Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

gameplay.pl Gry też zasługują na drugą szansę. Epizod drugi

20.08.2012 21:43
Rasgul
1
Rasgul
40
Pretorianin

Z z tej części listy grałem tylko w Republic Commando i ciepło go wspominam. Świetny FPS w jednym z moich ulubionych uniwersum. Będę musiał sobie go odświeżyć. Szkoda jednak, że sequel nie wyszedł, choć jakby to się stało to lekko bym narzekał, ponieważ ta trylogia od IV-VI części, to nie moje klimaty. Bliżej mi do właśnie filmów oznaczonych numerkiem I-III, także chciałbym Republic Commando 2... tak po prostu, a może dlatego, że nie lubię tych imperialnych wersji klonów? A cholera wie! Tylko po co ja tak gadam, skoro tak świetny produkt nie doczekał się kontynuacji? A może Lucas Arts uczyni jakiś remake? BOŻE DOPOMÓŻ!

20.08.2012 22:42
2
odpowiedz
czorcik
4
Legionista

Jesteś pierwszą osobą, jaką spotkałem, która woli nową trylogię:) Ucieszyłbym sie na remake czy sequel, ale nie widzę tego. Skasowano Battlefronta 3, czyli kolejną część duzo popularniejszej serii. Wygląda na to, że Lucas Arts odcina się od tego, co było przy okazji 1313 i idzie w nowym kierunku. No i od czasu do czasu wypuszczać będą abominacje pokroju Kinect Star Wars, zeby nie być stratnym na takiej licencji. Swoją drogą, 1313 to druga gra bez Dżedaj, która zapowiada się dla mnie na hit. Choć myślę, że oczyszczanie szumowin Coruscant mieczem świetlnym byłoby milion razy lepsze :(

21.08.2012 11:05
😒
3
odpowiedz
pyzior
67
Pretorianin

Ja bardzo chciałbym sequel Bulletstorm,z racji debilnie otwartego zakończenia. Szkoda że z racji z niskiej sprzedaży nie jest to raczej możliwe :/

21.08.2012 11:26
cycu2003
4
odpowiedz
cycu2003
207
Legend

o tak, na sequel Republic Comando bardzo czekałem i frajersko czekam nadal tylko że to już nierealne. Gra była bardzo przyjemna i zupełnie inna od Kotorów itp. ale w tym samym, świetnym uniwersum. Wielka szkoda.

PS. Dla fanów tejże gry aktualnie w kioskach są książki z tej serii, zależy jak ktoś znajdzie ale teraz jest "Potrójne Zero" a w czwartek "Prawdziwe barwy". Ciekawe i wciągające, troche zadośćuczynienie po braku gry :)
http://www.hitksiazki.pl/starwars/

21.08.2012 18:21
5
odpowiedz
would
32
Pretorianin

Jade Empire 2 to byłoby to. Jedynka była bardzo dobra. Gdyby Obsidian dostał szansę zrobienia części drugiej cieszyłbym się bardziej niż z KotORa 3 czy nawet kolejnego Wiedźmina.

gameplay.pl Gry też zasługują na drugą szansę. Epizod drugi