Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

gameplay.pl Jak ja dawno nie grałem w Call of Duty...

24.02.2014 18:34
👍
1
zanonimizowany579358
105
Senator

Mój ostatni CoD to 4 i tak już pozostanie.

24.02.2014 18:46
2
odpowiedz
mivhal
23
Legionista

W pełni zgadzam się z autorem. Również jak autor swoją przygodę z call of duty zakończyłem grając w Black Ops(wcześniej grałem też w poprzednie części) , rok po jego wydaniu pojawiła się chęć pogrania w coś innego i zaczęłem swoją przygodę z Bf3, w którego gram do dziś (przerwa w graniu w bf4). Nie jestem hejterem coda, ani fanboyem bf-a. Ale gracze, ludzie otwórzcie oczy! Cod od lat to samo na innych mapach z innymi perkami i dodatkami do broni, fajna gra, ale bez przesady. Najnowszy cod nie dorasta bf3 to pięt a do bf4 ma tak daleko, że szkoda mówić. Mimo ze może bf4 nie różni się dużo o bf3 to w te gry w każdym meczu gra się inaczej, każdy mecz jest wyjątkowy, bo są miliony sposóbów na grę. Jak można grać rok-rocznie w coda, widząc wcześniej w akcji bf-a? polecam pograć graczom coda parę godzin w bf, dać mu szansę, nie zawiedziecie się.

27.02.2014 12:00
3
odpowiedz
Interior666
113
Generał

Dalem szanse bf-owi i sie zawiodlem. O cod to lepiej nic nie wspominac ja zakonczylem przygode z codem po mw2, to co tam zobaczylem po prostu mnie przerazilo. Na chwile obecna nie ma zadnego dobrego FPSa pod multi. Nie najgorzej sie gra w planetside ale i tak cos mi tam brakuje.
Call of duty jak dla mnie skonczylo sie na WaW, pamietam jeszcze do dzis jak zagrywalem w moda zombie i mapy trwaly po 1h cos pieknego :)

03.02.2015 11:42
n0rbji
4
odpowiedz
n0rbji
69
Siedzący Byk

Dla mnie CoD 1, UO, 2 to ulubione i najlepsze części. Gram w multiplayer cały czas a ostatnio nawet zagrałem kampanie w UO. CoD4 też jest wybitne, inne i miałem ciekawy epizod jeśli chodzi o multi. CoD5 również dobre bo o II wojnie światowej. Black Ops też mi się podobał bo wydarzenia w nim przedstawione były podczas prawdziwych konfliktów w np. Vietnamie. Pozostałe części grałem tylko z ciekawości. MW2 i MW3 może i efektowne ale to tylko odgrzewanie i przedłużanie serii dla kasy. Black Ops 2 wyposażony w te futurystyczne zabawki jakoś mnie nie zachęcał i nie skończyłem go nawet. W Ghosta zagrałem około 1.5 godziny max i strasznie mnie nudził. W Adwanced Warfare już nawet nie mam zamiaru próbować i nie interesuje się tym. Czekam aż wreszcie wyjdzie CoD oparty o II wojnę światową.

gameplay.pl Jak ja dawno nie grałem w Call of Duty...