Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

gameplay.pl Wielka Kolekcja Komiksów Marvela – Tomy od 28 do 31. Mutanci, bohaterowie i potwory.

25.08.2014 22:31
VenomP23
1
VenomP23
47
Pretorianin

Czarny Wilku, ufam Twojej opinii, bo pokrywa się z generalnie z moim gustem, także przede wszystkim dzięki, bo są to świetnie napisane recenzje - zwięźle, trafnie i konkretnie. Nie prenumeruję WKKM, ale kupuję tomy na zamówienie i właśnie skłaniam się do kolejnego zakupu. Oczywiście uwzględniam te pozycje, które uznajesz za warte zdobycia i mam tutaj takie pytanie, czy mógłbyś zaspoilerować lekko kolejne recenzje tj do tomu 45, które Twoim zdaniem pozycje warte są uwagi. Jestem pewien, że czytasz je na bieżąco tylko nie ma czasu pisać recenzji.

Jeśli znajdziesz czas odpowiedzieć to możesz zrobić to na e-mail: [email protected]

A no i oczywiście - nie ma presji - te komiksy które uważasz za najlepsze i z czym się zgadzam kupuję priorytetowo jako pierwsze. Te gorsze pewnie też zakupię, tylko w późniejszym terminie. Trzeba gospodarować pieniążkami :)

Pozdrawiam!

26.08.2014 15:12
Czarny  Wilk
2
odpowiedz
Czarny Wilk
92
Bo jestem czarny

GRYOnline.plTeam

Z tym czytaniem na bieżąco to różnie bywa, jedne czytam szybciej, inne później, jeszcze inne przeczytałem dawno temu i teraz po prostu w ramach WKKM sobie przypominam ;)
No w każdym razie spróbuję pomóc:
32 - warto
35 - trochę się tym rozczarowałem, ale głównie dlatego, że ludzie baaardzo to wychwalali i miałem zawyżone oczekiwania. No i gigantyczna zmiana statusu quo dla mutantów, która na wiele lat nadała kierunek x-komiksom
36 - czytałem daaawno temu, ale z tego co kojarzę, to mi się podobało
39 - prawdopodobnie najważniejszy crossover ostatniej dekady. warto
40 - bleeeee. nie tykać kijem
42 - nienajgorszy epilog do #39
43 - ciąg dalszy tego co było w pierwszej części. jak tamto podeszło, to też podejdzie
44 - zdecydowanie warto

Pozostałych jeszcze nie przeczytałem, więc niestety na chwilę obecną nie mam jak pomóc :(

26.08.2014 15:18
bogi1
3
odpowiedz
bogi1
125
The Best in the World

Ooo. Dopiero teraz odkryłem twoje recenzje WKKM na gameplay'u. Biorę się za czytanie.

Co do kolekcji to zbieram wszystkie tomy od początku. Nie wiem czy słyszałeś, że tak jak w UK tak i Polsce kolekcja zostanie przedłużona (najpewniej o kolejne 60). Hachette odpowiedziało na maila jednego z userów ''forum gildia'' i napisało, że są otwarci na propozycje społeczności co ma się znaleźć w drugiej 60 (można wybierać podobno z całej twórczości Marvela). Na ''forum. gildia'' powstała lista z propozycjami i zamierzają ją wysłać do Hachette. Fajnie jakby to wypaliło bo druga 60 w UK nie wygląda za dobrze jeżeli chodzi o tomy nowsze niż ''Siege''. Dużo tam crapu podobno.

26.08.2014 15:32
Czarny  Wilk
4
odpowiedz
Czarny Wilk
92
Bo jestem czarny

GRYOnline.plTeam

@bogi1:
Śledzę sytuację na bieżąco ;) I zgadzam się z głosami mówiącymi że druga sześćdziesiątka wygląda biednie. Avengers vs X-Men czy Schizma to są komiksy wybitnie złe. Nie liczę na to, że gildiowa lista dużo zmieni, dlatego najprawdopodobniej zakończę prenumeratę na 60. tomie i dalej będę kupować tylko wybiórczo. No chyba że Hachette na serio weźmie pod uwagę sugestie fanów - dobrze wydane, kompletne Annihilation za raptem 120 zł to marzenie, a i pozostałe propozycje są zdecydowanie ciekawsze niż lista z UK.

gameplay.pl Wielka Kolekcja Komiksów Marvela – Tomy od 28 do 31. Mutanci, bohaterowie i potwory.