Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

gameplay.pl Koreańczycy planują zdominować WCS. Nie tylko w swoim kraju

10.04.2013 16:33
CheshireDog
👍
1
CheshireDog
96
Desk jockey

I tutaj przypominają mi się informacje gdzie piszę się, że w Korei są specjalne domy treningowe gdzie zawodnicy grają praktycznie cały czas oprócz snu, jedzenia itp. A co najlepsze dostają za to dobre wynagrodzenia!

Jak widać ciężka praca daje efekty :)

11.04.2013 14:23
😍
2
odpowiedz
zanonimizowany864783
7
Pretorianin

czemu ludzie maja grac w jednym turnieju z robotami (skosnymi) nie powinno sie ich dopuszczac do turniejow gdzie graja normlani ludzie, koreance psuja troche scene bo wielu mowi mi ze a po co bede ogladal jak i tak korea wszystkich rozdupczy

14.04.2013 15:48
Zdenio
3
odpowiedz
Zdenio
99
Generał

Wszystko to jest idiotycznie pomyślane. Powinna powstać naprawdę duża liga europejsko-amerykańska, bez graczy z Azji. Rozgrywki byłyby wtedy po prostu... Lepsze. A to? To tak jakby komuś z naszej ekstraklasy kazać grać z Realem i Barcą.

14.04.2013 16:02
r_ADM
4
odpowiedz
r_ADM
212
Legend

Mam bardzo mieszane uczucia co do calej sytuacji. Owszem, Koreanczycy zdominuja lige, ale nie da sie ukryc, ze wsrod foreignerow graczy, ktorzy powaznie podchodza do gry zliczylbym na palcach moze 2 rak (o ile). Znaczna wiekszosc podchodzi do tego na zasadzie fajnej fuszki gdzie pograja sobie w gierke, pojezdza po swiecie, zarobia troche kasy i tyle. Koreanczyc zyja w rezimie treningowym gdzie priorytetem jest gra. Reszta niekoniecznie.

I przy okazji - dobrze zarabiajacych Korkow jest stosunkowo niewielu. Ci najlepsi owszem, dostaja normalne wyplaty, ale znaczna wiekszosc pracuje za wikt, opierunek i okazjonalne wyjazdy na turnieje. Warto dodac, ze typowy teamhouse w Azji to mieszkanie (niemale, ale...) gdzie zyje kilkunastu chlopa i wiekszosc spi w pietrowych lozkach. Luksusow tam nie ma.

07.10.2013 10:01
5
odpowiedz
fritz777
15
Legionista

a ja uważam, że to dobry ruch (koreańczycy na innych kontynentach). Oczywiście, chciałbym widzieć polaków na szczycie, ale tak jak było napisane w artykule, to ciężka praca popłaca. Więc zamiast narzekać, niech więcej grają... w końcu dostają za to pieniądze, a w ten sposób rośnie poziom gry. Koreańczycy nie bogowie, dobrze grają, bo ćwiczą, a nie dlatego, że mają skośne oczy, no naprawdę... przestańcie...

gameplay.pl Koreańczycy planują zdominować WCS. Nie tylko w swoim kraju