Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

Wiadomość Dark Souls III - zawartość Edycji Kolekcjonerskiej i Edycji Prestiżowej

10.11.2015 09:24
legolas93
1
legolas93
45
Konsul

Kolekcjonerka się prezentuje całkiem zacnie, szkoda tylko, że nie rozumiem zbytnio fenomenu tej serii, Dark Souls pierwsza część mi się bardzo podobała, był to swego rodzaju powiew świeżości w branży, ale dwójka, no cóż, to moja opinia, ale to jakby lekko zmieniony klon poprzedniej części i czuję, że trójka będzie taka sama. W sumie, gdyby nie poziom trudności i wymagająca walka to nie wiem co mogłoby do tych gierek przyciągać. Szczerze, to bardziej mnie ciekawi od momentu premiery Bloodborne, kiedyś gdy kupię ponownie PS4, przed premierą Horizon zapewne to będzie to na pewno jeden z moich tytułów startowych. To jest jak na razie jedyna gierka na PS, w którą ja posiadacz XOne bym sobie pograł.

10.11.2015 16:26
2
odpowiedz
Murabura
112
Generał

@legolas93
jesli chodzi o Dark Souls II wielu ma podobne zdanie. klon z usprawnieniami, prowadzeniem korytarzowymi lokacjami i bezsensownymi mechanikami jak soul memory. ogolnie przyjelo sie taki stan rzeczy brakiem Miyazakiego jako glownodowodzacego a jedynie nadzorcy bo w tym czasie zajety byl wlasnie Bloodborne.
z informacji o Dark Souls III i najnowszych gameplayow z stress test mozna zauwazyc sporo zmian jak np mana, battle arts i nieco szybsze tempo rozgrywki. akurat o ta czesc jestem bardziej spokojny bo i Miyazaki znow dowodzi przy jej tworzeniu. tym razem jednak mozna miec wrazenie duzej inspiracji Bloodborne - zobaczymy czy wyjdzie to grze na dobre.

12.11.2015 13:59
👍
3
odpowiedz
zanonimizowany652110
37
Generał

Nie mogę się doczekać kolejnych godzin umierania!

Wiadomość Dark Souls III - zawartość Edycji Kolekcjonerskiej i Edycji Prestiżowej