Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

gameplay.pl Dziesiątka najbardziej niedocenianych aktorów naszych czasów

04.04.2014 00:06
1
StoneSour22
24
Centurion

Michael Fassbender i Gary Oldman z tej listy to najlepsi aktorzy ba uważam że Michael Fassbender jest obecnie dla mnie nr 1 jeśli chodzi o aktorów a Ryan Gosling to skrzat nic nie znaczący człowieczek w porównaniu do niego ma rozgłos bo podoba się laskom nic więcej wg mnie nie ma jakiegoś szczególnego talentu aktorskiego ot zwykły amerykański ( kanadyjski) aktorzyna a Michael to istny majstersztyk i na prawdę stara się jak może by odegrać swoją rolę i ma świetne mimikę twarzy świetnie ukazuje radość, złość, smutek itd w 300 jeśli mam być szczery nie zwróciłem uwagi na niego ale kiedy obejrzałem Eden Lake i Bękarty wojny - od tamtej pory śledze każdy jego film a Głód ( szczególnie scena rozmowy z księdzem istny pogrom tak długa scena i tak świetnie rozegrana - góruje nawet nad sceną rozmowy w kawiarni w Gorączka ) i Wstyd to chyba jego najlepsze role w sumie w każdym filmie pokazuje że on rządzi nawet jeśli film nie jest najlepszych lotów ( choćby Prometeusz czy może 12 years of slave )

04.04.2014 00:17
😉
2
odpowiedz
zanonimizowany453591
62
Senator

Zmień tytuł na "Dziesiątka najlepszych aktorów, którzy nie dostali Oscara", to będzie miał więcej sensu, bo to chyba jedyne kryterium, którym się kierowałeś. Nie wiem jak można twierdzić, że Oldman, Fassbender, Roth czy Fiennes są niedoceniani.

BTW to że jakiś film nie jest blockbusterem, nie czyni go z miejsca filmem niszowym. Głód czy Wstyd na pewno niszowe nie są.

04.04.2014 00:21
wysiak
3
odpowiedz
wysiak
95
tafata tofka

Dokladnie - przez kogo niby "niedocenianych"? Bo chyba tylko przez czlonkow Akademii. Wiekszosc wymienionych aktorow ma swietne wziecie tak u widzow, jak i u tworcow filmow, i na brak pracy nie narzeka.

04.04.2014 13:43
4
odpowiedz
zanonimizowany294723
49
Konsul

Również nie rozumiem, co autor miał na myśli, pisząc, że np. taki Fassbender jest niedoceniany. Według mnie jedynie Akademia go nie docenia, bo zaledwie jedna nominacja do Oscara to jakiś żart, patrząc jak wiele znakomitych ról stworzył on do tej pory.

04.04.2014 15:10
5
odpowiedz
salazarus
44
Centurion

Niedoceniani aktorzy?
Gary Oldman - 2 x Bafta i Saturn oraz 22 nominacje w tym 1 do Oscara
Michael Fassbender - 6 nagród oraz 22 nominacje w tym 1 do Oscara
Ralph Fiennes - 8 nagród oraz 34 nominacje w tym 2 do Oscara
Cillian Murphy - 1 nagroda i 19 nominacji
Sam Rockwell - 1 nagroda i 11 nominacji
Stanley Tucci - 11 nagród oraz 18 nominacje w tym 1 do Oscara
Andy Serkis - 6 nagród oraz 12 nominacji
Tim Roth - 5 nagród oraz 10 nominacji w tym 1 do Oscara
James McAvoy - 2 nagrody oraz 11 nominacji
Hugo Weaving - 4 nagrody i 9 nominacji

Hugo Weaving moim zdaniem w ogóle nie pasuje do powyższego zestawienia, bo tak naprawdę nigdy nie zabłysnął żadną świetną rolą. W przypadku jednych wydaje się, że powinni być bardziej uhonorowani, inni są w takim miejscu w jakim powinni być. Nazywanie ich najbardziej niedocenionymi to przesada. Jeśli ktoś głównie gra role drugoplanowe to trudno oczekiwać, żeby był równie rozchwytywany jak Brad Pitt.
Jeśli ktoś nie ogranicza się jedynie do oglądania blockbusterów i nie czerpie wiedzy o aktorach z pudelka to z pewnością w mniejszym bądź większym stopniu kojarzy te postacie.

04.04.2014 15:15
eJay
6
odpowiedz
eJay
189
Quaritch

gameplay.pl

Niedocenionym aktorem jest Idris Elba. Ale Fass? To jest obecny top 3 aktorów w Holy. Gość ma nadmiar ofert na kilka lat do przodu ;)

04.04.2014 15:26
papilarny
7
odpowiedz
papilarny
15
Chorąży

Już się tłumaczę. Przez słowo "niedoceniani" miałem na myśli to, że w ich pokoleniu znajduje się sporo aktorów, o których mówi się znacznie częściej, których bardziej się zauważa, a są oni niekoniecznie tak utalentowani jak ta dziesiątka. Brak Oscara nie był czymś, czym się kierowałem przy tworzeniu tej listy, ale fakt, że bodaj żaden z nich nie przygarnął statuetki chyba tylko potwierdza częściową słuszność moich typów. Możecie się, oczywiście, nie zgadzać z moimi kandydatami, bo takie Wasze prawo, a moim jest wyrażenie swojego zdania na jakiś temat, co zresztą zrobiłem. Następnym razem podejdę do tematu jednak nieco bardziej rygorystycznie, więc za wszystkie głosy sprzeciwu dziękuję.
@eJay - o Elbie rzeczywiście zapomniałem, a jestem jego sporym fanem szczególnie po występie w "The Wire".

gameplay.pl Dziesiątka najbardziej niedocenianych aktorów naszych czasów