Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

Gra The Technomancer | PS4

23.04.2016 16:26
1
zanonimizowany1148909
3
Centurion
7.0

Ciekawe co to będzie za gra?na kozaki się nie zapowiada bo recenzji za dużo nie ma klimat cyberpunku w rpg raczej nie lubię ale ze w wakacje wiele nowości nie wychodzi to przetestuje ten tytul

28.06.2016 20:33
👍
2
odpowiedz
mateushec
1
Junior

Gra się naprawdę dobrze jestem mile zaskoczony zwlaszca na wysokim poziomie trudności

06.07.2016 18:42
sylwek11pl
3
odpowiedz
sylwek11pl
10
Legionista
7.0

Czuć potencjał tej gry ale jest słabo wykorzystany.
Mogli się troszkę lepiej postarać, muzyka w tle jest momentami fajna ale jednak marnieje, to samo z zadaniami, lokacjami, towarzyszami itd.

Niby się rozkręca ale nagle stopuje :)

08.07.2016 11:56
4
odpowiedz
Lukasz20202
19
Chorąży

Liczyłem na dobre RPG, ale gdyby nie fakt że wydałem na to 200 zł nie skończyłbym tej gry. Fabuła strasznie nudna, żadne zadanie mnie nie zaciekawiło a miasto jest martwe. NPC stoją jak kołki przez całą grę w tych samych miejscach, wrogowie cały czas odradzają się w tych samych miejscach i z tą samą ilością, ciągle wracamy do tych samych miejsc jak w Dragon Age 2, tylko że tam chociaż się chciało grać ze względu na fabule. W walce z wieloma przeciwnikami robi się chaos. Podsumowując jest to gra klasy B lub nawet C za cenę gry AAA, można zagrać jak stanieje do maksymalnie 70 zł i nie będzie żadnych zaległości do nadrobienia. Grałem w wersje PS4 i nie zauważyłem żadnych problemów technicznych.

16.10.2016 09:32
pabblopl
👍
5
odpowiedz
pabblopl
28
Chorąży
8.0

Zacznę od tego że gra jest świetna. Warunkiem koniecznym z zadowolenia jest bycie fanem cRPG, cyberpunku, no i trzeba przymknąć oko na niektóre elementy gry ( tak jak kolega pisał NPC zachowują się nienaturalnie, eksploracja zazwyczaj w tych samych skrzyniach i szafkach, takie miałem wrażenie że te rozwiązania stosowano standardowo jeszcze kilka lat wcześniej) - co akurat nie jest jakimś problemem biorąc pod uwagę wielkość studia które tworzyło grę. Osobiście grając odczuwałem wielką satysfakcję prawie w każdym elemencie gry, a gra nie jest gorsza od flagowych gier tego typu czołowych molochów, a w niektórych elementach nawet lepsza. Według mnie dialogi są idealne, historia i fabuła klei się całości, nie zdarzyło mi się wybrać opcji dialogowej żeby to sztucznie zabrzmiało (Fallout 4), a wybory naprawdę dają wrażenie wyborów, są sprecyzowane jasno, pokazują opcją wybór i ma się wrażenie że naprawdę dokonuje się wyboru. Najważniejsza jest fabuła i misje poboczne - tych aurat jest tyle ile trzeba a nie jak w Wiedźminie nasrane na każdym drzewie , tablicy npc-u. Misje poboczne nie odbiegają daleko od wątku i klimatu głównej fabuły co powodowało u mnie większe wrażenie wniknięcia w przedstawiony świat. Postaci w drużynie są fajnie przemyślane, dobrze są rozrysowane linie dialogowe miedzy nimi i fajne problemy mają, po kilku godzinach żyjemy grą chce się w nią grać, a fabuła wciąga - zdaje sobie sprawę że nie każdego, wpływy pomiędzy frakcjami mają często podłoże polityczne, gra porusza temat półświatka gangsterskiego (prostytutki, złodzieje, handlarze, kontrabanda), jest wątek rasowy, religijny - nie każdy tego oczekuje w grze - dla mnie bomba ale mam 40 lat. Jednego żałuje - gra wyszła chyba w tym roku a ja się o niej dowiedziałem przypadkowo na promocji w psstore, szkoda że eksperci z mojej ulubionej redakcji nie zrobili żadnego materiału o tej grze, bo naprawdę gra zasługuje na uznanie i trzeba doceniać pracę studia Spiders żeby dalej tworzyli tak dobre gry.

20.05.2017 08:33
black-aro
6
odpowiedz
black-aro
61
Pretorianin
7.5

Gra spoko, tylko pod koniec trochę męczące jest chodzenie "x" razy w te same miejsca

27.09.2020 13:33
Jaro90
7
odpowiedz
Jaro90
13
Legionista

W wersji na PS4 ciekawa propozycja, niskobudżetowa. Mimo to ma coś w sobie co przyciąga i chce się ją ukończyć. Możliwość rozwoju różnych klas i grania różnymi stylami jest ciekawą propozycją. Kilka lokacji do zwiedzenia, fabuła ok, bez rewelacji, ale też nie nudzi. Dużo misji polega na zebraniu czegoś, przyniesienia w określone miejsce, ale tak to już jest w tego typu grach, nic odtwórczego się nie wymyśli. Pod koniec gry przemierzanie tych samych lokacji jest już bardzo nudne. Grę kupiłem w tym roku za jakieś 15 zł w pudełku, więc prawie jak za free. Gdybym miał dać ponad 100 zł, to już bym się zastanowił. Jak ktoś lubi RPG i ma możliwość kupić za parę zł to polecam, warto

Gra The Technomancer | PS4