Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

gameplay.pl Oczami dziecka – Among the Sleep

29.08.2014 14:35
CheshireDog
1
CheshireDog
111
Desk jockey

Zakończenie też mnie zszokowało. Jednak myślałem, że gra się kończy inaczej i to kto inny jest tym winnym.

spoiler start

Myślałem, że to ojciec jest alkoholikiem oraz babcia (np. sceny na bagnach). Ogółem dołożyłem sobie historię, że dziecko zostało zostawione przez ojca na placu zabaw. Babcia piła i mieszkała w starym domu na bagnach. A w ostatniej planszy ten potwór co nas ścigał to nasz tata, i my uciekaliśmy do mamy. A tu taki szok na koniec miałem.

spoiler stop

29.08.2014 22:18
2
odpowiedz
KoRnish
28
Chorąży

A może by tak jakieś ostrzeżenia o spoilerach, zanim zechcesz w swoim artykule szczegółowo opisać całe zakończenie gry? Na szczęście skończyłem czytać gdy tylko zorientowałem się co właśnie robisz, ale mimo wszystko, wypadałoby spoilerowy fragment jakoś oznaczyć.

30.08.2014 08:26
SebeqPLEQ
3
odpowiedz
SebeqPLEQ
104
Pretorianin

@KoRnish na samym początku masz wyraźnie, grubą czcionką napisane, że artykuł zawiera spoilery odnośnie zakończenia więc twoje zarzuty są bezpodstawne ;). A odnośnie Among the Sleep mam podobne odczucia co autor - krótka acz intryguje finałem oraz co najważniejsze - straszy. Przeszliśmy ją razem z żoną w bodaj 3-4h i muszę przyznać, że dobrze się bawiliśmy.

01.09.2014 23:56
4
odpowiedz
KoRnish
28
Chorąży

Jeśli jednak ktoś zechce artykuł przeczytać, z pominięciem spoilerów, to warto byłoby oznaczyć gdzie one się kończą a gdzie zaczynają, nieprawdaż?

gameplay.pl Oczami dziecka – Among the Sleep