Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

Wiadomość Nie tylko Hearthstone, czyli najlepsze mobilne karcianki

18.12.2014 21:52
1
pena
41
Chorąży

Przy grze Cabals: The Card Game, linki do sklepów są odwrotnie.

19.12.2014 07:49
2
odpowiedz
Raminerez
21
Centurion

Polecam Heroes Charge. Na pierwszy rzut oka nie jest to typowa karcianka za to bardzo rozbudowana i cash shop mimo ze istnieje nie przeszkadza w dobrej zabawie. Gra bardzo często jest aktualizowana. Polecam raz jeszcze

19.12.2014 11:21
3
odpowiedz
Kic
1
Junior

Zdecydowanie polecam spróbować swoich sił w Cabals.

Dzięki połączeniu cech karcianki i planszówki, gra daje bardzo dużo możliwości taktycznych zarówno w budowie decku, jak również podczas samej rozgrywki. Ważny jest fakt, że gra jest bardzo multiplatformowa - oprócz wersji na iOS i Androida, grać można przez przeglądarkę, przez klienta windows/mac lub na Windows Phone'ach.

Świat gry swoim klimatem zdecydowanie przypomina twórczość Lovecrafta - wkręcić się można zarówno w grę, jak i w fantastyczne grafiki. ;)

Ja osobiście polecam ściągnąć grę na telefon i wyłączyć dostęp do internetu - uruchomi się wtedy wersja offline, gdzie spróbować można jak działa każdy z czterech podstawowych decków (zakładając konto online, gra od razu wymaga wyboru 'w ciemno' decku, co może nie do końca wszystkim odpowiadać).

Zapraszam również na forum Cabalsa, gdzie regularnie ogłaszane są różnego rodzaju konkursy/giveaway'e z darmowymi kartami. Na stronie www gry, znaleźć można skróconą instrukcję w języku polskim.

W razie pytań, jestem do dyspozycji via forum gry - mój nick: Kicek.

Wiadomość Nie tylko Hearthstone, czyli najlepsze mobilne karcianki