Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

Wiadomość Rust – ponad 3,5 miliona sprzedanych egzemplarzy

15.04.2016 14:08
😁
1
b4r4n
120
Brak

Krótkowzroczny developer. Ludzie płacą kupę kasy za "wygląd" w grach online, a oni myśleli, że wszyscy to oleją.

15.04.2016 17:13
2
1
odpowiedz
blacharski
4
Pretorianin

Niech poprawią zużycie RAM, bo czasami przy 8GB ramu, windows wywala info, że RAM się zapełnił. Plik stronicowania trzeba podbić do np. 10 GB by komunikat nie dręczył.
Niech też poprawią AI zwierząt, bo jest gorsze niż w najgorszych grach świata. Sarny pod wodą chodzą, dziki również chodzą pod wodą, niedźwiedzie i dzikie psy też.
Konie przenikają przez budynki, skały i wszystko inne! Jak to możliwe, że Garry (niby ogarnięty gość) nie dał kolizjo zwierzętom i nie potrafi dopisać do ich AI by wodę omijały, a nie traktowały dno rzeki i oceanu jako polana porośnięta trawą.
Dodatkowo zwierzęta nie potrafią uciekać naturalnie.

Krótko mówiąc, optymalizacja zużycia RAM, poprawienie AI są ważniejszymi rzeczami niż wymyślanie jak tu sprzedać za prawdziwe pieniądze kartkę, która wylosuje nam rozmiar wacka i kolor skóry. Jak widać, hajs ważniejszy od reszty gry, a gra przecież jest płatna i w Alfie od jakichś 3 lat! W 3 lata to trzy części Assassins Creed robią z nową fabułą i budynkami, a devsi Rusta tarzają się w forsie i nie potrafią zatrudnić trzech studentów, którzy by za nich zrobili znacznie więcej.

Jeszcze dodam, że czasami ktoś bana w grze wyłapuje za hacki. Myślałem, że problem cheaterów zniknął, widocznie byłem w błędzie.

post wyedytowany przez blacharski 2016-04-15 17:15:47
15.04.2016 17:19
3
odpowiedz
blacharski
4
Pretorianin

Zapomniałem dodać, że nadal można stawiać skrzynie, piec i inne rzeczy tak by przez ściany dało się z nich korzystać, czyli trzeba uważać by gracze nas nie okradli, bo programiści są zbyt głupi by ten błąd naprawić w 3 lata.
Jak ktoś nie wierzy, to niech postawi piecyk przy ścianie, najbliżej jak się da i niech z zewnątrz zobaczy, że 20% piecyku wystaje przez ścianę i można wrzucać i wyciągać przedmioty z niego! Sprawdzałem to parę dni temu.

Wiadomość Rust – ponad 3,5 miliona sprzedanych egzemplarzy