Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

gameplay.pl eGRAnizacje - hit czy kit?

11.10.2012 16:39
1
Mortanius
70
Pretorianin

Z egranizacji szczególnie polecam Peter Jackson's King Kong. Jest to jedyna gra z jaką się zetknąłem, która łączy w sobie elementy fps-a, survivalu, platformówki oraz chodzonej bijatyki. Etapy, podczas których gracz musiał walczyć o życie za pomocą włóczni, ognia i nielicznej amunicji były świetnie uzupełniane przez poziomy, w których wcielaliśmy się w tytułową małpę. Bardzo grywalny tytuł, z grafiką, która nawet dzisiaj może się podobać.

11.10.2012 17:01
Prometheus
2
odpowiedz
Prometheus
10
Centurion

@ Mortanius - pamiętam, było w którymś CD-Action jako pełniak, niestety nie kupiłem pisma, więc o grze w zasadzie 'słyszałem' z opisów i screenów. Niemniej jednak - może spróbuję, tym bardziej, że do dostania za grosze.

11.10.2012 17:45
Stalin_SAN
3
odpowiedz
Stalin_SAN
56
Valve Software

Moją ulubioną eGRAnizacją był King Kong, niesamowicie mi ta gra podeszła, nie wiem w sumie nawet co do końca miało na to wpływ, ake zapewnie świetny klimat no i walka z moją fobią która kończyła się krzykami i spadaniem z krzesła (przerośnięte scolopendry pozdrawiają) a także cała reszta czynników opisana w poście pierwszym, po za tym świetna pierwsza część Riddicka która IMO była jedną z najlepszych skradanek W OGÓLE no i zdecydowanie przerosłą sam film, raczej innego takiego przypadku nie było aby gra okazała się lepsza od pierwowzoru. Szkoda tylko że część druga zawiodła mnie na całej linii.

11.10.2012 18:13
Prometheus
4
odpowiedz
Prometheus
10
Centurion

@ Stalin_SAN - kwestia gustu. U mnie wręcz przeciwnie, zarówno film o Riddicku jak i obie części gry były rewelacyjne. Jedyne do czego bym się przyczepił to "ciężkość" gry (przez co przycinała się na stosunkowo dobrym sprzęcie) czy duże czasy wczytywania.

11.10.2012 18:50
SpecShadow
5
odpowiedz
SpecShadow
94
Silence of the LAMs

Zdecydowanie Kroniki Rydzyk... znaczy, Riddicka.

Niedawno sprawdziłem jak się prezentuje i o ile Dark Athena wygląda naprawdę nieźle to Butcher Bay wygląda słabo.

Jednak sama rozgrywka jest wyśmienita. Sama ilość pomysłów dających zróżnicowanie w poziomach jest świetna.

12.10.2012 01:10
6
odpowiedz
Ghost_
132
Konsul

X-Men Origins: Wolverine, jeden z najlepszych slasherów.

gameplay.pl eGRAnizacje - hit czy kit?