Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

Film Max Payne 3 - kulisy produkcji #6 multiplayer #2 (PL)

06.05.2012 10:54
1
teamdox
26
Chorąży

Nie wiem dlaczego, ale jakoś nie podoba mi się multiplayer w tej grze. Strzelanie wydaje się jakieś toporne.. Ale to może tylko moje złudzenie... W tej grze bardziej liczy się single player .

06.05.2012 12:13
2
odpowiedz
maxreal
33
Centurion

Mnie ciekawi jak będzie wyglądał bullet time z perspektywy osoby, przed którą ktoś właśnie wyskoczył w tym trybie. Normalnym jest, że dla Ciebie, wykonującego bullet time, czas na chwilę zwalnia, ale jak Ciebie widzi osoba do której aktualnie strzelasz w tym trybie. Jest przyśpieszona? jak to rozwiązano?

06.05.2012 14:34
3
odpowiedz
zawada day
18
Legionista

Ten bullettime w multi działa chyba tylko na ciebie i osoby, które widzisz.

06.05.2012 17:26
4
odpowiedz
maxreal
33
Centurion

O to mi właśnie chodzi. Zobrazuję to na przykładzie: Gramy we dwoje, Ty i Ja, widząc Ciebie nadbiegającego z przodu odpalam bullet time, na moim monitorze zwalnia na moment czas, Ty biegniesz wolniej, więc mam szanse Cię ustrzelić, i pytanie, jak wygląda ta sytuacja na Twoim monitorze, skoro walka prowadzona jest na żywo, skoro u mnie obraz zwalnia, co dzieje sie u Ciebie? według mnie, aby to miało ręce i nogi, powinieneś widzieć mnie w przyśpieszonym tempie na tę chwilę, tak abyś Ty z kolei miał problem z zabiciem mnie podczas mojego bullet time. Co Wy na to?, ktoś wie jak to działa? :)

06.05.2012 19:14
BartiSnarti
5
odpowiedz
BartiSnarti
25
Chorąży

Twórcy mówią tak w kulisach produkcji:"Aby rozwiązać ten problem (bulletime) w trybie MP,tylko gracze w zasięgu twojego wzroku mogą z niej korzystać"

07.05.2012 00:38
6
odpowiedz
Jacus666Masellko
23
Legionista

Własnie sobie uzmysłowiłem ze najprawdopodobniej w gta V beidze wykorzystane całe doświadczenie z developingu Maxa, co za tym idzie będzi zajebiste sterowanie postacią-mam n amysli to całe celowanie "na okrągło" z kazdej pozycji, którym się tka chwalą i fizyke psotaci które wygląda neico podobnei do tego z gta 4 ale duuuuużo lepeij...

08.05.2012 19:15
😊
7
odpowiedz
Reebok5
22
Legionista

"O to mi właśnie chodzi. Zobrazuję to na przykładzie: Gramy we dwoje, Ty i Ja, widząc Ciebie nadbiegającego z przodu odpalam bullet time, na moim monitorze zwalnia na moment czas, Ty biegniesz wolniej, więc mam szanse Cię ustrzelić, i pytanie, jak wygląda ta sytuacja na Twoim monitorze, skoro walka prowadzona jest na żywo, skoro u mnie obraz zwalnia, co dzieje sie u Ciebie? według mnie, aby to miało ręce i nogi, powinieneś widzieć mnie w przyśpieszonym tempie na tę chwilę, tak abyś Ty z kolei miał problem z zabiciem mnie podczas mojego bullet time. Co Wy na to?, ktoś wie jak to działa? :)"
Bullet Time zapewne będzie w taki sposób, że jednocześnie będzie się zaczynać u jednego i u drugiego. Tak samo zapewne będzie się kończyć więc równe szanse na ustrzelenie przeciwnika Tylko, że osoba pierwsza używająca tego trybu ma większe szanse z mojego punktu widzenia.

Film Max Payne 3 - kulisy produkcji #6 multiplayer #2 (PL)