Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

gameplay.pl Oni wygrali ten Mundial - moja złota 11-tka

09.07.2014 13:18
1
Lukxxx
181
Generał

Luis wygrany? On raczej swoją markę zrobił sezonem w Liverpoolu, na mundialu mógł tylko stracić kolejnym ugryzieniem.

O wiele więcej zyskał Campbell, który jeśli Wenger ma dość oleju w głowie powinien wylądować w okolicy pierwszego składu Arsenalu.

09.07.2014 13:33
2
odpowiedz
zanonimizowany5018
15
Legend

Za szybko na podsumowania. Jeszcze sporo może się wydarzyć :)

Zgadzam się w pełnej rozciągłości, co do Keylora Navasa. Dla mnie póki co to największy bohater tych mistrzostw. Natomiast nie mogę zgodzić się z wyborem Vertonghena, który był najgorszy na boisku w meczu Belgów z Argentyną. Miał mnóstwo strat, a kiedy próbował podłączyć się do akcji ofensywniej to wszystko rozsypywał. Wcześniej bez zarzutu. Solidny, ale bez przesady. Takiego Bryana Ruiza chciałbym w Borussii Dortmund. To wyborny pomocnik. Wspomniałbym jeszcze o Schurrle vel Edwardzie Żentarze, który jest najlepszym jokerem mundialu.

09.07.2014 13:37
eJay
3
odpowiedz
eJay
201
Quaritch

gameplay.pl

Kruk-->Wiem, że za szybko, ale taki już jestem :) Z drugiej strony nie chciałem czekać do finału, bo pewnie musiałbym na liście zamieścić połowę kadry przyszłego mistrza świata. Mi dla odmiany Vertonghen bardzo się podobał, mecz z Argentyną wyszedł mu solidnie (to Kompany zawalił przy golu). Schurrle obudził się dopiero w półfinale, trochę za mało, abym mógł go uwzględnić.

09.07.2014 13:56
4
odpowiedz
zanonimizowany5018
15
Legend

#eJay
Nie chodzi mi o tego gola, ale szczególnie o podłączanie się do akcji ofensywnych Vertonghena. Mam przed oczami co najmniej dwie akcje, gdy on otrzymywał piłkę ze środka pola i jej dobrze nie przyjmował przez co wychodziła na aut. Miałem wrażenie, że albo to nie był jego dzień, albo wyszły jakieś problemy z techniką. A może inny mecz oglądaliśmy? :)

Wiem, że za szybko, ale taki już jestem :)
Co na to Twoja kobieta? :))

09.07.2014 14:00
papilarny
5
odpowiedz
papilarny
15
Chorąży

Mimo tego, że to subiektywna lista to dziwię się obecności na niej Juana "na piętnaście akcji wyjdzie mi jedna" Cuadrado, po którym spodziewałem się znacznie więcej, no i oczywiście Suareza, który pewnie i by pełnię swoich umiejętności pokazał, gdyby nie wiadomo jakie wydarzenie. Tymczasem na jego miejsce bardziej pasowałoby więcej niż trzech zawodników.

09.07.2014 18:36
6
odpowiedz
JayL
47
Centurion

Y, Rodriguez to pomocnik, a nie napastnik. To, że strzelił tyle goli nie czyni z niego napastnika od razu. ;p

gameplay.pl Oni wygrali ten Mundial - moja złota 11-tka