Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

Wiadomość Titanfall na szczycie, PlayStation 4 wyprzedza Xboksa One – NPD podało wyniki rynku gier w USA za marzec 2014

18.04.2014 14:29
CyberTron
1
CyberTron
101
Imperator Wersalka

Już nawet u Hamburgerów X1 dostaje łomot od PS4. I bardzo dobrze!

18.04.2014 16:07
kaszanka9
2
odpowiedz
kaszanka9
109
Bulbulator

A czemu bardzo dobrze, nienawidzisz tej konsol, bo nie, czy coś? Takie coś to tylko piszą hejterzy, konsola słabsza jasne, ale to zaraz powód do gnojenia.

Konkurencja to jest dobra rzecz, ale jak coś dostaje za duży łomot to już dobre nie jest. PS2 dominowało w swoim czasie, dlatego sony myślało, że jak wydadzą ps3 to się wydawcy rzucą, aby robić na tym gry, no i wszyscy wiedzą jak bardzo sony się przeliczyło.

To ta sama sytuacja, jak ps4 za mocno odskoczy to sony może zacząć podejmować nieciekawe decyzje.

18.04.2014 17:32
3
odpowiedz
Naplułem_w_Kasze
32
Centurion

Owszem, konsument nie ma się za bardzo z czego cieszyć. Lecz jest jeszcze jedna kwestia - micro$hit. To oni wyprodukowali tą konsolę i oni zarządzają jej "ficzerami". A że znam ich od lat z coraz to gorszych i bardziej popapranych pomysłów i trzepania kasy dosłownie "na wszystkim", to mam przysłowiowego "banana" na twarzy gdy micro$oftowi się nie powodzi. Inna sprawa, że ich inżynierowie robią dobre konsole i sam sprzęt, gdyby nie te "wbudowane funkcje" byłby godny polecenia (sam wolałem swego czasu x-klocka 360 bo miał wygodniejszego pada i wtedy jeszcze nie było tego wysypu świetnych exów na PS3).
Trzeba mieć tylko nadzieję, że do "gry" o portfele graczy włączy się jakiś trzeci zawodnik i będzie miał dobry start a wtedy reszta będzie się podporządkowywała do tych którzy najmniej będą "utrudniać" życie graczom i entuzjastom tematu.

19.04.2014 11:48
4
odpowiedz
zanonimizowany158587
167
Senator

$ony i M$ to korporacje, i kiedyś wyduszą ostatni grosz z graczy. Ja pamiętam jak ludzie piali, że $ony nie każe sobie płacić za granie w Multi jak M$, a co bardziej trzeźwo myślący mówili - czekajcie do następnej generacji i co? Dystrybucja cyfrowa i wyeliminowanie używek stanie się wreszcie faktem, a gracze jak te potulne baranki to wreszcie zaakceptują, bop nie będą mieli wyboru. Choć jeszcze nie wszystko stracone - pamiętajcie, to WY głosujecie portfelami.

19.04.2014 12:07
5
odpowiedz
Piotrek.K
184
... broken ...

Bardzo dobrze, ze XBone dostaje lomot. Niech sie inni przekonaja, ze jak chca wprowadzic always-online/always-drm/kinect-always-needed/no-used-games konsole to moga sie bujac. Jaki byl shitstorm jak chcieli to wprowadzic? I wlasnie z tych kilku powodow CHOLERNIE sie ciesze, ze gracze pokazali im palca...

>>> no i wszyscy wiedzą jak bardzo sony się przeliczyło
Widzisz, ale jednak Sony wyciagnelo wnioski, postawilo na producentow first-party, nie pokazalo graczom srodkowego palca (tak jak MS pokazal przed wypuszczenie XBone) i nie wciskala im niepotrzebnego sprzetu. Pozniej MS zaspal olewajac graczy i nie wypuszczajac dobrych, eksluzywnych pozycji (gdzie Sony wypuscilo TLoU, Uncharted3 czy Beyond pod koniec poprzedniej generacji) i skonczylo sie na tym, ze Sony przegonilo MS w ilosci sprzedanych konsol ;D

19.04.2014 13:50
6
odpowiedz
Demilisz
160
Generał

@Piotrek.K

Niech sie inni przekonaja, ze jak chca wprowadzic always-online/always-drm/kinect-always-needed/no-used-games konsole to moga sie bujac

Nie czarujmy się, Gracze i to by łyknęli jak pelikany, tylko MS koncertowo położył marketing. Wyskoczyli z tymi pomysłami po konferencji, na której jedyne co pokazali to jakim "super" tunerem/dekoderem do tv będzie Xbone. A potem przyszło E3, na którym też szału nie zrobili. Sony płatne multi u siebie przemyciło bez problemów, bo przykryli to grami i ogólną atmosferą bycia dobrym wujkiem Graczy i developerów indie. A tymczasem w Microsofcie chyba zapomnieli, na czym w ogóle ich konsola wyrosła, bo przypomnę, że jak miał wychodzić pierwszy Xbox to też krytyki nie brakowało i ogólnego "gdzie się ten MS pcha, won od konsol, niech dalej pecety psują". A potem wyszło Halo + kilka kolejnych gier i nagle śpiewka się zmieniła.

Wiadomość Titanfall na szczycie, PlayStation 4 wyprzedza Xboksa One – NPD podało wyniki rynku gier w USA za marzec 2014