Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

gameplay.pl Wakacyjna forma

24.05.2013 18:45
1
aszron
55
Centurion

Co to ma być? Artykuł rodem z BRAVO? TRAGEDIA!!
Akapit poświęcony piciu wody - oczywista oczywistość, chyba każdy człowiek już o tym czytał sto razy, jaki to woda ma zbawienny wpływ na organizm.
Drugi akapit - Zero informacji. Nie wspomniałeś prawie w ogóle o tym czego należy unikać (jak jasne pieczywo). Słodycze? Chyba każdy kto chce mieć formę wie że nie powinno jeść się słodkości. Jeżeli już nie ma się czasu, a jest się głodnym, to polecam Snikersa. Zawiera najwięcej wartości odżywczych, które "ujdą w dupie".
Autor nic nie wspomniał, że najpierw większość chuderlaków powinna budować masę, natomiast osoby z nadwagą muszą robić redukcję. Jasne, chodź na siłownie, jedz "zdrowo" i już będziesz wyglądał jak Hulk Hogan. Chryste.
Nie ma nic wspomnianego o węglowodanach, czy dostarczaniu odpowiednich tłuszczy, pokroju oliwy z oliwek. Jakaś przykadowa rozpiska diety, czy cokolwiek, skoro bierzesz się za taki temat.
PEWNIE, każdy w domu ma odżywkę białkową... nie mogłeś wspomnieć o zastępstwie w postaci produktów takich jak ryba, jajka. Mógłbym pisać więcej, ale Ty za to otrzymujesz kasę, więc się przyłóż następnym razem!!
Kolejny mistrz gameplaya, który porusza GIGANTYCZNY temat i rzuca nam w twarz jakimiś ochłapami informacji. Już lepiej wejść na SFD czy inne blogi poświęcone temu tematowi. Kuźwa, porażka.
PS. Wrzuć swoje foty. Chce zobaczyć jakie masz rezultaty na siłowni. Może być z zasłonięta twarzą, aby chronić prywatność.

24.05.2013 19:12
😍
2
odpowiedz
zanonimizowany777435
34
Senator

A więc czas wziąść się za siebie

Autor zdecydowanie musi "wziąść" się za swoje teksty, bo to obraz nędzy i rozpaczy.

25.05.2013 16:18
Nazgrel
3
odpowiedz
Nazgrel
176
Ogniu krocz za mną

5 posiłków dziennie to ściema, ważne żeby zapotrzebowanie kaloryczne i składniki się zgadzały... można jeść nawet 1 dziennie a efekt będzie taki sam.

25.05.2013 21:51
4
odpowiedz
ratohnhakee
1
Legionista

Ten artykuł nie ma na celu zrobienie z kogoś kulturysty asztron, a ty chyba tak uważasz. Liczenie kalorii ma sens jeśli osoba chce zostać zawodowym kulturystą, ważne żeby nie jeść "śmieci". Otyłość jest choroba cywilizacyjną. Nie wiem Co do rozpisania diety. Rozpisywanie "masowej diety" jest bez sensu. Każdy ma inny typ budowy, inny metabolizm. Istnieje wiele czynników, które wpływają na to, że na jednych jedna dieta podziała lepiej niż na drugich. Jeśli ktoś chce dietę niech najlepiej wybierze się do dietetyka, który ułoży jadłospis dostosowany do osoby.

gameplay.pl Wakacyjna forma