Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

Wiadomość Battlefield Hardline, Dragon Age Inkwizycja i Plants vs Zombies Garden Warfare będą wspierać AMD Mantle

12.06.2014 14:46
1
jaalboja
38
Generał

Jesli jest niskopoziomowe to znaczy że bedzie działało tylko na specyficznym sprzęcie, a to oznacza problemy dla developera.

Niskopoziomowo zawsze da się uzyskać lepsze efekty ale to tak jak by chciec stworzyć spoiler do auta. Wysokopoziomowo zbudujemy jeden uniwersalny dajacy x zysku. Niskopoziomowo stworzymy spoiler pod dane auto dajacy 3x zysku ale pasujacy tylko pod to auto.

12.06.2014 19:15
2
odpowiedz
UbaBuba
105
Generał

Mantle jest otwartym standardem, ale NV w zyciu go nie zaimplementuje do swoich kart/sterownikow. Taka jest ta firma.
Nie stoje po zadnej ze stron ale NV stara sie promowac zamkniete WLASNE standardy zamiast zrobic cos pozytecznego jak AMD ktore ostatnio oprocz otwartego mantle, wydalo tez freesync (ktore jest DARMOWA konkurencja dla NVsync czy jak to sie tam zwalo).

22.06.2014 14:01
DrAmok
3
odpowiedz
DrAmok
35
Chorąży

tak z innej beczki , posiadam karte MSI r9 270 i kiedy uruchamiam gry typu Thief, BF:hardline (beta) normalnie bez mantle to chodzą bez zarzutu. Kiedy jednak odpalę z obsługą Mantle mam więcej fpsów ale co chwile strasznie doczytuje z dysku i nie da się grac. Szukałem w Google wiele razy ale nic nie znalazłem. wiem ze moja karta obsługuje mantle ale jakoś słabo jej to idzie.

Wiadomość Battlefield Hardline, Dragon Age Inkwizycja i Plants vs Zombies Garden Warfare będą wspierać AMD Mantle