mik18
90
Generał

Ja mówię 0:2

PS. Jak media mówią o meczu to nie chce nic mówi. Bo jak grali z Niemcami to media też gadali gadali i co się stało?

Legend

Szkocja-Polska 2:1. Rok temu Szkoci o mało nie wywieźli kompletu punktów z Warszawy. Ale dalej bawiąc się w typowanie myślę, że i tak Polska awansuje. W niedzielę w Warszawie mecz z Eire.

08.10.2015 11:56
9
odpowiedz
zanonimizowany561661
45
Senator

Lewandowski do Zera, a poważnie Szkoci są całkowicie porównywalnym przeciwnikiem więc może być różnie.

08.10.2015 12:02
10
odpowiedz
zanonimizowany939625
53
Generał

Szkoci wygrają wg mnie. Grają szybki i siłowy futbol, a to może wystarczyć na nas. Lewandowski w klubie, a w reprezentacji to zupełnie inna para kaloszy. Ale Zobaczymy:)

Legend

2:1 dla Polski, do połowy będziemy przegrywać, a po przerwie rzucimy się na rywala i w ostatnim momencie wygramy :P Jak szaleć z obstawianiem to szaleć :D

Centurion

Trochę dziwna sytuacja, niby awans jest o krok, a jednak nie byłbym jakoś zszokowany dwiema porażkami i spektakularną wtopą, czyli czwartym miejscem w grupie. Myślę, że jednak dadzą radę wywalczyć dzisiaj co najmniej remis, więc powiedzmy 2:2, raz jeszcze.

Generał

Jeśli zamiast obrony u nas ciągle będzie grała jej atrapa, to przegramy.

Generał

Jak nasi się obsrają to przegramy pewnie 2:0, a jak nie to myślę że 2:1/2:0 jest w naszym zasięgu.

Hashira

Mam nadzieję, że chociaż z dwie bramy strzelą, a ile nam wsadzą, to już zależy od dziur w obronie, oby jak najmniej.

Konsul

Szkoci nie mają nic do stracenia. Albo zagrają na pełnej piździe albo wypadają z gry o EURO. Nasi są w trochę lepszej sytuacji bo nawet porażka daje nam wciąż szanse na awans albo grę w barażach. Wyczuwam dużo ostrej gry u szkotów i lekkiego obsrania się naszych w obawie o kontuzję, kilka żółtych kartek w pierwszej części u szkotów i słabą pierwszą połowę naszych. Jeśli taki będzie scenariusz to typuje remis 2-2 albo porażkę ale nie większą niż 2-0. Jeśli natomiast nasi również zagrają na pełnej piździe i zero obaw o nogi to obstawiam czerwo u szkotów i wygraną naszych również maksymalnie 0-2.

Hashira

No to już za godzinę pora rozpocząć januszowanie.

08.10.2015 19:46
29
odpowiedz
przemosg
10
Centurion

1:2 chociaz moze nie. 2:2 z czego dwie bramki Lewego.

Generał

Dajcie lepiej link do działającego streamu.

214

Odkryłem, że ipla pozwala dziś legalnie za darmo to obejrzeć, jeśli jest się abonentem sieci Plus. A ja niestety jestem abonentem tej gównianej firmy ;p

Legend

Po pierwszej połowie: Poloki grały całkiem mądrze taktycznie. Zagęściły środek pola. Niestety, dość często brakowało umiejętności, stąd niecelne podania, złe tempo rozgrywania akcji, złe krycie, słabe przyjęcie piłki...

Centurion

Operacja "sfrajerzyć awans na Euro" rozpoczęta.

128

I było tak pięknie. Pierwsze miejsce w grupie było a teraz wyjdzie, że nawet się nie dostaniemy na Euro ;(

08.10.2015 22:30
46
odpowiedz
7
Generał

Ja pierdylę.

Dobrze że nie straciłem czasu na oglądanie tego meczu.

Ja pier...

6 sekund przed końcem doliczonego czasu ?

Większego farta nie można było sobie wymyśleć:D

Niech Nawałka w przyszłym spotkaniu nie wpuszcza na boisko Krychowiaka, bo jego niepewność przy piłce i przy zagraniach, wywołuje u mnie białą gorączkę. Kolejny faworyt to Jodłowiec. Nawet Wawrzyniak nie był tak cienki.

53
odpowiedz
114
Legend

Poloki zagrały lepiej niż w Warszawie, Szkoty słabiej, ale wynik taki sam ;)

Irlandia pierwszy raz w historii wygrywa z Niemcami i zrównuje się w punktach z naszą reprezentacją.

08.10.2015 22:45
reksio
54
odpowiedz
reksio
214

Do ziemniaków to kibiców a nie piłkarzy.

214

Ta. Lewandowski strzelił na chwilę przed gwizdkiem. A właściwie to piłkę wtoczył do bramki wraz ze szkockim obrońcą ;p

Senator

Jeżeli Mączyński jest najlepszy spośród tych kopaczy, to z czym do ludzi... Druga połowa to dzida górą i do przodu. Krychowiak to chyba nie zagrał żadnej piłki po ziemi... Do tego zmiany, które nic nie wnosiły. Nawałka i jego kadrowicze mają więcej szczęścia niż umiejętności.

08.10.2015 22:57
😍
60
odpowiedz
78

eeeh druga połowa to tragedia, mieliśmy dwa farty w tym meczu, pierwszy w drugiej minucie, drugi w ostatniej, na dodatek Niemcy przegrali z Irlandią

08.10.2015 23:00
reksio
61
odpowiedz
reksio
214

Ma ktoś streama do meczu Irlandii i Niemców?

na dodatek Niemcy przegrali z Irlandią

To raczej niefart bo teraz mamy tyle samo pkt co Irlandia i o awansie zadecyduje niedzielny mecz. Jakby Niemcy wygrali byłoby łatwiej przy naszym remisie ze Szkocją

BE_WANTED
63
odpowiedz
BE_WANTED
109
Wymiatacz

Więc w niedzielę byle nie przegrać. Ciekawe co w przypadku baraży - na kogo trafią:)

Generalissimus

bogi1 - wynik Niemców z Irlandią praktycznie nie miał znaczenia (w przypadku naszej porażki czy też remisu ze Szkotami)
Jedyna różnica jaka była to przy porażce Irlandii z Niemcami każdy remis i wygrana daje nam bezpośredni awans na ME.
Teraz awans na ME daje nam dowolna wygrana lub remis 0:0 i 1:1 wyższy remis i porażka to baraże.

Centurion

I tak wchodzą wtedy z 2 miejsca. Jakikolwiek byłby wynik w Warszawie. Przy remisie lub naszej wygranej weszliby za nami, przy zwycięstwie Irlandczyków za nimi.

08.10.2015 23:16
67
odpowiedz
78

Davidian - jak ty to liczysz? remis 0:0 i 1:1 wyższy remis to baraże.

08.10.2015 23:18
68
odpowiedz
krontsk
1
Centurion

Przy remisie 2:2 w Warszawie Irlandczycy mają 2 strzelone na wyjeździe, 1 u siebie, a my odwrotnie - 1 na wyjeździe i 2 u siebie, dlatego wygrywają z nami w bezpośrednim starciu przy wyższym remisie niż 1:1. Bramki strzelone na wyjeździe są "cenniejsze".

08.10.2015 23:23
Davidian
69
odpowiedz
Davidian
188

zając poziomka - normalnie liczę zgodnie z zasadami jakie obowiązują. Każda wygrana i remis 0:0 i 1:1 utrzymujemy drugą pozycję, każda porażka i remis od 2:2 w górę - baraże.

Jest jeden wyjątek - porażka Niemców z Gruzją wtedy każdy remis w meczu Polska - Irlandia daje nam awans i Irlandii a Niemców wpycha do baraży :D

08.10.2015 23:26
70
odpowiedz
zanonimizowany649466
114
Senator

Bramka strzelona na wyjeździe liczy się podwójnie, a co do meczu to tak jak pierwszą połowe zagraliśmy dobrze, tak drugą bardzo słabo, tylko fuks na uchronił od porażki, a z Irlandią czeka nas bardzo ciężki bój

08.10.2015 23:31
Falcao_82
71
odpowiedz
Falcao_82
153

Memrok19. Bramka na wyjeździe liczy sie podwójnie ? Od kiedy ?

08.10.2015 23:33
72
odpowiedz
114
Senator

Falcao_82--- od zawsze

Jeżeli drużyna X wygrała z drużyną Y 2:1 na wyjeździe, a na własnym terenie przegrała 0:1, wtedy awans uzyskuje drużyna X

08.10.2015 23:41
Falcao_82
73
odpowiedz
Falcao_82
153

A co w sytuacji 2:1 i 0:0 ? Mamy remis bo bramka na wyjeździe liczy sie podwójnie? Bramki na wyjeździe możesz liczyć jako 1.01 lub 1.9999 ale nie podwójnie. Wiem że bramki na wyjeździe dają przewagę i wiem co masz na myśli ale cholernie źle się wyraziłeś.

Po co ta matematyka na ''ułamkach''?
w niedzielę wygramy wyraźnie i jedziemy na ME ;)

Bramka strzelona na wyjeździe liczy się podwójnie

Jeśli padną wyniki 2(x)-1(y), a następnie w rewanżu 3(y)-2(x), to ostateczny rezultat dwumeczu brzmi 6(x)-5(y)?

08.10.2015 23:57
😈
76
odpowiedz
114
Legend

Sprawa jest prosta. Niemcy przegrywają z Gruzją, w Warszawie jest remis i do Francji jadą Polska i Eire. Trzy zespoły mają tyle samo punktów, ale Polska i Eire lepszy bilans bezpośrednich meczów z Niemcami.

09.10.2015 00:03