Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

Gra Street Fighter V | PS4

17.02.2016 21:06
DeadSpace12
😃
1
DeadSpace12
84
Konsul

Ogólnie rzecz biorąc, gra jest bardzo dobra. Grafika która naprawdę cieszy oko, świetna mechanika, genialne postacie te które wracają, oraz te nowe. Jednakże obecnie gra jest bardzo uszczuplona. Mało trybów, problemy z siecią, brak jakiejkolwiek kastomizacji postaci która pojawiła się w IV, ogólnie bida z nyndzą. Capcom obiecał w niedługim czasie aktualizacje które mają sporo nowego wprowadzić, więc gra przytyje. Na chwilę obecną grę naprawdę warto kupić, można znajomym nieźle obić mordę, ale na ostateczną ocenę wystawię po wprowadzeniu sklepu.

post wyedytowany przez DeadSpace12 2016-02-17 21:07:21
19.03.2016 17:09
2
odpowiedz
zanonimizowany1148909
3
Centurion

Ogólnie fajna jeżeli chodzi o walki...fajne komba,postacie,ale co mi nie odpowiada to praktycznie brak kampanii,plansze do fightow dość słabe graficznie,mortal kombat to nie jest.7/10

26.11.2016 15:29
3
odpowiedz
mmnapoli
10
Legionista
7.5

Nie wiem skąd tak niska ocena. Gram w Streetka od SFII na Amidze i oceniam całkiem nieźle ostatni wypust. Nie jest to coś nadzwyczaj porywającego ale stary dobry streetek w odświeżonej grafice. Nudzi się tak samo szybko jak każdy inny wcześniejszy :-) Ocena 7 jest dlatego, że autorzy nie ulepszyli, rewolucyjnie zmienili na plus ani też nie skopali. "Dzięki" niskiej ocenie na tym portalu ceny gry są bardzo przystępne i mimo wszystko polecam każdemu fanowi Streeta.

10.03.2017 11:33
Czarny  Wilk
4
odpowiedz
Czarny Wilk
77
Bo jestem czarny

GRYOnline.plTeam

Wczoraj zacząłem grać i o ile system walki robi dobre pierwsze wrażenie, tak gra ma dwa fundamentalne problemy. Pierwszy to czasy ładowania - do pół minuty czekania na rozpoczęcie pojedynczej walki czy po kilka sekund oczekiwania na załadowanie się kolejnych podstron w menu głównym to stanowczo za dużo jak na bijatykę, nie mówiąc o tym że momentami grze zdarzają się dużo dłuższe chwile namysłu - zwłaszcza po kończeniu trybów fabularnych poszczególnych postaci. Dwie -trzy walki, po których na powrót do menu głównego trzeba czekać tak długo, że kilka razy zacząłem zastanawiać się czy gra się po prostu nie zwiesiła.

Drugi problem to fakt, że głównym czynnikiem zachęcającym do dłuższej zabawy jest zbieranie waluty, za którą kupujemy nowe postacie, poziomy, kostiumy itp. Żeby jednak zbieranie waluty w ogóle działało, musimy być podłączeni do serwerów Capcomu - nawet gdy gramy stricte offline. A serwery te są NIEWIARYGODNIE niestabilne - w ciągu 3-4 godzin rozłączyło mnie dobre dwadzieścia razy, czasem w środku walki, przerywając ją i wyrzucając do menu głównego - mimo że bawiłem się trybami offline. Można to olać, przejść na dobre w tryb offline i po prostu cieszyć się grą - ale wtedy zapomnijcie o dodatkowych postaciach, mapach czy czymkolwiek innym, a bez tego zawartości jest mniej niż można by chcieć.

Gra Street Fighter V | PS4