Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

Forum: Piłkarski Typer GOLa cz.1 - dla najlepszego nagroda :) Włącz się do gry!

01.01.2013 19:53
snopek9
1
snopek9
177
Pogrubiony stopień

Piłkarski Typer GOLa cz.1 - dla najlepszego nagroda :) Włącz się do gry!

Witam.
Chciałbym zaproponować w nowy rok zabawę w typowanie wyników spotkań piłkarskich.

Jak typujemy?
Kopiujemy podaną liste spotkań i przedstawiamy swoje typy:
-Liczba '1' przy meczu oznacza wytypowanie zwycięstwa gospodarzy
-Liczba '2' przy meczu oznacza wytypowanie zwycięstwa gości
-Znak 'x' przy meczu oznacza wytypowanie remisu

Zasady.
1. Nowy wątek po 300 postach, lub po 1 sezonie.
2. W danej kolejce typujemy minimum pięć, maksimum 25 spotkań.
3. Typujemy mecze lig Europejskich, LM, MŚ, ME, LE i Pucharów krajowych.
4. Można typować mecze które się jeszcze nie zaczęły.
5. Mecze pucharowe -pod uwagę brany jest wyłącznie regulaminowy czas gry.
6. Sezon trwa 30 kolejek.
7. Podsumowanie może zrobić każdy stały bywalec wątku.

Idea zaczerpnięta z:
http://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=10757189

-------------------------------------
1 kolejka (testowa - sprawdzająca czy będzie zainteresowanie):

Środa 2 styczeń 2013

20:45 Chelsea - QPR
20:45 Liverpool - Sunderland
21:00 Newcastle - Everton

Skromna nagroda dla zwycięzcy pierwszej edycji to gra Metro 2033 (kod steam).

01.01.2013 19:54
snopek9
👍
2
odpowiedz
snopek9
177
Pogrubiony stopień

1 kolejka

Środa 2 styczeń 2013

20:45 Chelsea - QPR 1
20:45 Liverpool - Sunderland 1
21:00 Newcastle - Everton 2

01.01.2013 19:54
3
odpowiedz
Bambino Bambinowy
5
Konsul

1 kolejka

Środa 2 styczeń 2013

20:45 Chelsea - QPR 1
20:45 Liverpool - Sunderland x
21:00 Newcastle - Everton x

01.01.2013 19:56
4
odpowiedz
to nie ja
16
Generał

1 kolejka

Środa 2 styczeń 2013

20:45 Chelsea - QPR 1
20:45 Liverpool - Sunderland 1
21:00 Newcastle - Everton 1

01.01.2013 19:58
Wiewiórk
5
odpowiedz
Wiewiórk
119
ciekawe ile to 24 znaków

1 kolejka

Środa 2 styczeń 2013

20:45 Chelsea - QPR 1
20:45 Liverpool - Sunderland 1
21:00 Newcastle - Everton X

01.01.2013 20:01
świeczkojanin
6
odpowiedz
świeczkojanin
7
Chorąży

1 kolejka

Środa 2 styczeń 2013

20:45 Chelsea - QPR 1
20:45 Liverpool - Sunderland x
21:00 Newcastle - Everton 2

01.01.2013 20:03
Skiter16
7
odpowiedz
Skiter16
102
Man Utd

1 kolejka

Środa 2 styczeń 2013

20:45 Chelsea - QPR 1
20:45 Liverpool - Sunderland x
21:00 Newcastle - Everton 2

01.01.2013 20:04
cinek0,7
8
odpowiedz
cinek0,7
50
Generał

1 kolejka

Środa 2 styczeń 2013

20:45 Chelsea - QPR 1
20:45 Liverpool - Sunderland x
21:00 Newcastle - Everton 1

01.01.2013 20:06
Saul Hudson
9
odpowiedz
Saul Hudson
53
Legend

1 kolejka

Środa 2 styczeń 2013

20:45 Chelsea - QPR x
20:45 Liverpool - Sunderland 2
21:00 Newcastle - Everton x

01.01.2013 20:08
Lukis'
10
odpowiedz
Lukis'
107
POZnańska Pyra

20:45 Chelsea - QPR 1
20:45 Liverpool - Sunderland 1
21:00 Newcastle - Everton 1

01.01.2013 20:15
marcus alex fenix
11
odpowiedz
marcus alex fenix
80
Marcus

20:45 Chelsea - QPR 1
20:45 Liverpool - Sunderland x
21:00 Newcastle - Everton 1

01.01.2013 20:19
adrem
12
odpowiedz
adrem
93
The King

20:45 Chelsea - QPR 1
20:45 Liverpool - Sunderland 1
21:00 Newcastle - Everton 1

01.01.2013 20:35
13
odpowiedz
Robi27
166
Legend

20:45 Chelsea - QPR 1
20:45 Liverpool - Sunderland 1
21:00 Newcastle - Everton x

01.01.2013 20:37
Stra Moldas
14
odpowiedz
Stra Moldas
94
Wujek Samo Stra

3. Typujemy mecze lig Europejskich, LM, MŚ, ME, LE i Pucharów krajowych.

Europejskich z małej. :P I "stycznia", w dopełniaczu.

20:45 Chelsea - QPR 1
20:45 Liverpool - Sunderland 2
21:00 Newcastle - Everton 2

01.01.2013 20:55
k42a_
15
odpowiedz
k42a_
86
so it goes

20:45 Chelsea - QPR 1
20:45 Liverpool - Sunderland X
21:00 Newcastle - Everton X

01.01.2013 20:56
Topico
16
odpowiedz
Topico
53
Konsul

20:45 Chelsea - QPR 1
20:45 Liverpool - Sunderland 1
21:00 Newcastle - Everton 2

01.01.2013 21:02
Kamil 108
17
odpowiedz
Kamil 108
104
The Yellow King

20:45 Chelsea - QPR 1
20:45 Liverpool - Sunderland 1
21:00 Newcastle - Everton x

01.01.2013 21:12
$ikus
18
odpowiedz
$ikus
53
Tottenham Hotspur Glory

20:45 Chelsea - QPR 1
20:45 Liverpool - Sunderland x
21:00 Newcastle - Everton 2

01.01.2013 21:29
19
odpowiedz
Kherlon
63
Senator

20:45 Chelsea - QPR 1
20:45 Liverpool - Sunderland 1
21:00 Newcastle - Everton 2

01.01.2013 21:29
davis
👍
20
odpowiedz
davis
178

20:45 Chelsea - QPR 1
20:45 Liverpool - Sunderland 1
21:00 Newcastle - Everton 1

Zacna idea powrotu do wątku bukmacherskiego. Oby ci wystarczyło zapału na 30 kolejek :)

01.01.2013 21:30
mgr. Kuba
21
odpowiedz
mgr. Kuba
90
-

1 kolejka

Środa 2 styczeń 2013

20:45 Chelsea - QPR 1
20:45 Liverpool - Sunderland 2
21:00 Newcastle - Everton X

01.01.2013 21:34
Emil22
22
odpowiedz
Emil22
81
Senator

1 kolejka

Środa 2 styczeń 2013

20:45 Chelsea - QPR 1
20:45 Liverpool - Sunderland 1
21:00 Newcastle - Everton 1

01.01.2013 22:15
23
odpowiedz
nir
43
Crimson King

1 kolejka

Środa 2 styczeń 2013

20:45 Chelsea - QPR 1
20:45 Liverpool - Sunderland 1
21:00 Newcastle - Everton 2

01.01.2013 22:37
24
odpowiedz
mefek
100
Senator

1 kolejka

Środa 2 styczeń 2013

20:45 Chelsea - QPR 1
20:45 Liverpool - Sunderland 1
21:00 Newcastle - Everton x

01.01.2013 22:46
armia
25
odpowiedz
armia
98
Scyzoryk

1 kolejka

Środa 2 styczeń 2013

20:45 Chelsea - QPR 1
20:45 Liverpool - Sunderland X
21:00 Newcastle - Everton 2

01.01.2013 23:04
snopek9
26
odpowiedz
snopek9
177
Pogrubiony stopień

davis -> w sumie to mam nadzieje, że nie tylko mi starczy zapalu, ale i typerom. Jak nie będzie innego chętnego do podliczenia i dodania nowych propozyji to wątek padnie.

Musicie pomoc :)

I jeszcze jedno. Jak macie jakies propozycje to piszcie :)

01.01.2013 23:26
Patryx0
27
odpowiedz
Patryx0
130
Look for the Light

20:45 Chelsea - QPR 1
20:45 Liverpool - Sunderland X
21:00 Newcastle - Everton 2

01.01.2013 23:33
28
odpowiedz
smokinnhobo
78
czolgista

1 kolejka

Środa 2 styczeń 2013

20:45 Chelsea - QPR 1
20:45 Liverpool - Sunderland X
21:00 Newcastle - Everton 2

02.01.2013 01:08
gracz12301
29
odpowiedz
gracz12301
89
AFC

20:45 Chelsea - QPR 1
20:45 Liverpool - Sunderland X
21:00 Newcastle - Everton 2

02.01.2013 09:01
ElMundo.
30
odpowiedz
ElMundo.
64
Mr Lazy

GRYOnline.plTeam

Środa 2 styczeń 2013

20:45 Chelsea - QPR 1
20:45 Liverpool - Sunderland 1
21:00 Newcastle - Everton X

02.01.2013 09:29
PitbullHans
31
odpowiedz
PitbullHans
93
Legend

1 kolejka

Środa 2 styczeń 2013

20:45 Chelsea - QPR 1
20:45 Liverpool - Sunderland x
21:00 Newcastle - Everton x

02.01.2013 11:55
32
odpowiedz
Macco™
76
Legend

1 kolejka
Środa 2 styczeń 2013
20:45 Chelsea - QPR 1
20:45 Liverpool - Sunderland 1
21:00 Newcastle - Everton 2

02.01.2013 12:00
kęsik
👍
33
odpowiedz
kęsik
91
Legend

1 kolejka

Środa 2 styczeń 2013

20:45 Chelsea - QPR 1
20:45 Liverpool - Sunderland 1
21:00 Newcastle - Everton X

02.01.2013 12:54
34
odpowiedz
zanonimizowany706326
23
Generał

1 kolejka

Środa 2 styczeń 2013

20:45 Chelsea - QPR 1
20:45 Liverpool - Sunderland 1
21:00 Newcastle - Everton 2

02.01.2013 13:14
35
odpowiedz
Bad Olo
105
PATOKALIPSA

1 kolejka

Środa 2 styczeń 2013

20:45 Chelsea - QPR 1
20:45 Liverpool - Sunderland 2
21:00 Newcastle - Everton X

02.01.2013 13:20
👍
36
odpowiedz
zanonimizowany706326
23
Generał

To ja mam coś na później.
05-01-2013

16:00 Levante - Athletic Bilbao
18:00 Granada - Valencia
20:00 Deportivo La Coruna - Málaga
22:00 Sevilla - Osasuna

02.01.2013 14:04
Spawcz
37
odpowiedz
Spawcz
47
Gram w gre

1 kolejka

Środa 2 styczeń 2013

20:45 Chelsea - QPR 1
20:45 Liverpool - Sunderland X
21:00 Newcastle - Everton 1

02.01.2013 14:41
lan2
👍
38
odpowiedz
lan2
81
Konsul

1 kolejka

Środa 2 styczeń 2013

20:45 Chelsea - QPR 1
20:45 Liverpool - Sunderland 1
21:00 Newcastle - Everton X

02.01.2013 17:15
snopek9
👍
39
odpowiedz
snopek9
177
Pogrubiony stopień

damians idol -> spokojnie. Na sobote i niedziele to pewnie cala Hiszpanska bedzie do typowania :)

02.01.2013 17:28
Emil22
👍
40
odpowiedz
Emil22
81
Senator

damians idol -> spokojnie. Na sobote i niedziele to pewnie cala Hiszpanska bedzie do typowania :)

Lepiej puchar Anglii i Francji tam są zawsze fajne cyrki ;D

02.01.2013 17:30
snopek9
41
odpowiedz
snopek9
177
Pogrubiony stopień

Jedno drugiemu nie przeczy. Mam zamiar w miare mozliwosci dawac jak najwiecej spotkan.
tylko zobacze potem ile sie bedzie schodzilo na podsumowaniu, jak zadlugo to bedziemy myslec :)

02.01.2013 17:41
Janczes
👍
42
odpowiedz
Janczes
131
You'll never walk alone

20:45 Chelsea - QPR 1
20:45 Liverpool - Sunderland 1
21:00 Newcastle - Everton 2

02.01.2013 17:45
Kowal172
43
odpowiedz
Kowal172
54
Szpec od BHP

20:45 Chelsea - QPR 1
20:45 Liverpool - Sunderland 1
21:00 Newcastle - Everton 1

02.01.2013 19:31
snopek9
44
odpowiedz
snopek9
177
Pogrubiony stopień

Podbije.

Co prawda nowi spokojnie beda mogli dolaczyc pozniej bo straty i tak beda minimalne to warto zaczac od 1 kolejki.

02.01.2013 19:34
45
odpowiedz
zanonimizowany773549
45
Senator

20:45 Chelsea - QPR 1
20:45 Liverpool - Sunderland 1
21:00 Newcastle - Everton 2

02.01.2013 19:46
davis
46
odpowiedz
davis
178

tylko zobacze potem ile sie bedzie schodzilo na podsumowaniu

Jak kiedyś prowadziłem te wątki to na podsumowanie kolejki schodziło mi jakieś 10 minut. Miałem tabele w excellu, robiłem szablon dla kolejki i jakoś to szło. Powiem ci, że dłużej czasami trwało wyszukanie wyników niż podliczanie punktów :)

No ale w starych wątkach typujących było 10-15 osób a tu jest koło 40... :)

02.01.2013 19:55
snopek9
47
odpowiedz
snopek9
177
Pogrubiony stopień

Ja krotko GOLWEB tez prowadzilem (robilem pare moze parenascie podsumowac), ale wlasnie wtedy gralo pare osob raptem, teraz odzew na poczatek jest nadspodziewany wrecz.

02.01.2013 22:56
snopek9
👍
48
odpowiedz
snopek9
177
Pogrubiony stopień

Jeżeli są błędy inne niż językowe to pisać :)

Tabela po pierwszej kolejce:

====================
2 pkt snopek9
2 pkt Polaco
2 pkt nir
2 pkt Kherlon
2 pkt Janczes
2 pkt Macco™
2 pkt Topico
2 pkt damians idol
1 pkt lan2
1 pkt Kowal172
1 pkt to nie ja
1 pkt Wiewiórk
1 pktświeczkojanin
1 pktSkiter16
1 pkt Lukis'
1 pkt adrem
1 pkt Robi27
1 pkt Stra Moldas
1 pkt Kamil 108
1 pkt $ikus
1 pkt davis
1 pkt Emil22
1 pkt mefek
1 pkt armia
1 pkt Patryx0
1 pkt smokinnhobo
1 pkt gracz12301
1 pkt ElMundo.
1 pkt kęsik
0 pkt Bad Olo
0 pkt Spawcz
0 pkt k42a_
0 pkt PitbullHans
0 pktBambino Bambinowy
0 pkt marcus alex fenix
0 pkt cinek0,7
0 pkt mgr. Kuba
0 pkt Saul Hudson

============================================

2 kolejka
Sobota 5 stycznia 2013

13:30 Brighton - Newcastle
16:00 Levante - Athletic
16:00 Tottenham - Coventry
16:00 Bolton - Sunderland
16:00 Fulham - Blackpool
16:00 Aston Villa - Ipswich
16:00 Southampton - Chelsea
16:00 Manchester City - Watford
18:00 Granada CF - Valencia
18:15 West Ham - Manchester United
20:00 Deportivo - Malaga
20:45 Lazio Rzym - Cagliari
22:00 Sevilla F C- Osasuna

Niedziela 6 stycznia 2013

12:30 Udinese - Inter Mediolan
14:30 Swansea - Arsenal
15:00 Fiorentina - Pescara Calcio
15:00 Juventus Turyn - Sampdoria
15:00 Parma - Palermo
15:00 AC Milan - Siena
17:00 Mansfield - Liverpool
17:00 Real Madryt - Sociedad
19:00 Barcelona - Espanyol

02.01.2013 22:59
davis
49
odpowiedz
davis
178

Sobota 5 stycznia 2013

13:30 Brighton - Newcastle 2
16:00 Levante - Athletic x
16:00 Tottenham - Coventry 1
16:00 Bolton - Sunderland 2
16:00 Fulham - Blackpool 1
16:00 Aston Villa - Ipswich 1
16:00 Southampton - Chelsea x
16:00 Manchester City - Watford 1
18:00 Granada CF - Valencia 2
18:15 West Ham - Manchester United 2
20:00 Deportivo - Malaga x
20:45 Lazio Rzym - Cagliari x
22:00 Sevilla F C- Osasuna 1

Niedziela 6 stycznia 2013

12:30 Udinese - Inter Mediolan 2
14:30 Swansea - Arsenal x
15:00 Fiorentina - Pescara Calcio 1
15:00 Juventus Turyn - Sampdoria 1
15:00 Parma - Palermo x
15:00 AC Milan - Siena 1
17:00 Mansfield - Liverpool 2
17:00 Real Madryt - Sociedad 1
19:00 Barcelona - Espanyol 1

Ambitnie poleciałeś na weekend :)

02.01.2013 23:01
Emil22
50
odpowiedz
Emil22
81
Senator

2 kolejka
Sobota 5 stycznia 2013

13:30 Brighton - Newcastle 2
16:00 Levante - Athletic 2
16:00 Tottenham - Coventry 1
16:00 Bolton - Sunderland 2
16:00 Fulham - Blackpool X
16:00 Aston Villa - Ipswich X
16:00 Southampton - Chelsea 1
16:00 Manchester City - Watford 1
18:00 Granada CF - Valencia 2
18:15 West Ham - Manchester United 1
20:00 Deportivo - Malaga 2
20:45 Lazio Rzym - Cagliari 1
22:00 Sevilla F C- Osasuna 1

Niedziela 6 stycznia 2013

12:30 Udinese - Inter Mediolan 2
14:30 Swansea - Arsenal 1
15:00 Fiorentina - Pescara Calcio X
15:00 Juventus Turyn - Sampdoria 1
15:00 Parma - Palermo 1
15:00 AC Milan - Siena 1
17:00 Mansfield - Liverpool 2
17:00 Real Madryt - Sociedad 1
19:00 Barcelona - Espanyol 1

02.01.2013 23:01
51
odpowiedz
Bambino Bambinowy
5
Konsul

2 kolejka
Sobota 5 stycznia 2013

13:30 Brighton - Newcastle 2
16:00 Levante - Athletic 1
16:00 Tottenham - Coventry 1
16:00 Bolton - Sunderland 1
16:00 Fulham - Blackpool 1
16:00 Aston Villa - Ipswich 1
16:00 Southampton - Chelsea 2
16:00 Manchester City - Watford 1
18:00 Granada CF - Valencia x
18:15 West Ham - Manchester United 2
20:00 Deportivo - Malaga 2
20:45 Lazio Rzym - Cagliari 1
22:00 Sevilla F C- Osasuna 1

Niedziela 6 stycznia 2013

12:30 Udinese - Inter Mediolan 2
14:30 Swansea - Arsenal 1
15:00 Fiorentina - Pescara Calcio 1
15:00 Juventus Turyn - Sampdoria 1
15:00 Parma - Palermo 2
15:00 AC Milan - Siena 1
17:00 Mansfield - Liverpool 2
17:00 Real Madryt - Sociedad 1
19:00 Barcelona - Espanyol 1

02.01.2013 23:04
52
odpowiedz
zanonimizowany773549
45
Senator

2 kolejka
Sobota 5 stycznia 2013

13:30 Brighton - Newcastle 2
16:00 Levante - Athletic x
16:00 Tottenham - Coventry 1
16:00 Bolton - Sunderland x
16:00 Fulham - Blackpool 1
16:00 Aston Villa - Ipswich 1
16:00 Southampton - Chelsea 2
16:00 Manchester City - Watford 1
18:00 Granada CF - Valencia 2
18:15 West Ham - Manchester United 2
20:00 Deportivo - Malaga 2
20:45 Lazio Rzym - Cagliari 1
22:00 Sevilla F C- Osasuna 1

Niedziela 6 stycznia 2013

12:30 Udinese - Inter Mediolan x
14:30 Swansea - Arsenal 2
15:00 Fiorentina - Pescara Calcio 1
15:00 Juventus Turyn - Sampdoria 1
15:00 Parma - Palermo 1
15:00 AC Milan - Siena 1
17:00 Mansfield - Liverpool 2
17:00 Real Madryt - Sociedad 1
19:00 Barcelona - Espanyol 1

02.01.2013 23:06
53
odpowiedz
Bad Olo
105
PATOKALIPSA

2 kolejka
Sobota 5 stycznia 2013

13:30 Brighton - Newcastle 2
16:00 Levante - Athletic X
16:00 Tottenham - Coventry 1
16:00 Bolton - Sunderland X
16:00 Fulham - Blackpool 1
16:00 Aston Villa - Ipswich 1
16:00 Southampton - Chelsea 2
16:00 Manchester City - Watford 1
18:00 Granada CF - Valencia 2
18:15 West Ham - Manchester United 2
20:00 Deportivo - Malaga 2
20:45 Lazio Rzym - Cagliari 1
22:00 Sevilla F C- Osasuna 1

Niedziela 6 stycznia 2013

12:30 Udinese - Inter Mediolan X
14:30 Swansea - Arsenal X
15:00 Fiorentina - Pescara Calcio 1
15:00 Juventus Turyn - Sampdoria 1
15:00 Parma - Palermo X
15:00 AC Milan - Siena 1
17:00 Mansfield - Liverpool 2
17:00 Real Madryt - Sociedad 1
19:00 Barcelona - Espanyol 1

Nie za dużo? Kto to podliczy? :D

02.01.2013 23:07
gracz12301
54
odpowiedz
gracz12301
89
AFC

2 kolejka
Sobota 5 stycznia 2013

13:30 Brighton - Newcastle 2
16:00 Levante - Athletic 1
16:00 Tottenham - Coventry 1
16:00 Bolton - Sunderland 2
16:00 Fulham - Blackpool 1
16:00 Aston Villa - Ipswich 1
16:00 Southampton - Chelsea 2
16:00 Manchester City - Watford 1
18:00 Granada CF - Valencia 2
18:15 West Ham - Manchester United 2
20:00 Deportivo - Malaga 2
20:45 Lazio Rzym - Cagliari 1
22:00 Sevilla F C- Osasuna 1

Niedziela 6 stycznia 2013

12:30 Udinese - Inter Mediolan 2
14:30 Swansea - Arsenal 2
15:00 Fiorentina - Pescara Calcio 1
15:00 Juventus - Sampdoria 1
15:00 Parma - Palermo X
15:00 AC Milan - Siena 1
17:00 Mansfield - Liverpool 2
17:00 Real Madryt - Sociedad 1
19:00 Barcelona - Espanyol 1

02.01.2013 23:10
Saul Hudson
55
odpowiedz
Saul Hudson
53
Legend

Sobota 5 stycznia 2013

13:30 Brighton - Newcastle 2
16:00 Levante - Athletic x
16:00 Tottenham - Coventry 1
16:00 Bolton - Sunderland 2
16:00 Fulham - Blackpool 1
16:00 Aston Villa - Ipswich 1
16:00 Southampton - Chelsea 2
16:00 Manchester City - Watford 1
18:00 Granada CF - Valencia 2
18:15 West Ham - Manchester United x
20:00 Deportivo - Malaga 2
20:45 Lazio Rzym - Cagliari 1
22:00 Sevilla F C- Osasuna 1

Niedziela 6 stycznia 2013

12:30 Udinese - Inter Mediolan 2
14:30 Swansea - Arsenal x
15:00 Fiorentina - Pescara Calcio 1
15:00 Juventus Turyn - Sampdoria 1
15:00 Parma - Palermo 1
15:00 AC Milan - Siena 1
17:00 Mansfield - Liverpool 2
17:00 Real Madryt - Sociedad 1
19:00 Barcelona - Espanyol 1

02.01.2013 23:15
snopek9
56
odpowiedz
snopek9
177
Pogrubiony stopień

Mozliwe, ze troche przesadzilem. Podlicze, jak zajmie mi to zbyt wiele czasu to nastepna kolejka bedzie po prostu mniejsza. Nie wim czy nie rozbic soboty i niedzieli na dwie osobne kolejki,co o tym myslixie?

02.01.2013 23:17
57
odpowiedz
Valem
74
Legend

Nie ma takiej druzyny jak Juventus Turyn i wbijcie to sobie wreszcie do glowy.

02.01.2013 23:21
58
odpowiedz
Kherlon
63
Senator

2 kolejka
Sobota 5 stycznia 2013

13:30 Brighton - Newcastle 2
16:00 Levante - Athletic 1
16:00 Tottenham - Coventry 1
16:00 Bolton - Sunderland x
16:00 Fulham - Blackpool 1
16:00 Aston Villa - Ipswich 1
16:00 Southampton - Chelsea x
16:00 Manchester City - Watford 1
18:00 Granada CF - Valencia 2
18:15 West Ham - Manchester United 2
20:00 Deportivo - Malaga 2
20:45 Lazio Rzym - Cagliari 1
22:00 Sevilla F C- Osasuna 1

Niedziela 6 stycznia 2013

12:30 Udinese - Inter Mediolan 2
14:30 Swansea - Arsenal 2
15:00 Fiorentina - Pescara Calcio 1
15:00 Juventus Turyn - Sampdoria 1
15:00 Parma - Palermo 2
15:00 AC Milan - Siena 1
17:00 Mansfield - Liverpool 2
17:00 Real Madryt - Sociedad 1
19:00 Barcelona - Espanyol 1

02.01.2013 23:22
Mr.Eko
59
odpowiedz
Mr.Eko
71
Yeezus

Sobota 5 stycznia 2013

13:30 Brighton - Newcastle 2
16:00 Levante - Athletic 1
16:00 Tottenham - Coventry 1
16:00 Bolton - Sunderland 2
16:00 Fulham - Blackpool 1
16:00 Aston Villa - Ipswich 1
16:00 Southampton - Chelsea 2
16:00 Manchester City - Watford 1
18:00 Granada CF - Valencia 2
18:15 West Ham - Manchester United 2
20:00 Deportivo - Malaga 2
20:45 Lazio Rzym - Cagliari 1
22:00 Sevilla F C- Osasuna x

Niedziela 6 stycznia 2013

12:30 Udinese - Inter Mediolan 2
14:30 Swansea - Arsenal 1
15:00 Fiorentina - Pescara Calcio 1
15:00 Juventus Turyn - Sampdoria 1
15:00 Parma - Palermo 1
15:00 AC Milan - Siena 1
17:00 Mansfield - Liverpool 2
17:00 Real Madryt - Sociedad x
19:00 Barcelona - Espanyol 1

02.01.2013 23:25
armia
60
odpowiedz
armia
98
Scyzoryk

2 kolejka
Sobota 5 stycznia 2013

13:30 Brighton - Newcastle 2
16:00 Levante - Athletic x
16:00 Tottenham - Coventry 1
16:00 Bolton - Sunderland 2
16:00 Fulham - Blackpool 1
16:00 Aston Villa - Ipswich 1
16:00 Southampton - Chelsea 2
16:00 Manchester City - Watford 1
18:00 Granada CF - Valencia 2
18:15 West Ham - Manchester United 2
20:00 Deportivo - Malaga 2
20:45 Lazio Rzym - Cagliari 1
22:00 Sevilla F C- Osasuna 1

Niedziela 6 stycznia 2013

12:30 Udinese - Inter Mediolan 2
14:30 Swansea - Arsenal 2
15:00 Fiorentina - Pescara Calcio 1
15:00 Juventus Turyn - Sampdoria 1
15:00 Parma - Palermo 1
15:00 AC Milan - Siena 1
17:00 Mansfield - Liverpool 2
17:00 Real Madryt - Sociedad 1
19:00 Barcelona - Espanyol 1

03.01.2013 02:12
mgr. Kuba
61
odpowiedz
mgr. Kuba
90
-

2 kolejka
Sobota 5 stycznia 2013

13:30 Brighton - Newcastle 2
16:00 Levante - Athletic 2
16:00 Tottenham - Coventry 1
16:00 Bolton - Sunderland 2
16:00 Fulham - Blackpool 1
16:00 Aston Villa - Ipswich 1
16:00 Southampton - Chelsea 2
16:00 Manchester City - Watford 1
18:00 Granada CF - Valencia 2
18:15 West Ham - Manchester United 2
20:00 Deportivo - Malaga 2
20:45 Lazio Rzym - Cagliari 1
22:00 Sevilla F C- Osasuna 1

Niedziela 6 stycznia 2013

12:30 Udinese - Inter Mediolan 2
14:30 Swansea - Arsenal 2
15:00 Fiorentina - Pescara Calcio 1
15:00 Juventus Turyn - Sampdoria 1
15:00 Parma - Palermo 1
15:00 AC Milan - Siena 1
17:00 Mansfield - Liverpool 2
17:00 Real Madryt - Sociedad 1
19:00 Barcelona - Espanyol 1

03.01.2013 07:57
62
odpowiedz
mik18
77
Generał

2 kolejka
Sobota 5 stycznia 2013

13:30 Brighton - Newcastle 2
16:00 Levante - Athletic 2
16:00 Tottenham - Coventry 1
16:00 Bolton - Sunderland 1
16:00 Fulham - Blackpool 1
16:00 Aston Villa - Ipswich 1
16:00 Southampton - Chelsea 2
16:00 Manchester City - Watford 1
18:00 Granada CF - Valencia 2
18:15 West Ham - Manchester United 2
20:00 Deportivo - Malaga 2
20:45 Lazio Rzym - Cagliari 1
22:00 Sevilla F C- Osasuna 1

Niedziela 6 stycznia 2013

12:30 Udinese - Inter Mediolan 2
14:30 Swansea - Arsenal 2
15:00 Fiorentina - Pescara Calcio 1
15:00 Juventus Turyn - Sampdoria 1
15:00 Parma - Palermo 1
15:00 AC Milan - Siena 1
17:00 Mansfield - Liverpool 2
17:00 Real Madryt - Sociedad 1
19:00 Barcelona - Espanyol 1

03.01.2013 11:53
Lukis'
63
odpowiedz
Lukis'
107
POZnańska Pyra

2 kolejka
Sobota 5 stycznia 2013

13:30 Brighton - Newcastle 2
16:00 Levante - Athletic 2
16:00 Tottenham - Coventry 2
16:00 Bolton - Sunderland x
16:00 Fulham - Blackpool 2
16:00 Aston Villa - Ipswich x
16:00 Southampton - Chelsea 2
16:00 Manchester City - Watford 1
18:00 Granada CF - Valencia 2
18:15 West Ham - Manchester United 2
20:00 Deportivo - Malaga x
20:45 Lazio Rzym - Cagliari 1
22:00 Sevilla F C- Osasuna x

Niedziela 6 stycznia 2013

12:30 Udinese - Inter Mediolan 1
14:30 Swansea - Arsenal 2
15:00 Fiorentina - Pescara Calcio x
15:00 Juventus Turyn - Sampdoria 1
15:00 Parma - Palermo 2
15:00 AC Milan - Siena 1
17:00 Mansfield - Liverpool 2
17:00 Real Madryt - Sociedad 1
19:00 Barcelona - Espanyol 1

Valem a co jest?!

03.01.2013 12:02
64
odpowiedz
to nie ja
16
Generał

Jest Juventus, a nie Juventus Turyn.

2 kolejka
Sobota 5 stycznia 2013

13:30 Brighton - Newcastle 2
16:00 Levante - Athletic 2
16:00 Tottenham - Coventry 1
16:00 Bolton - Sunderland 2
16:00 Fulham - Blackpool 1
16:00 Aston Villa - Ipswich 1
16:00 Southampton - Chelsea 2
16:00 Manchester City - Watford 1
18:00 Granada CF - Valencia 2
18:15 West Ham - Manchester United 2
20:00 Deportivo - Malaga 2
20:45 Lazio Rzym - Cagliari 1
22:00 Sevilla F C- Osasuna 1

Niedziela 6 stycznia 2013

12:30 Udinese - Inter Mediolan 2
14:30 Swansea - Arsenal 2
15:00 Fiorentina - Pescara Calcio 1
15:00 Juventus - Sampdoria 1
15:00 Parma - Palermo X
15:00 AC Milan - Siena 1
17:00 Mansfield - Liverpool 2
17:00 Real Madryt - Sociedad 1
19:00 Barcelona - Espanyol 1

03.01.2013 12:29
Stra Moldas
65
odpowiedz
Stra Moldas
94
Wujek Samo Stra

2 kolejka
Sobota 5 stycznia 2013

13:30 Brighton - Newcastle 2
16:00 Levante - Athletic 2
16:00 Tottenham - Coventry 1
16:00 Bolton - Sunderland 1
16:00 Fulham - Blackpool 1
16:00 Aston Villa - Ipswich 2
16:00 Southampton - Chelsea 2
16:00 Manchester City - Watford 1
18:00 Granada CF - Valencia x
18:15 West Ham - Manchester United x
20:00 Deportivo - Malaga 2
20:45 Lazio Rzym - Cagliari 1
22:00 Sevilla FC - Osasuna 1

Niedziela 6 stycznia 2013

12:30 Udinese - Inter Mediolan 2
14:30 Swansea - Arsenal 1
15:00 Fiorentina - Pescara Calcio 1
15:00 Juventus - Sampdoria 1
15:00 Parma - Palermo 1
15:00 AC Milan - Siena 1
17:00 Mansfield - Liverpool 2
17:00 Real Madryt - Sociedad 1
19:00 Barcelona - Espanyol x

Duuużo liczenia. :P

03.01.2013 12:43
White Star
66
odpowiedz
White Star
121
BIAŁA GWIAZDA

2 kolejka
Sobota 5 stycznia 2013

13:30 Brighton - Newcastle 2
16:00 Levante - Athletic 1
16:00 Tottenham - Coventry 1
16:00 Bolton - Sunderland x
16:00 Fulham - Blackpool 1
16:00 Aston Villa - Ipswich 1
16:00 Southampton - Chelsea 2
16:00 Manchester City - Watford 1
18:00 Granada CF - Valencia 2
18:15 West Ham - Manchester United 2
20:00 Deportivo - Malaga 2
20:45 Lazio Rzym - Cagliari 1
22:00 Sevilla F C- Osasuna 1

Niedziela 6 stycznia 2013

12:30 Udinese - Inter Mediolan x
14:30 Swansea - Arsenal 2
15:00 Fiorentina - Pescara Calcio 1
15:00 Juventus Turyn - Sampdoria 1
15:00 Parma - Palermo 1
15:00 AC Milan - Siena 1
17:00 Mansfield - Liverpool 2
17:00 Real Madryt - Sociedad 1
19:00 Barcelona - Espanyol 1

03.01.2013 12:48
Spawcz
67
odpowiedz
Spawcz
47
Gram w gre

2 kolejka
Sobota 5 stycznia 2013

13:30 Brighton - Newcastle 2
16:00 Levante - Athletic 2
16:00 Tottenham - Coventry 1
16:00 Bolton - Sunderland 2
16:00 Fulham - Blackpool 1
16:00 Aston Villa - Ipswich X
16:00 Southampton - Chelsea 2
16:00 Manchester City - Watford 1
18:00 Granada CF - Valencia 2
18:15 West Ham - Manchester United 2
20:00 Deportivo - Malaga 2
20:45 Lazio Rzym - Cagliari 1
22:00 Sevilla F C- Osasuna 1

Niedziela 6 stycznia 2013

12:30 Udinese - Inter Mediolan X
14:30 Swansea - Arsenal 2
15:00 Fiorentina - Pescara Calcio 1
15:00 Juventus - Sampdoria 1
15:00 Parma - Palermo X
15:00 AC Milan - Siena 1
17:00 Mansfield - Liverpool 2
17:00 Real Madryt - Sociedad 1
19:00 Barcelona - Espanyol 1

03.01.2013 12:48
68
odpowiedz
nir
43
Crimson King

2 kolejka
Sobota 5 stycznia 2013

13:30 Brighton - Newcastle x
16:00 Levante - Athletic 1
16:00 Tottenham - Coventry 1
16:00 Bolton - Sunderland 2
16:00 Fulham - Blackpool 1
16:00 Aston Villa - Ipswich 1
16:00 Southampton - Chelsea 2
16:00 Manchester City - Watford 1
18:00 Granada CF - Valencia 2
18:15 West Ham - Manchester United 2
20:00 Deportivo - Malaga 2
20:45 Lazio Rzym - Cagliari 1
22:00 Sevilla FC - Osasuna 1

Niedziela 6 stycznia 2013

12:30 Udinese - Inter Mediolan x
14:30 Swansea - Arsenal 2
15:00 Fiorentina - Pescara Calcio 1
15:00 Juventus - Sampdoria 1
15:00 Parma - Palermo 1
15:00 AC Milan - Siena 1
17:00 Mansfield - Liverpool 2
17:00 Real Madryt - Sociedad 1
19:00 Barcelona - Espanyol 1

03.01.2013 14:32
Kamil 108
69
odpowiedz
Kamil 108
104
The Yellow King

2 kolejka
Sobota 5 stycznia 2013

13:30 Brighton - Newcastle 2
16:00 Levante - Athletic x
16:00 Tottenham - Coventry 1
16:00 Bolton - Sunderland 1
16:00 Fulham - Blackpool 1
16:00 Aston Villa - Ipswich 1
16:00 Southampton - Chelsea x
16:00 Manchester City - Watford 1
18:00 Granada CF - Valencia 2
18:15 West Ham - Manchester United 2
20:00 Deportivo - Malaga 2
20:45 Lazio Rzym - Cagliari 1
22:00 Sevilla F C- Osasuna 1

Niedziela 6 stycznia 2013

12:30 Udinese - Inter Mediolan x
14:30 Swansea - Arsenal 2
15:00 Fiorentina - Pescara Calcio 1
15:00 Juventus Turyn - Sampdoria 1
15:00 Parma - Palermo 1
15:00 AC Milan - Siena 1
17:00 Mansfield - Liverpool 2
17:00 Real Madryt - Sociedad 1
19:00 Barcelona - Espanyol 1

03.01.2013 15:26
ArtoseruS
70
odpowiedz
ArtoseruS
74
Lord of War

13:30 Brighton - Newcastle 2
16:00 Levante - Athletic 2
16:00 Tottenham - Coventry 1
16:00 Bolton - Sunderland 1
16:00 Fulham - Blackpool 1
16:00 Aston Villa - Ipswich 1
16:00 Southampton - Chelsea 2
16:00 Manchester City - Watford 1
18:00 Granada CF - Valencia 2
18:15 West Ham - Manchester United 2
20:00 Deportivo - Malaga 2
20:45 Lazio Rzym - Cagliari 1
22:00 Sevilla F C- Osasuna 2

Niedziela 6 stycznia 2013

12:30 Udinese - Inter Mediolan 2
14:30 Swansea - Arsenal 2
15:00 Fiorentina - Pescara Calcio 1
15:00 Juventus Turyn - Sampdoria 1
15:00 Parma - Palermo 2
15:00 AC Milan - Siena 1
17:00 Mansfield - Liverpool 2
17:00 Real Madryt - Sociedad 2
19:00 Barcelona - Espanyol 1

03.01.2013 15:46
71
odpowiedz
zanonimizowany706326
23
Generał

2 kolejka
Sobota 5 stycznia 2013

13:30 Brighton - Newcastle 2
16:00 Levante - Athletic 2
16:00 Tottenham - Coventry 1
16:00 Bolton - Sunderland X
16:00 Fulham - Blackpool 1
16:00 Aston Villa - Ipswich 1
16:00 Southampton - Chelsea 2
16:00 Manchester City - Watford 1
18:00 Granada CF - Valencia 2
18:15 West Ham - Manchester United 2
20:00 Deportivo - Malaga 2
20:45 Lazio Rzym - Cagliari 1
22:00 Sevilla F C- Osasuna 2

Niedziela 6 stycznia 2013

12:30 Udinese - Inter Mediolan 1
14:30 Swansea - Arsenal 2
15:00 Fiorentina - Pescara Calcio X
15:00 Juventus Turyn - Sampdoria 1
15:00 Parma - Palermo X
15:00 AC Milan - Siena 1
17:00 Mansfield - Liverpool 2
17:00 Real Madryt - Sociedad 1
19:00 Barcelona - Espanyol 1

03.01.2013 15:54
Skiter16
72
odpowiedz
Skiter16
102
Man Utd

2 kolejka
Sobota 5 stycznia 2013

13:30 Brighton - Newcastle 2
16:00 Levante - Athletic 2
16:00 Tottenham - Coventry 1
16:00 Bolton - Sunderland x
16:00 Fulham - Blackpool 1
16:00 Aston Villa - Ipswich 1
16:00 Southampton - Chelsea 2
16:00 Manchester City - Watford 1
18:00 Granada CF - Valencia 2
18:15 West Ham - Manchester United 2
20:00 Deportivo - Malaga 2
20:45 Lazio Rzym - Cagliari 1
22:00 Sevilla F C- Osasuna 1

Niedziela 6 stycznia 2013

12:30 Udinese - Inter Mediolan 2
14:30 Swansea - Arsenal 2
15:00 Fiorentina - Pescara Calcio 1
15:00 Juventus Turyn - Sampdoria 1
15:00 Parma - Palermo 1
15:00 AC Milan - Siena 1
17:00 Mansfield - Liverpool 2
17:00 Real Madryt - Sociedad 1
19:00 Barcelona - Espanyol 1

03.01.2013 16:11
kęsik
👍
73
odpowiedz
kęsik
91
Legend

2 kolejka
Sobota 5 stycznia 2013

13:30 Brighton - Newcastle 2
16:00 Levante - Athletic X
16:00 Tottenham - Coventry 1
16:00 Bolton - Sunderland 2
16:00 Fulham - Blackpool 1
16:00 Aston Villa - Ipswich 1
16:00 Southampton - Chelsea 2
16:00 Manchester City - Watford 1
18:00 Granada CF - Valencia 2
18:15 West Ham - Manchester United 2
20:00 Deportivo - Malaga 2
20:45 Lazio Rzym - Cagliari 1
22:00 Sevilla F C- Osasuna X

Niedziela 6 stycznia 2013

12:30 Udinese - Inter Mediolan X
14:30 Swansea - Arsenal X
15:00 Fiorentina - Pescara Calcio 1
15:00 Juventus Turyn - Sampdoria 1
15:00 Parma - Palermo X
15:00 AC Milan - Siena 1
17:00 Mansfield - Liverpool 2
17:00 Real Madryt - Sociedad 1
19:00 Barcelona - Espanyol 1

03.01.2013 16:15
Child of Bodom
74
odpowiedz
Child of Bodom
145
Woo Hoo!

2 kolejka
Sobota 5 stycznia 2013

13:30 Brighton - Newcastle 2
16:00 Levante - Athletic X
16:00 Tottenham - Coventry 1
16:00 Bolton - Sunderland X
16:00 Fulham - Blackpool 1
16:00 Aston Villa - Ipswich 1
16:00 Southampton - Chelsea 2
16:00 Manchester City - Watford 1
18:00 Granada CF - Valencia 2
18:15 West Ham - Manchester United 2
20:00 Deportivo - Malaga 2
20:45 Lazio Rzym - Cagliari 1
22:00 Sevilla F C- Osasuna 1

Niedziela 6 stycznia 2013

12:30 Udinese - Inter Mediolan 1
14:30 Swansea - Arsenal 1
15:00 Fiorentina - Pescara Calcio 1
15:00 Juventus Turyn - Sampdoria X
15:00 Parma - Palermo 1
15:00 AC Milan - Siena 1
17:00 Mansfield - Liverpool 2
17:00 Real Madryt - Sociedad 1
19:00 Barcelona - Espanyol 1

03.01.2013 16:17
adrem
75
odpowiedz
adrem
93
The King

2 kolejka
Sobota 5 stycznia 2013

13:30 Brighton - Newcastle 2
16:00 Levante - Athletic 2
16:00 Tottenham - Coventry 1
16:00 Bolton - Sunderland 1
16:00 Fulham - Blackpool X
16:00 Aston Villa - Ipswich 1
16:00 Southampton - Chelsea 2
16:00 Manchester City - Watford 1
18:00 Granada CF - Valencia 2
18:15 West Ham - Manchester United 2
20:00 Deportivo - Malaga 2
20:45 Lazio Rzym - Cagliari 1
22:00 Sevilla F C- Osasuna X

Niedziela 6 stycznia 2013

12:30 Udinese - Inter Mediolan X
14:30 Swansea - Arsenal 2
15:00 Fiorentina - Pescara Calcio 1
15:00 Juventus Turyn - Sampdoria 1
15:00 Parma - Palermo X
15:00 AC Milan - Siena 1
17:00 Mansfield - Liverpool 2
17:00 Real Madryt - Sociedad 1
19:00 Barcelona - Espanyol 1

03.01.2013 16:27
marcus alex fenix
76
odpowiedz
marcus alex fenix
80
Marcus

2 kolejka
Sobota 5 stycznia 2013

13:30 Brighton - Newcastle 2
16:00 Levante - Athletic 2
16:00 Tottenham - Coventry 1
16:00 Bolton - Sunderland x
16:00 Fulham - Blackpool 1
16:00 Aston Villa - Ipswich 1
16:00 Southampton - Chelsea x
16:00 Manchester City - Watford 1
18:00 Granada CF - Valencia 2
18:15 West Ham - Manchester United 2
20:00 Deportivo - Malaga x
20:45 Lazio Rzym - Cagliari 1
22:00 Sevilla F C- Osasuna x

Niedziela 6 stycznia 2013

12:30 Udinese - Inter Mediolan 1
14:30 Swansea - Arsenal 2
15:00 Fiorentina - Pescara Calcio 1
15:00 Juventus Turyn - Sampdoria 1
15:00 Parma - Palermo 2
15:00 AC Milan - Siena 1
17:00 Mansfield - Liverpool 2
17:00 Real Madryt - Sociedad x
19:00 Barcelona - Espanyol 1

03.01.2013 16:44
77
odpowiedz
Valem
74
Legend

Lukis

Juventus FC ale oczywiscie samego Juventusu tez mozna uzywac.

03.01.2013 16:56
Captain®™
78
odpowiedz
Captain®™
51
Konsul

13:30 Brighton - Newcastle X
16:00 Levante - Athletic 1
16:00 Tottenham - Coventry 1
16:00 Bolton - Sunderland 1
16:00 Fulham - Blackpool X
16:00 Aston Villa - Ipswich 1
16:00 Southampton - Chelsea 1
16:00 Manchester City - Watford 1
18:00 Granada CF - Valencia 1
18:15 West Ham - Manchester United X
20:00 Deportivo - Malaga 2
20:45 Lazio Rzym - Cagliari 1
22:00 Sevilla F C- Osasuna 1

Niedziela 6 stycznia 2013

12:30 Udinese - Inter Mediolan 1
14:30 Swansea - Arsenal X
15:00 Fiorentina - Pescara Calcio 1
15:00 Juventus Turyn - Sampdoria 1
15:00 Parma - Palermo 2
15:00 AC Milan - Siena 1
17:00 Mansfield - Liverpool X
17:00 Real Madryt - Sociedad 1
19:00 Barcelona - Espanyol 1

03.01.2013 17:34
79
odpowiedz
Karczma 2000
1
Junior

2 kolejka
Sobota 5 stycznia 2013

13:30 Brighton - Newcastle 2
16:00 Levante - Athletic Bilbao x
16:00 Tottenham - Coventry 1
16:00 Bolton - Sunderland 2
16:00 Fulham - Blackpool 1
16:00 Aston Villa - Ipswich 1
16:00 Southampton - Chelsea 2
16:00 Manchester City - Watford 1
18:00 Granada CF - Valencia 2
18:15 West Ham - Manchester United 2
20:00 Deportivo - Malaga 2
20:45 Lazio Rzym - Cagliari x
22:00 Sevilla F C- Osasuna 2

Niedziela 6 stycznia 2013

12:30 Udinese - Inter Mediolan 2
14:30 Swansea - Arsenal 2
15:00 Fiorentina - Pescara Calcio 1
15:00 Juventus Turyn - Sampdoria 1
15:00 Parma - Palermo 2
15:00 AC Milan - Siena 1
17:00 Mansfield - Liverpool 2
17:00 Real Madryt - Sociedad 1
19:00 Barcelona - Espanyol 1

03.01.2013 17:36
Kowal172
80
odpowiedz
Kowal172
54
Szpec od BHP

2 kolejka
Sobota 5 stycznia 2013

13:30 Brighton - Newcastle 2
16:00 Levante - Athletic 1
16:00 Tottenham - Coventry 1
16:00 Bolton - Sunderland 2
16:00 Fulham - Blackpool 1
16:00 Aston Villa - Ipswich x
16:00 Southampton - Chelsea 2
16:00 Manchester City - Watford 1
18:00 Granada CF - Valencia 2
18:15 West Ham - Manchester United 2
20:00 Deportivo - Malaga 2
20:45 Lazio Rzym - Cagliari 1
22:00 Sevilla FC- Osasuna x

Niedziela 6 stycznia 2013

12:30 Udinese - Inter Mediolan 2
14:30 Swansea - Arsenal 2
15:00 Fiorentina - Pescara Calcio 1
15:00 Juventus Turyn - Sampdoria 1
15:00 Parma - Palermo x
15:00 AC Milan - Siena 1
17:00 Mansfield - Liverpool 2
17:00 Real Madryt - Sociedad 1
19:00 Barcelona - Espanyol 1

03.01.2013 18:02
cinek0,7
81
odpowiedz
cinek0,7
50
Generał

2 kolejka
Sobota 5 stycznia 2013

13:30 Brighton - Newcastle 2
16:00 Levante - Athletic 2
16:00 Tottenham - Coventry 1
16:00 Bolton - Sunderland x
16:00 Fulham - Blackpool 1
16:00 Aston Villa - Ipswich 1
16:00 Southampton - Chelsea 2
16:00 Manchester City - Watford 1
18:00 Granada CF - Valencia 2
18:15 West Ham - Manchester United 2
20:00 Deportivo - Malaga x
20:45 Lazio Rzym - Cagliari 1
22:00 Sevilla F C- Osasuna 1

Niedziela 6 stycznia 2013

12:30 Udinese - Inter Mediolan x
14:30 Swansea - Arsenal 2
15:00 Fiorentina - Pescara Calcio 1
15:00 Juventus Turyn - Sampdoria 1
15:00 Parma - Palermo 1
15:00 AC Milan - Siena 1
17:00 Mansfield - Liverpool 2
17:00 Real Madryt - Sociedad 1
19:00 Barcelona - Espanyol 1

03.01.2013 18:06
82
odpowiedz
fall95
3
Junior

2 kolejka
Sobota 5 stycznia 2013

13:30 Brighton - Newcastle 2
16:00 Levante - Athletic 2
16:00 Tottenham - Coventry 1
16:00 Bolton - Sunderland 1
16:00 Fulham - Blackpool 1
16:00 Aston Villa - Ipswich 2
16:00 Southampton - Chelsea 2
16:00 Manchester City - Watford 1
18:00 Granada CF - Valencia 2
18:15 West Ham - Manchester United 2
20:00 Deportivo - Malaga x
20:45 Lazio Rzym - Cagliari 1
22:00 Sevilla F C- Osasuna 1

Niedziela 6 stycznia 2013

12:30 Udinese - Inter Mediolan 2
14:30 Swansea - Arsenal x
15:00 Fiorentina - Pescara Calcio 1
15:00 Juventus Turyn - Sampdoria 1
15:00 Parma - Palermo x
15:00 AC Milan - Siena 1
17:00 Mansfield - Liverpool 2
17:00 Real Madryt - Sociedad 1
19:00 Barcelona - Espanyol 1

03.01.2013 18:10
83
odpowiedz
zanonimizowany783120
53
Senator

2 kolejka
Sobota 5 stycznia 2013

13:30 Brighton - Newcastle 2
16:00 Levante - Athletic 1
16:00 Tottenham - Coventry 1
16:00 Bolton - Sunderland 1
16:00 Fulham - Blackpool 1
16:00 Aston Villa - Ipswich 1
16:00 Southampton - Chelsea 2
16:00 Manchester City - Watford 1
18:00 Granada CF - Valencia 2
18:15 West Ham - Manchester United 2
20:00 Deportivo - Malaga 2
20:45 Lazio Rzym - Cagliari X
22:00 Sevilla F C- Osasuna X

Niedziela 6 stycznia 2013

12:30 Udinese - Inter Mediolan X
14:30 Swansea - Arsenal 2
15:00 Fiorentina - Pescara Calcio 1
15:00 Juventus Turyn - Sampdoria 1
15:00 Parma - Palermo X
15:00 AC Milan - Siena 1
17:00 Mansfield - Liverpool 2
17:00 Real Madryt - Sociedad 1
19:00 Barcelona - Espanyol 1

03.01.2013 18:28
snopek9
84
odpowiedz
snopek9
177
Pogrubiony stopień

Obstawiem po nicku, ze karczma 2000 to moj siostrzeniec. Z mojego ip pisze, wiem, ze tego nie sprawdzicie, ale raz na iles tam moge nie zauwazyc, ze sie logowal z mojego kompa i zapomne sie przelogowac takze wybaczcie.

Valem - typuj mecze, inaczej zawsze Juve bedzie kialo obok Turyn...a jak zrobisz podsumowanie to na bank takiego babola nie strzelisz.

edit: o kurna co ten alkohol zrobil czlowieka, ten post bez tego editu wygladal jeszcze gorzej :)

03.01.2013 18:57
Mutant z Krainy OZ
😊
85
odpowiedz
Mutant z Krainy OZ
192
Farben

2 kolejka
Sobota 5 stycznia 2013

13:30 Brighton - Newcastle x
16:00 Levante - Athletic 1
16:00 Tottenham - Coventry 1
16:00 Bolton - Sunderland 2
16:00 Fulham - Blackpool x
16:00 Aston Villa - Ipswich 1
16:00 Southampton - Chelsea 2
16:00 Manchester City - Watford 1
18:00 Granada CF - Valencia 2
18:15 West Ham - Manchester United 2
20:00 Deportivo - Malaga x
20:45 Lazio Rzym - Cagliari 1
22:00 Sevilla F C- Osasuna 1

Niedziela 6 stycznia 2013

12:30 Udinese - Inter Mediolan 2
14:30 Swansea - Arsenal 2
15:00 Fiorentina - Pescara Calcio x
15:00 Juventus Turyn - Sampdoria 1
15:00 Parma - Palermo 1
15:00 AC Milan - Siena 1
17:00 Mansfield - Liverpool x
17:00 Real Madryt - Sociedad 1
19:00 Barcelona - Espanyol 1

03.01.2013 19:06
Topico
👍
86
odpowiedz
Topico
53
Konsul

2 kolejka
Sobota 5 stycznia 2013

13:30 Brighton - Newcastle 2
16:00 Levante - Athletic 1
16:00 Tottenham - Coventry 1
16:00 Bolton - Sunderland 2
16:00 Fulham - Blackpool 1
16:00 Aston Villa - Ipswich 2
16:00 Southampton - Chelsea 2
16:00 Manchester City - Watford 1
18:00 Granada CF - Valencia 2
18:15 West Ham - Manchester United 2
20:00 Deportivo - Malaga 2
20:45 Lazio Rzym - Cagliari X
22:00 Sevilla F C- Osasuna 1

Niedziela 6 stycznia 2013

12:30 Udinese - Inter Mediolan X
14:30 Swansea - Arsenal 2
15:00 Fiorentina - Pescara Calcio 1
15:00 Juventus Turyn - Sampdoria 1
15:00 Parma - Palermo X
15:00 AC Milan - Siena 1
17:00 Mansfield - Liverpool 2
17:00 Real Madryt - Sociedad 1
19:00 Barcelona - Espanyol 1

03.01.2013 19:19
Pizystrat
87
odpowiedz
Pizystrat
94
VictoriaConcordiaCrescit

2 kolejka
Sobota 5 stycznia 2013

13:30 Brighton - Newcastle 2
16:00 Levante - Athletic x
16:00 Tottenham - Coventry 1
16:00 Bolton - Sunderland 2
16:00 Fulham - Blackpool 1
16:00 Aston Villa - Ipswich 1
16:00 Southampton - Chelsea 2
16:00 Manchester City - Watford 1
18:00 Granada CF - Valencia 2
18:15 West Ham - Manchester United 2
20:00 Deportivo - Malaga x
20:45 Lazio Rzym - Cagliari 1
22:00 Sevilla F C- Osasuna 1

Niedziela 6 stycznia 2013

12:30 Udinese - Inter Mediolan 1
14:30 Swansea - Arsenal 2
15:00 Fiorentina - Pescara Calcio 1
15:00 Juventus Turyn - Sampdoria 1
15:00 Parma - Palermo x
15:00 AC Milan - Siena 1
17:00 Mansfield - Liverpool 2
17:00 Real Madryt - Sociedad 1
19:00 Barcelona - Espanyol 1

03.01.2013 19:54
Ciekawt Fryzjer
88
odpowiedz
Ciekawt Fryzjer
16
Pretorianin

2 kolejka
Sobota 5 stycznia 2013

13:30 Brighton - Newcastle 2
16:00 Levante - Athletic 2
16:00 Tottenham - Coventry 1
16:00 Bolton - Sunderland x
16:00 Fulham - Blackpool 1
16:00 Aston Villa - Ipswich 1
16:00 Southampton - Chelsea 1
16:00 Manchester City - Watford 1
18:00 Granada CF - Valencia 2
18:15 West Ham - Manchester United x
20:00 Deportivo - Malaga 2
20:45 Lazio Rzym - Cagliari 1
22:00 Sevilla F C- Osasuna 1

Niedziela 6 stycznia 2013

12:30 Udinese - Inter Mediolan 2
14:30 Swansea - Arsenal 2
15:00 Fiorentina - Pescara Calcio 1
15:00 Juventus Turyn - Sampdoria 1
15:00 Parma - Palermo x
15:00 AC Milan - Siena 1
17:00 Mansfield - Liverpool 2
17:00 Real Madryt - Sociedad 1
19:00 Barcelona - Espanyol x

04.01.2013 10:16
snopek9
89
odpowiedz
snopek9
177
Pogrubiony stopień

2 kolejka
Sobota 5 stycznia 2013

13:30 Brighton - Newcastle 2
16:00 Levante - Athletic 1
16:00 Tottenham - Coventry 1
16:00 Bolton - Sunderland 1
16:00 Fulham - Blackpool 1
16:00 Aston Villa - Ipswich 1
16:00 Southampton - Chelsea 2
16:00 Manchester City - Watford 1
18:00 Granada CF - Valencia x
18:15 West Ham - Manchester United x
20:00 Deportivo - Malaga 2
20:45 Lazio Rzym - Cagliari 1
22:00 Sevilla F C- Osasuna x

Niedziela 6 stycznia 2013

12:30 Udinese - Inter Mediolan x
14:30 Swansea - Arsenal 2
15:00 Fiorentina - Pescara Calcio 1
15:00 Juventus Turyn - Sampdoria 1
15:00 Parma - Palermo x
15:00 AC Milan - Siena x
17:00 Mansfield - Liverpool 2
17:00 Real Madryt - Sociedad 1
19:00 Barcelona - Espanyol 1

04.01.2013 10:36
90
odpowiedz
Tomus665
101
Legend

2 kolejka
Sobota 5 stycznia 2013

13:30 Brighton - Newcastle 2
16:00 Levante - Athletic 1
16:00 Tottenham - Coventry 1
16:00 Bolton - Sunderland x
16:00 Fulham - Blackpool 1
16:00 Aston Villa - Ipswich 1
16:00 Southampton - Chelsea 2
16:00 Manchester City - Watford 1
18:00 Granada CF - Valencia 2
18:15 West Ham - Manchester United 1
20:00 Deportivo - Malaga 2
20:45 Lazio Rzym - Cagliari 1
22:00 Sevilla F C- Osasuna 1

Niedziela 6 stycznia 2013

12:30 Udinese - Inter Mediolan 1
14:30 Swansea - Arsenal 1
15:00 Fiorentina - Pescara Calcio 1
15:00 Juventus Turyn - Sampdoria 1
15:00 Parma - Palermo 1
15:00 AC Milan - Siena 1
17:00 Mansfield - Liverpool 2
17:00 Real Madryt - Sociedad 1
19:00 Barcelona - Espanyol 1

04.01.2013 11:45
91
odpowiedz
smokinnhobo
78
czolgista

Czy można sobotnią kolejkę podać w sobotę a w niedzielę podać już wszystko z odnośnikiem do postu sobotniego żeby nie było, że kantuję?

04.01.2013 15:51
Janczes
😊
92
odpowiedz
Janczes
131
You'll never walk alone

13:30 Brighton - Newcastle 2
16:00 Levante - Athletic 2
16:00 Tottenham - Coventry 1
16:00 Bolton - Sunderland 2
16:00 Fulham - Blackpool x
16:00 Aston Villa - Ipswich 1
16:00 Southampton - Chelsea 2
16:00 Manchester City - Watford 1
18:00 Granada CF - Valencia 2
18:15 West Ham - Manchester United 2
20:00 Deportivo - Malaga 2
20:45 Lazio Rzym - Cagliari 1
22:00 Sevilla F C- Osasuna x

Niedziela 6 stycznia 2013

12:30 Udinese - Inter Mediolan 2
14:30 Swansea - Arsenal 2
15:00 Fiorentina - Pescara Calcio 1
15:00 Juventus Turyn - Sampdoria 1
15:00 Parma - Palermo 2
15:00 AC Milan - Siena 1
17:00 Mansfield - Liverpool 2
17:00 Real Madryt - Sociedad 1
19:00 Barcelona - Espanyol 1

04.01.2013 18:05
snopek9
93
odpowiedz
snopek9
177
Pogrubiony stopień

smokinnhobo -> nie ma problemu. Jednak to utrudni mi liczenie. Mozesz sobie w takim wypadku sam podliczyc punkty?

04.01.2013 21:34
94
odpowiedz
smokinnhobo
78
czolgista

[93] Oczywiście, zatem podlicze je po wszystkich rozegranych meczach. Dzięki.

04.01.2013 21:46
k42a_
95
odpowiedz
k42a_
86
so it goes

2 kolejka
Sobota 5 stycznia 2013

13:30 Brighton - Newcastle 2
16:00 Levante - Athletic 1
16:00 Tottenham - Coventry 1
16:00 Bolton - Sunderland 2
16:00 Fulham - Blackpool 1
16:00 Aston Villa - Ipswich 2
16:00 Southampton - Chelsea 2
16:00 Manchester City - Watford 1
18:00 Granada CF - Valencia 2
18:15 West Ham - Manchester United 2
20:00 Deportivo - Malaga 2
20:45 Lazio Rzym - Cagliari 1
22:00 Sevilla F C- Osasuna 1

Niedziela 6 stycznia 2013

12:30 Udinese - Inter Mediolan 1
14:30 Swansea - Arsenal 1
15:00 Fiorentina - Pescara Calcio 1
15:00 Juventus Turyn - Sampdoria 1
15:00 Parma - Palermo 1
15:00 AC Milan - Siena 1
17:00 Mansfield - Liverpool 2
17:00 Real Madryt - Sociedad 1
19:00 Barcelona - Espanyol 1

05.01.2013 09:54
96
odpowiedz
smokinnhobo
78
czolgista

2 kolejka
Sobota 5 stycznia 2013

13:30 Brighton - Newcastle 1
16:00 Levante - Athletic X
16:00 Tottenham - Coventry 1
16:00 Bolton - Sunderland X
16:00 Fulham - Blackpool 1
16:00 Aston Villa - Ipswich 1
16:00 Southampton - Chelsea 2
16:00 Manchester City - Watford 1
18:00 Granada CF - Valencia X
18:15 West Ham - Manchester United 2
20:00 Deportivo - Malaga 2
20:45 Lazio Rzym - Cagliari 1
22:00 Sevilla F C- Osasuna 1

06.01.2013 00:08
snopek9
97
odpowiedz
snopek9
177
Pogrubiony stopień


Wyniki po dzisiejszym dniu. Przeliczcie prosze czy sie zgadzaja Wasze punkty bo liczone na szybko, jak beda pomylki to jutro przelicze na spokojnie wszystko od nowa.

10 pkt Polaco
10 pkt nir
10 pkt Kherlon
9 pkt Janczes
9 pkt White Star
9 pkt smokinnhobo
9 pkt gracz12301
9 pkt Tomus665
9 pkt damians idol
9 Mutant z Krainy OZ
9 pkt snopek9
9 pkt Skiter16
8 pkt adrem
8 pkt armia
8 pkt Topico
8 pkt to nie ja
8 pkt Bad Olo
8 pkt Child of Bodom
8 pkt Captain®™
8 pkt Saul Hudson
8 pkt cinek0,7
7 pktBambino Bambinowy
7 pkt mgr. Kuba
7 pkt k42a_
7 Pizystrat
7 pkt Stra Moldas
7 pkt kęsik
7 pkt Kamil 108
7 pkt Emil22
7 Ciekawt Fryzjer
7 pkt Mr.Eko
7 pkt mik18
7 pkt Kowal172
6 pkt fall95
6 pkt NeroTFP.
6 pkt Spawcz
6 pkt Lukis'
6 pkt pkt davis
6 pkt marcus alex fenix
6 pkt ArtoseruS
5 pkt Karczma 2000
2 pkt Macco™
1 pkt Wiewiórk
1 pkt świeczkojanin
1 pkt ElMundo.
1 pkt Patryx0
1 pkt mefek
1 pkt $ikus
1 pkt Robi27
1 pkt lan2
0 pkt PitbullHans

06.01.2013 09:31
98
odpowiedz
smokinnhobo
78
czolgista

10 pkt Polaco
10 pkt nir
10 pkt Kherlon
9 pkt smokinnhobo
9 pkt Janczes
9 pkt White Star
9 pkt smokinnhobo
9 pkt gracz12301
9 pkt Tomus665
9 pkt damians idol
9 Mutant z Krainy OZ
9 pkt snopek9
9 pkt Skiter16
8 pkt adrem
8 pkt armia
8 pkt Topico
8 pkt to nie ja
8 pkt Bad Olo
8 pkt Child of Bodom
8 pkt Captain®™
8 pkt Saul Hudson
8 pkt cinek0,7
7 pktBambino Bambinowy
7 pkt mgr. Kuba
7 pkt k42a_
7 Pizystrat
7 pkt Stra Moldas
7 pkt kęsik
7 pkt Kamil 108
7 pkt Emil22
7 Ciekawt Fryzjer
7 pkt Mr.Eko
7 pkt mik18
7 pkt Kowal172
6 pkt fall95
6 pkt NeroTFP.
6 pkt Spawcz
6 pkt Lukis'
6 pkt pkt davis
6 pkt marcus alex fenix
6 pkt ArtoseruS
5 pkt Karczma 2000
2 pkt Macco™
1 pkt Wiewiórk
1 pkt świeczkojanin
1 pkt ElMundo.
1 pkt Patryx0
1 pkt mefek
1 pkt $ikus
1 pkt Robi27
1 pkt lan2
0 pkt PitbullHans

06.01.2013 09:34
99
odpowiedz
smokinnhobo
78
czolgista

Niedziela 6 stycznia 2013

12:30 Udinese - Inter Mediolan X
14:30 Swansea - Arsenal X
15:00 Fiorentina - Pescara Calcio 1
15:00 Juventus Turyn - Sampdoria 1
15:00 Parma - Palermo 1
15:00 AC Milan - Siena 1
17:00 Mansfield - Liverpool 2
17:00 Real Madryt - Sociedad 1
19:00 Barcelona - Espanyol 1

06.01.2013 10:12
100
odpowiedz
pizmak
117
Generał

Niedziela 6 stycznia 2013

12:30 Udinese - Inter Mediolan 2
14:30 Swansea - Arsenal X
15:00 Fiorentina - Pescara Calcio 1
15:00 Juventus Turyn - Sampdoria 1
15:00 Parma - Palermo X
15:00 AC Milan - Siena 1
17:00 Mansfield - Liverpool 2
17:00 Real Madryt - Sociedad 1
19:00 Barcelona - Espanyol 1

06.01.2013 11:16
snopek9
101
odpowiedz
snopek9
177
Pogrubiony stopień

smokinnhobo - przeciez policzylem Twoje punkty, czy moze zmieniles w tej liscie cos?

06.01.2013 12:07
102
odpowiedz
smokinnhobo
78
czolgista

Wybacz, z automatu skopiowałem i policzyłem tylko swoje pkt tak jak się umawialiśmy. Lista może zostać, jestem tylko podwójnie wpisany.

06.01.2013 12:38
Wiewiórk
103
odpowiedz
Wiewiórk
119
ciekawe ile to 24 znaków

Niedziela 6 stycznia 2013

14:30 Swansea - Arsenal 2
15:00 Fiorentina - Pescara Calcio 1
15:00 Juventus Turyn - Sampdoria 1
15:00 Parma - Palermo X
15:00 AC Milan - Siena 1
17:00 Mansfield - Liverpool 2
17:00 Real Madryt - Sociedad 1
19:00 Barcelona - Espanyol 1

super.

06.01.2013 19:36
snopek9
104
odpowiedz
snopek9
177
Pogrubiony stopień

Tabela po drugiej kolejce:

====================================

15 pkt Polaco
15 pkt smokinnhobo
15 pkt Tomus665
15 pkt nir
14 pkt Kherlon
14 pkt White Star
14 pkt damians idol
14 pkt Saul Hudson
14 pkt Skiter16
14 pkt Child of Bodom
13 pkt gracz12301
13 pkt Janczes
13 pkt armia
13 pkt Stra Moldas
13 pkt Mutant z Krainy OZ
13 pkt Bad Olo
13 pkt k42a_
13 pkt Captain®™
13 pkt cinek0,7
12 pkt snopek9
12 pkt adrem
12 pkt Topico
12 pkt to nie ja
12 pkt mgr. Kuba
12 Pizystrat
12 pkt kęsik
12 pkt Kamil 108
12 pkt Emil22
12 pkt mik18
11 pkt Lukis'
11 pkt Bambino Bambinowy
11 pkt pkt davis
11 pkt Kowal172
11 pkt fall95
10 pkt NeroTFP.
10 Ciekawt Fryzjer
10 pkt Spawcz
10 pkt marcus alex fenix
9 pkt ArtoseruS
9 pkt Karczma 2000
7 pkt Mr.Eko
5 pkt pizmak
5 pkt Wiewiórk
2 pkt Macco™
1 pkt świeczkojanin
1 pkt ElMundo.
1 pkt Patryx0
1 pkt mefek
1 pkt $ikus
1 pkt Robi27
1 pkt lan2
0 pkt PitbullHans

=======================

3 kolejka

Mecze podam w tygodniu.
W miedzy czasie napiszcie czy zrobic jak pisalem, ze jedna kolejka bedzie w sobote a nastepna w niedziele?

I czy ktos ma ochote pomoc w liczeniu?
Jezeli beda chetne osoby do pomocy w liczeniu to bedziemy typowac wiecej spotkan.
Na ta chwile widze, ze 7-8 spotkan na dzien latwo i szybko policzyc, natomiast takie 13 to juz sie troche myli jak sie to robi w pamieci jak ja to robie.

06.01.2013 20:05
Mutant z Krainy OZ
👍
105
odpowiedz
Mutant z Krainy OZ
192
Farben

Jakby jeszcze można było prosić o podanie poprawnych wyników spotkań, bo nie wiem gdzie popełniłem błędy, a szukać mi się nie chce, za dużo lig :)

06.01.2013 20:09
snopek9
106
odpowiedz
snopek9
177
Pogrubiony stopień

Zrobie to :)

Moge nawet teraz.

Bo wszystko uzupelnie jak dam nastepne mecze. Teraz chcialem tylko dac tabele :)

13:30 Brighton - Newcastle 1
16:00 Levante - Athletic 1
16:00 Tottenham - Coventry 1
16:00 Bolton - Sunderland X
16:00 Fulham - Blackpool x
16:00 Aston Villa - Ipswich 1
16:00 Southampton - Chelsea 2
16:00 Manchester City - Watford 1
18:00 Granada CF - Valencia 2
18:15 West Ham - Manchester United x
20:00 Deportivo - Malaga 1
20:45 Lazio Rzym - Cagliari 1
22:00 Sevilla F C- Osasuna 1

Niedziela 6 stycznia 2013

12:30 Udinese - Inter Mediolan 1
14:30 Swansea - Arsenal x
15:00 Fiorentina - Pescara Calcio 2
15:00 Juventus Turyn - Sampdoria 2
15:00 Parma - Palermo 1
15:00 AC Milan - Siena 1
17:00 Mansfield - Liverpool 2
17:00 Real Madryt - Sociedad 1
19:00 Barcelona - Espanyol 1

06.01.2013 20:19
107
odpowiedz
smokinnhobo
78
czolgista

Brighton 2 - 0 Newcastle
Levante 3 - 1 Ath. Bilbao
Tottenham 3 - 0 Coventry
Bolton 2 - 2 Sunderland
Fulham 1 - 1 Blackpool
Aston Villa 2 - 1 Ipswich
Southampton 1 - 5 Chelsea
Manchester City 3 - 0 Watford
Granada 1 - 2 Valencia
West Ham 2 - 2 Manchester Utd
La Coruna 1 - 0 Malaga
Lazio 2 - 1 Cagliari
Sevilla 1 - 0 Osasuna

Swansea 2 - 2 Arsenal
Fiorentina 0 - 2 Pescara
Juventus 1 - 2 Sampdoria
Parma 2 - 1 Palermo
AC Milan 2 - 1 Siena
Mansfield 1 - 2 Liverpool
Real Madrid 4 - 3 Real Sociedad
Barcelona gra, 70 minuta 4:0

06.01.2013 21:36
cinek0,7
108
odpowiedz
cinek0,7
50
Generał

13:30 Brighton - Newcastle 1
16:00 Levante - Athletic 1
16:00 Tottenham - Coventry 1
16:00 Bolton - Sunderland X
16:00 Fulham - Blackpool x
16:00 Aston Villa - Ipswich 1
16:00 Southampton - Chelsea 2
16:00 Manchester City - Watford 1
18:00 Granada CF - Valencia 2
18:15 West Ham - Manchester United x
20:00 Deportivo - Malaga 1
20:45 Lazio Rzym - Cagliari 1
22:00 Sevilla F C- Osasuna 1

Niedziela 6 stycznia 2013
12:30 Udinese - Inter Mediolan 1
14:30 Swansea - Arsenal x
15:00 Fiorentina - Pescara Calcio 1
15:00 Juventus Turyn - Sampdoria 2
15:00 Parma - Palermo 1
15:00 AC Milan - Siena 1
17:00 Mansfield - Liverpool 2
17:00 Real Madryt - Sociedad 1
19:00 Barcelona - Espanyol 1

brakowało 1 wyniku,
A po drugie primo, sprawdźcie to jeszcze: po 2 kolejkach miałem 8p, 6 meczy dobrze w 3 wiec powinno byc 14?
EDIT: literówka :)

06.01.2013 21:41
snopek9
109
odpowiedz
snopek9
177
Pogrubiony stopień

Niedziela 6 stycznia 2013

12:30 Udinese - Inter Mediolan x
14:30 Swansea - Arsenal 2
15:00 Fiorentina - Pescara Calcio 1
15:00 Juventus Turyn - Sampdoria 1
15:00 Parma - Palermo 1
15:00 AC Milan - Siena 1

17:00 Mansfield - Liverpool 2
17:00 Real Madryt - Sociedad 1
19:00 Barcelona - Espanyol 1

5 spotkan masz dobrze.

Ta kolejke w calosci potraktuje jako jedna kolejke.

Pytam sie kolejny raz czy nastepne rodzielac na sobote i niedziele jako osobne kolejki.

Oczywiscie dojda pozniej kolejki w srodku tygodnia.

Fiorentina przegrala, zle napisalem teraz, a dobrze policzylem :)

Dalby next mecze, ale niestety wiem o ktorej godzinie gra za tydzien angielska, ale juz Francuska czy Hiszpanska nie. Jak znajde te dane to i dam rozpiske.

06.01.2013 21:52
davis
😊
110
odpowiedz
davis
178

Pytam sie kolejny raz czy nastepne rodzielac na sobote i niedziele jako osobne kolejki.

Jasne że tak. Raz że ktoś szybciej wygra grę, dwa że może nie zdąży ci zbrzydnąć podliczanie :)

06.01.2013 21:54
cinek0,7
111
odpowiedz
cinek0,7
50
Generał

Aaa, tak Fiorentina przegrała - teraz sie zgadza, zwracam honor :)
A co do rozdzielania, mi jest obojetnie, jeśli łatwiej Ci liczyć osobno może być rozdzielone.

06.01.2013 21:57
White Star
112
odpowiedz
White Star
121
BIAŁA GWIAZDA

coz za debiut ;D

06.01.2013 22:28
113
odpowiedz
smokinnhobo
78
czolgista

Jak chcesz robić nast. kolejkę w środku tygodnia to proponuję środę. Następnie piątek.

Nie zastanawiałeś się nad tym, żeby poszerzyć Typer o hokej? :)

06.01.2013 22:35
snopek9
114
odpowiedz
snopek9
177
Pogrubiony stopień

Kiedys byl tego typu watek z hokejem i koszem. Jednak ja nie podejmuje sie prowadzenie tego, bo sie bardzo slabo znam na tych dyscyplinach po prostu :)

Co do next kolejki. Raczej nastepna bedzie w sobote i niedziele ( znaczy dwie ), bo w srodku tygodnia nie za bardzo sa ciekawe mecze w tym tygodniu.

Bardzo duzo osob na razie gra...chyba 42 albo 44 osoby ta kolejke typowaly, to sporo roboty jest...a w srodku tygodnia moge nie miec czasu....z biegiem czasu pewnie pare osob sie wykruszy to bedzie latwiej liczyc :)
Jesli bede robil kolejke na srode to zrobie to jutro.

06.01.2013 23:34
Stra Moldas
😊
115
odpowiedz
Stra Moldas
94
Wujek Samo Stra

W środku tygodnia to proponuję Ligę Mistrzów i Ligę Europy, ewentualnie jak się czasem zdarzy jakaś pełna ligowa kolejka i wystarczy. :)

07.01.2013 08:44
Mutant z Krainy OZ
116
odpowiedz
Mutant z Krainy OZ
192
Farben

Jeżeli liczy się jakiekolwiek zdanie plebsu, to ja jestem przeciw wprowadzaniu innych dyscyplin. Raz, że to zabawa, a nie gra na pieniążki, a dwa, że większość z typujących (w tym ja) raczej nie będzie wiedziała co obstawia w hokeju czy w koszykówce. A stawianie 1, 2 i X w ciemno to nudna zabawa, niepotrzebnie tylko dodająca roboty autorowi zabawy.
Nie twierdzę przy tym, że doskonale znam sytuację ligową wszystkich drużyn, które obstawiam, sporo było strzałów w ciemno, ale zawsze coś się tam kojarzy, a hokej i inne to będzie raczej granie w kółko i krzyżyk.

07.01.2013 09:52
snopek9
117
odpowiedz
snopek9
177
Pogrubiony stopień

Jemu chodzilo chyba o to zeby zrobic drugi watek do NHL :)

07.01.2013 10:27
Mutant z Krainy OZ
👍
118
odpowiedz
Mutant z Krainy OZ
192
Farben

Jako osobny wątek, okej :)

07.01.2013 14:00
👍
119
odpowiedz
smokinnhobo
78
czolgista

Mówiąc o hokeju miałem na myśli ligi europejskie. Wbrew pozorom to też jest ciekawy sport. A kolejki w hokeju można prawdę mówiąc robić codziennie, czasem co 2-3 dni.

Wiadomo, że liczba typujących pewnie się zmniejszy, ale dla tych którzy lubią także hokej będzie to też dobrą zabawą:)
I pojawia się tutaj dodatkowy smaczek - bo typując 1, X lub 2 mamy na myśli tutaj regulaminowe 60 minut spotkań a nie wraz z dogrywką i rzutami karnymi.

Osobiście mógłbym się podjąć wybierania ciekawych spotkań do kolejek oraz podliczania pkt. Jednak ze swojej strony nie mam do zaoferowania żadnej nagrody.

07.01.2013 14:22
Stra Moldas
😜
120
odpowiedz
Stra Moldas
94
Wujek Samo Stra

Piłka to piłka, ja bym przy niej został. W takim razie ja optuję za MMA i skokami narciarskimi, bo się na nich znam. :P

07.01.2013 17:25
snopek9
121
odpowiedz
snopek9
177
Pogrubiony stopień

smokinnhobo -> to moze zaloz osobny watek? Bo jednak ja jako tako NHL to ogarniam ( chociaz znam zespoly ), a ligi tutejsze to wiem, ze na Podhalu i w Krakowie jest jakas druzyna i koniec mojej wiedzy.

2 kolejka
Sobota 5 stycznia 2013

13:30 Brighton - Newcastle
16:00 Levante - Athletic
16:00 Tottenham - Coventry
16:00 Bolton - Sunderland
16:00 Fulham - Blackpool
16:00 Aston Villa - Ipswich
16:00 Southampton - Chelsea
16:00 Manchester City - Watford
18:00 Granada CF - Valencia
18:15 West Ham - Manchester United
20:00 Deportivo - Malaga
20:45 Lazio Rzym - Cagliari
22:00 Sevilla F C- Osasuna

Niedziela 6.01.2013

12:30 Udinese - Inter Mediolan x
14:30 Swansea - Arsenal 2
15:00 Fiorentina - Pescara Calcio 2
15:00 Juventus Turyn - Sampdoria 1
15:00 Parma - Palermo 1
15:00 AC Milan - Siena 1
17:00 Mansfield - Liverpool 2
17:00 Real Madryt - Sociedad 1
19:00 Barcelona - Espanyol 1

===========================================

Tabela po 2 kolejce

15 pkt Polaco
15 pkt smokinnhobo
15 pkt Tomus665
15 pkt nir
14 pkt Kherlon
14 pkt White Star
14 pkt damians idol
14 pkt Saul Hudson
14 pkt Skiter16
14 pkt Child of Bodom
13 pkt gracz12301
13 pkt Janczes
13 pkt armia
13 pkt Stra Moldas
13 pkt Mutant z Krainy OZ
13 pkt Bad Olo
13 pkt k42a_
13 pkt Captain®™
13 pkt cinek0,7
12 pkt snopek9
12 pkt adrem
12 pkt Topico
12 pkt to nie ja
12 pkt mgr. Kuba
12 pkt Pizystrat
12 pkt kęsik
12 pkt Kamil 108
12 pkt Emil22
12 pkt mik18
11 pkt Lukis'
11 pkt Bambino Bambinowy
11 pkt pkt davis
11 pkt Kowal172
11 pkt fall95
10 pkt NeroTFP.
10 pkt Ciekawt Fryzjer
10 pkt Spawcz
10 pkt marcus alex fenix
9 pkt ArtoseruS
9 pkt Karczma 2000
7 pkt Mr.Eko
5 pkt pizmak
5 pkt Wiewiórk
2 pkt Macco™
1 pkt świeczkojanin
1 pkt ElMundo.
1 pkt Patryx0
1 pkt mefek
1 pkt $ikus
1 pkt Robi27
1 pkt lan2
0 pkt PitbullHans

=================================================

3 kolejka. Sobota 12.01.2013

16:00 Everton - Swansea City
16:00 Valladolid - Mallorca
16:00 Stoke City - Chelsea Londyn
17:00 Troyes - Lyon
20:00 Evian Thonon Gaillard FC - Stade Brestois 29
20:00 Rennes - Bordeaux
20:00 Montpellier - Lorient
20:00 Stade de Reims - Bastia
20:00 Nancy - Lille
20:00 Osasuna - Real Madryt
20:45 Inter Mediolan - Pescara Calcio
22:00 Valencia - Sevilla FC

4 kolejka. Niedziela 13.01.2013

12:00 Betis Sevilla - Levante
14:30 Manchester United - Liverpool
15:00 Parma- Juventus Turyn
15:00 Udinese - Fiorentina
15:00 Cagliari - Genoa
15:00 Napoli - Palermo
15:00 Catania - Roma
15:00 Lazio Rzym - Atalanta Bergamo
17:00 Arsenal - Manchester City
17:00 Sociedad - Deportivo

07.01.2013 17:28
122
odpowiedz
Bambino Bambinowy
5
Konsul

3 kolejka. Sobota 12.01.2013

16:00 Everton - Swansea City 1
16:00 Valladolid - Mallorca 1
16:00 Stoke City - Chelsea Londyn 2
17:00 Troyes - Lyon 2
20:00 Evian Thonon Gaillard FC - Stade Brestois 29 x
20:00 Rennes - Bordeaux x
20:00 Montpellier - Lorient x
20:00 Stade de Reims - Bastia x
20:00 Nancy - Lille x
20:00 Osasuna - Real Madryt 2
20:45 Inter Mediolan - Pescara Calcio 1
22:00 Valencia - Sevilla FC x

4 kolejka. Niedziela 13.01.2013

12:00 Betis Sevilla - Levante 2
14:30 Manchester United - Liverpool 1
15:00 Parma- Juventus Turyn 2
15:00 Udinese - Fiorentina 1
15:00 Cagliari - Genoa 1
15:00 Napoli - Palermo 1
15:00 Catania - Roma 2
15:00 Lazio Rzym - Atalanta Bergamo 1
17:00 Arsenal - Manchester City 2
17:00 Sociedad - Deportivo 1

07.01.2013 17:32
Tomasij ZaYceV
123
odpowiedz
Tomasij ZaYceV
49
Verd1ct

3 kolejka. Sobota 12.01.2013

16:00 Everton - Swansea City 1
16:00 Valladolid - Mallorca 2
16:00 Stoke City - Chelsea Londyn 2
17:00 Troyes - Lyon 2
20:00 Evian Thonon Gaillard FC - Stade Brestois 29 2
20:00 Rennes - Bordeaux x
20:00 Montpellier - Lorient 2
20:00 Stade de Reims - Bastia x
20:00 Nancy - Lille x
20:00 Osasuna - Real Madryt x
20:45 Inter Mediolan - Pescara Calcio 1
22:00 Valencia - Sevilla FC 2

4 kolejka. Niedziela 13.01.2013

12:00 Betis Sevilla - Levante 1
14:30 Manchester United - Liverpool 1
15:00 Parma- Juventus Turyn 2
15:00 Udinese - Fiorentina 2
15:00 Cagliari - Genoa 2
15:00 Napoli - Palermo 2
15:00 Catania - Roma x
15:00 Lazio Rzym - Atalanta Bergamo 1
17:00 Arsenal - Manchester City 1
17:00 Sociedad - Deportivo 2

07.01.2013 17:59
Emil22
124
odpowiedz
Emil22
81
Senator

3 kolejka. Sobota 12.01.2013

16:00 Everton - Swansea City 2
16:00 Valladolid - Mallorca 2
16:00 Stoke City - Chelsea Londyn X
17:00 Troyes - Lyon 2
20:00 Evian Thonon Gaillard FC - Stade Brestois 29 X
20:00 Rennes - Bordeaux 2
20:00 Montpellier - Lorient 1
20:00 Stade de Reims - Bastia X
20:00 Nancy - Lille 2
20:00 Osasuna - Real Madryt 1
20:45 Inter Mediolan - Pescara Calcio 1
22:00 Valencia - Sevilla FC 1

4 kolejka. Niedziela 13.01.2013

12:00 Betis Sevilla - Levante 2
14:30 Manchester United - Liverpool 2
15:00 Parma- Juventus Turyn 2
15:00 Udinese - Fiorentina 1
15:00 Cagliari - Genoa X
15:00 Napoli - Palermo 1
15:00 Catania - Roma 2
15:00 Lazio Rzym - Atalanta Bergamo 1
17:00 Arsenal - Manchester City 2
17:00 Sociedad - Deportivo 1

07.01.2013 18:15
gracz12301
125
odpowiedz
gracz12301
89
AFC

3 kolejka. Sobota 12.01.2013

16:00 Everton - Swansea City 1
16:00 Valladolid - Mallorca 1
16:00 Stoke City - Chelsea 2
17:00 Troyes - Lyon 2
20:00 Evian Thonon Gaillard FC - Stade Brestois 29 2
20:00 Rennes - Bordeaux 1
20:00 Montpellier - Lorient 2
20:00 Stade de Reims - Bastia X
20:00 Nancy - Lille 2
20:00 Osasuna - Real Madryt 2
20:45 Inter Mediolan - Pescara Calcio 1
22:00 Valencia - Sevilla FC 1

4 kolejka. Niedziela 13.01.2013

12:00 Betis Sevilla - Levante 2
14:30 Manchester United - Liverpool X
15:00 Parma- Juventus 2
15:00 Udinese - Fiorentina 1
15:00 Cagliari - Genoa 1
15:00 Napoli - Palermo 1
15:00 Catania - Roma 2
15:00 Lazio Rzym - Atalanta Bergamo 1
17:00 Arsenal - Manchester City 1
17:00 Sociedad - Deportivo 1

07.01.2013 18:23
Skiter16
126
odpowiedz
Skiter16
102
Man Utd

3 kolejka. Sobota 12.01.2013

16:00 Everton - Swansea City 1
16:00 Valladolid - Mallorca 2
16:00 Stoke City - Chelsea Londyn 2
17:00 Troyes - Lyon 2
20:00 Evian Thonon Gaillard FC - Stade Brestois 29 x
20:00 Rennes - Bordeaux x
20:00 Montpellier - Lorient 2
20:00 Stade de Reims - Bastia 1
20:00 Nancy - Lille 2
20:00 Osasuna - Real Madryt 2
20:45 Inter Mediolan - Pescara Calcio 1
22:00 Valencia - Sevilla FC 1

4 kolejka. Niedziela 13.01.2013

12:00 Betis Sevilla - Levante 2
14:30 Manchester United - Liverpool 1
15:00 Parma- Juventus Turyn 2
15:00 Udinese - Fiorentina 2
15:00 Cagliari - Genoa 2
15:00 Napoli - Palermo 1
15:00 Catania - Roma x
15:00 Lazio Rzym - Atalanta Bergamo 1
17:00 Arsenal - Manchester City 2
17:00 Sociedad - Deportivo 2

07.01.2013 18:36
Topico
127
odpowiedz
Topico
53
Konsul

3 kolejka. Sobota 12.01.2013

16:00 Everton - Swansea City 1
16:00 Valladolid - Mallorca 2
16:00 Stoke City - Chelsea Londyn 2
17:00 Troyes - Lyon 2
20:00 Evian Thonon Gaillard FC - Stade Brestois 29 x
20:00 Rennes - Bordeaux 1
20:00 Montpellier - Lorient 1
20:00 Stade de Reims - Bastia 1
20:00 Nancy - Lille 2
20:00 Osasuna - Real Madryt 2
20:45 Inter Mediolan - Pescara Calcio 1
22:00 Valencia - Sevilla FC 1

4 kolejka. Niedziela 13.01.2013

12:00 Betis Sevilla - Levante 2
14:30 Manchester United - Liverpool 1
15:00 Parma- Juventus Turyn 2
15:00 Udinese - Fiorentina 1
15:00 Cagliari - Genoa 2
15:00 Napoli - Palermo 1
15:00 Catania - Roma 2
15:00 Lazio Rzym - Atalanta Bergamo 1
17:00 Arsenal - Manchester City 2
17:00 Sociedad - Deportivo 2

07.01.2013 18:45
adrem
128
odpowiedz
adrem
93
The King

3 kolejka. Sobota 12.01.2013

16:00 Everton - Swansea City 1
16:00 Valladolid - Mallorca X
16:00 Stoke City - Chelsea Londyn X
17:00 Troyes - Lyon 2
20:00 Evian Thonon Gaillard FC - Stade Brestois 29 X
20:00 Rennes - Bordeaux X
20:00 Montpellier - Lorient 1
20:00 Stade de Reims - Bastia X
20:00 Nancy - Lille 2
20:00 Osasuna - Real Madryt 2
20:45 Inter Mediolan - Pescara Calcio 1
22:00 Valencia - Sevilla FC X

4 kolejka. Niedziela 13.01.2013

12:00 Betis Sevilla - Levante 2
14:30 Manchester United - Liverpool 1
15:00 Parma- Juventus Turyn 2
15:00 Udinese - Fiorentina X
15:00 Cagliari - Genoa 2
15:00 Napoli - Palermo 1
15:00 Catania - Roma 2
15:00 Lazio Rzym - Atalanta Bergamo 1
17:00 Arsenal - Manchester City 2
17:00 Sociedad - Deportivo X

07.01.2013 18:54
davis
129
odpowiedz
davis
178

3 kolejka. Sobota 12.01.2013

16:00 Everton - Swansea City x
16:00 Valladolid - Mallorca 2
16:00 Stoke City - Chelsea Londyn 2
17:00 Troyes - Lyon 2
20:00 Evian Thonon Gaillard FC - Stade Brestois 29 1
20:00 Rennes - Bordeaux 2
20:00 Montpellier - Lorient 1
20:00 Stade de Reims - Bastia 1
20:00 Nancy - Lille 1
20:00 Osasuna - Real Madryt 2
20:45 Inter Mediolan - Pescara Calcio 1
22:00 Valencia - Sevilla FC 1

4 kolejka. Niedziela 13.01.2013

12:00 Betis Sevilla - Levante x
14:30 Manchester United - Liverpool 1
15:00 Parma- Juventus Turyn x
15:00 Udinese - Fiorentina x
15:00 Cagliari - Genoa 1
15:00 Napoli - Palermo 1
15:00 Catania - Roma x
15:00 Lazio Rzym - Atalanta Bergamo 1
17:00 Arsenal - Manchester City 1
17:00 Sociedad - Deportivo 2

07.01.2013 19:12
Mutant z Krainy OZ
👍
130
odpowiedz
Mutant z Krainy OZ
192
Farben

3 kolejka. Sobota 12.01.2013

16:00 Everton - Swansea City 2
16:00 Valladolid - Mallorca x
16:00 Stoke City - Chelsea Londyn 2
17:00 Troyes - Lyon 2
20:00 Evian Thonon Gaillard FC - Stade Brestois 29 x
20:00 Rennes - Bordeaux 2
20:00 Montpellier - Lorient 2
20:00 Stade de Reims - Bastia 1
20:00 Nancy - Lille 2
20:00 Osasuna - Real Madryt 2
20:45 Inter Mediolan - Pescara Calcio x
22:00 Valencia - Sevilla FC 2

4 kolejka. Niedziela 13.01.2013

12:00 Betis Sevilla - Levante 1
14:30 Manchester United - Liverpool 1
15:00 Parma- Juventus Turyn 2
15:00 Udinese - Fiorentina 2
15:00 Cagliari - Genoa x
15:00 Napoli - Palermo 1
15:00 Catania - Roma 2
15:00 Lazio Rzym - Atalanta Bergamo 1
17:00 Arsenal - Manchester City 2
17:00 Sociedad - Deportivo 1

07.01.2013 21:02
White Star
131
odpowiedz
White Star
121
BIAŁA GWIAZDA

3 kolejka. Sobota 12.01.2013

16:00 Everton - Swansea City 1
16:00 Valladolid - Mallorca 1
16:00 Stoke City - Chelsea Londyn 2
17:00 Troyes - Lyon 2
20:00 Evian Thonon Gaillard FC - Stade Brestois 29 x
20:00 Rennes - Bordeaux 2
20:00 Montpellier - Lorient 1
20:00 Stade de Reims - Bastia 1
20:00 Nancy - Lille 1
20:00 Osasuna - Real Madryt 2
20:45 Inter Mediolan - Pescara Calcio 1
22:00 Valencia - Sevilla FC 1

4 kolejka. Niedziela 13.01.2013

12:00 Betis Sevilla - Levante x
14:30 Manchester United - Liverpool x
15:00 Parma- Juventus Turyn 2
15:00 Udinese - Fiorentina 1
15:00 Cagliari - Genoa 1
15:00 Napoli - Palermo 1
15:00 Catania - Roma 2
15:00 Lazio Rzym - Atalanta Bergamo 1
17:00 Arsenal - Manchester City x
17:00 Sociedad - Deportivo 2

07.01.2013 21:15
132
odpowiedz
Black Cock
24
Chorąży

16:00 Everton - Swansea City 1
16:00 Valladolid - Mallorca 2
16:00 Stoke City - Chelsea Londyn 2
17:00 Troyes - Lyon x
20:00 Evian Thonon Gaillard FC - Stade Brestois x
20:00 Rennes - Bordeaux 2
20:00 Montpellier - Lorient 1
20:00 Stade de Reims - Bastia x
20:00 Nancy - Lille 2
20:00 Osasuna - Real Madryt 2
20:45 Inter Mediolan - Pescara Calcio 1
22:00 Valencia - Sevilla FC 2

4 kolejka. Niedziela 13.01.2013

12:00 Betis Sevilla - Levante 1
14:30 Manchester United - Liverpool 1
15:00 Parma- Juventus Turyn 2
15:00 Udinese - Fiorentina 2
15:00 Cagliari - Genoa x
15:00 Napoli - Palermo 1
15:00 Catania - Roma 2
15:00 Lazio Rzym - Atalanta Bergamo 1
17:00 Arsenal - Manchester City 1
17:00 Sociedad - Deportivo 1

07.01.2013 21:23
Silveria
133
odpowiedz
Silveria
117
Generał

Jezu, jak ja w to dawno nie grałem... Powracam po 6 latach niebytu :)

16:00 Everton - Swansea City 1
16:00 Valladolid - Mallorca 1
16:00 Stoke City - Chelsea Londyn 2
17:00 Troyes - Lyon 2
20:00 Evian Thonon Gaillard FC - Stade Brestois 1
20:00 Rennes - Bordeaux X
20:00 Montpellier - Lorient X
20:00 Stade de Reims - Bastia 2
20:00 Nancy - Lille 2
20:00 Osasuna - Real Madryt 2
20:45 Inter Mediolan - Pescara Calcio 1
22:00 Valencia - Sevilla FC 1

4 kolejka. Niedziela 13.01.2013

12:00 Betis Sevilla - Levante X
14:30 Manchester United - Liverpool 1
15:00 Parma- Juventus Turyn 2
15:00 Udinese - Fiorentina X
15:00 Cagliari - Genoa 1
15:00 Napoli - Palermo 1
15:00 Catania - Roma 2
15:00 Lazio Rzym - Atalanta Bergamo 1
17:00 Arsenal - Manchester City 1
17:00 Sociedad - Deportivo 1

07.01.2013 21:47
134
odpowiedz
Bad Olo
105
PATOKALIPSA

3 kolejka. Sobota 12.01.2013

16:00 Everton - Swansea City 1
16:00 Valladolid - Mallorca X
16:00 Stoke City - Chelsea Londyn 2
17:00 Troyes - Lyon 2
20:00 Evian Thonon Gaillard FC - Stade Brestois 29 X
20:00 Rennes - Bordeaux 2
20:00 Montpellier - Lorient 2
20:00 Stade de Reims - Bastia X
20:00 Nancy - Lille 2
20:00 Osasuna - Real Madryt 2
20:45 Inter Mediolan - Pescara Calcio 1
22:00 Valencia - Sevilla FC X

4 kolejka. Niedziela 13.01.2013

12:00 Betis Sevilla - Levante 2
14:30 Manchester United - Liverpool 1
15:00 Parma- Juventus Turyn 2
15:00 Udinese - Fiorentina X
15:00 Cagliari - Genoa X
15:00 Napoli - Palermo 1
15:00 Catania - Roma 2
15:00 Lazio Rzym - Atalanta Bergamo 1
17:00 Arsenal - Manchester City 2
17:00 Sociedad - Deportivo 1

A spotkanie Reims z Bastią z tego co widzę odbędzie się w niedzielę o 14 :>

07.01.2013 21:52
snopek9
135
odpowiedz
snopek9
177
Pogrubiony stopień

http://pilkanozna.pl/index.php/3752/Liga-francuska-2012-13/20-kolejka/showresultsrank.html

stad bralem mecz. Tam jest napisane, ze o 20:00/

W razie co nic to nie zmienia, tylko bede mial trudniej liczyc...

07.01.2013 21:53
Saul Hudson
136
odpowiedz
Saul Hudson
53
Legend

3 kolejka. Sobota 12.01.2013

16:00 Everton - Swansea City 2
16:00 Valladolid - Mallorca 1
16:00 Stoke City - Chelsea Londyn X
17:00 Troyes - Lyon 2
20:00 Evian Thonon Gaillard FC - Stade Brestois 29 1
20:00 Rennes - Bordeaux 2
20:00 Montpellier - Lorient X
20:00 Stade de Reims - Bastia 1
20:00 Nancy - Lille 1
20:00 Osasuna - Real Madryt 2
20:45 Inter Mediolan - Pescara Calcio 1
22:00 Valencia - Sevilla FC 1

4 kolejka. Niedziela 13.01.2013

12:00 Betis Sevilla - Levante X
14:30 Manchester United - Liverpool 1
15:00 Parma- Juventus Turyn 2
15:00 Udinese - Fiorentina 1
15:00 Cagliari - Genoa 1
15:00 Napoli - Palermo 1
15:00 Catania - Roma 2
15:00 Lazio Rzym - Atalanta Bergamo 1
17:00 Arsenal - Manchester City 2
17:00 Sociedad - Deportivo 1

07.01.2013 23:05
Sherman
137
odpowiedz
Sherman
44
WRC

3 kolejka. Sobota 12.01.2013

16:00 Everton - Swansea City 2
16:00 Valladolid - Mallorca X
16:00 Stoke City - Chelsea Londyn 1
17:00 Troyes - Lyon 2
20:00 Evian Thonon Gaillard FC - Stade Brestois 29 X
20:00 Rennes - Bordeaux 2
20:00 Montpellier - Lorient 1
20:00 Stade de Reims - Bastia 1
20:00 Nancy - Lille 2
20:00 Osasuna - Real Madryt 2
20:45 Inter Mediolan - Pescara Calcio X
22:00 Valencia - Sevilla FC 1

4 kolejka. Niedziela 13.01.2013

12:00 Betis Sevilla - Levante 1
14:30 Manchester United - Liverpool 2
15:00 Parma- Juventus Turyn 2
15:00 Udinese - Fiorentina 2
15:00 Cagliari - Genoa X
15:00 Napoli - Palermo 1
15:00 Catania - Roma 2
15:00 Lazio Rzym - Atalanta Bergamo 1
17:00 Arsenal - Manchester City X
17:00 Sociedad - Deportivo 1

07.01.2013 23:08
k42a_
138
odpowiedz
k42a_
86
so it goes

3 kolejka. Sobota 12.01.2013

16:00 Everton - Swansea City 1
16:00 Valladolid - Mallorca x
16:00 Stoke City - Chelsea Londyn 2
17:00 Troyes - Lyon 2
20:00 Evian Thonon Gaillard FC - Stade Brestois 29 1
20:00 Rennes - Bordeaux 2
20:00 Montpellier - Lorient 2
20:00 Stade de Reims - Bastia 1
20:00 Nancy - Lille x
20:00 Osasuna - Real Madryt 2
20:45 Inter Mediolan - Pescara Calcio 1
22:00 Valencia - Sevilla FC 1

4 kolejka. Niedziela 13.01.2013

12:00 Betis Sevilla - Levante x
14:30 Manchester United - Liverpool 1
15:00 Parma- Juventus Turyn 2
15:00 Udinese - Fiorentina 1
15:00 Cagliari - Genoa 1
15:00 Napoli - Palermo 1
15:00 Catania - Roma 2
15:00 Lazio Rzym - Atalanta Bergamo 1
17:00 Arsenal - Manchester City 2
17:00 Sociedad - Deportivo 1

Widzę, że znowu gruby zestaw. :)

07.01.2013 23:12
Kowal172
139
odpowiedz
Kowal172
54
Szpec od BHP

3 kolejka. Sobota 12.01.2013

16:00 Everton - Swansea City 1
16:00 Valladolid - Mallorca 2
16:00 Stoke City - Chelsea Londyn 2
17:00 Troyes - Lyon 2
20:00 Evian Thonon Gaillard FC - Stade Brestois 29 2
20:00 Rennes - Bordeaux 2
20:00 Montpellier - Lorient 2
20:00 Stade de Reims - Bastia 1
20:00 Nancy - Lille 1
20:00 Osasuna - Real Madryt 2
20:45 Inter Mediolan - Pescara Calcio 1
22:00 Valencia - Sevilla FC 1

4 kolejka. Niedziela 13.01.2013

12:00 Betis Sevilla - Levante 2
14:30 Manchester United - Liverpool 1
15:00 Parma- Juventus Turyn 2
15:00 Udinese - Fiorentina x
15:00 Cagliari - Genoa 1
15:00 Napoli - Palermo 1
15:00 Catania - Roma 2
15:00 Lazio Rzym - Atalanta Bergamo 1
17:00 Arsenal - Manchester City 1
17:00 Sociedad - Deportivo 1

07.01.2013 23:51
Pizystrat
140
odpowiedz
Pizystrat
94
VictoriaConcordiaCrescit

3 kolejka. Sobota 12.01.2013

16:00 Everton - Swansea City 1
16:00 Valladolid - Mallorca 2
16:00 Stoke City - Chelsea Londyn x
17:00 Troyes - Lyon 2
20:00 Evian Thonon Gaillard FC - Stade Brestois 29 1
20:00 Rennes - Bordeaux 2
20:00 Montpellier - Lorient 1
20:00 Stade de Reims - Bastia 1
20:00 Nancy - Lille x
20:00 Osasuna - Real Madryt 2
20:45 Inter Mediolan - Pescara Calcio 1
22:00 Valencia - Sevilla FC 1

4 kolejka. Niedziela 13.01.2013

12:00 Betis Sevilla - Levante 1
14:30 Manchester United - Liverpool 1
15:00 Parma- Juventus Turyn 2
15:00 Udinese - Fiorentina 1
15:00 Cagliari - Genoa 2
15:00 Napoli - Palermo 1
15:00 Catania - Roma 2
15:00 Lazio Rzym - Atalanta Bergamo 1
17:00 Arsenal - Manchester City 1
17:00 Sociedad - Deportivo x

08.01.2013 07:44
141
odpowiedz
mik18
77
Generał

3 kolejka. Sobota 12.01.2013

16:00 Everton - Swansea City 1
16:00 Valladolid - Mallorca 1
16:00 Stoke City - Chelsea Londyn 2
17:00 Troyes - Lyon 2
20:00 Evian Thonon Gaillard FC - Stade Brestois 29 x
20:00 Rennes - Bordeaux 2
20:00 Montpellier - Lorient 1
20:00 Stade de Reims - Bastia 2
20:00 Nancy - Lille x
20:00 Osasuna - Real Madryt 2
20:45 Inter Mediolan - Pescara Calcio 1
22:00 Valencia - Sevilla FC 1

4 kolejka. Niedziela 13.01.2013

12:00 Betis Sevilla - Levante 1
14:30 Manchester United - Liverpool 1
15:00 Parma- Juventus Turyn 2
15:00 Udinese - Fiorentina x
15:00 Cagliari - Genoa x
15:00 Napoli - Palermo 1
15:00 Catania - Roma 2
15:00 Lazio Rzym - Atalanta Bergamo 1
17:00 Arsenal - Manchester City 1
17:00 Sociedad - Deportivo 2

08.01.2013 08:54
wcis_PL
142
odpowiedz
wcis_PL
27
Pretorianin

3 kolejka. Sobota 12.01.2013

16:00 Everton - Swansea City 1
16:00 Valladolid - Mallorca 1
16:00 Stoke City - Chelsea Londyn 2
17:00 Troyes - Lyon 2
20:00 Evian Thonon Gaillard FC - Stade Brestois 29 X
20:00 Rennes - Bordeaux 1
20:00 Montpellier - Lorient 2
20:00 Stade de Reims - Bastia X
20:00 Nancy - Lille 2
20:00 Osasuna - Real Madryt 2
20:45 Inter Mediolan - Pescara Calcio 1
22:00 Valencia - Sevilla FC X

4 kolejka. Niedziela 13.01.2013

12:00 Betis Sevilla - Levante 1
14:30 Manchester United - Liverpool 1
15:00 Parma- Juventus Turyn 2
15:00 Udinese - Fiorentina X
15:00 Cagliari - Genoa X
15:00 Napoli - Palermo 1
15:00 Catania - Roma 2
15:00 Lazio Rzym - Atalanta Bergamo 1
17:00 Arsenal - Manchester City X
17:00 Sociedad - Deportivo 1

08.01.2013 16:40
143
odpowiedz
pizmak
117
Generał

3 kolejka. Sobota 12.01.2013

16:00 Everton - Swansea City 1
16:00 Valladolid - Mallorca X
16:00 Stoke City - Chelsea Londyn 1
17:00 Troyes - Lyon 2
20:00 Evian Thonon Gaillard FC - Stade Brestois 29 1
20:00 Rennes - Bordeaux 1
20:00 Montpellier - Lorient 1
20:00 Stade de Reims - Bastia 1
20:00 Nancy - Lille 2
20:00 Osasuna - Real Madryt 2
20:45 Inter Mediolan - Pescara Calcio 1
22:00 Valencia - Sevilla FC 1

4 kolejka. Niedziela 13.01.2013

12:00 Betis Sevilla - Levante 2
14:30 Manchester United - Liverpool 1
15:00 Parma- Juventus Turyn 2
15:00 Udinese - Fiorentina 1
15:00 Cagliari - Genoa 2
15:00 Napoli - Palermo 1
15:00 Catania - Roma 2
15:00 Lazio Rzym - Atalanta Bergamo 1
17:00 Arsenal - Manchester City 1
17:00 Sociedad - Deportivo X

08.01.2013 17:46
144
odpowiedz
Tomus665
101
Legend

3 kolejka. Sobota 12.01.2013

16:00 Everton - Swansea City 1
16:00 Valladolid - Mallorca 1
16:00 Stoke City - Chelsea Londyn 2
17:00 Troyes - Lyon 2
20:00 Evian Thonon Gaillard FC - Stade Brestois 29 1
20:00 Rennes - Bordeaux 1
20:00 Montpellier - Lorient 1
20:00 Stade de Reims - Bastia 1
20:00 Nancy - Lille 2
20:00 Osasuna - Real Madryt X
20:45 Inter Mediolan - Pescara Calcio 1
22:00 Valencia - Sevilla FC 1

4 kolejka. Niedziela 13.01.2013

12:00 Betis Sevilla - Levante 1
14:30 Manchester United - Liverpool 1
15:00 Parma- Juventus Turyn X
15:00 Udinese - Fiorentina X
15:00 Cagliari - Genoa 1
15:00 Napoli - Palermo 1
15:00 Catania - Roma 2
15:00 Lazio Rzym - Atalanta Bergamo 1
17:00 Arsenal - Manchester City 2
17:00 Sociedad - Deportivo 1

08.01.2013 17:49
ElMundo.
145
odpowiedz
ElMundo.
64
Mr Lazy

GRYOnline.plTeam

3 kolejka. Sobota 12.01.2013

16:00 Everton - Swansea City x
16:00 Valladolid - Mallorca 2
16:00 Stoke City - Chelsea Londyn 2
17:00 Troyes - Lyon 2
20:00 Evian Thonon Gaillard FC - Stade Brestois 29 1
20:00 Rennes - Bordeaux x
20:00 Montpellier - Lorient 1
20:00 Stade de Reims - Bastia 2
20:00 Nancy - Lille x
20:00 Osasuna - Real Madryt 2
20:45 Inter Mediolan - Pescara Calcio 1
22:00 Valencia - Sevilla FC 1

4 kolejka. Niedziela 13.01.2013

12:00 Betis Sevilla - Levante 1
14:30 Manchester United - Liverpool 1
15:00 Parma- Juventus Turyn 2
15:00 Udinese - Fiorentina 2
15:00 Cagliari - Genoa 2
15:00 Napoli - Palermo 1
15:00 Catania - Roma 2
15:00 Lazio Rzym - Atalanta Bergamo 1
17:00 Arsenal - Manchester City x
17:00 Sociedad - Deportivo 2

08.01.2013 18:35
Captain®™
146
odpowiedz
Captain®™
51
Konsul

3 kolejka. Sobota 12.01.2013

16:00 Everton - Swansea City X
16:00 Valladolid - Mallorca X
16:00 Stoke City - Chelsea Londyn 2
17:00 Troyes - Lyon 2
20:00 Evian Thonon Gaillard FC - Stade Brestois 29 X
20:00 Rennes - Bordeaux x
20:00 Montpellier - Lorient 1
20:00 Stade de Reims - Bastia 2
20:00 Nancy - Lille x
20:00 Osasuna - Real Madryt X
20:45 Inter Mediolan - Pescara Calcio 1
22:00 Valencia - Sevilla FC X

4 kolejka. Niedziela 13.01.2013

12:00 Betis Sevilla - Levante 1
14:30 Manchester United - Liverpool 1
15:00 Parma- Juventus Turyn 2
15:00 Udinese - Fiorentina 2
15:00 Cagliari - Genoa 2
15:00 Napoli - Palermo 1
15:00 Catania - Roma 2
15:00 Lazio Rzym - Atalanta Bergamo 1
17:00 Arsenal - Manchester City 2
17:00 Sociedad - Deportivo X

08.01.2013 18:54
Kamil 108
147
odpowiedz
Kamil 108
104
The Yellow King

3 kolejka. Sobota 12.01.2013

16:00 Everton - Swansea City 1
16:00 Valladolid - Mallorca x
16:00 Stoke City - Chelsea Londyn 2
17:00 Troyes - Lyon 2
20:00 Evian Thonon Gaillard FC - Stade Brestois 29 x
20:00 Rennes - Bordeaux 2
20:00 Montpellier - Lorient 1
20:00 Stade de Reims - Bastia 1
20:00 Nancy - Lille 1
20:00 Osasuna - Real Madryt 2
20:45 Inter Mediolan - Pescara Calcio 1
22:00 Valencia - Sevilla FC 1

4 kolejka. Niedziela 13.01.2013

12:00 Betis Sevilla - Levante 1
14:30 Manchester United - Liverpool 1
15:00 Parma- Juventus Turyn x
15:00 Udinese - Fiorentina x
15:00 Cagliari - Genoa x
15:00 Napoli - Palermo 1
15:00 Catania - Roma x
15:00 Lazio Rzym - Atalanta Bergamo 1
17:00 Arsenal - Manchester City x
17:00 Sociedad - Deportivo 1

08.01.2013 20:08
mgr. Kuba
148
odpowiedz
mgr. Kuba
90
-

3 kolejka. Sobota 12.01.2013

16:00 Everton - Swansea City 1
16:00 Valladolid - Mallorca 2
16:00 Stoke City - Chelsea Londyn 2
17:00 Troyes - Lyon 2
20:00 Evian Thonon Gaillard FC - Stade Brestois 29 1
20:00 Rennes - Bordeaux 2
20:00 Montpellier - Lorient 1
20:00 Stade de Reims - Bastia 1
20:00 Nancy - Lille 2
20:00 Osasuna - Real Madryt 2
20:45 Inter Mediolan - Pescara Calcio 1
22:00 Valencia - Sevilla FC 1

4 kolejka. Niedziela 13.01.2013

12:00 Betis Sevilla - Levante 1
14:30 Manchester United - Liverpool 1
15:00 Parma- Juventus Turyn 2
15:00 Udinese - Fiorentina 2
15:00 Cagliari - Genoa 2
15:00 Napoli - Palermo 1
15:00 Catania - Roma 2
15:00 Lazio Rzym - Atalanta Bergamo 1
17:00 Arsenal - Manchester City 2
17:00 Sociedad - Deportivo 2

09.01.2013 14:23
149
odpowiedz
Karczma 2000
1
Junior

16:00 Everton - Swansea City 1
16:00 Valladolid - Mallorca 2
16:00 Stoke City - Chelsea Londyn 2
17:00 Troyes - Lyon 2
20:00 Evian Thonon Gaillard FC - Stade Brestois 29 1
20:00 Rennes - Bordeaux x
20:00 Montpellier - Lorient1
20:00 Stade de Reims - Bastia 1
20:00 Nancy - Lille x
20:00 Osasuna - Real Madryt 2
20:45 Inter Mediolan - Pescara Calcio 1
22:00 Valencia - Sevilla FC 2

4 kolejka. Niedziela 13.01.2013

12:00 Betis Sevilla - Levante 1
14:30 Manchester United - Liverpool 1
15:00 Parma- Juventus Turyn 2
15:00 Udinese - Fiorentina 2
15:00 Cagliari - Genoa 1
15:00 Napoli - Palermo 1
15:00 Catania - Roma 1
15:00 Lazio Rzym - Atalanta Bergamo 1
17:00 Arsenal - Manchester City x
17:00 Sociedad - Deportivo 1

09.01.2013 19:18
150
odpowiedz
zanonimizowany706326
23
Generał

3 kolejka. Sobota 12.01.2013

16:00 Everton - Swansea City 1
16:00 Valladolid - Mallorca 2
16:00 Stoke City - Chelsea Londyn x
17:00 Troyes - Lyon 2
20:00 Evian Thonon Gaillard FC - Stade Brestois 29 2
20:00 Rennes - Bordeaux 2
20:00 Montpellier - Lorient 2
20:00 Stade de Reims - Bastia 2
20:00 Nancy - Lille 2
20:00 Osasuna - Real Madryt 2
20:45 Inter Mediolan - Pescara Calcio 1
22:00 Valencia - Sevilla FC 1

4 kolejka. Niedziela 13.01.2013

12:00 Betis Sevilla - Levante 2
14:30 Manchester United - Liverpool 1
15:00 Parma- Juventus Turyn 2
15:00 Udinese - Fiorentina 1
15:00 Cagliari - Genoa 2
15:00 Napoli - Palermo 1
15:00 Catania - Roma 2
15:00 Lazio Rzym - Atalanta Bergamo 1
17:00 Arsenal - Manchester City 2
17:00 Sociedad - Deportivo 1

09.01.2013 20:29
snopek9
151
odpowiedz
snopek9
177
Pogrubiony stopień

3 kolejka. Sobota 12.01.2013

16:00 Everton - Swansea City x
16:00 Valladolid - Mallorca x
16:00 Stoke City - Chelsea Londyn 2
17:00 Troyes - Lyon 2
20:00 Evian Thonon Gaillard FC - Stade Brestois 29 x
20:00 Rennes - Bordeaux x
20:00 Montpellier - Lorient x
20:00 Stade de Reims - Bastia x
20:00 Nancy - Lille x
20:00 Osasuna - Real Madryt 2
20:45 Inter Mediolan - Pescara Calcio 1
22:00 Valencia - Sevilla FC 1

4 kolejka. Niedziela 13.01.2013

12:00 Betis Sevilla - Levante 2
14:30 Manchester United - Liverpool x
15:00 Parma- Juventus Turyn 2
15:00 Udinese - Fiorentina x
15:00 Cagliari - Genoa 1
15:00 Napoli - Palermo 1
15:00 Catania - Roma 2
15:00 Lazio Rzym - Atalanta Bergamo x
17:00 Arsenal - Manchester City x
17:00 Sociedad - Deportivo 2

Doszly kolejne osoby do gry. Gra regularnie w tym momencie ponad 45 osob, chyba, ze ktos nie wytypuje...nie wiem co z tym fantem zrobic bo to sie robi ciezkie do liczenia.

10.01.2013 11:56
Child of Bodom
152
odpowiedz
Child of Bodom
145
Woo Hoo!

3 kolejka. Sobota 12.01.2013

16:00 Everton - Swansea City 1
16:00 Valladolid - Mallorca X
16:00 Stoke City - Chelsea Londyn X
17:00 Troyes - Lyon 2
20:00 Evian Thonon Gaillard FC - Stade Brestois 29 1
20:00 Rennes - Bordeaux 2
20:00 Montpellier - Lorient 1
20:00 Stade de Reims - Bastia 1
20:00 Nancy - Lille 1
20:00 Osasuna - Real Madryt 2
20:45 Inter Mediolan - Pescara Calcio 1
22:00 Valencia - Sevilla FC 1

4 kolejka. Niedziela 13.01.2013

12:00 Betis Sevilla - Levante 1
14:30 Manchester United - Liverpool 1
15:00 Parma- Juventus Turyn 2
15:00 Udinese - Fiorentina 1
15:00 Cagliari - Genoa X
15:00 Napoli - Palermo 1
15:00 Catania - Roma 2
15:00 Lazio Rzym - Atalanta Bergamo 1
17:00 Arsenal - Manchester City X
17:00 Sociedad - Deportivo 1

10.01.2013 16:08
153
odpowiedz
fall95
3
Junior

16:00 Everton - Swansea City 1
16:00 Valladolid - Mallorca x
16:00 Stoke City - Chelsea Londyn 2
17:00 Troyes - Lyon 2
20:00 Evian Thonon Gaillard FC - Stade Brestois 29 1
20:00 Rennes - Bordeaux 2
20:00 Montpellier - Lorient 1
20:00 Stade de Reims - Bastia 1
20:00 Nancy - Lille 2
20:00 Osasuna - Real Madryt 2
20:45 Inter Mediolan - Pescara Calcio 1
22:00 Valencia - Sevilla FC 1

4 kolejka. Niedziela 13.01.2013

12:00 Betis Sevilla - Levante 1
14:30 Manchester United - Liverpool 1
15:00 Parma- Juventus Turyn 2
15:00 Udinese - Fiorentina x
15:00 Cagliari - Genoa x
15:00 Napoli - Palermo x
15:00 Catania - Roma 2
15:00 Lazio Rzym - Atalanta Bergamo 1
17:00 Arsenal - Manchester City 2
17:00 Sociedad - Deportivo x

10.01.2013 18:17
cinek0,7
154
odpowiedz
cinek0,7
50
Generał

3 kolejka. Sobota 12.01.2013

16:00 Everton - Swansea City 1
16:00 Valladolid - Mallorca 2
16:00 Stoke City - Chelsea Londyn 2
17:00 Troyes - Lyon 2
20:00 Evian Thonon Gaillard FC - Stade Brestois 29 2
20:00 Rennes - Bordeaux 2
20:00 Montpellier - Lorient 1
20:00 Stade de Reims - Bastia 2
20:00 Nancy - Lille 2
20:00 Osasuna - Real Madryt 2
20:45 Inter Mediolan - Pescara Calcio x
22:00 Valencia - Sevilla FC 1

4 kolejka. Niedziela 13.01.2013

12:00 Betis Sevilla - Levante 1
14:30 Manchester United - Liverpool 1
15:00 Parma- Juventus Turyn 2
15:00 Udinese - Fiorentina 2
15:00 Cagliari - Genoa x
15:00 Napoli - Palermo 1
15:00 Catania - Roma 2
15:00 Lazio Rzym - Atalanta Bergamo 1
17:00 Arsenal - Manchester City 2
17:00 Sociedad - Deportivo 2

10.01.2013 18:52
gracz12301
155
odpowiedz
gracz12301
89
AFC

snopek -> od nastepnej kolejki dawaj mniej meczow. wybierz dwa - trzy z kazdej ligi i tyle. sam przyznam szczerze, ze nie chcialoby mi sie tego liczyc.

10.01.2013 19:26
156
odpowiedz
nir
43
Crimson King

3 kolejka. Sobota 12.01.2013

16:00 Everton - Swansea City 1
16:00 Valladolid - Mallorca 2
16:00 Stoke City - Chelsea Londyn 1
17:00 Troyes - Lyon 2
20:00 Evian Thonon Gaillard FC - Stade Brestois 29 x
20:00 Rennes - Bordeaux x
20:00 Montpellier - Lorient 1
20:00 Stade de Reims - Bastia 2
20:00 Nancy - Lille 2
20:00 Osasuna - Real Madryt 2
20:45 Inter Mediolan - Pescara Calcio 1
22:00 Valencia - Sevilla FC 1

4 kolejka. Niedziela 13.01.2013

12:00 Betis Sevilla - Levante 2
14:30 Manchester United - Liverpool 1
15:00 Parma- Juventus Turyn 2
15:00 Udinese - Fiorentina 2
15:00 Cagliari - Genoa 1
15:00 Napoli - Palermo 1
15:00 Catania - Roma 2
15:00 Lazio Rzym - Atalanta Bergamo 1
17:00 Arsenal - Manchester City x
17:00 Sociedad - Deportivo 1

10.01.2013 21:18
snopek9
157
odpowiedz
snopek9
177
Pogrubiony stopień

gracz12301 -> po 3 mecze kazdej ligi na weekend gdzie jest 1 kolejka w sobote a druga w niedziele to daje >

Angielska, Niemiecka, Francuska, Hiszpanska, Polska ( tak, bedzie Polska i kropka) a to sie rowna 15 spotkan na kolejke...a to wiecej niz daje :)

11.01.2013 12:04
158
odpowiedz
smokinnhobo
78
czolgista

Jaki jest sens typowania spotkań Barcelony jak w tym sezonie przegrała tylko 1 mecz?
Mecz Barcelona - Espanyol z pewnością poszedł w ilość.

Proponuję pójść w jakość (ciekawe, trudne do wytypowania spotkania). I nawet nie liczyć żeby z każdej ligi była równa ilość spotkań.

EDIT.

I wcale w kolejce nie musi być 10 spotkań, wystarczy wybrać 8 ciężkich i po paru kolejkach tabela się rozrzedzi.

11.01.2013 12:11
159
odpowiedz
Robi27
166
Legend

3 kolejka. Sobota 12.01.2013

16:00 Everton - Swansea City x
16:00 Valladolid - Mallorca 1
16:00 Stoke City - Chelsea Londyn 2
17:00 Troyes - Lyon 2
20:00 Evian Thonon Gaillard FC - Stade Brestois 29 x
20:00 Rennes - Bordeaux 2
20:00 Montpellier - Lorient 1
20:00 Stade de Reims - Bastia x
20:00 Nancy - Lille 1
20:00 Osasuna - Real Madryt 2
20:45 Inter Mediolan - Pescara Calcio 1
22:00 Valencia - Sevilla FC 1

4 kolejka. Niedziela 13.01.2013

12:00 Betis Sevilla - Levante 1
14:30 Manchester United - Liverpool 1
15:00 Parma- Juventus Turyn 2
15:00 Udinese - Fiorentina x
15:00 Cagliari - Genoa x
15:00 Napoli - Palermo 1
15:00 Catania - Roma 2
15:00 Lazio Rzym - Atalanta Bergamo 1
17:00 Arsenal - Manchester City 2
17:00 Sociedad - Deportivo 1

11.01.2013 12:33
Stra Moldas
160
odpowiedz
Stra Moldas
94
Wujek Samo Stra

3 kolejka. Sobota 12.01.2013

16:00 Everton - Swansea City 1
16:00 Valladolid - Mallorca 1
16:00 Stoke City - Chelsea Londyn 2
17:00 Troyes - Lyon 2
20:00 Evian Thonon Gaillard FC - Stade Brestois 29 2
20:00 Rennes - Bordeaux 1
20:00 Montpellier - Lorient 2
20:00 Stade de Reims - Bastia 2
20:00 Nancy - Lille 2
20:00 Osasuna - Real Madryt 2
20:45 Inter Mediolan - Pescara Calcio 1
22:00 Valencia - Sevilla FC 2

4 kolejka. Niedziela 13.01.2013

12:00 Betis Sevilla - Levante 1
14:30 Manchester United - Liverpool x
15:00 Parma - Juventus x
15:00 Udinese - Fiorentina 2
15:00 Cagliari - Genoa 1
15:00 Napoli - Palermo 1
15:00 Catania - Roma 2
15:00 Lazio Rzym - Atalanta Bergamo 1
17:00 Arsenal - Manchester City 2
17:00 Sociedad - Deportivo 1

11.01.2013 12:40
Skiter16
161
odpowiedz
Skiter16
102
Man Utd

snopek9, współczuje podliczenia tego wszystkiego, mam nadzieje że takie zainteresowanie pozostanie jak najdłużej :)

11.01.2013 15:06
Wiewiórk
162
odpowiedz
Wiewiórk
119
ciekawe ile to 24 znaków

3 kolejka. Sobota 12.01.2013

16:00 Everton - Swansea City 1
16:00 Valladolid - Mallorca 1
16:00 Stoke City - Chelsea Londyn 2
17:00 Troyes - Lyon 2
20:00 Evian Thonon Gaillard FC - Stade Brestois 29 2
20:00 Rennes - Bordeaux X
20:00 Montpellier - Lorient 2
20:00 Stade de Reims - Bastia 2
20:00 Nancy - Lille 2
20:00 Osasuna - Real Madryt 2
20:45 Inter Mediolan - Pescara Calcio 1
22:00 Valencia - Sevilla FC X

4 kolejka. Niedziela 13.01.2013

12:00 Betis Sevilla - Levante 1
14:30 Manchester United - Liverpool 1
15:00 Parma - Juventus X
15:00 Udinese - Fiorentina 2
15:00 Cagliari - Genoa 1
15:00 Napoli - Palermo 1
15:00 Catania - Roma 2
15:00 Lazio Rzym - Atalanta Bergamo 1
17:00 Arsenal - Manchester City 2
17:00 Sociedad - Deportivo 1

11.01.2013 16:08
snopek9
163
odpowiedz
snopek9
177
Pogrubiony stopień

smokinnhobo -> no widzisz...to skoro takie proste mecze daje, to czemu tak malo punktow zdobywacie? Na 13 spotkan w ostatniej kolejce NAJLEPSZY mial 7 pkt. Reszta miedzy 6 a 4 pkt.

Mecz Barcelony bedzie, tak samo jak i naszej Ekstraklasy, bo ja po prostu lubie i nasza Ekstraklase i Barcelone :)

11.01.2013 16:46
kęsik
👍
164
odpowiedz
kęsik
91
Legend

3 kolejka. Sobota 12.01.2013

16:00 Everton - Swansea City 1
16:00 Valladolid - Mallorca X
16:00 Stoke City - Chelsea Londyn 2
17:00 Troyes - Lyon 2
20:00 Evian Thonon Gaillard FC - Stade Brestois 29 X
20:00 Rennes - Bordeaux 2
20:00 Montpellier - Lorient X
20:00 Stade de Reims - Bastia 1
20:00 Nancy - Lille 2
20:00 Osasuna - Real Madryt 2
20:45 Inter Mediolan - Pescara Calcio 1
22:00 Valencia - Sevilla FC X

4 kolejka. Niedziela 13.01.2013

12:00 Betis Sevilla - Levante X
14:30 Manchester United - Liverpool 1
15:00 Parma- Juventus Turyn 2
15:00 Udinese - Fiorentina 2
15:00 Cagliari - Genoa X
15:00 Napoli - Palermo 1
15:00 Catania - Roma 2
15:00 Lazio Rzym - Atalanta Bergamo 1
17:00 Arsenal - Manchester City 2
17:00 Sociedad - Deportivo 1

11.01.2013 22:05
165
odpowiedz
Kherlon
63
Senator

3 kolejka. Sobota 12.01.2013

16:00 Everton - Swansea City x
16:00 Valladolid - Mallorca 2
16:00 Stoke City - Chelsea Londyn 2
17:00 Troyes - Lyon 2
20:00 Evian Thonon Gaillard FC - Stade Brestois 29 x
20:00 Rennes - Bordeaux x
20:00 Montpellier - Lorient 1
20:00 Stade de Reims - Bastia 2
20:00 Nancy - Lille 2
20:00 Osasuna - Real Madryt 2
20:45 Inter Mediolan - Pescara Calcio 1
22:00 Valencia - Sevilla FC 1

4 kolejka. Niedziela 13.01.2013

12:00 Betis Sevilla - Levante 2
14:30 Manchester United - Liverpool 1
15:00 Parma- Juventus Turyn 2
15:00 Udinese - Fiorentina 2
15:00 Cagliari - Genoa x
15:00 Napoli - Palermo 1
15:00 Catania - Roma 2
15:00 Lazio Rzym - Atalanta Bergamo 1
17:00 Arsenal - Manchester City 1
17:00 Sociedad - Deportivo 1

12.01.2013 11:19
Lukis'
👍
166
odpowiedz
Lukis'
107
POZnańska Pyra

3 kolejka. Sobota 12.01.2013

16:00 Everton - Swansea City 1
16:00 Valladolid - Mallorca x
16:00 Stoke City - Chelsea Londyn 2
17:00 Troyes - Lyon 2
20:00 Evian Thonon Gaillard FC - Stade Brestois 29 2
20:00 Rennes - Bordeaux 1
20:00 Montpellier - Lorient x
20:00 Stade de Reims - Bastia 1
20:00 Nancy - Lille 2
20:00 Osasuna - Real Madryt 2
20:45 Inter Mediolan - Pescara Calcio 1
22:00 Valencia - Sevilla FC x

4 kolejka. Niedziela 13.01.2013

12:00 Betis Sevilla - Levante 2
14:30 Manchester United - Liverpool 1
15:00 Parma- Juventus Turyn 2
15:00 Udinese - Fiorentina 2
15:00 Cagliari - Genoa 1
15:00 Napoli - Palermo 1
15:00 Catania - Roma 1
15:00 Lazio Rzym - Atalanta Bergamo 1
17:00 Arsenal - Manchester City 1
17:00 Sociedad - Deportivo x

12.01.2013 16:57
ArtoseruS
167
odpowiedz
ArtoseruS
74
Lord of War

3 kolejka. Sobota 12.01.2013

16:00 Everton - Swansea City 1
16:00 Valladolid - Mallorca 1
16:00 Stoke City - Chelsea Londyn 2
17:00 Troyes - Lyon 2
20:00 Evian Thonon Gaillard FC - Stade Brestois 29 1
20:00 Rennes - Bordeaux 2
20:00 Montpellier - Lorient 1
20:00 Stade de Reims - Bastia 1
20:00 Nancy - Lille 2
20:00 Osasuna - Real Madryt 2
20:45 Inter Mediolan - Pescara Calcio 1
22:00 Valencia - Sevilla FC 1

4 kolejka. Niedziela 13.01.2013

12:00 Betis Sevilla - Levante 2
14:30 Manchester United - Liverpool 1
15:00 Parma- Juventus Turyn 2
15:00 Udinese - Fiorentina 2
15:00 Cagliari - Genoa 1
15:00 Napoli - Palermo X
15:00 Catania - Roma 2
15:00 Lazio Rzym - Atalanta Bergamo 1
17:00 Arsenal - Manchester City 1
17:00 Sociedad - Deportivo X

12.01.2013 17:10
snopek9
168
odpowiedz
snopek9
177
Pogrubiony stopień

Żarty sobie robisz? Meczy rozpoczętych nie typujemy.
Wyedytuj ten post albo dodaj nowy bez tych spotkań.
Teraz jest dodatkowo po 17 także i bez meczu Lyonu./

13.01.2013 10:08
snopek9
169
odpowiedz
snopek9
177
Pogrubiony stopień

3 kolejka

Sobota 12 stycznia 2013

16:00 Everton - Swansea City x
16:00 Valladolid - Mallorca 1
16:00 Stoke City - Chelsea Londyn 2
17:00 Troyes - Lyon 2
20:00 Evian Thonon Gaillard FC - Stade Brestois 29 2
20:00 Rennes - Bordeaux 2
20:00 Montpellier - Lorient 1
20:00 Stade de Reims - Bastia - Dziś
20:00 Nancy - Lille 2
20:00 Osasuna - Real Madryt x
20:45 Inter Mediolan - Pescara Calcio 1
22:00 Valencia - Sevilla FC 1

==================================

23 pkt Toomus665
21 pkt Kherlon
21pkt White Star
20 pkt gracz12301
20 pkt nir
20 pkt damians idol
20 pkt cinek0,7
19 pkt Saul Hudson
19 pkt Skiter16
19 pkt mgr. Kuba
19 pkt Child of Bodom
19 pkt mik18
19 pkt Captain®™
19 pkt Stra Moldas
18 pkt Bad Olo
18 pkt k42a_
18 pkt Topico
18 pkt kęsik
18 pkt Emil22
18 pkt pkt davis
17 pkt Mutant z Krainy OZ
17 pkt Kowal172
17 Pizystrat
17 pkt snopek9
16 pkt adrem
16 pkt Lukis'
15 pkt Polaco
15 pkt Bambino Bambinowy
15 pkt ArtoseruS
15 pkt smokinnhobo
13 pkt Janczes
13 pkt armia
13 pkt Karczma 2000
12 pkt to nie ja
12 pkt Kamil 108
11 pkt Wiewiórk
18 pkt fall95
10 pkt NeroTFP.
10 pkt pizmak
10 Ciekawt Fryzjer
10 pkt Spawcz
10 pkt marcus alex fenix
8 pkt Robi27
7 pkt ElMundo.
7 pkt Mr.Eko
6 pkt Silveria
5 pkt Tomasij ZaYceV
5 pkt Black Cock
5 pkt wcis_PL
5 pkt Sherman
2 pkt Macco™
1 pkt świeczkojanin
1 pkt Patryx0
1 pkt mefek
1 pkt $ikus
1 pkt lan2
0 pkt PitbullHans

13.01.2013 19:20
snopek9
170
odpowiedz
snopek9
177
Pogrubiony stopień

4 kolejka

Niedziela 13 stycznia 2013

==============

12:00 Betis Sevilla - Levante 1
14:30 Manchester United - Liverpool 1
15:00 Parma- Juventus Turyn x
15:00 Udinese - Fiorentina 1
15:00 Cagliari - Genoa 1
15:00 Napoli - Palermo 1
15:00 Catania - Roma 1
15:00 Lazio Rzym - Atalanta Bergamo 1
17:00 Arsenal - Manchester City 2
17:00 Sociedad - Deportivo x

================

30 pkt Toomus665
25 pkt Captain®™
25 pkt Stra Moldas
25 pkt White Star
25 pkt damians idol
25 pkt cinek0,7
25 pkt Saul Hudson
24 pkt mgr. Kuba
24 pkt Kherlon
24 pkt k42a_
24 pkt gracz12301
24 pkt nir
23 pkt Topico
23 pkt pkt davis
23 pkt Skiter16
23 pkt Child of Bodom
23 Pizystrat
23 pkt mik18
22 pkt Bad Olo
22 pkt kęsik
22 pkt Lukis'
22 pkt Emil22
22 pkt Mutant z Krainy OZ
21 pkt Kowal172
21 pkt adrem
21 pkt Bambino Bambinowy
19 pkt snopek9
19 pkt ArtoseruS
19 pkt Karczma 2000
18 pkt Wiewiórk
17 pkt Kamil 108
16 pkt fall95
15 pkt smokinnhobo
15 pkt pizmak
15 pkt Polaco
13 pkt Janczes
13 pkt armia
13 pkt Robi27
12 pkt to nie ja
11 pkt ElMundo.
10 Ciekawt Fryzjer
10 pkt Spawcz
10 pkt Silveria
10 pkt marcus alex fenix
10 pkt NeroTFP.
8 pkt Tomasij ZaYceV
9 pkt Black Cock
9 pkt wcis_PL
8 pkt Sherman
7 pkt Mr.Eko
7 pkt fall95
2 pkt Macco™
1 pkt świeczkojanin
1 pkt Patryx0
1 pkt mefek
1 pkt $ikus
1 pkt lan2
0 pkt PitbullHans

===============================

Daje 2h aby dowolna osoba spośród tych co maja powyżej 15 pkt zaproponowała mecze na wtorek/środe.
Niech to będzie 10 spotkań.
Jak nikt się nie znajdzie to ja dam wieczorem.

13.01.2013 19:29
Skiter16
171
odpowiedz
Skiter16
102
Man Utd

5 KOLEJKA

Wtorek 15 stycznia 2013

20:45 Birmingham - Leeds
21:00 Real Madryt - Valencia
21:00 Inter - Bologna

Środa 15 stycznia 2013

19:30 Zaragoza - Sevilla
20:30 Arsenal - Swansea
20:45 Chelsea - Southampton
21:00 Fiorentina - AS Roma
21:00 Rennes - Montpellier
21:05 Manchester Utd - West Ham
21:30 Barcelona - Malaga

13.01.2013 19:39
snopek9
172
odpowiedz
snopek9
177
Pogrubiony stopień

Wyniki z uwzglednionym meczem Bastii!

4 kolejka

Niedziela 13 stycznia 2013

==============

12:00 Betis Sevilla - Levante 1
14:30 Manchester United - Liverpool 1
15:00 Parma- Juventus Turyn x
15:00 Udinese - Fiorentina 1
15:00 Cagliari - Genoa 1
15:00 Napoli - Palermo 1
15:00 Catania - Roma 1
15:00 Lazio Rzym - Atalanta Bergamo 1
17:00 Arsenal - Manchester City 2
17:00 Sociedad - Deportivo x
14:00 Stade de Reims - Bastia 2

================

30 pkt Toomus665
26 pkt Captain®™
26 pkt Stra Moldas
26 pkt damians idol
26 pkt cinek0,7
25 pkt Saul Hudson
25 pkt Kherlon
25 pkt White Star
25 pkt nir
24 pkt mgr. Kuba
24 pkt k42a_
24 pkt mik18
24 pkt gracz12301
23 pkt Topico
23 pkt pkt davis
23 pkt Skiter16
23 pkt Child of Bodom
23 Pizystrat
22 pkt Bad Olo
22 pkt kęsik
22 pkt Lukis'
22 pkt Emil22
22 pkt Mutant z Krainy OZ
21 pkt Kowal172
21 pkt adrem
21 pkt Bambino Bambinowy
19 pkt snopek9
19 pkt ArtoseruS
19 pkt Karczma 2000
19 pkt Wiewiórk
17 pkt Kamil 108
16 pkt fall95
15 pkt smokinnhobo
15 pkt pizmak
15 pkt Polaco
13 pkt Janczes
13 pkt armia
13 pkt Robi27
12 pkt to nie ja
12 pkt ElMundo.
11 pkt Silveria
10 Ciekawt Fryzjer
10 pkt Spawcz
10 pkt marcus alex fenix
10 pkt NeroTFP.
8 pkt Tomasij ZaYceV
9 pkt Black Cock
9 pkt wcis_PL
8 pkt Sherman
7 pkt Mr.Eko
7 pkt fall95
2 pkt Macco™
1 pkt świeczkojanin
1 pkt Patryx0
1 pkt mefek
1 pkt $ikus
1 pkt lan2
0 pkt PitbullHans

======================================

5 KOLEJKA

Wtorek 15 stycznia 2013

20:45 Birmingham - Leeds
21:00 Real Madryt - Valencia
21:00 Inter - Bologna

Środa 15 stycznia 2013

19:30 Zaragoza - Sevilla
20:30 Arsenal - Swansea
20:45 Chelsea - Southampton
21:00 Fiorentina - AS Roma
21:00 Rennes - Montpellier
21:05 Manchester Utd - West Ham
21:30 Barcelona - Malaga

13.01.2013 20:53
Lukis'
173
odpowiedz
Lukis'
107
POZnańska Pyra

Że ci się chce podliczać to. Może trzeba pomyśleć nad jakimś skryptem?

Wtorek 15 stycznia 2013

20:45 Birmingham - Leeds 2
21:00 Real Madryt - Valencia x
21:00 Inter - Bologna 1

Środa 15 stycznia 2013

19:30 Zaragoza - Sevilla 2
20:30 Arsenal - Swansea 1
20:45 Chelsea - Southampton 1
21:00 Fiorentina - AS Roma 2
21:00 Rennes - Montpellier 1
21:05 Manchester Utd - West Ham 1
21:30 Barcelona - Malaga 1

13.01.2013 21:12
snopek9
174
odpowiedz
snopek9
177
Pogrubiony stopień

Nie chce sie, ale jak juz zrobilem watek to wypada go prowadzic :)

Co do skryptu...no pewnie, ze by sie przydal. Gdyby taki istanial to mozna by typowac i wiecej spotkan.

5 KOLEJKA

Wtorek 15 stycznia 2013

20:45 Birmingham - Leeds x
21:00 Real Madryt - Valencia 1
21:00 Inter - Bologna 1

Środa 15 stycznia 2013

19:30 Zaragoza - Sevilla x
20:30 Arsenal - Swansea 1
20:45 Chelsea - Southampton 1
21:00 Fiorentina - AS Roma x
21:00 Rennes - Montpellier x
21:05 Manchester Utd - West Ham 1
21:30 Barcelona - Malaga 1

13.01.2013 22:06
wcis_PL
175
odpowiedz
wcis_PL
27
Pretorianin

Wtorek 15 stycznia 2013

20:45 Birmingham - Leeds 1
21:00 Real Madryt - Valencia 1
21:00 Inter - Bologna 1

Środa 15 stycznia 2013

19:30 Zaragoza - Sevilla 1
20:30 Arsenal - Swansea 1
20:45 Chelsea - Southampton 1
21:00 Fiorentina - AS Roma 1
21:00 Rennes - Montpellier X
21:05 Manchester Utd - West Ham 1
21:30 Barcelona - Malaga 1

13.01.2013 22:09
176
odpowiedz
Bambino Bambinowy
5
Konsul

Wtorek 15 stycznia 2013

20:45 Birmingham - Leeds 1
21:00 Real Madryt - Valencia 1
21:00 Inter - Bologna 1

Środa 15 stycznia 2013

19:30 Zaragoza - Sevilla 2
20:30 Arsenal - Swansea x
20:45 Chelsea - Southampton 1
21:00 Fiorentina - AS Roma 2
21:00 Rennes - Montpellier x
21:05 Manchester Utd - West Ham 1
21:30 Barcelona - Malaga 1

13.01.2013 22:13
k42a_
177
odpowiedz
k42a_
86
so it goes

Wtorek 15 stycznia 2013

20:45 Birmingham - Leeds 1
21:00 Real Madryt - Valencia 1
21:00 Inter - Bologna 1

Środa 15 stycznia 2013

19:30 Zaragoza - Sevilla 2
20:30 Arsenal - Swansea 1
20:45 Chelsea - Southampton 1
21:00 Fiorentina - AS Roma 1
21:00 Rennes - Montpellier 1
21:05 Manchester Utd - West Ham 1
21:30 Barcelona - Malaga 1

13.01.2013 22:14
Stra Moldas
178
odpowiedz
Stra Moldas
94
Wujek Samo Stra

Może warto zainteresować się też innymi ligami? Np. kosmiczny jak do tej pory mecz Benfica - Porto, hit nad hitami i najlepszy dzisiejszy mecz, a nie był uwzględniony. To są przecież drużyny bardzo dobrze radzące sobie w europejskich pucharach, a Portugalia do niedawna była piątą ligą Europy. Tak samo można czasem uwzględnić hitowe spotkania z Ukrainy, Turcji, Rosji czy Holandii. ;>

13.01.2013 22:32
Kowal172
179
odpowiedz
Kowal172
54
Szpec od BHP

5 KOLEJKA

Wtorek 15 stycznia 2013

20:45 Birmingham - Leeds 2
21:00 Real Madryt - Valencia 1
21:00 Inter - Bologna 1

Środa 15 stycznia 2013

19:30 Zaragoza - Sevilla 2
20:30 Arsenal - Swansea 1
20:45 Chelsea - Southampton 1
21:00 Fiorentina - AS Roma 1
21:00 Rennes - Montpellier 1
21:05 Manchester Utd - West Ham 1
21:30 Barcelona - Malaga 1

13.01.2013 22:51
snopek9
180
odpowiedz
snopek9
177
Pogrubiony stopień

Stra jest niedziela po 22, wstaje strasznie rano jutro, nie mialbym kiedy liczyc. Ozywiscie ze bede dawal inne ciekawe mecze, puchar Narodow Afryki chocby niedlugo bedzie. No i moze ktos zechcialby sie zglosic do liczenia z czasem hehe.

13.01.2013 23:27
gracz12301
181
odpowiedz
gracz12301
89
AFC

5 KOLEJKA

Wtorek 15 stycznia 2013

20:45 Birmingham - Leeds 2
21:00 Real Madryt - Valencia 1
21:00 Inter - Bologna 1

Środa 15 stycznia 2013

19:30 Zaragoza - Sevilla 2
20:30 Arsenal - Swansea 1
20:45 Chelsea - Southampton 1
21:00 Fiorentina - AS Roma x
21:00 Rennes - Montpellier x
21:05 Manchester Utd - West Ham 1
21:30 Barcelona - Malaga 1

13.01.2013 23:29
adrem
182
odpowiedz
adrem
93
The King

5 KOLEJKA

Wtorek 15 stycznia 2013

20:45 Birmingham - Leeds X
21:00 Real Madryt - Valencia 1
21:00 Inter - Bologna 1

Środa 15 stycznia 2013

19:30 Zaragoza - Sevilla X
20:30 Arsenal - Swansea 1
20:45 Chelsea - Southampton 1
21:00 Fiorentina - AS Roma 1
21:00 Rennes - Montpellier 2
21:05 Manchester Utd - West Ham 1
21:30 Barcelona - Malaga 1

14.01.2013 00:27
Emil22
183
odpowiedz
Emil22
81
Senator

5 KOLEJKA

Wtorek 15 stycznia 2013

20:45 Birmingham - Leeds 2
21:00 Real Madryt - Valencia 2
21:00 Inter - Bologna 1

Środa 15 stycznia 2013

19:30 Zaragoza - Sevilla 2
20:30 Arsenal - Swansea 2
20:45 Chelsea - Southampton 1
21:00 Fiorentina - AS Roma X
21:00 Rennes - Montpellier 1
21:05 Manchester Utd - West Ham 1
21:30 Barcelona - Malaga 1

14.01.2013 00:47
Silveria
184
odpowiedz
Silveria
117
Generał

5 KOLEJKA

Wtorek 15 stycznia 2013

20:45 Birmingham - Leeds 1
21:00 Real Madryt - Valencia x
21:00 Inter - Bologna 1

Środa 15 stycznia 2013

19:30 Zaragoza - Sevilla 2
20:30 Arsenal - Swansea 1
20:45 Chelsea - Southampton 1
21:00 Fiorentina - AS Roma x
21:00 Rennes - Montpellier 1
21:05 Manchester Utd - West Ham 1
21:30 Barcelona - Malaga 1

14.01.2013 00:56
185
odpowiedz
Robi27
166
Legend

Wtorek 15 stycznia 2013

20:45 Birmingham - Leeds 1
21:00 Real Madryt - Valencia 1
21:00 Inter - Bologna 1

Środa 15 stycznia 2013

19:30 Zaragoza - Sevilla x
20:30 Arsenal - Swansea 1
20:45 Chelsea - Southampton 1
21:00 Fiorentina - AS Roma x
21:00 Rennes - Montpellier 2
21:05 Manchester Utd - West Ham 1
21:30 Barcelona - Malaga 1

14.01.2013 01:15
mgr. Kuba
186
odpowiedz
mgr. Kuba
90
-

5 KOLEJKA

Wtorek 15 stycznia 2013

20:45 Birmingham - Leeds 2
21:00 Real Madryt - Valencia 1
21:00 Inter - Bologna 1

Środa 15 stycznia 2013

19:30 Zaragoza - Sevilla 2
20:30 Arsenal - Swansea 1
20:45 Chelsea - Southampton 1
21:00 Fiorentina - AS Roma 1
21:00 Rennes - Montpellier 2
21:05 Manchester Utd - West Ham 1
21:30 Barcelona - Malaga 1

14.01.2013 01:26
Tomasij ZaYceV
187
odpowiedz
Tomasij ZaYceV
49
Verd1ct

5 KOLEJKA

Wtorek 15 stycznia 2013

20:45 Birmingham - Leeds 2
21:00 Real Madryt - Valencia 1
21:00 Inter - Bologna 1

Środa 15 stycznia 2013

19:30 Zaragoza - Sevilla 2
20:30 Arsenal - Swansea 1
20:45 Chelsea - Southampton 1
21:00 Fiorentina - AS Roma 2
21:00 Rennes - Montpellier 1
21:05 Manchester Utd - West Ham 1
21:30 Barcelona - Malaga 1

14.01.2013 08:05
Mutant z Krainy OZ
188
odpowiedz
Mutant z Krainy OZ
192
Farben

20:45 Birmingham - Leeds 1
21:00 Real Madryt - Valencia 1
21:00 Inter - Bologna 1

Środa 15 stycznia 2013

19:30 Zaragoza - Sevilla 1
20:30 Arsenal - Swansea 1
20:45 Chelsea - Southampton 1
21:00 Fiorentina - AS Roma 1
21:00 Rennes - Montpellier 1
21:05 Manchester Utd - West Ham 1
21:30 Barcelona - Malaga 1

14.01.2013 08:22
189
odpowiedz
mik18
77
Generał

5 KOLEJKA

Wtorek 15 stycznia 2013

20:45 Birmingham - Leeds 1
21:00 Real Madryt - Valencia 1
21:00 Inter - Bologna 1

Środa 15 stycznia 2013

19:30 Zaragoza - Sevilla 2
20:30 Arsenal - Swansea 1
20:45 Chelsea - Southampton 1
21:00 Fiorentina - AS Roma 2
21:00 Rennes - Montpellier 2
21:05 Manchester Utd - West Ham 1
21:30 Barcelona - Malaga 1

14.01.2013 08:26
Topico
190
odpowiedz
Topico
53
Konsul

5 KOLEJKA

Wtorek 15 stycznia 2013

20:45 Birmingham - Leeds 1
21:00 Real Madryt - Valencia x
21:00 Inter - Bologna 1

Środa 15 stycznia 2013

19:30 Zaragoza - Sevilla 2
20:30 Arsenal - Swansea x
20:45 Chelsea - Southampton 1
21:00 Fiorentina - AS Roma 2
21:00 Rennes - Montpellier 2
21:05 Manchester Utd - West Ham 1
21:30 Barcelona - Malaga 1

14.01.2013 14:04
Pizystrat
191
odpowiedz
Pizystrat
94
VictoriaConcordiaCrescit

5 KOLEJKA

Wtorek 15 stycznia 2013

20:45 Birmingham - Leeds 1
21:00 Real Madryt - Valencia 1
21:00 Inter - Bologna 1

Środa 16 stycznia 2013

19:30 Zaragoza - Sevilla x
20:30 Arsenal - Swansea 1
20:45 Chelsea - Southampton 1
21:00 Fiorentina - AS Roma 1
21:00 Rennes - Montpellier 2
21:05 Manchester Utd - West Ham 1
21:30 Barcelona - Malaga 1

14.01.2013 15:05
Kamil 108
192
odpowiedz
Kamil 108
104
The Yellow King

Wtorek 15 stycznia 2013

20:45 Birmingham - Leeds 1
21:00 Real Madryt - Valencia 1
21:00 Inter - Bologna 1

Środa 15 stycznia 2013

19:30 Zaragoza - Sevilla x
20:30 Arsenal - Swansea 1
20:45 Chelsea - Southampton 1
21:00 Fiorentina - AS Roma x
21:00 Rennes - Montpellier x
21:05 Manchester Utd - West Ham 1
21:30 Barcelona - Malaga 1

14.01.2013 15:32
193
odpowiedz
Tomus665
101
Legend

Wtorek 15 stycznia 2013

20:45 Birmingham - Leeds 2
21:00 Real Madryt - Valencia 1
21:00 Inter - Bologna 1

Środa 15 stycznia 2013

19:30 Zaragoza - Sevilla 1
20:30 Arsenal - Swansea 1
20:45 Chelsea - Southampton 1
21:00 Fiorentina - AS Roma 1
21:00 Rennes - Montpellier 1
21:05 Manchester Utd - West Ham 1
21:30 Barcelona - Malaga 1

14.01.2013 16:12
194
odpowiedz
pizmak
117
Generał

Wtorek 15 stycznia 2013

20:45 Birmingham - Leeds x
21:00 Real Madryt - Valencia 1
21:00 Inter - Bologna 1

Środa 15 stycznia 2013

19:30 Zaragoza - Sevilla x
20:30 Arsenal - Swansea 1
20:45 Chelsea - Southampton 1
21:00 Fiorentina - AS Roma 1
21:00 Rennes - Montpellier 1
21:05 Manchester Utd - West Ham 1
21:30 Barcelona - Malaga 1

14.01.2013 16:13
Skiter16
195
odpowiedz
Skiter16
102
Man Utd

snopek jeżeli masz jakieś tabelki w excelu dzięki którym podliczasz głosy, to ja mogę co jakiś czas podliczyć punkciki :)

Wtorek 15 stycznia 2013

20:45 Birmingham - Leeds 2
21:00 Real Madryt - Valencia 1
21:00 Inter - Bologna 1

Środa 15 stycznia 2013

19:30 Zaragoza - Sevilla 2
20:30 Arsenal - Swansea 1
20:45 Chelsea - Southampton 1
21:00 Fiorentina - AS Roma 1
21:00 Rennes - Montpellier x
21:05 Manchester Utd - West Ham 1
21:30 Barcelona - Malaga 1

14.01.2013 18:38
196
odpowiedz
zanonimizowany706326
23
Generał

Wtorek 15 stycznia 2013

20:45 Birmingham - Leeds 1
21:00 Real Madryt - Valencia 1
21:00 Inter - Bologna 1

Środa 15 stycznia 2013

19:30 Zaragoza - Sevilla 2
20:30 Arsenal - Swansea 1
20:45 Chelsea - Southampton 1
21:00 Fiorentina - AS Roma 2
21:00 Rennes - Montpellier 2
21:05 Manchester Utd - West Ham 1
21:30 Barcelona - Malaga 1

14.01.2013 18:40
snopek9
197
odpowiedz
snopek9
177
Pogrubiony stopień

Skiter -> no niestety, nawet excela nie mam... wszystko licze w pamieci.

Podliczenie ostatniej kolejki wraz z posegrowaniem uczestnikow wedlug punktow zajelo mi 22 minuty.

14.01.2013 19:00
Sherman
198
odpowiedz
Sherman
44
WRC

5 KOLEJKA

Wtorek 15 stycznia 2013

20:45 Birmingham - Leeds x
21:00 Real Madryt - Valencia 2
21:00 Inter - Bologna x

Środa 15 stycznia 2013

19:30 Zaragoza - Sevilla 1
20:30 Arsenal - Swansea 2
20:45 Chelsea - Southampton x
21:00 Fiorentina - AS Roma 1
21:00 Rennes - Montpellier 2
21:05 Manchester Utd - West Ham 2
21:30 Barcelona - Malaga 1

14.01.2013 19:18
199
odpowiedz
Bad Olo
105
PATOKALIPSA

Wtorek 15 stycznia 2013

20:45 Birmingham - Leeds 1
21:00 Real Madryt - Valencia 2
21:00 Inter - Bologna 1

Środa 15 stycznia 2013

19:30 Zaragoza - Sevilla 1
20:30 Arsenal - Swansea 1
20:45 Chelsea - Southampton 1
21:00 Fiorentina - AS Roma 1
21:00 Rennes - Montpellier 2
21:05 Manchester Utd - West Ham 1
21:30 Barcelona - Malaga 1

14.01.2013 19:21
200
odpowiedz
Kherlon
63
Senator

Wtorek 15 stycznia 2013

20:45 Birmingham - Leeds 2
21:00 Real Madryt - Valencia 1
21:00 Inter - Bologna 1

Środa 15 stycznia 2013

19:30 Zaragoza - Sevilla x
20:30 Arsenal - Swansea 1
20:45 Chelsea - Southampton 1
21:00 Fiorentina - AS Roma 1
21:00 Rennes - Montpellier x
21:05 Manchester Utd - West Ham 1
21:30 Barcelona - Malaga 1

14.01.2013 19:49
White Star
201
odpowiedz
White Star
121
BIAŁA GWIAZDA

Wtorek 15 stycznia 2013

20:45 Birmingham - Leeds 2
21:00 Real Madryt - Valencia 1
21:00 Inter - Bologna 1

Środa 15 stycznia 2013

19:30 Zaragoza - Sevilla 1
20:30 Arsenal - Swansea 1
20:45 Chelsea - Southampton 1
21:00 Fiorentina - AS Roma x
21:00 Rennes - Montpellier 1
21:05 Manchester Utd - West Ham 1
21:30 Barcelona - Malaga 1

14.01.2013 19:58
davis
202
odpowiedz
davis
178

Wtorek 15 stycznia 2013

20:45 Birmingham - Leeds 1
21:00 Real Madryt - Valencia 1
21:00 Inter - Bologna 1

Środa 15 stycznia 2013

19:30 Zaragoza - Sevilla x
20:30 Arsenal - Swansea x
20:45 Chelsea - Southampton 1
21:00 Fiorentina - AS Roma 2
21:00 Rennes - Montpellier 1
21:05 Manchester Utd - West Ham 1
21:30 Barcelona - Malaga 1

14.01.2013 20:40
kęsik
📄
203
odpowiedz
kęsik
91
Legend

Wtorek 15 stycznia 2013

20:45 Birmingham - Leeds 2
21:00 Real Madryt - Valencia 1
21:00 Inter - Bologna 1

Środa 15 stycznia 2013

19:30 Zaragoza - Sevilla 2
20:30 Arsenal - Swansea 1
20:45 Chelsea - Southampton 1
21:00 Fiorentina - AS Roma X
21:00 Rennes - Montpellier 1
21:05 Manchester Utd - West Ham 1
21:30 Barcelona - Malaga X

14.01.2013 21:07
Saul Hudson
204
odpowiedz
Saul Hudson
53
Legend

Wtorek 15 stycznia 2013

20:45 Birmingham - Leeds 2
21:00 Real Madryt - Valencia 1
21:00 Inter - Bologna 1

Środa 15 stycznia 2013

19:30 Zaragoza - Sevilla X
20:30 Arsenal - Swansea 1
20:45 Chelsea - Southampton 1
21:00 Fiorentina - AS Roma X
21:00 Rennes - Montpellier 1
21:05 Manchester Utd - West Ham 1
21:30 Barcelona - Malaga 1

15.01.2013 02:13
Child of Bodom
205
odpowiedz
Child of Bodom
145
Woo Hoo!

5 KOLEJKA

Wtorek 15 stycznia 2013

20:45 Birmingham - Leeds 1
21:00 Real Madryt - Valencia 1
21:00 Inter - Bologna 1

Środa 15 stycznia 2013

19:30 Zaragoza - Sevilla X
20:30 Arsenal - Swansea 1
20:45 Chelsea - Southampton 1
21:00 Fiorentina - AS Roma 1
21:00 Rennes - Montpellier 1
21:05 Manchester Utd - West Ham 1
21:30 Barcelona - Malaga 1

15.01.2013 07:20
Stra Moldas
206
odpowiedz
Stra Moldas
94
Wujek Samo Stra

Wtorek 15 stycznia 2013

20:45 Birmingham - Leeds x
21:00 Real Madryt - Valencia 1
21:00 Inter - Bologna x

Środa 15 stycznia 2013

19:30 Zaragoza - Sevilla 1
20:30 Arsenal - Swansea 2
20:45 Chelsea - Southampton 1
21:00 Fiorentina - AS Roma 1
21:00 Rennes - Montpellier 1
21:05 Manchester Utd - West Ham 1
21:30 Barcelona - Malaga 1

15.01.2013 10:27
Captain®™
207
odpowiedz
Captain®™
51
Konsul

20:45 Birmingham - Leeds 1
21:00 Real Madryt - Valencia 1
21:00 Inter - Bologna 1

Środa 15 stycznia 2013

19:30 Zaragoza - Sevilla X
20:30 Arsenal - Swansea 1
20:45 Chelsea - Southampton 1
21:00 Fiorentina - AS Roma 1
21:00 Rennes - Montpellier X
21:05 Manchester Utd - West Ham 1
21:30 Barcelona - Malaga 1

15.01.2013 11:41
Wiewiórk
208
odpowiedz
Wiewiórk
119
ciekawe ile to 24 znaków

Wtorek 15 stycznia 2013

20:45 Birmingham - Leeds 2
21:00 Real Madryt - Valencia 1
21:00 Inter - Bologna 1

Środa 15 stycznia 2013

19:30 Zaragoza - Sevilla X
20:30 Arsenal - Swansea 1
20:45 Chelsea - Southampton 1
21:00 Fiorentina - AS Roma 1
21:00 Rennes - Montpellier 1
21:05 Manchester Utd - West Ham 1
21:30 Barcelona - Malaga 1

15.01.2013 23:00
Stra Moldas
😈
209
odpowiedz
Stra Moldas
94
Wujek Samo Stra

Jeden z dwóch, który znowu dobrze wytypował nietypowy remis we Włoszech, jest ten talent do calcio.

16.01.2013 09:35
cinek0,7
210
odpowiedz
cinek0,7
50
Generał

5 KOLEJKA

Środa 16 stycznia 2013

19:30 Zaragoza - Sevilla 2
20:30 Arsenal - Swansea 1
20:45 Chelsea - Southampton 1
21:00 Fiorentina - AS Roma 2
21:00 Rennes - Montpellier x
21:05 Manchester Utd - West Ham 1
21:30 Barcelona - Malaga 1

Przychorowałem troszeczkę i nie było kiedy obstawić wtorkowych meczy...

16.01.2013 15:56
ArtoseruS
211
odpowiedz
ArtoseruS
74
Lord of War

Środa 16 stycznia 2013

19:30 Zaragoza - Sevilla 2
20:30 Arsenal - Swansea 1
20:45 Chelsea - Southampton 1
21:00 Fiorentina - AS Roma 1
21:00 Rennes - Montpellier 2
21:05 Manchester Utd - West Ham 1
21:30 Barcelona - Malaga 1

Edycja tylko z 15 na 16 stycznia :) Ominąłem wtorkowe mecze..

16.01.2013 22:16
snopek9
212
odpowiedz
snopek9
177
Pogrubiony stopień

Podsumowanie jutro rano albo poznym popoludniem. Chyba, ze ktos inny wzesniej zrobi. Jak tak to piszcie zeby czasem w jednym czasiedwie osoby nie robily.

17.01.2013 14:19
snopek9
213
odpowiedz
snopek9
177
Pogrubiony stopień

5 KOLEJKA

Wtorek 15 stycznia 2013

20:45 Birmingham - Leeds 2
21:00 Real Madryt - Valencia 1
21:00 Inter - Bologna x

Środa 15 stycznia 2013

19:30 Zaragoza - Sevilla x
20:30 Arsenal - Swansea 1
20:45 Chelsea - Southampton x
21:00 Fiorentina - AS Roma x
21:00 Rennes - Montpellier 1
21:05 Manchester Utd - West Ham 1
21:30 Barcelona - Malaga x

================================

35 pkt Toomus665
32 pkt Saul Hudson
30 pkt Kherlon
30 pkt Stra Moldas
30 pkt White Star
29 pkt gracz12301
29 pkt Captain®™
29 pkt damians idol
29 pkt kęsik
28 pkt k42a_
28 pkt cinek0,7
28 pkt mgr. Kuba
28 pkt Child of Bodom
27 pkt davis
27 pkt mik18
27 pkt Skiter16
27 Pizystrat
26 pkt Lukis'
26 pkt Emil22
26 pkt Mutant z Krainy OZ
26 pkt Kowal172
25 pkt adrem
25 pkt nir
24 pkt Topico
24 pkt snopek9
24 pkt Wiewiórk
24 pkt Bad Olo
23 pkt Bambino Bambinowy
22 pkt Kamil 108
21 pkt ArtoseruS
20 pkt pizmak
19 pkt Karczma 2000
18 pkt Robi27
16 pkt fall95
15 pkt Silveria
15 pkt Polaco
15 pkt smokinnhobo
13 pkt Tomasij ZaYceV
13 pkt armia
13 pkt Janczes
12 pkt to nie ja
12 pkt ElMundo.
12 pkt wcis_PL
10 pkt Sherman
10 Ciekawt Fryzjer
10 pkt Spawcz
10 pkt marcus alex fenix
10 pkt NeroTFP.
9 pkt Black Cock
7 pkt Mr.Eko
7 pkt fall95
2 pkt Macco™
1 pkt świeczkojanin
1 pkt Patryx0
1 pkt mefek
1 pkt $ikus
1 pkt lan2
0 pkt PitbullHans

Tak jak ostatnio poprosze niech ktos zapoda 2 kolejki na weekend.

17.01.2013 15:51
davis
214
odpowiedz
davis
178

6 Kolejka

sobota 19 stycznia

15:30 Wolfsburg - Stuttgart
16:00 Swansea - Stoke
16:00 Newcastle - Reading
17:00 Marsylia - Montpellier
18:00 Palermo - Lazio
18:30 Werder - Borussia D
20:00 Getafe - Sevilla
20:00 Angola - Maroko

7 kolejka

niedziela 20 stycznia

12:00 Osasuna - Deportivo
12:30 Fiorentina - Napoli
14:30 Chelsea - Arsenal
14:30 Ajax - Feyenoord
17:00 Tottenham - Man U
20:45 Roma - Inter
21:00 Bordeaux - PSG
21:00 Valencia - Real M

17.01.2013 16:05
215
odpowiedz
Bambino Bambinowy
5
Konsul

6 Kolejka

sobota 19 stycznia

15:30 Wolfsburg - Stuttgart 1
16:00 Swansea - Stoke 1
16:00 Newcastle - Reading 1
17:00 Marsylia - Montpellier 1
18:00 Palermo - Lazio 1
18:30 Werder - Borussia D 2
20:00 Getafe - Sevilla x
20:00 Angola - Maroko x

7 kolejka

niedziela 20 stycznia

12:00 Osasuna - Deportivo 1
12:30 Fiorentina - Napoli 2
14:30 Chelsea - Arsenal 2
14:30 Ajax - Feyenoord 1
17:00 Tottenham - Man U 2
20:45 Roma - Inter 1
21:00 Bordeaux - PSG 2
21:00 Valencia - Real M 2

17.01.2013 16:10
216
odpowiedz
zanonimizowany706326
23
Generał

6 Kolejka

sobota 19 stycznia

15:30 Wolfsburg - Stuttgart 2
16:00 Swansea - Stoke 1
16:00 Newcastle - Reading 1
17:00 Marsylia - Montpellier 1
18:00 Palermo - Lazio 2
18:30 Werder - Borussia D 2
20:00 Getafe - Sevilla 1
20:00 Angola - Maroko 2

7 kolejka

niedziela 20 stycznia

12:00 Osasuna - Deportivo 1
12:30 Fiorentina - Napoli 2
14:30 Chelsea - Arsenal 1
14:30 Ajax - Feyenoord 1
17:00 Tottenham - Man U 2
20:45 Roma - Inter x
21:00 Bordeaux - PSG 2
21:00 Valencia - Real M 2

17.01.2013 16:17
gracz12301
217
odpowiedz
gracz12301
89
AFC

6 Kolejka

sobota 19 stycznia

15:30 Wolfsburg - Stuttgart x
16:00 Swansea - Stoke 1
16:00 Newcastle - Reading x
17:00 Marsylia - Montpellier 1
18:00 Palermo - Lazio 2
18:30 Werder - Borussia D 2
20:00 Getafe - Sevilla x
20:00 Angola - Maroko 2

7 kolejka

niedziela 20 stycznia

12:00 Osasuna - Deportivo 1
12:30 Fiorentina - Napoli 2
14:30 Chelsea - Arsenal 2
14:30 Ajax - Feyenoord 1
17:00 Tottenham - Man U x
20:45 Roma - Inter x
21:00 Bordeaux - PSG 2
21:00 Valencia - Real M 2

17.01.2013 17:01
218
odpowiedz
pizmak
117
Generał

6 Kolejka

sobota 19 stycznia

15:30 Wolfsburg - Stuttgart 1
16:00 Swansea - Stoke 1
16:00 Newcastle - Reading x
17:00 Marsylia - Montpellier 1
18:00 Palermo - Lazio 2
18:30 Werder - Borussia D 2
20:00 Getafe - Sevilla x
20:00 Angola - Maroko 1

7 kolejka

niedziela 20 stycznia

12:00 Osasuna - Deportivo 1
12:30 Fiorentina - Napoli 2
14:30 Chelsea - Arsenal 1
14:30 Ajax - Feyenoord 1
17:00 Tottenham - Man U 2
20:45 Roma - Inter x
21:00 Bordeaux - PSG 2
21:00 Valencia - Real M 2

17.01.2013 17:07
adrem
219
odpowiedz
adrem
93
The King

sobota 19 stycznia

15:30 Wolfsburg - Stuttgart X
16:00 Swansea - Stoke 1
16:00 Newcastle - Reading 1
17:00 Marsylia - Montpellier 2
18:00 Palermo - Lazio 2
18:30 Werder - Borussia D 2
20:00 Getafe - Sevilla X
20:00 Angola - Maroko X

7 kolejka

niedziela 20 stycznia

12:00 Osasuna - Deportivo 1
12:30 Fiorentina - Napoli 2
14:30 Chelsea - Arsenal 1
14:30 Ajax - Feyenoord 1
17:00 Tottenham - Man U 2
20:45 Roma - Inter 2
21:00 Bordeaux - PSG 2
21:00 Valencia - Real M 2

17.01.2013 17:13
220
odpowiedz
Robi27
166
Legend

6 Kolejka

sobota 19 stycznia

15:30 Wolfsburg - Stuttgart x
16:00 Swansea - Stoke 1
16:00 Newcastle - Reading x
17:00 Marsylia - Montpellier 1
18:00 Palermo - Lazio x
18:30 Werder - Borussia D 2
20:00 Getafe - Sevilla 2
20:00 Angola - Maroko 1

7 kolejka

niedziela 20 stycznia

12:00 Osasuna - Deportivo 1
12:30 Fiorentina - Napoli 2
14:30 Chelsea - Arsenal x
14:30 Ajax - Feyenoord 1
17:00 Tottenham - Man U x
20:45 Roma - Inter 1
21:00 Bordeaux - PSG 2
21:00 Valencia - Real M x

17.01.2013 17:19
221
odpowiedz
Tomus665
101
Legend

6 Kolejka

sobota 19 stycznia

15:30 Wolfsburg - Stuttgart 1
16:00 Swansea - Stoke 1
16:00 Newcastle - Reading 1
17:00 Marsylia - Montpellier 1
18:00 Palermo - Lazio 2
18:30 Werder - Borussia D 2
20:00 Getafe - Sevilla X
20:00 Angola - Maroko X

7 kolejka

niedziela 20 stycznia

12:00 Osasuna - Deportivo1
12:30 Fiorentina - Napoli X
14:30 Chelsea - Arsenal 1
14:30 Ajax - Feyenoord 1
17:00 Tottenham - Man U 2
20:45 Roma - Inter X
21:00 Bordeaux - PSG 2
21:00 Valencia - Real M 2

17.01.2013 17:28
Topico
222
odpowiedz
Topico
53
Konsul

6 Kolejka

sobota 19 stycznia

15:30 Wolfsburg - Stuttgart x
16:00 Swansea - Stoke 1
16:00 Newcastle - Reading 1
17:00 Marsylia - Montpellier 1
18:00 Palermo - Lazio 2
18:30 Werder - Borussia D 2
20:00 Getafe - Sevilla x
20:00 Angola - Maroko 2

7 kolejka

niedziela 20 stycznia

12:00 Osasuna - Deportivo 1
12:30 Fiorentina - Napoli 2
14:30 Chelsea - Arsenal 1
14:30 Ajax - Feyenoord 1
17:00 Tottenham - Man U 2
20:45 Roma - Inter x
21:00 Bordeaux - PSG 2
21:00 Valencia - Real M 2

17.01.2013 17:35
Saul Hudson
223
odpowiedz
Saul Hudson
53
Legend

6 Kolejka

sobota 19 stycznia

15:30 Wolfsburg - Stuttgart X
16:00 Swansea - Stoke 1
16:00 Newcastle - Reading 1
17:00 Marsylia - Montpellier 1
18:00 Palermo - Lazio 2
18:30 Werder - Borussia D 2
20:00 Getafe - Sevilla X
20:00 Angola - Maroko X

7 kolejka

niedziela 20 stycznia

12:00 Osasuna - Deportivo 1
12:30 Fiorentina - Napoli 2
14:30 Chelsea - Arsenal X
14:30 Ajax - Feyenoord 1
17:00 Tottenham - Man U 2
20:45 Roma - Inter 2
21:00 Bordeaux - PSG 2
21:00 Valencia - Real M 2

17.01.2013 17:38
Silveria
224
odpowiedz
Silveria
117
Generał

6 Kolejka

sobota 19 stycznia

15:30 Wolfsburg - Stuttgart 1
16:00 Swansea - Stoke 1
16:00 Newcastle - Reading 1
17:00 Marsylia - Montpellier 1
18:00 Palermo - Lazio 1
18:30 Werder - Borussia D 2
20:00 Getafe - Sevilla x
20:00 Angola - Maroko 2

7 kolejka

niedziela 20 stycznia

12:00 Osasuna - Deportivo 1
12:30 Fiorentina - Napoli 2
14:30 Chelsea - Arsenal x
14:30 Ajax - Feyenoord 1
17:00 Tottenham - Man U x
20:45 Roma - Inter 2
21:00 Bordeaux - PSG 2
21:00 Valencia - Real M 1

17.01.2013 18:11
Emil22
225
odpowiedz
Emil22
81
Senator

6 Kolejka

sobota 19 stycznia

15:30 Wolfsburg - Stuttgart 1
16:00 Swansea - Stoke 1
16:00 Newcastle - Reading 1
17:00 Marsylia - Montpellier X
18:00 Palermo - Lazio X
18:30 Werder - Borussia D 2
20:00 Getafe - Sevilla 2
20:00 Angola - Maroko 1

7 kolejka

niedziela 20 stycznia

12:00 Osasuna - Deportivo 1
12:30 Fiorentina - Napoli 2
14:30 Chelsea - Arsenal 2
14:30 Ajax - Feyenoord 1
17:00 Tottenham - Man U X
20:45 Roma - Inter 2
21:00 Bordeaux - PSG 1
21:00 Valencia - Real M 1

17.01.2013 19:26
Kowal172
226
odpowiedz
Kowal172
54
Szpec od BHP

6 Kolejka

sobota 19 stycznia

15:30 Wolfsburg - Stuttgart 2
16:00 Swansea - Stoke x
16:00 Newcastle - Reading 1
17:00 Marsylia - Montpellier 1
18:00 Palermo - Lazio 1
18:30 Werder - Borussia D 2
20:00 Getafe - Sevilla 2
20:00 Angola - Maroko 2

7 kolejka

niedziela 20 stycznia

12:00 Osasuna - Deportivo 1
12:30 Fiorentina - Napoli 2
14:30 Chelsea - Arsenal 2
14:30 Ajax - Feyenoord 1
17:00 Tottenham - Man U 2
20:45 Roma - Inter 2
21:00 Bordeaux - PSG 2
21:00 Valencia - Real M 2

17.01.2013 19:27
Lukis'
227
odpowiedz
Lukis'
107
POZnańska Pyra

6 Kolejka

sobota 19 stycznia

15:30 Wolfsburg - Stuttgart x
16:00 Swansea - Stoke 2
16:00 Newcastle - Reading 1
17:00 Marsylia - Montpellier 1
18:00 Palermo - Lazio 2
18:30 Werder - Borussia D 2
20:00 Getafe - Sevilla x
20:00 Angola - Maroko 2

7 kolejka

niedziela 20 stycznia

12:00 Osasuna - Deportivo 1
12:30 Fiorentina - Napoli 2
14:30 Chelsea - Arsenal 2
14:30 Ajax - Feyenoord 2
17:00 Tottenham - Man U 2
20:45 Roma - Inter x
21:00 Bordeaux - PSG 2
21:00 Valencia - Real M x

17.01.2013 19:38
davis
228
odpowiedz
davis
178

6 Kolejka

sobota 19 stycznia

15:30 Wolfsburg - Stuttgart 1
16:00 Swansea - Stoke x
16:00 Newcastle - Reading x
17:00 Marsylia - Montpellier 1
18:00 Palermo - Lazio 1
18:30 Werder - Borussia D 2
20:00 Getafe - Sevilla 2
20:00 Angola - Maroko 1

7 kolejka

niedziela 20 stycznia

12:00 Osasuna - Deportivo 1
12:30 Fiorentina - Napoli x
14:30 Chelsea - Arsenal x
14:30 Ajax - Feyenoord 1
17:00 Tottenham - Man U 1
20:45 Roma - Inter 2
21:00 Bordeaux - PSG 1
21:00 Valencia - Real M 1

17.01.2013 20:36
snopek9
229
odpowiedz
snopek9
177
Pogrubiony stopień

6 Kolejka

sobota 19 stycznia

15:30 Wolfsburg - Stuttgart x
16:00 Swansea - Stoke x
16:00 Newcastle - Reading 1
17:00 Marsylia - Montpellier 1
18:00 Palermo - Lazio x
18:30 Werder - Borussia D 2
20:00 Getafe - Sevilla x
20:00 Angola - Maroko 1

7 kolejka

niedziela 20 stycznia

12:00 Osasuna - Deportivo 1
12:30 Fiorentina - Napoli x
14:30 Chelsea - Arsenal x
14:30 Ajax - Feyenoord x
17:00 Tottenham - Man U x
20:45 Roma - Inter x
21:00 Bordeaux - PSG 2
21:00 Valencia - Real M 2

17.01.2013 20:47
Skiter16
230
odpowiedz
Skiter16
102
Man Utd

6 Kolejka

sobota 19 stycznia

15:30 Wolfsburg - Stuttgart 1
16:00 Swansea - Stoke 2
16:00 Newcastle - Reading 1
17:00 Marsylia - Montpellier x
18:00 Palermo - Lazio x
18:30 Werder - Borussia D 2
20:00 Getafe - Sevilla 2
20:00 Angola - Maroko 1

7 kolejka

niedziela 20 stycznia

12:00 Osasuna - Deportivo x
12:30 Fiorentina - Napoli 2
14:30 Chelsea - Arsenal 1
14:30 Ajax - Feyenoord 1
17:00 Tottenham - Man U 2
20:45 Roma - Inter 1
21:00 Bordeaux - PSG 2
21:00 Valencia - Real M 2

17.01.2013 21:06
Kamil 108
231
odpowiedz
Kamil 108
104
The Yellow King

6 Kolejka

sobota 19 stycznia

15:30 Wolfsburg - Stuttgart 1
16:00 Swansea - Stoke x
16:00 Newcastle - Reading 1
17:00 Marsylia - Montpellier 1
18:00 Palermo - Lazio 2
18:30 Werder - Borussia D 2
20:00 Getafe - Sevilla 1
20:00 Angola - Maroko 2

7 kolejka

niedziela 20 stycznia

12:00 Osasuna - Deportivo 1
12:30 Fiorentina - Napoli 1
14:30 Chelsea - Arsenal 1
14:30 Ajax - Feyenoord 1
17:00 Tottenham - Man U x
20:45 Roma - Inter 1
21:00 Bordeaux - PSG 1
21:00 Valencia - Real M 2

17.01.2013 21:08
232
odpowiedz
Bad Olo
105
PATOKALIPSA

6 Kolejka

sobota 19 stycznia

15:30 Wolfsburg - Stuttgart X
16:00 Swansea - Stoke 1
16:00 Newcastle - Reading 1
17:00 Marsylia - Montpellier 1
18:00 Palermo - Lazio 2
18:30 Werder - Borussia D X
20:00 Getafe - Sevilla 1
20:00 Angola - Maroko 2

7 kolejka

niedziela 20 stycznia

12:00 Osasuna - Deportivo X
12:30 Fiorentina - Napoli X
14:30 Chelsea - Arsenal X
14:30 Ajax - Feyenoord X
17:00 Tottenham - Man U X
20:45 Roma - Inter X
21:00 Bordeaux - PSG X
21:00 Valencia - Real M 2

17.01.2013 22:01
Captain®™
233
odpowiedz
Captain®™
51
Konsul

6 Kolejka

sobota 19 stycznia

15:30 Wolfsburg - Stuttgart X
16:00 Swansea - Stoke 1
16:00 Newcastle - Reading 1
17:00 Marsylia - Montpellier 1
18:00 Palermo - Lazio 2
18:30 Werder - Borussia D 2
20:00 Getafe - Sevilla X
20:00 Angola - Maroko X

7 kolejka

niedziela 20 stycznia

12:00 Osasuna - Deportivo 2
12:30 Fiorentina - Napoli X
14:30 Chelsea - Arsenal 1
14:30 Ajax - Feyenoord 1
17:00 Tottenham - Man U 2
20:45 Roma - Inter 1
21:00 Bordeaux - PSG 2
21:00 Valencia - Real M X

18.01.2013 01:05
White Star
234
odpowiedz
White Star
121
BIAŁA GWIAZDA

6 Kolejka

sobota 19 stycznia

15:30 Wolfsburg - Stuttgart 1
16:00 Swansea - Stoke 1
16:00 Newcastle - Reading 1
17:00 Marsylia - Montpellier 1
18:00 Palermo - Lazio 2
18:30 Werder - Borussia D 2
20:00 Getafe - Sevilla 2
20:00 Angola - Maroko 1

7 kolejka

niedziela 20 stycznia

12:00 Osasuna - Deportivo1
12:30 Fiorentina - Napoli 1
14:30 Chelsea - Arsenal 1
14:30 Ajax - Feyenoord 1
17:00 Tottenham - Man U 2
20:45 Roma - Inter 2
21:00 Bordeaux - PSG 2
21:00 Valencia - Real M 2

18.01.2013 01:58
k42a_
235
odpowiedz
k42a_
86
so it goes

6 Kolejka

sobota 19 stycznia

15:30 Wolfsburg - Stuttgart 1
16:00 Swansea - Stoke 1
16:00 Newcastle - Reading 1
17:00 Marsylia - Montpellier 1
18:00 Palermo - Lazio 2
18:30 Werder - Borussia D 2
20:00 Getafe - Sevilla x
20:00 Angola - Maroko 2

7 kolejka

niedziela 20 stycznia

12:00 Osasuna - Deportivo x
12:30 Fiorentina - Napoli 2
14:30 Chelsea - Arsenal 1
14:30 Ajax - Feyenoord 1
17:00 Tottenham - Man U x
20:45 Roma - Inter 1
21:00 Bordeaux - PSG 2
21:00 Valencia - Real M 2

18.01.2013 08:23
236
odpowiedz
mik18
77
Generał

6 Kolejka

sobota 19 stycznia

15:30 Wolfsburg - Stuttgart 1
16:00 Swansea - Stoke 1
16:00 Newcastle - Reading 1
17:00 Marsylia - Montpellier 1
18:00 Palermo - Lazio 2
18:30 Werder - Borussia D 2
20:00 Getafe - Sevilla 2
20:00 Angola - Maroko 2

7 kolejka

niedziela 20 stycznia

12:00 Osasuna - Deportivo 1
12:30 Fiorentina - Napoli 2
14:30 Chelsea - Arsenal 1
14:30 Ajax - Feyenoord 1
17:00 Tottenham - Man U 2
20:45 Roma - Inter 1
21:00 Bordeaux - PSG 2
21:00 Valencia - Real M 2

18.01.2013 16:53
cinek0,7
237
odpowiedz
cinek0,7
50
Generał

6 Kolejka

sobota 19 stycznia

15:30 Wolfsburg - Stuttgart x
16:00 Swansea - Stoke 2
16:00 Newcastle - Reading 1
17:00 Marsylia - Montpellier 1
18:00 Palermo - Lazio 2
18:30 Werder - Borussia D 2
20:00 Getafe - Sevilla 2
20:00 Angola - Maroko 1

7 kolejka

niedziela 20 stycznia

12:00 Osasuna - Deportivo 2
12:30 Fiorentina - Napoli 1
14:30 Chelsea - Arsenal 1
14:30 Ajax - Feyenoord x
17:00 Tottenham - Man U 2
20:45 Roma - Inter x
21:00 Bordeaux - PSG 2
21:00 Valencia - Real M 2

18.01.2013 17:19
kęsik
👍
238
odpowiedz
kęsik
91
Legend

6 Kolejka

sobota 19 stycznia

15:30 Wolfsburg - Stuttgart X
16:00 Swansea - Stoke 1
16:00 Newcastle - Reading 1
17:00 Marsylia - Montpellier 1
18:00 Palermo - Lazio 2
18:30 Werder - Borussia D 2
20:00 Getafe - Sevilla 2
20:00 Angola - Maroko 1

7 kolejka

niedziela 20 stycznia

12:00 Osasuna - Deportivo 1
12:30 Fiorentina - Napoli 2
14:30 Chelsea - Arsenal X
14:30 Ajax - Feyenoord 1
17:00 Tottenham - Man U 2
20:45 Roma - Inter X
21:00 Bordeaux - PSG 2
21:00 Valencia - Real M 2

18.01.2013 19:36
mgr. Kuba
239
odpowiedz
mgr. Kuba
90
-

6 Kolejka

sobota 19 stycznia

15:30 Wolfsburg - Stuttgart 2
16:00 Swansea - Stoke 2
16:00 Newcastle - Reading 1
17:00 Marsylia - Montpellier 1
18:00 Palermo - Lazio 2
18:30 Werder - Borussia D 2
20:00 Getafe - Sevilla 2
20:00 Angola - Maroko 1

7 kolejka

niedziela 20 stycznia

12:00 Osasuna - Deportivo 2
12:30 Fiorentina - Napoli 2
14:30 Chelsea - Arsenal 1
14:30 Ajax - Feyenoord 1
17:00 Tottenham - Man U 2
20:45 Roma - Inter 1
21:00 Bordeaux - PSG 2
21:00 Valencia - Real M 2

18.01.2013 20:21
Child of Bodom
240
odpowiedz
Child of Bodom
145
Woo Hoo!

6 Kolejka

sobota 19 stycznia

15:30 Wolfsburg - Stuttgart 2
16:00 Swansea - Stoke 1
16:00 Newcastle - Reading 1
17:00 Marsylia - Montpellier 1
18:00 Palermo - Lazio 1
18:30 Werder - Borussia D 2
20:00 Getafe - Sevilla 2
20:00 Angola - Maroko 1

7 kolejka

niedziela 20 stycznia

12:00 Osasuna - Deportivo 1
12:30 Fiorentina - Napoli 1
14:30 Chelsea - Arsenal 1
14:30 Ajax - Feyenoord 1
17:00 Tottenham - Man U 2
20:45 Roma - Inter 2
21:00 Bordeaux - PSG 2
21:00 Valencia - Real M X

18.01.2013 21:42
241
odpowiedz
Kherlon
63
Senator

6 Kolejka

sobota 19 stycznia

15:30 Wolfsburg - Stuttgart x
16:00 Swansea - Stoke 1
16:00 Newcastle - Reading 1
17:00 Marsylia - Montpellier 1
18:00 Palermo - Lazio 2
18:30 Werder - Borussia D 2
20:00 Getafe - Sevilla 1
20:00 Angola - Maroko X

7 kolejka

niedziela 20 stycznia

12:00 Osasuna - Deportivo x
12:30 Fiorentina - Napoli 2
14:30 Chelsea - Arsenal 1
14:30 Ajax - Feyenoord 1
17:00 Tottenham - Man U 2
20:45 Roma - Inter 2
21:00 Bordeaux - PSG 2
21:00 Valencia - Real M 2

19.01.2013 01:15
Wiewiórk
242
odpowiedz
Wiewiórk
119
ciekawe ile to 24 znaków

6 Kolejka

sobota 19 stycznia

15:30 Wolfsburg - Stuttgart 1
16:00 Swansea - Stoke X
16:00 Newcastle - Reading 1
17:00 Marsylia - Montpellier 1
18:00 Palermo - Lazio 2
18:30 Werder - Borussia D 2
20:00 Getafe - Sevilla 2
20:00 Angola - Maroko 1

7 kolejka

niedziela 20 stycznia

12:00 Osasuna - Deportivo X
12:30 Fiorentina - Napoli 1
14:30 Chelsea - Arsenal 1
14:30 Ajax - Feyenoord 1
17:00 Tottenham - Man U 2
20:45 Roma - Inter 2
21:00 Bordeaux - PSG 2
21:00 Valencia - Real M 2

19.01.2013 08:49
wcis_PL
243
odpowiedz
wcis_PL
27
Pretorianin

6 Kolejka

sobota 19 stycznia

15:30 Wolfsburg - Stuttgart 1
16:00 Swansea - Stoke X
16:00 Newcastle - Reading 1
17:00 Marsylia - Montpellier 1
18:00 Palermo - Lazio 2
18:30 Werder - Borussia D 2
20:00 Getafe - Sevilla X
20:00 Angola - Maroko 1

7 kolejka

niedziela 20 stycznia

12:00 Osasuna - Deportivo 1
12:30 Fiorentina - Napoli X
14:30 Chelsea - Arsenal 1
14:30 Ajax - Feyenoord 1
17:00 Tottenham - Man U 2
20:45 Roma - Inter X
21:00 Bordeaux - PSG 2
21:00 Valencia - Real M 2

19.01.2013 11:14
Stra Moldas
244
odpowiedz
Stra Moldas
94
Wujek Samo Stra

6 Kolejka

sobota 19 stycznia

15:30 Wolfsburg - Stuttgart 2
16:00 Swansea - Stoke 1
16:00 Newcastle - Reading 1
17:00 Marsylia - Montpellier 1
18:00 Palermo - Lazio 2
18:30 Werder - Borussia Dortmund 2
20:00 Getafe - Sevilla x
20:00 Angola - Maroko x

7 kolejka

niedziela 20 stycznia

12:00 Osasuna - Deportivo x
12:30 Fiorentina - Napoli 1
14:30 Chelsea - Arsenal 1
14:30 Ajax - Feyenoord 1
17:00 Tottenham - Man U 1
20:45 Roma - Inter 1
21:00 Bordeaux - PSG 2
21:00 Valencia - Real M 2

19.01.2013 22:04
snopek9
245
odpowiedz
snopek9
177
Pogrubiony stopień

6 Kolejka

sobota 19 stycznia

15:30 Wolfsburg - Stuttgart 1
16:00 Swansea - Stoke 1
16:00 Newcastle - Reading 2
17:00 Marsylia - Montpellier 1
18:00 Palermo - Lazio x
18:30 Werder - Borussia D 2
20:00 Getafe - Sevilla x
20:00 Angola - Maroko x

================================

41 pkt Toomus665
37 pkt Saul Hudson
35 pkt Stra Moldas
34 pkt Kherlon
34 pkt Captain®™
34 pkt White Star
33 pkt gracz12301
33 pkt k42a_
32 pkt damians idol
32 pkt kęsik
31 pkt mik18
31 pkt Child of Bodom
30 pkt cinek0,7
30 pkt mgr. Kuba
30 pkt davis
30 pkt Skiter16
30 pkt Emil22
29 pkt Bambino Bambinowy
29 pkt Lukis'
29 pkt adrem
28 pkt Kowal172
28 pkt Topico
28 pkt snopek9
27 pkt Wiewiórk
27 Pizystrat
26 pkt Mutant z Krainy OZ
26 pkt Bad Olo
25 pkt pizmak
25 pkt Kamil 108
25 pkt nir
22 pkt Robi27
21 pkt ArtoseruS
20 pkt Silveria
19 pkt Karczma 2000
16 pkt wcis_PL
16 pkt fall95
15 pkt Polaco
15 pkt smokinnhobo
13 pkt Tomasij ZaYceV
13 pkt armia
13 pkt Janczes
12 pkt to nie ja
12 pkt ElMundo.

10 pkt Sherman
10 Ciekawt Fryzjer
10 pkt Spawcz
10 pkt marcus alex fenix
10 pkt NeroTFP.
9 pkt Black Cock
7 pkt Mr.Eko
7 pkt fall95
2 pkt Macco™
1 pkt świeczkojanin
1 pkt Patryx0
1 pkt mefek
1 pkt $ikus
1 pkt lan2
0 pkt PitbullHans

===============================

21.01.2013 08:46
snopek9
246
odpowiedz
snopek9
177
Pogrubiony stopień

6 Kolejka

sobota 19 stycznia

15:30 Wolfsburg - Stuttgart 1
16:00 Swansea - Stoke 1
16:00 Newcastle - Reading 2
17:00 Marsylia - Montpellier 1
18:00 Palermo - Lazio x
18:30 Werder - Borussia D 2
20:00 Getafe - Sevilla x
20:00 Angola - Maroko x

================================

7 kolejka

niedziela 20 stycznia

12:00 Osasuna - Deportivo 1
12:30 Fiorentina - Napoli x
14:30 Chelsea - Arsenal 1
14:30 Ajax - Feyenoord 1
17:00 Tottenham - Man U x
20:45 Roma - Inter x
21:00 Bordeaux - PSG 2
21:00 Valencia - Real M 2

=============================

48 pkt Toomus665
41 pkt Saul Hudson
39 pkt Stra Moldas
39 pkt White Star
39 pkt gracz12301
38 pkt k42a_
38 pkt Kherlon
38 pkt Captain®™
38 pkt damians idol
37 pkt kęsik
36 pkt mik18
35 pkt Child of Bodom
34 pkt cinek0,7
34 pkt mgr. Kuba
34 pkt Skiter16
34 pkt adrem
34 pkt Topico
34 pkt snopek9
33 pkt Emil22
33 pkt davis
33 pkt Bambino Bambinowy
32 pkt Lukis'
31 pkt Wiewiórk
32 pkt Kowal172
31 pkt pizmak
30 pkt Bad Olo
30 pkt Kamil 108
27 Pizystrat
26 pkt Mutant z Krainy OZ
26 pkt Robi27
25 pkt nir
24 pkt Silveria
23 pkt wcis_PL
21 pkt ArtoseruS
19 pkt Karczma 2000
16 pkt fall95
15 pkt Polaco
15 pkt smokinnhobo
13 pkt Tomasij ZaYceV
13 pkt armia
13 pkt Janczes
12 pkt to nie ja
12 pkt ElMundo.
10 pkt Sherman
10 Ciekawt Fryzjer
10 pkt Spawcz
10 pkt marcus alex fenix
10 pkt NeroTFP.
9 pkt Black Cock
7 pkt Mr.Eko
7 pkt fall95
2 pkt Macco™
1 pkt świeczkojanin
1 pkt Patryx0
1 pkt mefek
1 pkt $ikus
1 pkt lan2
0 pkt PitbullHans

=========================================================================

Tak jak ostatnio poprosze niech ktos zapoda kolejkę na wtorek/środę. (ostatni mecz w środe maks 21)

21.01.2013 09:51
Silveria
247
odpowiedz
Silveria
117
Generał

8 kolejka

Wtorek 22 stycznia

16:00 WKS - Togo
18:00 Epinal - Nantes
19:00 Tunezja - Algieria
19:30 Sedan - Lorient
20:45 Aston Villa - Bradford
20:45 Notts County-Oldham
20:45 Celtic - Dundee Utd
20:45 Juventus-Lazio

9 kolejka

Środa 23 stycznia

16:00 RPA - Angola
17:00 Montpellier - Sochaux
19:00 Maroko - Wyspy Zielonego Przylądka
19:30 Sevilla-Zaragoza
20:45 Arsenal - West Ham
20:45 Swansea - Chelsea
20:45 AS Roma - Inter
21:30 Valencia - Real Madryt

21.01.2013 10:42
snopek9
248
odpowiedz
snopek9
177
Pogrubiony stopień

Myślałem, że jedna kolejka będzie na wtorek i środę łącznie.
No ale ok, bo 8 spotkań to licze około 12 minut razem z podliczeniem. tragedii nie ma :)

Tyko, że kolejki środowej nie podliczę w środę a w czwartek, bo prosiłem żeby mecze do 21 maks.
o Północy nie będę tego liczył...

21.01.2013 11:18
Silveria
249
odpowiedz
Silveria
117
Generał

w takim razie szybki Edit :) bez val-real

8 kolejka

Wtorek 22 stycznia

16:00 WKS - Togo
18:00 Epinal - Nantes
19:00 Tunezja - Algieria
19:30 Sedan - Lorient
20:45 Aston Villa - Bradford
20:45 Notts County-Oldham
20:45 Celtic - Dundee Utd
20:45 Juventus-Lazio

9 kolejka

Środa 23 stycznia

14:15 Nice-Nancy
16:00 RPA - Angola
17:00 Montpellier - Sochaux
19:00 Maroko - Wyspy Zielonego Przylądka
19:30 Sevilla-Zaragoza
20:45 Arsenal - West Ham
20:45 Swansea - Chelsea
20:45 AS Roma - Inter

21.01.2013 14:14
Silveria
250
odpowiedz
Silveria
117
Generał

8 kolejka

Wtorek 22 stycznia

16:00 WKS - Togo 1
18:00 Epinal - Nantes 2
19:00 Tunezja - Algieria X
19:30 Sedan - Lorient 1
20:45 Aston Villa - Bradford 1
20:45 Notts County-Oldham 1
20:45 Celtic - Dundee Utd 1
20:45 Juventus-Lazio 1

9 kolejka

Środa 23 stycznia

14:15 Nice-Nancy 1
16:00 RPA - Angola 1
17:00 Montpellier - Sochaux 1
19:00 Maroko - Wyspy Zielonego Przylądka 1
19:30 Sevilla-Zaragoza 1
20:45 Arsenal - West Ham 1
20:45 Swansea - Chelsea 2
20:45 AS Roma - Inter 2

21.01.2013 14:22
k42a_
251
odpowiedz
k42a_
86
so it goes

8 kolejka

Wtorek 22 stycznia

16:00 WKS - Togo 1
18:00 Epinal - Nantes 2
19:00 Tunezja - Algieria 1
19:30 Sedan - Lorient 2
20:45 Aston Villa - Bradford 1
20:45 Notts County-Oldham 1
20:45 Celtic - Dundee Utd 1
20:45 Juventus-Lazio 2

9 kolejka

Środa 23 stycznia

14:15 Nice-Nancy 1
16:00 RPA - Angola 1
17:00 Montpellier - Sochaux 1
19:00 Maroko - Wyspy Zielonego Przylądka 1
19:30 Sevilla-Zaragoza 1
20:45 Arsenal - West Ham 1
20:45 Swansea - Chelsea 2
20:45 AS Roma - Inter 1

21.01.2013 15:17
Kamil 108
252
odpowiedz
Kamil 108
104
The Yellow King

8 kolejka

Wtorek 22 stycznia

16:00 WKS - Togo 1
18:00 Epinal - Nantes 1
19:00 Tunezja - Algieria x
19:30 Sedan - Lorient 1
20:45 Aston Villa - Bradford 1
20:45 Notts County-Oldham x
20:45 Celtic - Dundee Utd 1
20:45 Juventus-Lazio 1

9 kolejka

Środa 23 stycznia

14:15 Nice-Nancy 2
16:00 RPA - Angola 1
17:00 Montpellier - Sochaux 1
19:00 Maroko - Wyspy Zielonego Przylądka 1
19:30 Sevilla-Zaragoza x
20:45 Arsenal - West Ham 1
20:45 Swansea - Chelsea 2
20:45 AS Roma - Inter x

21.01.2013 16:27
Kowal172
253
odpowiedz
Kowal172
54
Szpec od BHP

8 kolejka

Wtorek 22 stycznia

16:00 WKS - Togo 1
18:00 Epinal - Nantes 2
19:00 Tunezja - Algieria 1
19:30 Sedan - Lorient 2
20:45 Aston Villa - Bradford 1
20:45 Notts County-Oldham x
20:45 Celtic - Dundee Utd 1
20:45 Juventus-Lazio 1

9 kolejka

Środa 23 stycznia

14:15 Nice-Nancy 2
16:00 RPA - Angola 1
17:00 Montpellier - Sochaux 1
19:00 Maroko - Wyspy Zielonego Przylądka 2
19:30 Sevilla-Zaragoza 1
20:45 Arsenal - West Ham 1
20:45 Swansea - Chelsea 2
20:45 AS Roma - Inter 2

21.01.2013 16:29
254
odpowiedz
pizmak
117
Generał

Wtorek 22 stycznia

16:00 WKS - Togo 1
18:00 Epinal - Nantes 1
19:00 Tunezja - Algieria 1
19:30 Sedan - Lorient 1
20:45 Aston Villa - Bradford 1
20:45 Notts County-Oldham 1
20:45 Celtic - Dundee Utd 1
20:45 Juventus-Lazio 1

9 kolejka

Środa 23 stycznia

14:15 Nice-Nancy 1
16:00 RPA - Angola 1
17:00 Montpellier - Sochaux 1
19:00 Maroko - Wyspy Zielonego Przylądka 1
19:30 Sevilla-Zaragoza 1
20:45 Arsenal - West Ham 1
20:45 Swansea - Chelsea 2
20:45 AS Roma - Inter x

21.01.2013 16:29
Mutant z Krainy OZ
255
odpowiedz
Mutant z Krainy OZ
192
Farben

8 kolejka

Wtorek 22 stycznia

16:00 WKS - Togo 1
18:00 Epinal - Nantes x
19:00 Tunezja - Algieria 2
19:30 Sedan - Lorient 2
20:45 Aston Villa - Bradford 2
20:45 Notts County-Oldham 1
20:45 Celtic - Dundee Utd 1
20:45 Juventus-Lazio 2

9 kolejka

Środa 23 stycznia

14:15 Nice-Nancy 2
16:00 RPA - Angola 1
17:00 Montpellier - Sochaux 2
19:00 Maroko - Wyspy Zielonego Przylądka 1
19:30 Sevilla-Zaragoza 1
20:45 Arsenal - West Ham 1
20:45 Swansea - Chelsea 2
20:45 AS Roma - Inter x

21.01.2013 16:43
Skiter16
256
odpowiedz
Skiter16
102
Man Utd

8 kolejka

Wtorek 22 stycznia

16:00 WKS - Togo 1
18:00 Epinal - Nantes 2
19:00 Tunezja - Algieria x
19:30 Sedan - Lorient 1
20:45 Aston Villa - Bradford 1
20:45 Notts County-Oldham x
20:45 Celtic - Dundee Utd 1
20:45 Juventus-Lazio 1

9 kolejka

Środa 23 stycznia

16:00 RPA - Angola 1
17:00 Montpellier - Sochaux 1
19:00 Maroko - Wyspy Zielonego Przylądka 1
19:30 Sevilla-Zaragoza 1
20:45 Arsenal - West Ham 1
20:45 Swansea - Chelsea 2
20:45 AS Roma - Inter 1
21:30 Valencia - Real Madryt 2

21.01.2013 16:48
gracz12301
257
odpowiedz
gracz12301
89
AFC

8 kolejka

Wtorek 22 stycznia

16:00 WKS - Togo 1
18:00 Epinal - Nantes x
19:00 Tunezja - Algieria x
19:30 Sedan - Lorient 2
20:45 Aston Villa - Bradford 1
20:45 Notts County-Oldham x
20:45 Celtic - Dundee Utd 1
20:45 Juventus-Lazio 1

9 kolejka

Środa 23 stycznia

14:15 Nice-Nancy x
16:00 RPA - Angola 1
17:00 Montpellier - Sochaux 1
19:00 Maroko - Wyspy Zielonego Przylądka 1
19:30 Sevilla-Zaragoza x
20:45 Arsenal - West Ham 1
20:45 Swansea - Chelsea 2
20:45 AS Roma - Inter x

21.01.2013 17:19
258
odpowiedz
zanonimizowany706326
23
Generał

8 kolejka

Wtorek 22 stycznia

16:00 WKS - Togo 1
18:00 Epinal - Nantes 2
19:00 Tunezja - Algieria 1
19:30 Sedan - Lorient 2
20:45 Aston Villa - Bradford x
20:45 Notts County-Oldham x
20:45 Celtic - Dundee Utd 1
20:45 Juventus-Lazio 1

9 kolejka

Środa 23 stycznia

14:15 Nice-Nancy 1
16:00 RPA - Angola 1
17:00 Montpellier - Sochaux 1
19:00 Maroko - Wyspy Zielonego Przylądka x
19:30 Sevilla-Zaragoza 2
20:45 Arsenal - West Ham 1
20:45 Swansea - Chelsea 2
20:45 AS Roma - Inter 2

21.01.2013 17:24
Topico
259
odpowiedz
Topico
53
Konsul

8 kolejka

Wtorek 22 stycznia

16:00 WKS - Togo 1
18:00 Epinal - Nantes 2
19:00 Tunezja - Algieria 1
19:30 Sedan - Lorient 2
20:45 Aston Villa - Bradford x
20:45 Notts County-Oldham 1
20:45 Celtic - Dundee Utd 1
20:45 Juventus-Lazio 1

9 kolejka

Środa 23 stycznia

14:15 Nice-Nancy 1
16:00 RPA - Angola 1
17:00 Montpellier - Sochaux 2
19:00 Maroko - Wyspy Zielonego Przylądka 1
19:30 Sevilla-Zaragoza 1
20:45 Arsenal - West Ham 1
20:45 Swansea - Chelsea 2
20:45 AS Roma - Inter 1

21.01.2013 17:28
mgr. Kuba
260
odpowiedz
mgr. Kuba
90
-

8 kolejka

Wtorek 22 stycznia

16:00 WKS - Togo 1
18:00 Epinal - Nantes 2
19:00 Tunezja - Algieria 1
19:30 Sedan - Lorient 2
20:45 Aston Villa - Bradford 1
20:45 Notts County-Oldham 1
20:45 Celtic - Dundee Utd 1
20:45 Juventus-Lazio 1

9 kolejka

Środa 23 stycznia

14:15 Nice-Nancy 1
16:00 RPA - Angola 1
17:00 Montpellier - Sochaux 1
19:00 Maroko - Wyspy Zielonego Przylądka 1
19:30 Sevilla-Zaragoza 1
20:45 Arsenal - West Ham 1
20:45 Swansea - Chelsea 2
20:45 AS Roma - Inter 1

21.01.2013 18:13
Emil22
261
odpowiedz
Emil22
81
Senator

8 kolejka

Wtorek 22 stycznia

16:00 WKS - Togo 1
18:00 Epinal - Nantes 2
19:00 Tunezja - Algieria 1
19:30 Sedan - Lorient 1
20:45 Aston Villa - Bradford 1
20:45 Notts County-Oldham 2
20:45 Celtic - Dundee Utd 1
20:45 Juventus-Lazio 1

9 kolejka

Środa 23 stycznia

14:15 Nice-Nancy 1
16:00 RPA - Angola 1
17:00 Montpellier - Sochaux 1
19:00 Maroko - Wyspy Zielonego Przylądka 1
19:30 Sevilla-Zaragoza 1
20:45 Arsenal - West Ham X
20:45 Swansea - Chelsea 1
20:45 AS Roma - Inter 2

21.01.2013 18:27
davis
262
odpowiedz
davis
178

Wtorek 22 stycznia

16:00 WKS - Togo x
18:00 Epinal - Nantes 2
19:00 Tunezja - Algieria x
19:30 Sedan - Lorient x
20:45 Aston Villa - Bradford 1
20:45 Notts County-Oldham 1
20:45 Celtic - Dundee Utd 1
20:45 Juventus-Lazio 1

9 kolejka

Środa 23 stycznia

14:15 Nice-Nancy 1
16:00 RPA - Angola 1
17:00 Montpellier - Sochaux 1
19:00 Maroko - Wyspy Zielonego Przylądka x
19:30 Sevilla-Zaragoza x
20:45 Arsenal - West Ham 1
20:45 Swansea - Chelsea 2
20:45 AS Roma - Inter 1

21.01.2013 18:29
263
odpowiedz
Bambino Bambinowy
5
Konsul

8 kolejka

Wtorek 22 stycznia

16:00 WKS - Togo x
18:00 Epinal - Nantes x
19:00 Tunezja - Algieria x
19:30 Sedan - Lorient x
20:45 Aston Villa - Bradford 1
20:45 Notts County-Oldham x
20:45 Celtic - Dundee Utd 1
20:45 Juventus-Lazio 1

9 kolejka

Środa 23 stycznia

14:15 Nice-Nancy 1
16:00 RPA - Angola x
17:00 Montpellier - Sochaux 1
19:00 Maroko - Wyspy Zielonego Przylądka x
19:30 Sevilla-Zaragoza 1
20:45 Arsenal - West Ham 1
20:45 Swansea - Chelsea 2
20:45 AS Roma - Inter 1

21.01.2013 18:56
Saul Hudson
264
odpowiedz
Saul Hudson
53
Legend

Wtorek 22 stycznia

16:00 WKS - Togo 1
18:00 Epinal - Nantes 2
19:00 Tunezja - Algieria 1
19:30 Sedan - Lorient 2
20:45 Aston Villa - Bradford 1
20:45 Notts County-Oldham 1
20:45 Celtic - Dundee Utd 1
20:45 Juventus-Lazio 1

9 kolejka

Środa 23 stycznia

14:15 Nice-Nancy 1
16:00 RPA - Angola 1
17:00 Montpellier - Sochaux 1
19:00 Maroko - Wyspy Zielonego Przylądka 1
19:30 Sevilla-Zaragoza 1
20:45 Arsenal - West Ham 1
20:45 Swansea - Chelsea X
20:45 AS Roma - Inter 1

21.01.2013 20:02
snopek9
265
odpowiedz
snopek9
177
Pogrubiony stopień

8 kolejka

Wtorek 22 stycznia

16:00 WKS - Togo 1
18:00 Epinal - Nantes 2
19:00 Tunezja - Algieria x
19:30 Sedan - Lorient x
20:45 Aston Villa - Bradford 1
20:45 Notts County-Oldham 1
20:45 Celtic - Dundee Utd 1
20:45 Juventus-Lazio 1

9 kolejka

Środa 23 stycznia

14:15 Nice-Nancy 1
16:00 RPA - Angola x
17:00 Montpellier - Sochaux x
19:00 Maroko - Wyspy Zielonego Przylądka 1
19:30 Sevilla-Zaragoza 1
20:45 Arsenal - West Ham 1
20:45 Swansea - Chelsea 2
20:45 AS Roma - Inter x

21.01.2013 20:11
adrem
266
odpowiedz
adrem
93
The King

8 kolejka

Wtorek 22 stycznia

16:00 WKS - Togo 1
18:00 Epinal - Nantes 2
19:00 Tunezja - Algieria X
19:30 Sedan - Lorient X
20:45 Aston Villa - Bradford 1
20:45 Notts County-Oldham 2
20:45 Celtic - Dundee Utd 1
20:45 Juventus-Lazio 1

9 kolejka

Środa 23 stycznia

14:15 Nice-Nancy 1
16:00 RPA - Angola 1
17:00 Montpellier - Sochaux 1
19:00 Maroko - Wyspy Zielonego Przylądka X
19:30 Sevilla-Zaragoza X
20:45 Arsenal - West Ham 1
20:45 Swansea - Chelsea 2
20:45 AS Roma - Inter 2

21.01.2013 21:17
267
odpowiedz
Tomus665
101
Legend

8 kolejka

Wtorek 22 stycznia

16:00 WKS - Togo 1
18:00 Epinal - Nantes 2
19:00 Tunezja - Algieria 1
19:30 Sedan - Lorient 2
20:45 Aston Villa - Bradford 1
20:45 Notts County-Oldham 2
20:45 Celtic - Dundee Utd 1
20:45 Juventus-Lazio 1

9 kolejka

Środa 23 stycznia

14:15 Nice-Nancy X
16:00 RPA - Angola 1
17:00 Montpellier - Sochaux 1
19:00 Maroko - Wyspy Zielonego Przylądka 1
19:30 Sevilla-Zaragoza 1
20:45 Arsenal - West Ham 1
20:45 Swansea - Chelsea X
20:45 AS Roma - Inter 2

21.01.2013 22:12
Child of Bodom
268
odpowiedz
Child of Bodom
145
Woo Hoo!

8 kolejka

Wtorek 22 stycznia

16:00 WKS - Togo 1
18:00 Epinal - Nantes 1
19:00 Tunezja - Algieria 1
19:30 Sedan - Lorient 2
20:45 Aston Villa - Bradford 1
20:45 Notts County-Oldham 1
20:45 Celtic - Dundee Utd 1
20:45 Juventus-Lazio 1

9 kolejka

Środa 23 stycznia

14:15 Nice-Nancy 1
16:00 RPA - Angola 1
17:00 Montpellier - Sochaux 1
19:00 Maroko - Wyspy Zielonego Przylądka 1
19:30 Sevilla-Zaragoza 1
20:45 Arsenal - West Ham 1
20:45 Swansea - Chelsea X
20:45 AS Roma - Inter X

21.01.2013 22:13
269
odpowiedz
Kherlon
63
Senator

8 kolejka

Wtorek 22 stycznia

16:00 WKS - Togo 1
18:00 Epinal - Nantes 2
19:00 Tunezja - Algieria 1
19:30 Sedan - Lorient 2
20:45 Aston Villa - Bradford 1
20:45 Notts County - Oldham 2
20:45 Celtic - Dundee Utd 1
20:45 Juventus - Lazio 1

9 kolejka

Środa 23 stycznia

14:15 Nice - Nancy 1
16:00 RPA - Angola 1
17:00 Montpellier - Sochaux 1
19:00 Maroko - Wyspy Zielonego Przylądka 1
19:30 Sevilla - Zaragoza 1
20:45 Arsenal - West Ham 1
20:45 Swansea - Chelsea 2
20:45 AS Roma - Inter 1

21.01.2013 22:18
kęsik
📄
270
odpowiedz
kęsik
91
Legend

8 kolejka

Wtorek 22 stycznia

16:00 WKS - Togo 1
18:00 Epinal - Nantes X
19:00 Tunezja - Algieria 1
19:30 Sedan - Lorient 2
20:45 Aston Villa - Bradford 1
20:45 Notts County - Oldham 2
20:45 Celtic - Dundee Utd 1
20:45 Juventus - Lazio 1

9 kolejka

Środa 23 stycznia

14:15 Nice - Nancy 1
16:00 RPA - Angola 1
17:00 Montpellier - Sochaux X
19:00 Maroko - Wyspy Zielonego Przylądka 1
19:30 Sevilla - Zaragoza 1
20:45 Arsenal - West Ham 1
20:45 Swansea - Chelsea 2
20:45 AS Roma - Inter X

22.01.2013 00:31
White Star
271
odpowiedz
White Star
121
BIAŁA GWIAZDA

8 kolejka

Wtorek 22 stycznia

16:00 WKS - Togo 1
18:00 Epinal - Nantes 2
19:00 Tunezja - Algieria 1
19:30 Sedan - Lorient 2
20:45 Aston Villa - Bradford 1
20:45 Notts County-Oldham 1
20:45 Celtic - Dundee Utd 1
20:45 Juventus-Lazio 1

9 kolejka

Środa 23 stycznia

14:15 Nice-Nancy 2
16:00 RPA - Angola 1
17:00 Montpellier - Sochaux 1
19:00 Maroko - Wyspy Zielonego Przylądka 1
19:30 Sevilla-Zaragoza 1
20:45 Arsenal - West Ham 1
20:45 Swansea - Chelsea 2
20:45 AS Roma - Inter 2

22.01.2013 08:28
272
odpowiedz
mik18
77
Generał

8 kolejka

Wtorek 22 stycznia

16:00 WKS - Togo 1
18:00 Epinal - Nantes 2
19:00 Tunezja - Algieria 1
19:30 Sedan - Lorient 2
20:45 Aston Villa - Bradford 1
20:45 Notts County-Oldham 1
20:45 Celtic - Dundee Utd 1
20:45 Juventus-Lazio 1

9 kolejka

Środa 23 stycznia

14:15 Nice-Nancy 2
16:00 RPA - Angola 1
17:00 Montpellier - Sochaux 1
19:00 Maroko - Wyspy Zielonego Przylądka 1
19:30 Sevilla-Zaragoza 1
20:45 Arsenal - West Ham 1
20:45 Swansea - Chelsea 2
20:45 AS Roma - Inter 1

22.01.2013 09:56
Stra Moldas
273
odpowiedz
Stra Moldas
94
Wujek Samo Stra

8 kolejka

Wtorek 22 stycznia

16:00 WKS - Togo 1
18:00 Epinal - Nantes 2
19:00 Tunezja - Algieria x
19:30 Sedan - Lorient 2
20:45 Aston Villa - Bradford 2
20:45 Notts County - Oldham 1
20:45 Celtic - Dundee Utd 1
20:45 Juventus - Lazio x

9 kolejka

Środa 23 stycznia

14:15 Nice - Nancy 1
16:00 RPA - Angola x
17:00 Montpellier - Sochaux 1
19:00 Maroko - Wyspy Zielonego Przylądka x
19:30 Sevilla - Saragossa 1
20:45 Arsenal - West Ham x
20:45 Swansea - Chelsea 2
20:45 AS Roma - Inter 1

22.01.2013 15:13
cinek0,7
😁
274
odpowiedz
cinek0,7
50
Generał

8 kolejka

Wtorek 22 stycznia

16:00 WKS - Togo 1
18:00 Epinal - Nantes 2
19:00 Tunezja - Algieria x
19:30 Sedan - Lorient 2
20:45 Aston Villa - Bradford 1
20:45 Notts County-Oldham 2
20:45 Celtic - Dundee Utd 1
20:45 Juventus-Lazio 1

9 kolejka

Środa 23 stycznia

14:15 Nice-Nancy 2
16:00 RPA - Angola 1
17:00 Montpellier - Sochaux 2
19:00 Maroko - Wyspy Zielonego Przylądka 1
19:30 Sevilla-Zaragoza 1
20:45 Arsenal - West Ham 1
20:45 Swansea - Chelsea 2
20:45 AS Roma - Inter x

22.01.2013 22:52
snopek9
275
odpowiedz
snopek9
177
Pogrubiony stopień

8 kolejka

Wtorek 22 stycznia

16:00 WKS - Togo 1
18:00 Epinal - Nantes x
19:00 Tunezja - Algieria 1
19:30 Sedan - Lorient 2
20:45 Aston Villa - Bradford 1
20:45 Notts County-Oldham 1
20:45 Celtic - Dundee Utd 1
20:45 Juventus-Lazio x
================================

53 pkt Toomus665
47 pkt Saul Hudson
45 pkt White Star
44 pkt Stra Moldas
44 pkt gracz12301
44 pkt k42a_
43 pkt Kherlon
43 pkt kęsik
42 pkt mik18
42 pkt damians idol
41 pkt Child of Bodom
40 pkt mgr. Kuba
39 pkt Topico
38 pkt snopek9
38 pkt Captain®™
38 pkt cinek0,7
37 pkt Kowal172
37 pkt Emil22
37 pkt Skiter16
37 pkt adrem
36 pkt davis
36 pkt Bambino Bambinowy
36 pkt pizmak
33 pkt Kamil 108
32 pkt Lukis'
31 pkt Mutant z Krainy OZ
31 pkt Wiewiórk
30 pkt Bad Olo
28 pkt Silveria
27 Pizystrat
26 pkt Robi27
25 pkt nir
23 pkt wcis_PL
21 pkt ArtoseruS
19 pkt Karczma 2000
16 pkt fall95
15 pkt Polaco
15 pkt smokinnhobo
13 pkt Tomasij ZaYceV
13 pkt armia
13 pkt Janczes
12 pkt to nie ja
12 pkt ElMundo.
10 pkt Sherman
10 Ciekawt Fryzjer
10 pkt Spawcz
10 pkt marcus alex fenix
10 pkt NeroTFP.
9 pkt Black Cock
7 pkt Mr.Eko
7 pkt fall95
2 pkt Macco™
1 pkt świeczkojanin
1 pkt Patryx0
1 pkt mefek
1 pkt $ikus
1 pkt lan2
0 pkt PitbullHans

cinek0,7 -> z czego sie smiejesz?

Jak Wam sie podoba sposob moderacji tego watku? :) Nieskromnie powiem, ze powinien to byc wzor :)
Piszcie, przeczytam, ukryje...takze w liczeniu nie bedzie przezkadzac i tak :)

Jutro bede mial zla wiadomosc...
Chyba, ze chcecie to moge napisac szybciej :)

22.01.2013 23:19
276
odpowiedz
Bad Olo
105
PATOKALIPSA

9 kolejka

Środa 23 stycznia

14:15 Nice-Nancy 1
16:00 RPA - Angola 1
17:00 Montpellier - Sochaux 1
19:00 Maroko - Wyspy Zielonego Przylądka 1
19:30 Sevilla-Zaragoza 1
20:45 Arsenal - West Ham 1
20:45 Swansea - Chelsea 2
20:45 AS Roma - Inter X

23.01.2013 00:21
Captain®™
277
odpowiedz
Captain®™
51
Konsul

Środa 23 stycznia

14:15 Nice-Nancy 1
16:00 RPA - Angola 1
17:00 Montpellier - Sochaux 1
19:00 Maroko - Wyspy Zielonego Przylądka 1
19:30 Sevilla-Zaragoza 1
20:45 Arsenal - West Ham 1
20:45 Swansea - Chelsea 2
20:45 AS Roma - Inter 1

23.01.2013 02:26
cinek0,7
278
odpowiedz
cinek0,7
50
Generał

Nie śmieję się choć nie narzekam na brak humoru :) Przypadkowo musiałem zaznaczyć, później już nie chciałem edytować...
Wątek jak najbardziej nienaganny,
a cóż to za zła wiadomość?

23.01.2013 23:11
snopek9
279
odpowiedz
snopek9
177
Pogrubiony stopień

================================
===========================

9 kolejka

Środa 23 stycznia

14:15 Nice-Nancy x
16:00 RPA - Angola 1
17:00 Montpellier - Sochaux x
19:00 Maroko - Wyspy Zielonego Przylądka x
19:30 Sevilla-Zaragoza 1
20:45 Arsenal - West Ham 1
20:45 Swansea - Chelsea x
20:45 AS Roma - Inter 1

=============================================================

58 pkt Toomus665
52 pkt Saul Hudson
48 pkt White Star
48 pkt k42a_
47 pkt Stra Moldas
47 pkt gracz12301
47 pkt Kherlon
47 pkt kęsik
46 pkt mik18
45 pkt damians idol
45 pkt Child of Bodom
44 pkt mgr. Kuba
43 pkt Topico
42 pkt Captain®™
41 pkt snopek9
41 pkt cinek0,7
40 pkt Kowal172
41 pkt Skiter16
40 pkt adrem
40 pkt davis
40 pkt Bambino Bambinowy
39 pkt pizmak
39 pkt Emil22
35 pkt Kamil 108
34 pkt Mutant z Krainy OZ
33 pkt Bad Olo
32 pkt Lukis'
31 pkt Wiewiórk
31 pkt Silveria
27 Pizystrat
26 pkt Robi27
25 pkt nir
23 pkt wcis_PL
21 pkt ArtoseruS
19 pkt Karczma 2000
16 pkt fall95
15 pkt Polaco
15 pkt smokinnhobo
13 pkt Tomasij ZaYceV
13 pkt armia
13 pkt Janczes
12 pkt to nie ja
12 pkt ElMundo.
10 pkt Sherman
10 Ciekawt Fryzjer
10 pkt Spawcz
10 pkt marcus alex fenix
10 pkt NeroTFP.
9 pkt Black Cock
7 pkt Mr.Eko
7 pkt fall95
2 pkt Macco™
1 pkt świeczkojanin
1 pkt Patryx0
1 pkt mefek
1 pkt $ikus
1 pkt lan2
0 pkt PitbullHans

23.01.2013 23:14
snopek9
280
odpowiedz
snopek9
177
Pogrubiony stopień

UWAGA

Tak jak ostatnio poprosze niech ktos zapoda 2 kolejki na weekend!

ZŁA WIADOMOŚĆ

NIE PODLICZE w weekend ANI PO Weekendzie punktów bo mnie nie będzie.
Prosze niech ktos sie zglosi zeby to zrobic.

Jak nikt sie nie zglosi to ja podliczenie zrobie w okolicach soboty za 1,5 tyg.

23.01.2013 23:17
Saul Hudson
281
odpowiedz
Saul Hudson
53
Legend

snopek -> możesz poodkrywać posty z podsumowaniami kolejek? Łatwiej wtedy można znaleźć ich granicę ;) nei wiem jak inni, ale ja lubię sobie zerknąć ile mi przybyło punktów :P

23.01.2013 23:22
snopek9
282
odpowiedz
snopek9
177
Pogrubiony stopień

Moge to zrobic :)

Moglbym pisac tez przy ksywce gracza ile w kolejce zdobyl punktow...jednak zwyczajnie w swiecie mi sie nie chce tego robic.

Nie bede ukrywal podsumowan.

24.01.2013 00:45
Silveria
283
odpowiedz
Silveria
117
Generał

10 kolejka

Sobota 26 stycznia

15:30 Augsburg - Schalke
16:00 Wybrzeże Kości Słoniowej - Tunezja
16:00 Celta Vigo - Real Sociedad
17:00 Rennes - Marseille
18:00 Lazio - Chievo
18:30 Manchester Utd - Fulham
18:30 Freiburg - Leverkusen
19:00 Algieria - Togo

11 kolejka

Niedziela 27 stycznia

12:30 Vitesse - Ajax
15:00 Atalanta - AC Milan
17:00 Vallecano - Betis
17:00 Nice - Bordeaux
17:30 Stuttgart - Bayern
18:00 Maroko - Republika Południowej Afryki
21:00 PSG - Lille
21:00 Ath. Bilbao - Atl. Madrid

24.01.2013 00:50
284
odpowiedz
Bambino Bambinowy
5
Konsul

10 kolejka

Sobota 26 stycznia

15:30 Augsburg - Schalke 2
16:00 Wybrzeże Kości Słoniowej - Tunezja x
16:00 Celta Vigo - Real Sociedad x
17:00 Rennes - Marseille 2
18:00 Lazio - Chievo 1
18:30 Manchester Utd - Fulham 1
18:30 Freiburg - Leverkusen 2
19:00 Algieria - Togo x

11 kolejka

Niedziela 27 stycznia

12:30 Vitesse - Ajax 2
15:00 Atalanta - AC Milan 2
17:00 Vallecano - Betis 1
17:00 Nice - Bordeaux 2
17:30 Stuttgart - Bayern 2
18:00 Maroko - Republika Południowej Afryki x
21:00 PSG - Lille 1
21:00 Ath. Bilbao - Atl. Madrid 2

24.01.2013 01:43
k42a_
285
odpowiedz
k42a_
86
so it goes

10 kolejka

Sobota 26 stycznia

15:30 Augsburg - Schalke 2
16:00 Wybrzeże Kości Słoniowej - Tunezja 1
16:00 Celta Vigo - Real Sociedad 2
17:00 Rennes - Marseille 2
18:00 Lazio - Chievo 1
18:30 Manchester Utd - Fulham 1
18:30 Freiburg - Leverkusen 2
19:00 Algieria - Togo 1

11 kolejka

Niedziela 27 stycznia

12:30 Vitesse - Ajax 2
15:00 Atalanta - AC Milan 2
17:00 Vallecano - Betis x
17:00 Nice - Bordeaux 2
17:30 Stuttgart - Bayern 2
18:00 Maroko - Republika Południowej Afryki 2
21:00 PSG - Lille 1
21:00 Ath. Bilbao - Atl. Madrid 2

24.01.2013 02:12
Child of Bodom
286
odpowiedz
Child of Bodom
145
Woo Hoo!

10 kolejka

Sobota 26 stycznia

15:30 Augsburg - Schalke 2
16:00 Wybrzeże Kości Słoniowej - Tunezja 1
16:00 Celta Vigo - Real Sociedad 2
17:00 Rennes - Marseille 2
18:00 Lazio - Chievo 1
18:30 Manchester Utd - Fulham 1
18:30 Freiburg - Leverkusen 2
19:00 Algieria - Togo 1

11 kolejka

Niedziela 27 stycznia

12:30 Vitesse - Ajax 2
15:00 Atalanta - AC Milan 1
17:00 Vallecano - Betis 1
17:00 Nice - Bordeaux 2
17:30 Stuttgart - Bayern 2
18:00 Maroko - Republika Południowej Afryki 1
21:00 PSG - Lille 1
21:00 Ath. Bilbao - Atl. Madrid 2

24.01.2013 08:32
287
odpowiedz
mik18
77
Generał

10 kolejka

Sobota 26 stycznia

15:30 Augsburg - Schalke 2
16:00 Wybrzeże Kości Słoniowej - Tunezja 1
16:00 Celta Vigo - Real Sociedad 2
17:00 Rennes - Marseille 2
18:00 Lazio - Chievo 1
18:30 Manchester Utd - Fulham 1
18:30 Freiburg - Leverkusen 2
19:00 Algieria - Togo 1

11 kolejka

Niedziela 27 stycznia

12:30 Vitesse - Ajax 2
15:00 Atalanta - AC Milan 1
17:00 Vallecano - Betis 1
17:00 Nice - Bordeaux 2
17:30 Stuttgart - Bayern 2
18:00 Maroko - Republika Południowej Afryki 1
21:00 PSG - Lille 1
21:00 Ath. Bilbao - Atl. Madrid 2

24.01.2013 09:09
Saul Hudson
288
odpowiedz
Saul Hudson
53
Legend

snopek -> fajnie :) dzięki. A z pisaniem kto ile zdobył punktów w jednej kolejce to daj spokój. Jak komuś zależy to sam sobie sprawdzi :P

24.01.2013 09:26
Silveria
289
odpowiedz
Silveria
117
Generał

10 kolejka

Sobota 26 stycznia

15:30 Augsburg - Schalke 2
16:00 Wybrzeże Kości Słoniowej - Tunezja 1
16:00 Celta Vigo - Real Sociedad 1
17:00 Rennes - Marseille X
18:00 Lazio - Chievo 1
18:30 Manchester Utd - Fulham 1
18:30 Freiburg - Leverkusen 2
19:00 Algieria - Togo X

11 kolejka

Niedziela 27 stycznia

12:30 Vitesse - Ajax 2
15:00 Atalanta - AC Milan 2
17:00 Vallecano - Betis X
17:00 Nice - Bordeaux 2
17:30 Stuttgart - Bayern 2
18:00 Maroko - Republika Południowej Afryki 1
21:00 PSG - Lille 1
21:00 Ath. Bilbao - Atl. Madrid 2

24.01.2013 09:27
Mutant z Krainy OZ
290
odpowiedz
Mutant z Krainy OZ
192
Farben

10 kolejka

Sobota 26 stycznia

15:30 Augsburg - Schalke 2
16:00 Wybrzeże Kości Słoniowej - Tunezja 1
16:00 Celta Vigo - Real Sociedad 1
17:00 Rennes - Marseille x
18:00 Lazio - Chievo 1
18:30 Manchester Utd - Fulham 1
18:30 Freiburg - Leverkusen 1
19:00 Algieria - Togo 1

11 kolejka

Niedziela 27 stycznia

12:30 Vitesse - Ajax 2
15:00 Atalanta - AC Milan 2
17:00 Vallecano - Betis x
17:00 Nice - Bordeaux 2
17:30 Stuttgart - Bayern 2
18:00 Maroko - Republika Południowej Afryki 2
21:00 PSG - Lille 1
21:00 Ath. Bilbao - Atl. Madrid 1

24.01.2013 11:22
White Star
291
odpowiedz
White Star
121
BIAŁA GWIAZDA

10 kolejka

Sobota 26 stycznia

15:30 Augsburg - Schalke 2
16:00 Wybrzeże Kości Słoniowej - Tunezja 1
16:00 Celta Vigo - Real Sociedad 1
17:00 Rennes - Marseille 2
18:00 Lazio - Chievo 1
18:30 Manchester Utd - Fulham 1
18:30 Freiburg - Leverkusen 2
19:00 Algieria - Togo 1

11 kolejka

Niedziela 27 stycznia

12:30 Vitesse - Ajax 2
15:00 Atalanta - AC Milan 2
17:00 Vallecano - Betis 2
17:00 Nice - Bordeaux 2
17:30 Stuttgart - Bayern 2
18:00 Maroko - Republika Południowej Afryki 2
21:00 PSG - Lille 1
21:00 Ath. Bilbao - Atl. Madrid 2

24.01.2013 12:34
gracz12301
292
odpowiedz
gracz12301
89
AFC

10 kolejka

Sobota 26 stycznia

15:30 Augsburg - Schalke 2
16:00 Wybrzeże Kości Słoniowej - Tunezja 1
16:00 Celta Vigo - Real Sociedad 2
17:00 Rennes - Marseille 2
18:00 Lazio - Chievo 1
18:30 Manchester Utd - Fulham 1
18:30 Freiburg - Leverkusen 2
19:00 Algieria - Togo x

11 kolejka

Niedziela 27 stycznia

12:30 Vitesse - Ajax 2
15:00 Atalanta - AC Milan 2
17:00 Vallecano - Betis x
17:00 Nice - Bordeaux 2
17:30 Stuttgart - Bayern 2
18:00 Maroko - Republika Południowej Afryki 2
21:00 PSG - Lille 1
21:00 Ath. Bilbao - Atl. Madrid 2

24.01.2013 14:46
Kamil 108
293
odpowiedz
Kamil 108
104
The Yellow King

15:30 Augsburg - Schalke 2
16:00 Wybrzeże Kości Słoniowej - Tunezja 1
16:00 Celta Vigo - Real Sociedad x
17:00 Rennes - Marseille 2
18:00 Lazio - Chievo 1
18:30 Manchester Utd - Fulham 1
18:30 Freiburg - Leverkusen x
19:00 Algieria - Togo 1

11 kolejka

Niedziela 27 stycznia

12:30 Vitesse - Ajax 2
15:00 Atalanta - AC Milan 2
17:00 Vallecano - Betis 2
17:00 Nice - Bordeaux x
17:30 Stuttgart - Bayern 2
18:00 Maroko - Republika Południowej Afryki x
21:00 PSG - Lille 1
21:00 Ath. Bilbao - Atl. Madrid x

24.01.2013 15:29
294
odpowiedz
pizmak
117
Generał

10 kolejka

Sobota 26 stycznia

15:30 Augsburg - Schalke 2
16:00 Wybrzeże Kości Słoniowej - Tunezja 1
16:00 Celta Vigo - Real Sociedad x
17:00 Rennes - Marseille 2
18:00 Lazio - Chievo 1
18:30 Manchester Utd - Fulham 1
18:30 Freiburg - Leverkusen 2
19:00 Algieria - Togo 2

11 kolejka

Niedziela 27 stycznia

12:30 Vitesse - Ajax 2
15:00 Atalanta - AC Milan 2
17:00 Vallecano - Betis 1
17:00 Nice - Bordeaux 2
17:30 Stuttgart - Bayern 2
18:00 Maroko - Republika Południowej Afryki 2
21:00 PSG - Lille 1
21:00 Ath. Bilbao - Atl. Madrid 2

24.01.2013 15:37
295
odpowiedz
Bad Olo
105
PATOKALIPSA

10 kolejka

Sobota 26 stycznia

15:30 Augsburg - Schalke 2
16:00 Wybrzeże Kości Słoniowej - Tunezja 1
16:00 Celta Vigo - Real Sociedad X
17:00 Rennes - Marseille 2
18:00 Lazio - Chievo 1
18:30 Manchester Utd - Fulham 1
18:30 Freiburg - Leverkusen 2
19:00 Algieria - Togo X

11 kolejka

Niedziela 27 stycznia

12:30 Vitesse - Ajax 2
15:00 Atalanta - AC Milan 2
17:00 Vallecano - Betis X
17:00 Nice - Bordeaux 2
17:30 Stuttgart - Bayern 2
18:00 Maroko - Republika Południowej Afryki 2
21:00 PSG - Lille 1
21:00 Ath. Bilbao - Atl. Madrid 2

24.01.2013 16:15
Pizystrat
296
odpowiedz
Pizystrat
94
VictoriaConcordiaCrescit

10 kolejka

Sobota 26 stycznia

15:30 Augsburg - Schalke 2
16:00 Wybrzeże Kości Słoniowe- Tunezja 1
16:00 Celta Vigo - Real Sociedad 2
17:00 Rennes - Marseill x
18:00 Lazio - Chievo 1
18:30 Manchester Utd - Fulham 1
18:30 Freiburg - Leverkusen 2
19:00 Algieria - Togo 2

11 kolejka

Niedziela 27 stycznia

12:30 Vitesse - Ajax 2
15:00 Atalanta - AC Milan 2
17:00 Vallecano - Betis x
17:00 Nice - Bordeaux 2
17:30 Stuttgart - Bayern 2
18:00 Maroko - Republika Południowej Afryki 2
21:00 PSG - Lille 1
21:00 Ath. Bilbao - Atl. Madrid 2

24.01.2013 16:42
adrem
297
odpowiedz
adrem
93
The King

10 kolejka

Sobota 26 stycznia

15:30 Augsburg - Schalke 2
16:00 Wybrzeże Kości Słoniowej - Tunezja 1
16:00 Celta Vigo - Real Sociedad 2
17:00 Rennes - Marseille 2
18:00 Lazio - Chievo 1
18:30 Manchester Utd - Fulham 1
18:30 Freiburg - Leverkusen X
19:00 Algieria - Togo X

11 kolejka

Niedziela 27 stycznia

12:30 Vitesse - Ajax 2
15:00 Atalanta - AC Milan 2
17:00 Vallecano - Betis 1
17:00 Nice - Bordeaux 2
17:30 Stuttgart - Bayern 2
18:00 Maroko - Republika Południowej Afryki x
21:00 PSG - Lille 1
21:00 Ath. Bilbao - Atl. Madrid 2

24.01.2013 16:53
Skiter16
298
odpowiedz
Skiter16
102
Man Utd

10 kolejka

Sobota 26 stycznia

15:30 Augsburg - Schalke 2
16:00 Wybrzeże Kości Słoniowej - Tunezja x
16:00 Celta Vigo - Real Sociedad 1
17:00 Rennes - Marseille 2
18:00 Lazio - Chievo 1
18:30 Manchester Utd - Fulham 1
18:30 Freiburg - Leverkusen 2
19:00 Algieria - Togo 1

11 kolejka

Niedziela 27 stycznia

12:30 Vitesse - Ajax 2
15:00 Atalanta - AC Milan x
17:00 Vallecano - Betis 2
17:00 Nice - Bordeaux 2
17:30 Stuttgart - Bayern 2
18:00 Maroko - Republika Południowej Afryki x
21:00 PSG - Lille 1
21:00 Ath. Bilbao - Atl. Madrid 2

24.01.2013 17:21
cinek0,7
299
odpowiedz
cinek0,7
50
Generał

10 kolejka

Sobota 26 stycznia

15:30 Augsburg - Schalke 2
16:00 Wybrzeże Kości Słoniowej - Tunezja 1
16:00 Celta Vigo - Real Sociedad x
17:00 Rennes - Marseille 2
18:00 Lazio - Chievo 1
18:30 Manchester Utd - Fulham 1
18:30 Freiburg - Leverkusen 2
19:00 Algieria - Togo x

11 kolejka

Niedziela 27 stycznia

12:30 Vitesse - Ajax 2
15:00 Atalanta - AC Milan 1
17:00 Vallecano - Betis 2
17:00 Nice - Bordeaux 1
17:30 Stuttgart - Bayern 2
18:00 Maroko - Republika Południowej Afryki 2
21:00 PSG - Lille 1
21:00 Ath. Bilbao - Atl. Madrid 2

24.01.2013 18:35
Emil22
300
odpowiedz
Emil22
81
Senator

10 kolejka

Sobota 26 stycznia

15:30 Augsburg - Schalke 2
16:00 Wybrzeże Kości Słoniowej - Tunezja 1
16:00 Celta Vigo - Real Sociedad 2
17:00 Rennes - Marseille 2
18:00 Lazio - Chievo 1
18:30 Manchester Utd - Fulham 1
18:30 Freiburg - Leverkusen 2
19:00 Algieria - Togo X

11 kolejka

Niedziela 27 stycznia

12:30 Vitesse - Ajax 2
15:00 Atalanta - AC Milan 2
17:00 Vallecano - Betis X
17:00 Nice - Bordeaux 2
17:30 Stuttgart - Bayern 2
18:00 Maroko - Republika Południowej Afryki 2
21:00 PSG - Lille 1
21:00 Ath. Bilbao - Atl. Madrid 1

24.01.2013 18:38
snopek9
301
odpowiedz
snopek9
177
Pogrubiony stopień

Zrobi ktos te podsumowania?

24.01.2013 19:13
davis
302
odpowiedz
davis
178

Sobota 26 stycznia

15:30 Augsburg - Schalke x
16:00 Wybrzeże Kości Słoniowej - Tunezja 1
16:00 Celta Vigo - Real Sociedad 1
17:00 Rennes - Marseille x
18:00 Lazio - Chievo x
18:30 Manchester Utd - Fulham 1
18:30 Freiburg - Leverkusen 2
19:00 Algieria - Togo 1

11 kolejka

Niedziela 27 stycznia

12:30 Vitesse - Ajax 2
15:00 Atalanta - AC Milan 2
17:00 Vallecano - Betis 1
17:00 Nice - Bordeaux x
17:30 Stuttgart - Bayern 2
18:00 Maroko - Republika Południowej Afryki 2
21:00 PSG - Lille 1
21:00 Ath. Bilbao - Atl. Madrid 1

25.01.2013 16:50
Saul Hudson
303
odpowiedz
Saul Hudson
53
Legend

Sobota 26 stycznia

15:30 Augsburg - Schalke 2
16:00 Wybrzeże Kości Słoniowej - Tunezja 1
16:00 Celta Vigo - Real Sociedad 2
17:00 Rennes - Marseille 2
18:00 Lazio - Chievo 1
18:30 Manchester Utd - Fulham 1
18:30 Freiburg - Leverkusen X
19:00 Algieria - Togo X

11 kolejka

Niedziela 27 stycznia

12:30 Vitesse - Ajax 2
15:00 Atalanta - AC Milan X
17:00 Vallecano - Betis 1
17:00 Nice - Bordeaux X
17:30 Stuttgart - Bayern 2
18:00 Maroko - Republika Południowej Afryki 2
21:00 PSG - Lille 1
21:00 Ath. Bilbao - Atl. Madrid 2

25.01.2013 17:12
Kowal172
304
odpowiedz
Kowal172
54
Szpec od BHP

10 kolejka

Sobota 26 stycznia

15:30 Augsburg - Schalke 2
16:00 Wybrzeże Kości Słoniowej - Tunezja 1
16:00 Celta Vigo - Real Sociedad 2
17:00 Rennes - Marseille 2
18:00 Lazio - Chievo 1
18:30 Manchester Utd - Fulham 1
18:30 Freiburg - Leverkusen 2
19:00 Algieria - Togo 2

11 kolejka

Niedziela 27 stycznia

12:30 Vitesse - Ajax 2
15:00 Atalanta - AC Milan 2
17:00 Vallecano - Betis 1
17:00 Nice - Bordeaux 2
17:30 Stuttgart - Bayern 2
18:00 Maroko - Republika Południowej Afryki 2
21:00 PSG - Lille 1
21:00 Ath. Bilbao - Atl. Madrid 2

25.01.2013 17:46
mgr. Kuba
305
odpowiedz
mgr. Kuba
90
-

10 kolejka

Sobota 26 stycznia

15:30 Augsburg - Schalke 2
16:00 Wybrzeże Kości Słoniowej - Tunezja 1
16:00 Celta Vigo - Real Sociedad 2
17:00 Rennes - Marseille 2
18:00 Lazio - Chievo 1
18:30 Manchester Utd - Fulham 1
18:30 Freiburg - Leverkusen 2
19:00 Algieria - Togo 2

11 kolejka

Niedziela 27 stycznia

12:30 Vitesse - Ajax 2
15:00 Atalanta - AC Milan 2
17:00 Vallecano - Betis 2
17:00 Nice - Bordeaux 2
17:30 Stuttgart - Bayern 2
18:00 Maroko - Republika Południowej Afryki 2
21:00 PSG - Lille 1
21:00 Ath. Bilbao - Atl. Madrid 2

25.01.2013 20:05
306
odpowiedz
Tomus665
101
Legend

10 kolejka

Sobota 26 stycznia

15:30 Augsburg - Schalke 2
16:00 Wybrzeże Kości Słoniowej - Tunezja 1
16:00 Celta Vigo - Real Sociedad X
17:00 Rennes - Marseille X
18:00 Lazio - Chievo 1
18:30 Manchester Utd - Fulham 1
18:30 Freiburg - Leverkusen X
19:00 Algieria - Togo X

11 kolejka

Niedziela 27 stycznia

12:30 Vitesse - Ajax 2
15:00 Atalanta - AC Milan 2
17:00 Vallecano - Betis X
17:00 Nice - Bordeaux 1
17:30 Stuttgart - Bayern 2
18:00 Maroko - Republika Południowej Afryki 2
21:00 PSG - Lille 1
21:00 Ath. Bilbao - Atl. Madrid X

25.01.2013 20:38
snopek9
307
odpowiedz
snopek9
177
Pogrubiony stopień

10 kolejka

Sobota 26 stycznia

15:30 Augsburg - Schalke 2
16:00 Wybrzeże Kości Słoniowej - Tunezja 1
16:00 Celta Vigo - Real Sociedad 1
17:00 Rennes - Marseille 2
18:00 Lazio - Chievo 1
18:30 Manchester Utd - Fulham 1
18:30 Freiburg - Leverkusen 2
19:00 Algieria - Togo 1

11 kolejka

Niedziela 27 stycznia

12:30 Vitesse - Ajax 2
15:00 Atalanta - AC Milan 2
17:00 Vallecano - Betis 2
17:00 Nice - Bordeaux 1
17:30 Stuttgart - Bayern 2
18:00 Maroko - Republika Południowej Afryki 1
21:00 PSG - Lille 1
21:00 Ath. Bilbao - Atl. Madrid 1

25.01.2013 20:52
Captain®™
308
odpowiedz
Captain®™
51
Konsul

10 kolejka

Sobota 26 stycznia

15:30 Augsburg - Schalke 2
16:00 Wybrzeże Kości Słoniowej - Tunezja 1
16:00 Celta Vigo - Real Sociedad X
17:00 Rennes - Marseille 2
18:00 Lazio - Chievo 1
18:30 Manchester Utd - Fulham 1
18:30 Freiburg - Leverkusen X
19:00 Algieria - Togo X

11 kolejka

Niedziela 27 stycznia

12:30 Vitesse - Ajax 2
15:00 Atalanta - AC Milan 2
17:00 Vallecano - Betis X
17:00 Nice - Bordeaux 1
17:30 Stuttgart - Bayern 2
18:00 Maroko - Republika Południowej Afryki 1
21:00 PSG - Lille 1
21:00 Ath. Bilbao - Atl. Madrid X

25.01.2013 21:07
Topico
309
odpowiedz
Topico
53
Konsul

10 kolejka

Sobota 26 stycznia

15:30 Augsburg - Schalke 2
16:00 Wybrzeże Kości Słoniowej - Tunezja 1
16:00 Celta Vigo - Real Sociedad 2
17:00 Rennes - Marseille 2
18:00 Lazio - Chievo 1
18:30 Manchester Utd - Fulham 1
18:30 Freiburg - Leverkusen 2
19:00 Algieria - Togo x

11 kolejka

Niedziela 27 stycznia

12:30 Vitesse - Ajax 2
15:00 Atalanta - AC Milan 2
17:00 Vallecano - Betis x
17:00 Nice - Bordeaux 2
17:30 Stuttgart - Bayern 2
18:00 Maroko - Republika Południowej Afryki 2
21:00 PSG - Lille 1
21:00 Ath. Bilbao - Atl. Madrid 2

25.01.2013 23:24
310
odpowiedz
Kherlon
63
Senator

10 kolejka

Sobota 26 stycznia

15:30 Augsburg - Schalke 2
16:00 Wybrzeże Kości Słoniowej - Tunezja 1
16:00 Celta Vigo - Real Sociedad 1
17:00 Rennes - Marseille X
18:00 Lazio - Chievo 1
18:30 Manchester Utd - Fulham 1
18:30 Freiburg - Leverkusen X
19:00 Algieria - Togo X

11 kolejka

Niedziela 27 stycznia

12:30 Vitesse - Ajax 2
15:00 Atalanta - AC Milan 2
17:00 Vallecano - Betis 2
17:00 Nice - Bordeaux x
17:30 Stuttgart - Bayern 2
18:00 Maroko - Republika Południowej Afryki x
21:00 PSG - Lille 1
21:00 Ath. Bilbao - Atl. Madrid 2

26.01.2013 02:38
Wiewiórk
311
odpowiedz
Wiewiórk
119
ciekawe ile to 24 znaków

10 kolejka

Sobota 26 stycznia

15:30 Augsburg - Schalke 2
16:00 Wybrzeże Kości Słoniowej - Tunezja 1
16:00 Celta Vigo - Real Sociedad X
17:00 Rennes - Marseille 2
18:00 Lazio - Chievo 1
18:30 Manchester Utd - Fulham 1
18:30 Freiburg - Leverkusen 2
19:00 Algieria - Togo 1

11 kolejka

Niedziela 27 stycznia

12:30 Vitesse - Ajax 2
15:00 Atalanta - AC Milan 2
17:00 Vallecano - Betis 2
17:00 Nice - Bordeaux 2
17:30 Stuttgart - Bayern 2
18:00 Maroko - Republika Południowej Afryki 2
21:00 PSG - Lille 1
21:00 Ath. Bilbao - Atl. Madrid X

26.01.2013 06:21
Stra Moldas
312
odpowiedz
Stra Moldas
94
Wujek Samo Stra

10 kolejka

Sobota 26 stycznia

15:30 Augsburg - Schalke 2
16:00 Wybrzeże Kości Słoniowej - Tunezja 1
16:00 Celta Vigo - Real Sociedad 2
17:00 Rennes - Marseille 2
18:00 Lazio - Chievo 1
18:30 Manchester Utd - Fulham 1
18:30 Freiburg - Leverkusen 2
19:00 Algieria - Togo x

11 kolejka

Niedziela 27 stycznia

12:30 Vitesse - Ajax 2
15:00 Atalanta - AC Milan 2
17:00 Vallecano - Betis x
17:00 Nice - Bordeaux 1
17:30 Stuttgart - Bayern 2
18:00 Maroko - Republika Południowej Afryki x
21:00 PSG - Lille 1
21:00 Athletic Bilbao - Atletico Madrid 2

26.01.2013 14:11
kęsik
📄
313
odpowiedz
kęsik
91
Legend

10 kolejka

Sobota 26 stycznia

15:30 Augsburg - Schalke 2
16:00 Wybrzeże Kości Słoniowej - Tunezja 1
16:00 Celta Vigo - Real Sociedad 2
17:00 Rennes - Marseille 2
18:00 Lazio - Chievo 1
18:30 Manchester Utd - Fulham 1
18:30 Freiburg - Leverkusen 2
19:00 Algieria - Togo 1

11 kolejka

Niedziela 27 stycznia

12:30 Vitesse - Ajax 2
15:00 Atalanta - AC Milan 2
17:00 Vallecano - Betis 2
17:00 Nice - Bordeaux 2
17:30 Stuttgart - Bayern 2
18:00 Maroko - Republika Południowej Afryki 2
21:00 PSG - Lille 1
21:00 Athletic Bilbao - Atletico Madrid 2

27.01.2013 00:14
Silveria
314
odpowiedz
Silveria
117
Generał

zrobi ktoś podsumowanie?

27.01.2013 23:39
Silveria
😍
315
odpowiedz
Silveria
117
Generał

widzę, że zajebiste zaintersowanie...

28.01.2013 00:23
Captain®™
316
odpowiedz
Captain®™
51
Konsul

Tabela po 10 kolejce

65 pkt Toomus665
58 pkt Saul Hudson
54 pkt White Star
54 pkt k42a_
54 pkt Kherlon
53 pkt gracz12301
53 pkt kęsik
52 pkt Stra Moldas
52 pkt Child of Bodom
51 pkt mgr. Kuba
50 pkt Captain®™
49 pkt Topico
49 pkt davis
48 pkt adrem
48 pkt Kowal172
48 pkt Bambino Bambinowy
47 pkt snopek9
46 pkt mik18
46 pkt cinek0,7
46 pkt Skiter16
46 pkt Emil22
45 pkt damians idol
45 pkt pizmak
42 pkt Kamil 108
42 pkt Mutant z Krainy OZ
40 pkt Bad Olo'
39 pkt Silveria
38 pkt Wiewiórk
34 Pizystrat
32 pkt Lukis
26 pkt Robi27
25 pkt nir
23 pkt wcis_PL
21 pkt ArtoseruS
19 pkt Karczma 2000
16 pkt fall95
15 pkt Polaco
15 pkt smokinnhobo
13 pkt Tomasij ZaYceV
13 pkt armia
13 pkt Janczes
12 pkt to nie ja
12 pkt ElMundo.
10 pkt Sherman
10 Ciekawt Fryzjer
10 pkt Spawcz
10 pkt marcus alex fenix
10 pkt NeroTFP.
9 pkt Black Cock
7 pkt Mr.Eko
7 pkt fall95
7 pkt mik18
2 pkt Macco™
1 pkt świeczkojanin
1 pkt Patryx0
1 pkt mefek
1 pkt $ikus
1 pkt lan2
0 pkt PitbullHans

28.01.2013 12:06
317
odpowiedz
mik18
77
Generał

Tabela po 10 kolejce

65 pkt Toomus665
58 pkt Saul Hudson
54 pkt White Star
54 pkt k42a_
54 pkt Kherlon
53 pkt gracz12301
53 pkt kęsik
53 pkt mik18
52 pkt Stra Moldas
52 pkt Child of Bodom
51 pkt mgr. Kuba
50 pkt Captain®™
49 pkt Topico
49 pkt davis
48 pkt adrem
48 pkt Kowal172
48 pkt Bambino Bambinowy
47 pkt snopek9
46 pkt cinek0,7
46 pkt Skiter16
46 pkt Emil22
45 pkt damians idol
45 pkt pizmak
42 pkt Kamil 108
42 pkt Mutant z Krainy OZ
40 pkt Bad Olo'
39 pkt Silveria
38 pkt Wiewiórk
34 Pizystrat
32 pkt Lukis
26 pkt Robi27
25 pkt nir
23 pkt wcis_PL
21 pkt ArtoseruS
19 pkt Karczma 2000
16 pkt fall95
15 pkt Polaco
15 pkt smokinnhobo
13 pkt Tomasij ZaYceV
13 pkt armia
13 pkt Janczes
12 pkt to nie ja
12 pkt ElMundo.
10 pkt Sherman
10 Ciekawt Fryzjer
10 pkt Spawcz
10 pkt marcus alex fenix
10 pkt NeroTFP.
9 pkt Black Cock
7 pkt Mr.Eko
7 pkt fall95
2 pkt Macco™
1 pkt świeczkojanin
1 pkt Patryx0
1 pkt mefek
1 pkt $ikus
1 pkt lan2
0 pkt PitbullHans

28.01.2013 17:32
Silveria
318
odpowiedz
Silveria
117
Generał

coś jest nie tak z tym podsumowaniem... mam za dużo pkt, po 10 i 11 kolejce powinienem mieć +7 a mam +8

28.01.2013 17:42
Saul Hudson
319
odpowiedz
Saul Hudson
53
Legend

Silveria -> to weź i sam podlicz, a nie marudzisz od 3 dni.

28.01.2013 18:52
Mutant z Krainy OZ
320
odpowiedz
Mutant z Krainy OZ
192
Farben

Oj tam, przynajmniej jest sprawiedliwy i zwraca uwagę w słusznej sprawie, a nie piekli się, że ma za mało :)

28.01.2013 19:34
Captain®™
321
odpowiedz
Captain®™
51
Konsul

Przepraszam, robiłem to o późnej już porze, więc mogły wystąpić jakieś błędy. Jak się komuś chce to niech podlicza jeszcze raz. Ja już sobie daruje.

29.01.2013 09:49
Silveria
322
odpowiedz
Silveria
117
Generał

12 kolejka

Środa 30 stycznia

17:30 Sivasspor - Fenerbahce
18:00 Algieria - Wybrzeże Kości Słoniowej
18:00 Togo - Tunezja
20:45 PSV - Feyenoord
20:45 Arsenal - Liverpool
20:45 Everton - West Brom
21:00 Fulham - West Ham
21:00 Real Madrid - Barcelona

29.01.2013 11:00
wcis_PL
323
odpowiedz
wcis_PL
27
Pretorianin

17:30 Sivasspor - Fenerbahce 2
18:00 Algieria - Wybrzeże Kości Słoniowej 2
18:00 Togo - Tunezja 1
20:45 PSV - Feyenoord 1
20:45 Arsenal - Liverpool 1
20:45 Everton - West Brom 1
21:00 Fulham - West Ham X
21:00 Real Madrid - Barcelona 1

29.01.2013 11:06
Emil22
324
odpowiedz
Emil22
81
Senator

12 kolejka

Środa 30 stycznia

17:30 Sivasspor - Fenerbahce 2
18:00 Algieria - Wybrzeże Kości Słoniowej 2
18:00 Togo - Tunezja 1
20:45 PSV - Feyenoord 1
20:45 Arsenal - Liverpool 2
20:45 Everton - West Brom 2
21:00 Fulham - West Ham 2
21:00 Real Madrid - Barcelona 2

29.01.2013 11:07
Mutant z Krainy OZ
325
odpowiedz
Mutant z Krainy OZ
192
Farben

Środa 30 stycznia

17:30 Sivasspor - Fenerbahce 2
18:00 Algieria - Wybrzeże Kości Słoniowej 2
18:00 Togo - Tunezja 1
20:45 PSV - Feyenoord 2
20:45 Arsenal - Liverpool 1
20:45 Everton - West Brom 1
21:00 Fulham - West Ham 2
21:00 Real Madrid - Barcelona 2

29.01.2013 11:56
gracz12301
326
odpowiedz
gracz12301
89
AFC

12 kolejka

Środa 30 stycznia

17:30 Sivasspor - Fenerbahce 2
18:00 Algieria - Wybrzeże Kości Słoniowej 2
18:00 Togo - Tunezja 1
20:45 PSV - Feyenoord 1
20:45 Arsenal - Liverpool 1
20:45 Everton - West Brom 1
21:00 Fulham - West Ham x
21:00 Real Madrid - Barcelona x

29.01.2013 12:01
327
odpowiedz
Bad Olo
105
PATOKALIPSA

12 kolejka

Środa 30 stycznia

17:30 Sivasspor - Fenerbahce 2
18:00 Algieria - Wybrzeże Kości Słoniowej 2
18:00 Togo - Tunezja 1
20:45 PSV - Feyenoord 1
20:45 Arsenal - Liverpool 1
20:45 Everton - West Brom X
21:00 Fulham - West Ham X
21:00 Real Madrid - Barcelona 2

29.01.2013 12:02
328
odpowiedz
mik18
77
Generał

12 kolejka

Środa 30 stycznia

17:30 Sivasspor - Fenerbahce 2
18:00 Algieria - Wybrzeże Kości Słoniowej 2
18:00 Togo - Tunezja 1
20:45 PSV - Feyenoord 1
20:45 Arsenal - Liverpool 1
20:45 Everton - West Brom X
21:00 Fulham - West Ham X
21:00 Real Madrid - Barcelona 1

29.01.2013 12:20
Captain®™
329
odpowiedz
Captain®™
51
Konsul

12 kolejka

Środa 30 stycznia

17:30 Sivasspor - Fenerbahce 2
18:00 Algieria - Wybrzeże Kości Słoniowej 2
18:00 Togo - Tunezja 1
20:45 PSV - Feyenoord 1
20:45 Arsenal - Liverpool 1
20:45 Everton - West Brom 1
21:00 Fulham - West Ham X
21:00 Real Madrid - Barcelona X

29.01.2013 12:25
White Star
330
odpowiedz
White Star
121
BIAŁA GWIAZDA

12 kolejka

Środa 30 stycznia

17:30 Sivasspor - Fenerbahce x
18:00 Algieria - Wybrzeże Kości Słoniowej 2
18:00 Togo - Tunezja 2
20:45 PSV - Feyenoord 1
20:45 Arsenal - Liverpool 1
20:45 Everton - West Brom 1
21:00 Fulham - West Ham 1
21:00 Real Madrid - Barcelona 1

29.01.2013 12:55
Child of Bodom
331
odpowiedz
Child of Bodom
145
Woo Hoo!

12 kolejka

Środa 30 stycznia

17:30 Sivasspor - Fenerbahce 2
18:00 Algieria - Wybrzeże Kości Słoniowej 2
18:00 Togo - Tunezja 2
20:45 PSV - Feyenoord 1
20:45 Arsenal - Liverpool 1
20:45 Everton - West Brom 1
21:00 Fulham - West Ham 1
21:00 Real Madrid - Barcelona 1

29.01.2013 13:06
Kamil 108
332
odpowiedz
Kamil 108
104
The Yellow King

12 kolejka

Środa 30 stycznia

17:30 Sivasspor - Fenerbahce 2
18:00 Algieria - Wybrzeże Kości Słoniowej 2
18:00 Togo - Tunezja 1
20:45 PSV - Feyenoord 1
20:45 Arsenal - Liverpool 1
20:45 Everton - West Brom 1
21:00 Fulham - West Ham 1
21:00 Real Madrid - Barcelona x

29.01.2013 13:10
davis
333
odpowiedz
davis
178

Środa 30 stycznia

17:30 Sivasspor - Fenerbahce 2
18:00 Algieria - Wybrzeże Kości Słoniowej 2
18:00 Togo - Tunezja 2
20:45 PSV - Feyenoord 1
20:45 Arsenal - Liverpool 1
20:45 Everton - West Brom 1
21:00 Fulham - West Ham 1
21:00 Real Madrid - Barcelona 2

29.01.2013 13:40
Silveria
334
odpowiedz
Silveria
117
Generał

17:30 Sivasspor - Fenerbahce x
18:00 Algieria - Wybrzeże Kości Słoniowej 2
18:00 Togo - Tunezja 1
20:45 PSV - Feyenoord 1
20:45 Arsenal - Liverpool x
20:45 Everton - West Brom 1
21:00 Fulham - West Ham x
21:00 Real Madrid - Barcelona 2

29.01.2013 15:38
335
odpowiedz
pizmak
117
Generał

17:30 Sivasspor - Fenerbahce 2
18:00 Algieria - Wybrzeże Kości Słoniowej 2
18:00 Togo - Tunezja X
20:45 PSV - Feyenoord 1
20:45 Arsenal - Liverpool 1
20:45 Everton - West Brom 1
21:00 Fulham - West Ham X
21:00 Real Madrid - Barcelona X

29.01.2013 21:58
Topico
336
odpowiedz
Topico
53
Konsul

12 kolejka

Środa 30 stycznia

17:30 Sivasspor - Fenerbahce 2
18:00 Algieria - Wybrzeże Kości Słoniowej 2
18:00 Togo - Tunezja 1
20:45 PSV - Feyenoord 1
20:45 Arsenal - Liverpool x
20:45 Everton - West Brom 1
21:00 Fulham - West Ham x
21:00 Real Madrid - Barcelona 2

29.01.2013 22:18
mgr. Kuba
337
odpowiedz
mgr. Kuba
90
-

12 kolejka

Środa 30 stycznia

17:30 Sivasspor - Fenerbahce 2
18:00 Algieria - Wybrzeże Kości Słoniowej 2
18:00 Togo - Tunezja 2
20:45 PSV - Feyenoord 1
20:45 Arsenal - Liverpool 1
20:45 Everton - West Brom 1
21:00 Fulham - West Ham 1
21:00 Real Madrid - Barcelona 2

29.01.2013 22:19
Kowal172
338
odpowiedz
Kowal172
54
Szpec od BHP

12 kolejka

Środa 30 stycznia

17:30 Sivasspor - Fenerbahce 2
18:00 Algieria - Wybrzeże Kości Słoniowej 2
18:00 Togo - Tunezja 1
20:45 PSV - Feyenoord 1
20:45 Arsenal - Liverpool 1
20:45 Everton - West Brom 1
21:00 Fulham - West Ham 1
21:00 Real Madrid - Barcelona 1

29.01.2013 22:20
339
odpowiedz
Bambino Bambinowy
5
Konsul

12 kolejka

Środa 30 stycznia

17:30 Sivasspor - Fenerbahce x
18:00 Algieria - Wybrzeże Kości Słoniowej x
18:00 Togo - Tunezja x
20:45 PSV - Feyenoord 1
20:45 Arsenal - Liverpool x
20:45 Everton - West Brom 1
21:00 Fulham - West Ham 2
21:00 Real Madrid - Barcelona x

29.01.2013 22:58
k42a_
340
odpowiedz
k42a_
86
so it goes

12 kolejka

Środa 30 stycznia

17:30 Sivasspor - Fenerbahce 2
18:00 Algieria - Wybrzeże Kości Słoniowej 2
18:00 Togo - Tunezja 1
20:45 PSV - Feyenoord 1
20:45 Arsenal - Liverpool 1
20:45 Everton - West Brom 1
21:00 Fulham - West Ham 1
21:00 Real Madrid - Barcelona x

30.01.2013 00:23
Wiewiórk
341
odpowiedz
Wiewiórk
119
ciekawe ile to 24 znaków

12 kolejka

Środa 30 stycznia

17:30 Sivasspor - Fenerbahce X
18:00 Algieria - Wybrzeże Kości Słoniowej 2
18:00 Togo - Tunezja 2
20:45 PSV - Feyenoord 1
20:45 Arsenal - Liverpool 1
20:45 Everton - West Brom 1
21:00 Fulham - West Ham X
21:00 Real Madrid - Barcelona 1

30.01.2013 07:15
Stra Moldas
342
odpowiedz
Stra Moldas
94
Wujek Samo Stra

12 kolejka

Środa 30 stycznia

17:30 Sivasspor - Fenerbahce 2
18:00 Algieria - Wybrzeże Kości Słoniowej 2
18:00 Togo - Tunezja x
20:45 PSV - Feyenoord 1
20:45 Arsenal - Liverpool 1
20:45 Everton - West Brom 1
21:00 Fulham - West Ham x
21:00 Real Madryt - Barcelona 1

30.01.2013 08:36
😉
343
odpowiedz
Tomus665
101
Legend

Nie, żebym coś mówił, ale ktoś mi objebał parę punktów ;).

12 kolejka

Środa 30 stycznia

17:30 Sivasspor - Fenerbahce X
18:00 Algieria - Wybrzeże Kości Słoniowej 2
18:00 Togo - Tunezja 1
20:45 PSV - Feyenoord 1
20:45 Arsenal - Liverpool X
20:45 Everton - West Brom 1
21:00 Fulham - West Ham 1
21:00 Real Madryt - Barcelona 2

30.01.2013 09:52
Saul Hudson
344
odpowiedz
Saul Hudson
53
Legend

12 kolejka

Środa 30 stycznia

17:30 Sivasspor - Fenerbahce 2
18:00 Algieria - Wybrzeże Kości Słoniowej 2
18:00 Togo - Tunezja 1
20:45 PSV - Feyenoord 1
20:45 Arsenal - Liverpool 1
20:45 Everton - West Brom 1
21:00 Fulham - West Ham X
21:00 Real Madryt - Barcelona X

30.01.2013 10:13
snopek9
345
odpowiedz
snopek9
177
Pogrubiony stopień

12 kolejkaŚroda 30 stycznia17:30 Sivasspor - Fenerbahce12 8:00 Algieria - Wybrzeże Kości Słoniowej 218:00 Togo - Tunezja 220:45 PSV - Feyenoord 120:45 Arsenal - Liverpool 120:45 Everton - West Brom 121:00 Fulham - West Ham 121:00 Real Madrid - Barcelona 2

30.01.2013 15:19
kęsik
📄
346
odpowiedz
kęsik
91
Legend

12 kolejka

Środa 30 stycznia

17:30 Sivasspor - Fenerbahce 2
18:00 Algieria - Wybrzeże Kości Słoniowej 2
18:00 Togo - Tunezja 2
20:45 PSV - Feyenoord 1
20:45 Arsenal - Liverpool X
20:45 Everton - West Brom 1
21:00 Fulham - West Ham 1
21:00 Real Madryt - Barcelona 1

30.01.2013 16:56
Skiter16
347
odpowiedz
Skiter16
102
Man Utd

12 kolejka

Środa 30 stycznia

17:30 Sivasspor - Fenerbahce 2
18:00 Algieria - Wybrzeże Kości Słoniowej 2
18:00 Togo - Tunezja x
20:45 PSV - Feyenoord 1
20:45 Arsenal - Liverpool 1
20:45 Everton - West Brom 1
21:00 Fulham - West Ham x
21:00 Real Madrid - Barcelona 1

30.01.2013 17:10
348
odpowiedz
Kherlon
63
Senator

12 kolejka

17:30 Sivasspor - Fenerbahce X
18:00 Algieria - Wybrzeże Kości Słoniowej 2
18:00 Togo - Tunezja 1
20:45 PSV - Feyenoord 1
20:45 Arsenal - Liverpool 2
20:45 Everton - West Brom 1
21:00 Fulham - West Ham 1
21:00 Real Madryt - Barcelona 1

30.01.2013 18:32
snopek9
349
odpowiedz
snopek9
177
Pogrubiony stopień

Potem ogarne co i jak.

Daje aktualizacje swojego posta zeby byl bardziej jasny.
Nam szybko to widze ze trzeba albo przeliczyc ponownie tamte kolejki skoro byly bledy, widze, ze Tomusiowi jednej kolejki po prostu nie policzyliscie na ten przyklad...albo anulowac te kolejki.

12 kolejka

Środa 30 stycznia

17:30 Sivasspor - Fenerbahce 2
18:00 Algieria - Wybrzeże Kości Słoniowej 2
18:00 Togo - Tunezja 2
20:45 PSV - Feyenoord 1
20:45 Arsenal - Liverpool 1
20:45 Everton - West Brom 1
21:00 Fulham - West Ham 1
21:00 Real Madryt - Barcelona 2

31.01.2013 17:58
snopek9
350
odpowiedz
snopek9
177
Pogrubiony stopień

Co robimy z tamtymi kolejkami? Ja tego liczyc nie bede, wiadomo, ze jeden dwa punkty pomylki to norma (oby nie), ale tutaj widze, ze niektorym nie zostala w ogole policzona kolejka...a to juz sporo.

Kombinujcie bo na ta chwile mam zamiar zakonczyc gre i dac Tomusiowi nagrode i zakonczyc watek...moze ktos inny go przejmie pozniej.

Ja jestem chory teraz niestety i wypadam z obiegu, albo ktos sie zobliguje tymczasowo prowadzic watek a najlepiej na zmiane niech sie zglaszaja osoby albo konczymy zabawe.

Bym to liczyl, ale poprosilem o podliczenie 2 kolejek i niestety nie wypalilo to...

31.01.2013 19:30
Mutant z Krainy OZ
👍
351
odpowiedz
Mutant z Krainy OZ
192
Farben

Myślę, że na tym można sprawę zakończyć. Zainteresowanie przerosło twoje oczekiwania a przecież nie będziesz poświęcał swojego wolnego czasu na liczenie punktów dla kilkudziesięciu osób, i tak cię podziwiam, że ci się chciało. Wpisać 1, 2 czy x obok nazw drużyn to kilka sekund, a podliczyć to następnie to kilkanaście minut za które nie masz nic, a jeszcze potem najlepszemu ofiarowujesz prezent :)
Tomus nas zdeklasował, tym bardziej jeżeli nie ma podliczonej kolejki.

01.02.2013 13:03
Silveria
352
odpowiedz
Silveria
117
Generał

czyli jenak koniec? szkoda no ale trudno, nie można przecież obarczać 1 osoby prowadzniem punktacji, brawo dla snopka za reaktywacje gry, gratulacje dla Tomusia za najlepsze strzelanie w wyniki :)

01.02.2013 13:16
353
odpowiedz
mik18
77
Generał

Skoda ze to już koniec ale była dobra zabawa

01.02.2013 16:25
354
odpowiedz
Tomus665
101
Legend

Silveria -> Strzelać to można ślepakami, to się nazywa doświadczenie.

Chce ktoś dalej prowadzić zabawę, to możemy grać dalej :)?

01.02.2013 16:30
snopek9
355
odpowiedz
snopek9
177
Pogrubiony stopień

Tomus - zglos sie do mnie po gre. Podaj maila.

Najlepiej jakby byly 3-4 osoby ktore na zmiane podliczaja punkty.

Przy 10-15 osobach podliczanie jest ok, powyzej robi sie to troche nieprzyjemne.

Moze da rade zrobic jakis skrypt?
Wtedy ja bym fundowal nagrody jakis czas i prowadzil watek, a skrypt by za nas liczyl :)

01.02.2013 17:25
wcis_PL
356
odpowiedz
wcis_PL
27
Pretorianin

Skrypt to chyba najlepsze rozwiązanie przy takiej ilości graczy, ale jakby co mogę się zabrać za podliczanie kolejek weekendowych

01.02.2013 17:46
Mutant z Krainy OZ
📄
357
odpowiedz
Mutant z Krainy OZ
192
Farben

O skrypty najlepiej pytać Mavioza :p

01.02.2013 21:17
358
odpowiedz
Tomus665
101
Legend

Snopku drogi, ja nagrodę przekazuję dalej (w sensie gramy dalej), tylko poczekajmy za jakimś skryptem. Ja niestety nie mogę pomóc w liczeniu, bo po prostu nie mam na to czasu. Zawsze zerknę w telefonie czy ktoś wrzucił kolejkę do typowania w przerwie w pracy i podam typy.

01.02.2013 21:19
Saul Hudson
📄
359
odpowiedz
Saul Hudson
53
Legend

Nie da rady ze skryptem. Sprawdzone info. Pozostaje walczyć ręcznie.

01.02.2013 22:06
360
odpowiedz
Tomus665
101
Legend

Chce ktoś się bawić ręcznie?

01.02.2013 22:22
Saul Hudson
361
odpowiedz
Saul Hudson
53
Legend

Hmm można w sumie założyć konto na docs.google i tam prowadzić online plik z excela.
kolumna 1 - miejsce w rankingu
kolumna 2 - ksywa
kolumna 3 - suma punktów
kolumy 4, 5 ... 31 - punkty z poszczególnych kolejek (jak ktoś nie typował to kreska zamiast zera :P)

Takie coś mogłoby ułatwić sprawę, bo każdy mógłby na bieżąco wpisywać wyniki. Jakby było kilku chętnych do liczenia to by sprawnie to szło, np. ja biorę miejsca 1-7, snopek 8-15 itd. a na koniec dwoma kliknięciami ułożyłoby się tabelę wg wyników aktualnych.

edit:
trochę lipa, bo google zamieniło usługę docs. na drive. Trzeba zrobić synchro ze swoim dyskiem. Nie chce mi się w to bawić dla lewego konta.
W każdym razie założyłem jakby co konto na google i wrzuciłem tam plik z excela jeśli ktoś chciałby się tym pobawić.

spoiler start

login: golowy.typer
hasło: soulcatcher

spoiler stop

edit 2
Chyba jednak działa. Wystarczy zalogować się na gmaila z podanymi wyżej danymi i można obsługiwać online zamieszczony tam plik.

02.02.2013 10:47
wcis_PL
362
odpowiedz
wcis_PL
27
Pretorianin

Saul Hudson - jakby co ja też mogę podliczać, zróbmy jakiś sensowny podział kto podlicza jakie miejsca, ja mogę ogarniać np. 15 lub 20 ostatnich pozycji

06.02.2013 21:50
363
odpowiedz
Tomus665
101
Legend

To co Panowie, reaktywacja?

07.02.2013 10:58
Silveria
364
odpowiedz
Silveria
117
Generał

fajnie by było

Forum: Piłkarski Typer GOLa cz.1 - dla najlepszego nagroda :) Włącz się do gry!