prey ma naprawdę szanse wybić się jako taki mniemany horror z dobrym mocnym klimatem. Ponieważ większość konkurencji leci na skryptach, przejdziesz.. miej więcej gra cie nie zaskoczy. Gdy idziemy w jakiś konkretny system symulacji to sytuacja staje się już dużo bardziej skomplikowana. I nie wątpię że Prey będzie zachwycać rozgrywką niczym najnowszy Doom :)

19.04.2017 15:57
👎
2
odpowiedz
elosidzej
83
Generał

Reklamy dobre, ale ta gra nie będzie hitem!

19.04.2017 16:34
A.l.e.X
😉
3
odpowiedz
1 odpowiedź
A.l.e.X
132
Alekde

elosidzej - dla ciebie może nie bo cóż za nim wyjdzie na piracie zapewne już przestaną cię bawić gry komputerowej ;) niemniej najważniejsze aby mi sprawiła radość a wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują że dostanę rewelacyjną grę sf która będzie mogła konkurować (a liczę że nawet przewyższy) jakościowo serię bioshock.

15.05.2017 13:41
Headh
😁
3.1
Headh
41
Centurion

10 dni wystarczyło żeby stworzyć cracka...

post wyedytowany przez Headh 2017-05-15 13:42:29
Wiadomość Prey - kompendium wiedzy [Aktualizacja #1 informacje z gamescomu]