Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

Gra Toren | PC

16.05.2015 18:45
1
maciek.ittech
39
Pretorianin
5.5

Szkoda czasu i pieniędzy na tak niedopracowane gry - przynajmniej w dniu premiery, chyba, że na PC zdążą grę należycie załatać, bo ogrom bugów, niedociągnięć, niedopracowań jest tak ogromny, że można by godzinami o tym opowiadać.Sama opowieść jest dość wciągająca, muzyka jest przepiękna i niecodzienny klimat - To duże zalety, tej produkcji, jednak nie tak duże, jak ilość niedoróbek. Może kiedyś ją spatchują, kto wie.

18.05.2015 17:54
2
odpowiedz
Przemo Senpai
1
Junior

Już dawno nie grałem w tak wciągającą produkcję. Niesamowity klimat, super muzyka, intrygująca fabuła oraz ciekawie zaprojektowane postacie. Modele w grze są co prawda trochę kanciaste, ale nie zmniejsza to frajdy z rozgrywki. Szkoda tylko, że taka krótka.

21.05.2017 22:32
drenz
3
odpowiedz
drenz
83
Le réveil du lion
4.0

Gra jest mocno przeciętna. Przyciąga klimatem i aurą tajemniczości. W tle przygrywa piękna muzyka i ... na tym kończą się superlatywy. Bowiem pierwsze jednak co rzuca się w oczy to fatalne sterowanie i tragiczna kamera, przez którą dostawałem białej gorączki. Nierzadko zmieniała się w najmniej odpowiednim momencie - chcę przeskoczyć dziurę między schodami, to kamera zmienia się podczas skoku przez co nakierowałem swoją postać w przepaść... W następnym podejściu pamiętałem na tyle ścieżkę, że kamera załączyła się na szczęście po skoku. Jednak powtarzało się to dość często. Sterowanie też pozostawało wiele do życzenia. Niby na początku pojawia się informacja, aby skorzystać z pada, jednak skoro ktoś wydaje grę na PC, to sterowanie powinno być dostosowane do rodzaju sprzętu. Jakoś dawniej nie było z tym problemu, teraz dość często twórcy idą pod tym względem na łatwiznę i zamiast odpowiednio skonfigurować swój produkt wolą napisać "graj na padzie".
Wracając do gry, to powyższe minusy zabijają przyjemność z gry. Dodam jeszcze, że w grze grafika jest brzydka. Zazwyczaj mi ona nie przeszkadza, ale tutaj naprawdę jest okropna, kanciasta i produkcje wydane ponad 10 lat temu znacznie lepiej wyglądały... Czas rozgrywki również nie jest imponujący - 2 godziny. Sądzę, że bez powtarzania (wspomnę jeszcze o źle ustawionych checkpointach) można byłoby zmieścić się w jednej godzinie. Chociaż w sumie długość gry przy tych minusach staje się wręcz plusem...

post wyedytowany przez drenz 2017-05-21 22:34:36
Gra Toren | PC