Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

gameplay.pl Lipcowa aktualizacja oferty Netflix - m.in. Stranger Things, Marco Polo, Dr. House, Hannibal

29.06.2016 23:05
Czarny  Wilk
1
Czarny Wilk
80
Bo jestem czarny

GRYOnline.plTeam

Narzekaczom jaka to polska oferta uboga i wszystko po angielsku polecam zajrzenie na fanpage "Upflix.pl" na Facebooku który na bieżąco informuje o zmianach w polskiej wersji usługi - ładnie widać jak szybko braki są uzupełniane.

post wyedytowany przez Czarny Wilk 2016-06-29 23:06:15
30.06.2016 00:54
2
odpowiedz
1 odpowiedź
Seklez
34
Chorąży

Czarny Wilk - No i czemu w takim tonie piszesz o ludziach, którzy chcieliby za cenę pełnego produktu dostać pełny produkt.
Plus jest taki, że konkurencja na rynku VOD jest coraz większa i za jakiś czas możemy mieć do czynienia z satysfakcjonującą ofertą.

post wyedytowany przez Seklez 2016-06-30 01:01:20
30.06.2016 10:09
Czarny  Wilk
2.1
Czarny Wilk
80
Bo jestem czarny

GRYOnline.plTeam

Temu że większość tych ludzi zachowuje się jak panicze którym by było źle choćby im zapłacono za korzystanie z Netfliksa. I korzystają z tego jako wygodnej wymówki do dalszego piracenia na cda czy innych torrentach. Jeśli kogoś zabolał mój post to doskonale, bo najpewniej się załapał do tej właśnie kategorii ;)

09.07.2016 15:56
3
1
odpowiedz
1 odpowiedź
Seklez
34
Chorąży

Widzę, że nie rozumiesz na czym powinna polegać relacja klient - sprzedawca.Myślisz, że gdyby ludzie za sam napis "Netflix" wykupili w Polsce milion subskrypcji firma miałaby jakiekolwiek powód do wzbogacania oferty?

Odpowiedz proszę, gdzie widzisz błąd logiczny: 100% produktu w USA kosztuje X, 10% produktu w Polsce kosztuje X -> polscy klienci stwierdzają, że oferta jest niekorzystna i chcą wyrównania zawartości lub obniżenia ceny.

Oczywiście, że problem piracenia nadal będzie występował ale takie działania producentów nie sprzyjają zmniejszeniu tego problemu ale to nie jest temat w tej dyskusji bo nikt tu piractwa nie usprawiedliwia.

Nie to żeby twój post mnie zabolał, po prostu lubię dyskutować ale na jakiej podstawie połączyłeś wyżej opisane "narzekanie" z moim "najpewniej" piraceniem?

post wyedytowany przez Seklez 2016-07-09 15:57:08
09.07.2016 18:08
Czarny  Wilk
3.1
Czarny Wilk
80
Bo jestem czarny

GRYOnline.plTeam

Wypowiedź dotyczyła, jak zaznaczyłem, większości ludzi - akurat w tym wątku o dziwo się nie pojawili, ale jak przejrzysz forum pod frazę "Netflix", to znajdziesz ich tu naprawdę od groma. Poza tym żadną tajemnicą nie jest, że:
- Polski Netflix już w chwili debiutu oferował więcej contentu niż dorosły, pracujący człowiek jest w stanie obejrzeć w ciągu kilku miesięcy. I więcej niż jakakolwiek polska alternatywa (przynajmniej o ile mi wiadomo). Jedynym problemem był brak rodzimego języka w większości tytułów
- Przez te kilka miesięcy oferta powiększyła się znacznie, a problem z brakiem polskiej wersji stał się marginalny.
- Docelowo w ciągu pięciu lat oferta PL i USA mają się zrównać. Nie ma tu żadnej złej woli ze strony Netfliksa, od początku było mówione że problemem są wcześniejsze umowy licencyjne które uniemożliwiają NF dodanie danych tytułów w kraju dopóki umowy te nie wygasną. Patrząc po tym w jakim tempie kolejne rzeczy są faktycznie dodawane spokojnie można założyć, że to żadna ściema.

Bojkotowanie Netfliksa PL bo Netfliks USA ma więcej contentu ma mniej sensu niż bojkotowanie Steama bo Rosjanie mają taniej czy europejskiego PS Store bo w Store w USA robią lepsze promocje. Zawsze znajdzie się jakiś kraj/region który daną rzecz dostępną międzynarodowo będzie miał taniej/lepiej. Jakbym miał z tego powodu nie kupować tak jak deklaruje to tyle osób odnośnie Netfliksa, to nie oglądałbym filmów, nie czytał komiksów, nie grał w gry.

gameplay.pl Lipcowa aktualizacja oferty Netflix - m.in. Stranger Things, Marco Polo, Dr. House, Hannibal