Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

Wiadomość Sid Meier’s Civilization VI - nowy film pokazuje zmiany w systemie miast

21.06.2016 12:25
Haako
1
Haako
16
Legionista
Wideo

Warto dodać, że w tym samym czasie opublikowano filmik objaśniajcy cechy cywilizacji Ameryki i Teddy Roosevelt'a: [link]

W skrócie:

spoiler start

Amerykanie mogą szybciej zdobywać premię odnośnie ustrojów, mają lepsze myśliwce (P-51 Mustang, era przemysłowa) oraz specjalny budynek w dzielnicy kulturowej (studio filmowe, era nowoczesna - premia do turystyki). Bonusy Roosevelt'a to lepsza kawaleria (Rough Rider, era przemysłowa), premia dla wojsk gdy walczą na ojczystym kontynencie i bonus do turystyki w parkach narodowych.

spoiler stop

post wyedytowany przez Haako 2016-06-21 12:29:52
21.06.2016 20:51
2
odpowiedz
Grzesiu10
50
Centurion

W takim razie budynki jako takie nie będą powstawały na polu miejskim. Nie masz dzielnicy naukowej to nie zbudujesz biblioteki itd. Ciekawi mnie, czy taki dystrykt będzie musiał być obsadzony przez obywatela, aby działał. Pewnie tak będzie i na wejściu trzeba będzie z 3-4 obywateli zarezerwować do dystryktów.
Zmiany wyglądają ciekawie i dziwnie zarazem, ale wszystko przez to, że ciągle patrzę na nie przez pryzmat mechaniki z V(pewnie nie tylko ja) i w praktyce to będzie inaczej powiązane między sobą.

Wiadomość Sid Meier’s Civilization VI - nowy film pokazuje zmiany w systemie miast