Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

Wiadomość Dragon Age Inkwizycja otrzyma kolejny fabularny dodatek

02.06.2015 13:50
xsas
1
xsas
158
SG-1

"Twórcy nie sądzą, aby wprowadzenie protagonisty Dragon’s Age: Początek w formie niegrywalnej postaci było dobrym pomysłem." - Aha... ale wprowadzenie Hawke'a już takim było?
A może skoro tak twierdzą, to SS ponownie pojawi się jako protagonista? Poza tym zawsze mogą wprowadzić komendanta straży z DA:A ;p

02.06.2015 13:56
Martius_GW
2
odpowiedz
Martius_GW
61
Generał

To pewnie kwestia kosztów i skomplikowania. Hawke to wygląd jednej ludzkiej postaci i obie płci. Główna postać z Origins to jednak kilka ras i różne klasy społeczne. Z tego samego powodu jeśli doczekamy się kolejnej gry wątpię, żeby umieścili tam inkwizytora.

02.06.2015 14:32
typical hater
3
odpowiedz
typical hater
62
Aedan Cousland

To raczej nic dziwnego, skoro od Inkwizycji nie ma importowania save'ów, a kombinacja ras, klas i wariacji wyglądu praktycznie uniemożliwia odtworzenie Strażnika bez importu.

02.06.2015 21:14
xsas
4
odpowiedz
xsas
158
SG-1

@Martius_GW; @typical hater
Jak to nie można odtworzyć SS w Inkwizycji? Przecież z tego co wiem, to DA:I ma edytor w którym można tworzyć herosa/heroinę wszystkich ras z DA:O plus Qunari. Brak importu? przecież jest DA Keep, gdzie wybieraliśmy dokonania jako SS i Hawke. W czym więc problem? Chyba wyłącznie w dubbingu, no i ew. domyślnym wyglądzie SS (bo takiego w DA:O nie było - trailerów nie liczę, bo tej postaci w Początku nie było, chyba że za pomocą modów)

Wiadomość Dragon Age Inkwizycja otrzyma kolejny fabularny dodatek