Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

gameplay.pl 35 min. gameplay pokazuje, że Wiedźmin 3 będzie niesamowitą grą.

20.08.2014 09:28
Orrin
1
Orrin
211
Najemnik

Tak się zastanawiam po co ludzie oglądają te gameplaye. Ci co chcą kupić gre wiedzą o tym już od części poprzedniej i nie potrzebują dalszej zachęty, natomiast dostają mase spojlerów z gry.

20.08.2014 09:47
wysiak
2
odpowiedz
wysiak
95
tafata tofka

Moze dlatego, ze to zupelnie inna gra, niz dwie poprzednie, i moze podobac sie komus, komu tamte nie przypasowaly? I jakie to konkretnie spoilery tam dojrzales - to to tylko urywek jednego questa...

20.08.2014 10:22
Yoghurt
3
odpowiedz
Yoghurt
86
Legend

Proszę bardzo, oto spojlery:

-Gramy Geraltem
-Ma on białe włosy
-I dwa miecze też ma
-Jeździ na koniu
-Koń stąpa po ziemi
-Miasta też są jakieś
-I kobiety są
-W ogóle są enpece

Nie chciałem tego wiedzieć przed zakupem!

Na zachodzie ludzie nie spuszczają się nad Wiedźminem tak jak u nas i nie każdy koniecznie chce kupić trójkę bo "Wiedźmin to nasze jest polskie i ja to kupię bo polskie i Wiedźmin polski trzeba wspierać polskie rzeczy bo Obama też powiedział i w ogóle Wiedźmin taki fajny i w ogóle książkę czytałem najlepszą też o Wiedźminie, to Polak pisał".

Niektórym seria się po prostu nie podoba - a to kiepska optymalizacja odrzuciła wielu potencjalnych klientów, a to za trudny pierwszy akt, a to korytarzowość świata przeszkadza, a to sam świat nie podpasował klimatem, a to siamto owamto. Wiedźmin to dalej produkt nie dla każdego (2 miliony sztuk to jest i tak znakomity wynik), ale obiektywnie rzecz biorąc jest grą dobrą, ale niepozbawioną wad. Wielu wad. I mnóstwo osób, które dotychczas z powodu tych wad po Witchera nie sięgała, chce zobaczyć, o co w tym całym hajpie na Wiedźmina chodzi, bo tyle nagród, tyle zachwytów branży, a oni jakoś tego nie kupują, bo im bardziej podchodzi Skyrim (dla porównania - 20 milionów sprzedanych kopii), bo przystępniejszy, bardziej otwarty i tak dalej i tak dalej. Po to te gejmpleje, dev diaries, zapowiedzi i inne rzekomo "zbędne" materiały powstają - żeby sprzedać produkt. A ludzie je oglądają, bo chcą wiedzieć, czy warto kupić. Ot, takie proste (najprostsze) wyjaśnienie, a nie wszyscy na to wpadli.

20.08.2014 13:08
Zgrywus1
4
odpowiedz
Zgrywus1
21
Czarownik z Torunia

#KiedyCyberpunk2077

20.08.2014 14:35
5
odpowiedz
zanonimizowany579358
105
Senator

@Zgrywus1 - W 2017. Dziękuję. Dobranoc.

Wiedźmin to dalej produkt nie dla każdego (2 miliony sztuk to jest i tak znakomity wynik)
2 miliony sztuk? Do tej pory obie części sprzedały się bodajże w 6 mln egzemplarzy.

Ja na Wiedźmina 3 czekam mocno, ale w przeciwieństwie do autora nigdy nie przywiązuję wagi do tego kto za grę odpowiada. Owszem jestem dumny, że Polacy tworzą TAKĄ grę, ale żadna produkcja nie ma u mnie taryfy ulgowej za "polskość". A wracając do samego W3 to dla mnie jawi się jako erpeg idealny: piękny świat, świetna walka, genialna muzyka, no i fabuła osadzona w świecie Sapkowskiego. Długo czekałem na takiego erpega, który zaskoczy mnie tak jak pierwszy Gothic swojego czasu a do którego wracam po dziś dzień.

20.08.2014 18:42
dVk.
6
odpowiedz
dVk.
129
Legend

Na Wiedźmina czekam jak na mało którą grę. Dosyć dawno grałem w dobrego erpega. Wiedźmin 2 według mnie był tym lepszym, zaś kolejnym Neverwinter Nights do którego lubi sobie czasami wrócić.

20.08.2014 19:29
Yoghurt
7
odpowiedz
Yoghurt
86
Legend

Seb -> Mówię o sprzedaży dwójki, co powinienem doprecyzować. Sporą część z pozostałych 5 milionów nabiło rozdawnictwo jedynki za grosze na Steamie i GOGu. Nie zmienia to faktu, że do największych w tym gatunku mu jeszcze daleko. Nie ujmuje to serii wielkości czy kunsztu, przynajmniej w moich oczach, ale świadczy też o tym, ze bezwarunkowa miłość do Witchera to tylko nasza krajowa przypadłość. :)

gameplay.pl 35 min. gameplay pokazuje, że Wiedźmin 3 będzie niesamowitą grą.