Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

gameplay.pl Nekromorf nie taki straszny, jak go malują - recenzja Dead Space 2

18.02.2013 20:15
Scott P.
👍
1
Scott P.
94
Generał

Na szczęście tutaj daleko jeszcze do siekaniny widzianej w „trójce”.
Widzę że do tej pory nie zaznajomiłeś się z Dead Space 3, bo gdyby się zaznajomił to byś nie napisał takiej głupoty. A jak już zaczniesz grać w DS 3 to zrób mi tą przyjemność i wybierz poziom trudności hard lub wyższy. Ja wiem że powinno się recenzować gry, grając w nie na poziomie normal, ale nie oszukujmy się dzisiejszy noraml to wczorajszy easy. A do tego będziesz robił trzeci raz to samo, więc jeśli chcesz odczuwać przyjemność w zabijaniu nekromorfów to musisz sobie podnieś poprzeczkę, chociaż odrobinę.
PS. nie mogę uwierzyć że zabrakło Ci na koniec amunicji skoro używałeś tylko dwóch broni.

18.02.2013 20:26
Materdea
👍
2
odpowiedz
Materdea
90
Nowy porządek świata

Ach, Scotti, mój ulubiony dead space'owy freak. :)

Powiem szczerze: xboxowa wersja stoi jeszcze w folii. Wysyłka się opóźniła, toteż nieco później ją otrzymałem. A w międzyczasie wpadło kilka innych spraw i klops.

Masz rację - cisnąłem na normalu. Ale czy to dzisiejszy "easy"? Tak. Odpowiem Ci z głębi serca: było łatwo. Może zbyt łatwo, ale nie mam ochoty drugi raz oglądać tego samego. :) Chociaż new game + kusi.

No i kwestia braku amunicji. Dalej nie wiem, jak to zrobiłem, bo ekonomiczny aspekt w Dead Space nigdy nie był jakoś rozbudowany (może w "jedynce", gdzie oszczędzanie "pestek" było na porządku dziennym). Jednak pisząc, iż momentami sieczka przybiera naprawdę spore rozmiary - nie skłamałem. Naciskają już na tą końcówkę, to przypomnę Ci tylko, że ostatnie 3-4 korytarze to pojawianie się przynajmniej kilku typów nekromorfów na raz. W tym tych nieśmiertelnych, co by nie było za łatwo, nawet na normalnym poziomie trudności. :)

gameplay.pl Nekromorf nie taki straszny, jak go malują - recenzja Dead Space 2