Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

gameplay.pl Top 10 oczekiwanych przeze mnie gier 2013 roku

05.01.2013 18:34
Scott P.
👍
1
Scott P.
97
Generał

Nie rozumiem czemu wszyscy uważają, że kolejna cześć Saints Row wyjdzie w tym roku. Wszystkie znaki na niebie wskazują, że ta gra się nie pojawi w najbliższym czasie i szczerze mówiąc trzymam za to kciuki. Lepiej żeby nowa odsłona serii pojawiła się na nowych konsolach, ale nie wraz z nich premierą tylko w momencie kiedy będą już zadomowione na rynku. Volition czy ktoś nowy będzie mógł wykorzystać 80 % ich mocy przy tworzeniu nowej części. I dzięki temu Saints Row dostanie więcej kroków na przód niż jak to miało miejsce w przypadku części trzeciej, czyli dwa kroki w przód i jeden w tył.

05.01.2013 20:57
Cayack
😉
2
odpowiedz
Cayack
57
Gospodarz Przystani

Nie wiem czy Saints Row 4 pojawi się w tym roku, ale mamy sam jego początek, więc nie jest to wykluczone. Jak napisałem na początku, decydujące tu było jaki rok widnieje przy grze w bazie GOL-a. Podobną sytuację mamy z Dark Souls II i Dragon Age III, które raczej nie ujrzą światła dziennego w 2013, ale na razie nie jest to przesądzone. Do porównania między Saints Row 2 i The Third się nie odniosę, bo trójka była pierwszą częścią serii w jaką grałem, ale zdaje się, że progres był jednak większy niż piszesz. :)

06.01.2013 11:57
3
odpowiedz
dezerter69
39
Chorąży

Ja liczę ,że w tym roku wyjdzie Mirrors Edge 2 oraz Thief 4 są to jedyne gry na które tak na prawdę czekam. A i jest jeszcze ciekawe MMO Card Hunter świetnie zapowiadająca się gra będąca połączeniem starych gier planszowych, gier oraz karcianek, polecam. Właśnie zaczęła się beta. Poza tymi grami na nic właściwie nie czekam, paru gier jestem ciekaw ale raczej i tak nie zagram w nie.

06.01.2013 13:05
Cayack
😊
4
odpowiedz
Cayack
57
Gospodarz Przystani

dezerter69 --> szanse na pojawienie się Thief 4 i Mirror's Edge 2 w tym roku są nikłe, zwłaszcza w przypadku tej drugiej gry. Z drugiej strony Skyrim wyszedł z zaskoczenia i w oczach wielu pozamiatał. Tak czy inaczej, akurat na te dwie pozycje specjalnie nie czekam :)

06.01.2013 13:21
😊
5
odpowiedz
zanonimizowany737870
70
Legend

Dla mnie lista gier, które muszę zagrać to:

1. Metal Gear Rising: Revengeance - Rewolucyjny slasher. Z pewnością lepszy od tej imitacji DmC.

2. Naruto Shippuuden: Ultimate Ninja Storm 3 - Kolejna na poziomie gra opartym na anime.

3. Nowy Dragon Ball Z - mam nadzieję, że to będzie Raging Blast 3. Dobra grafika, dużo postaci oraz otoczka fabularna na poziomie

4. GTA V - No to z pewnością u mnie zagości.

5. God of War IV - Kolejny Slasher, a zresztą i seria zacna.

6. Nowy Need for Speed - No mam nadzieję na znów ciekawą produkcję Criteriona

7. One Piece: Pirate Warriors 2 - Jedynkę najpierw zakupię, a potem oczywiście dwójeczka na ruszt

8. Castlevania: Lords of Shadow II - Slasher po raz trzeci i sprzedane. Slashery, gry akcji oraz bijatyki oparte na anime to moje ulubione typy gier, więc i tej produkcji sobie nie odmówię.

Co do dwóch kolejnych miejsc to zapewne jakiś Assassin oraz mam nadzieję trzecia część Batmana, która gdzieś tam może być zapowiedziana.

06.01.2013 15:38
6
odpowiedz
Kazioo
86
Senator

Przepraszam, że doczepiam się takiej pierdoły, ale myślę, że warto to poprawiać, bo to bardzo częsty błąd:
Ani Divinity, ani Diablo 3, ani Starcraft 2 nie korzystają z rzutu izometrycznego. To normalna w świecie perspektywa. Ustawienie kamery z góry pod kątem nie czyni nagle z widoku rzutu izometrycznego. Izometrię najłatwiej poznać po tym, że dany obiekt ma zawsze ten sam rozmiar niezależnie od jego odległości od kamery, co jest przydatne w 2D, bo nie trzeba modyfikować rozmiaru ani kształtu sprite'ów.

06.01.2013 17:29
Cayack
😊
7
odpowiedz
Cayack
57
Gospodarz Przystani

Kazioo --> być może, nie jestem ekspertem w te klocki, ale nawet na oficjalnej stronie gry jest wykorzystane to określenie. [ http://www.divinityoriginalsin.com/ ]

gameplay.pl Top 10 oczekiwanych przeze mnie gier 2013 roku