Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

Gra Blues And Bullets | PC

11.03.2016 11:30
1
karvimaga
96
Generał
9.5

Świetna gra i w dodatku Po POLSKU! Polecam!

14.03.2016 15:02
2
odpowiedz
karvimaga
96
Generał

Ludzie musiscie w to zagrać!! Świetna wciągająca historia!! dla mnie Czarny Koń ! w dodatku w PL ! nic tylko brać.

Ukończyłem 2 epizod i z niecierpliwością czekam na 3 !

10.10.2016 06:20
3
odpowiedz
gex18
2
Junior

Karvimaga czy gra na pewno jest po polsku?

17.12.2016 16:38
👍
4
odpowiedz
vojcikowna
8
Legionista

Na razie powstrzymam się od ostatecznej oceny, bo dopiero kończę pierwszy epizod, ale generalnie grę oceniam na plus.
Historia intryguje i już w tym momencie wiem, że na pewno sięgnę po kolejny epizod i wysoce prawdopodobne, że także po następne.
Oprawa graficzna tworzy specyficzny, lekko przytłaczający wręcz i budujący napięcie klimat, jednak przyczepię się do tego, że pomimo ustawienia jakości na wysoką, nie powala na kolana, a brak kolorów sprawia, iż obraz często wydaje mi się niewyraźny, a niektóre przedmioty są ciężkie do zidentyfikowania - być może to zabieg celowy, który miał na celu utrudnienie graczowi znalezienie dowodów etc., dla mnie trochę irytujący.
Przyczepię się też do sterowania, na PC dość oporne, szczególnie w momentach walki.

spoiler start

W momencie, w którym zabandażowany koleś wyskakuje z szafy (nie pamiętam jego imienia i nazwiska aktualnie), nauczyłam się kolejności klawiszy niemalże na pamięć, i chociaż naciskałam je w odpowiedniej kolejności i naprawdę szybko, miałam wrażenie, że gra jakby w ogóle nie koduje, że taka czynność ma miejsce.

spoiler stop


Widzę dużo podobieństw do Life is Strange, jeżeli chodzi o pewne rozwiązania, ale to akurat na plus, bo wyżej wymienioną grę bardzo sobie cenię.
Nie można przejść obojętnie także wobec faktu, iż można grać w nią po polsku, co na pewno pozytywnie wpływa na jakość grania, szczególnie jeśli ktoś zna angielski wystarczająco, aby zorientować się w którym momencie tłumacze zdecydowali się na "ugrzecznienie" wulgaryzmów :)
Jeśli ktoś jest fanem seriali takich jak Hannibal czy True Detective i gier skupiających się głównie na fabule (jak LiS), ta pozycja na pewno przypadnie mu do gustu.
POLECAM!

13.01.2018 19:22
😡
5
odpowiedz
Koyocisko
10
Pretorianin

Wygląda na to, że nie będzie więcej epizodów....porażka

Gra Blues And Bullets | PC