Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

Forum: Ghost Recon Online #1 [BETA]

14.10.2012 15:03
marcus alex fenix
1
marcus alex fenix
83
Marcus

Ghost Recon Online #1 [BETA]

Ghost Recon Online to taktyczna strzelanka przeznaczona do rozgrywki wieloosobowej, oparta na modelu free to play, co oznacza, że można w nią pograć całkowicie za darmo. Wystarczy założyć konto na stronie Ubisoftu, pobrać instalator i poczekać, aż całość ściągnie się na dysk. Gra waży niecałe 2GB i znajduje się obecnie w wersji beta, ale jest w pełni grywalna. Do wyboru są trzy klasy postaci, każda posiada unikalne umiejętności, np. skanowanie otoczenia czy utworzenie cybernetycznej tarczy. Mamy żołnierza, snajpera i specjalistę wsparcia, potyczki rozgrywają się na czterech różnych mapach i polegają na przejmowaniu punktów kontrolnych. W jednym meczu spotyka się na raz szesnastu graczy, a podstawą do zwycięstwa są współpraca i taktyczne podejście do misji. No, to tyle na temat samej gry. Poniżej znajduje się kilka linków przydatnych informacji.

Oficjalna strona: http://ghost-recon.ubi.com/ghost-recon-online/en-GB/home/index.aspx

Link do pobrania gry: http://ghost-recon.ubi.com/ghost-recon-online/en-GB/download-gro/index.aspx

Oficjalnych wymagań obecnie nie ma, dlatego ich nie podaję, ale posiadacze słabszych komputerów będą prawdopodobnie musieli obejść się smakiem, ponieważ "na oko" Ghost Recon Online potrzebuje dwurdzeniowego procesora, 2GB RAM oraz karty graficznej z 256MB pamięci.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Przydałoby się stworzyć jakiś GOLowy team, ponieważ komunikacja znacznie ułatwia grę. Dobrze byłoby również mieć mikrofon i program Skype do rozmowy. Jeśli zbierze się trochę chętnych, zrobię listę i można razem pograć, bo Ghost Recon Online jest całkiem niezłe.

14.10.2012 15:11
dexapini9
😊
2
odpowiedz
dexapini9
112
veritas odium parit

Gost Rikon to szczelanka, bardzo nawalanka...

14.10.2012 21:01
dexapini9
3
odpowiedz
dexapini9
112
veritas odium parit

Noo coś widzę, że chętnych za bardzo nie ma. Ja chętnie bym spróbował, ale nowego blaszaka kupuję gdzieś koło połowy listopada, a na ten stary, na którym działam teraz, gra po prostu nie wejdzie.

14.10.2012 21:52
marcus alex fenix
4
odpowiedz
marcus alex fenix
83
Marcus

No, szkoda, że nie ma chętnych do gry, może za jakiś czas się znajdą. ;)

14.10.2012 22:09
5
odpowiedz
DzIMI15
81
The Collector

[2] +1 ;)

Ja bym chętnie do przyszłego teamu dołączył, ale w grze dopiero stawiam pierwsze kroki, więc najpierw potrzebuję delikatnego zapoznania nim będę z kimś współpracował :)

Forum: Ghost Recon Online #1 [BETA]