Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

gameplay.pl Polecane GRY // Część ósma

23.06.2013 21:30
Artilio
1
Artilio
47
Marimo

Dupne te gry jakieś. :D

24.06.2013 10:39
Nerka
2
odpowiedz
Nerka
120
Generał

Albo mi się wydaje albo HP 2 się nie starzeje :D

24.06.2013 12:08
tw.dziki
3
odpowiedz
tw.dziki
5
Legionista

O cholera, to już 11 lat od HP2. Pamiętam jak wydawało mi się, że realistyczniejszych samochodów już nie zrobią.

24.06.2013 19:41
raziel88ck
😊
4
odpowiedz
raziel88ck
157
Reaver is the Key!

Artilio - Lepiej grać w jakieś przeglądarkowe crapy, co? :D

Nerka - Owszem trzyma się dobrze, choć wielkim minusem jest statyczność. No i nie na każdej trasie oraz nie każde auto prezentuje się tak wyśmienicie. Niemniej jednak nadal może się podobać.

tw.dziki - Miałem tak samo.

24.06.2013 20:19
5
odpowiedz
krzychu2k7
39
Konsul

Że też chce ci się pisać o grach, o których wszyscy piszą, takich jak Sleeping Dogs albo wszyscy znają bo to świeża marka, jak Assassin's Creed :P

"Śpiące Psy oferują zatrważającą liczbę ciekawych postaci, wliczając w to nietuzinkowego bohatera głównego, spore, szczegółowe i unikatowe miasto znajdująće się notabene w Hong Kongu, interesującą warstwą fabularną, wspaniałym azjatyckim klimatem, soundtrackiem oraz zaawansowanym systemem walki. "
O stary :D Jeśli nawet ty jako autor nie jesteś w stanie ogarnąć treści zdania, to już lepiej podzielić na mniejsze.

Nie zostawiłeś suchej nitki na True Crime - grałeś w jedynkę?
Ja grałem na PS2 i tam była to typowo konsolowa gierka z mechaniką Arcade i zabawą w pana policjanta. I w tej roli sprawdzała się świetnie.

Ogólnie, pełno stylistycznych byków u ciebie (jak zwykle zresztą). "dzisiejszej perspektywy czasu" - nie pisze się tak, albo dzisiejszej, albo czasu. Podobnie jest z brakiem przecinków - źle się czyta, często fragment muszę drugi raz przeczytać, żeby zrozumieć.

28.06.2013 13:29
raziel88ck
6
odpowiedz
raziel88ck
157
Reaver is the Key!

krzychu2k7 - Ano chce, szczególnie że opisuję również starsze tytuły.

Tak, grałem w True Crime, ale na PC. Podobało mi się miasto, soundtrack i pomysł, jednak od strony technicznej było trochę biednie.

Na przyszłość postaram się wyeliminować błędy.

28.06.2013 13:51
SpecShadow
7
odpowiedz
SpecShadow
86
Silence of the LAMs

Jakiś miesiąc temu odświeżałem sobie pierwszą trylogię Tomb Raiderów ale zaczynałem od TR2, dlatego że demo tej gry było jedną z pierwszych gier, jakie kiedykolwiek odpaliłem. No i chyba jedyna gra w 3D która nie dławiła się na moim badziewnym kompie :]
Pamiętam że była klimatyczna, specyficzna, nagradzająca eksplorację, nie latało się komandosem rozwalającym wszystko po drodze (choć walka potrafiła dopiec).
Nie zmieniło się jedno - to jeden, wielki „save/load fest", gdzie wszystko musi być zrobione idealnie, inaczej Lara się rozkwasi o podłogę. Ciekawe ilu graczy się lubowało w oglądaniu scen zgonów, pewnie tyle co poszukiwaczy nude-patchów :]

Ciekawe jest ze sterowaniem - obecnie gry mają mieć tak projektowane sterowanie w stylu uniwersalnym, by gracz nie zaprzątał sobie głowy instrukcjami i od razu grał.
Dlatego nie rozumiem narzekaczy na sterowanie w np. Darksiders, Dark Souls które jest inne, nieuniwersalne (wymaga nauki, ajaj), przeca to pryszcz w porównaniu ze starymi Tomb Raiderami :]

gameplay.pl Polecane GRY // Część ósma