wiesław2
125
Na HAXACH !

French Open 2011

Kibicuje ktos moze naszym ? Dzisiaj o 1/8 finalu graja Kubot i Radwanska ( tak dla przypomnienia)

ohjehr

No panie wiesławie - głupie pytanie :) Oczywiście, że kibicuję :) Co najmniej ćwierćfinału, bo to realne i tu i tu :)

28.05.2011 11:26
3
odpowiedz
zanonimizowany641653
43
Generał

Agnieszka Radwańska i Łukasz Kubot, o ile dla pierwszej dotarcie do 1/8 powinno być czystą formalnością, to start w tej fazie naszego jedynaka, można uznać za dobry wynik, który mnie mile zaskoczył.

Czy wiadomo, gdzie będą relacjonowane oba mecze? Nie mam Eurosportu 2 niestety :(

Oczywiście, że śledzę :)

Drugi set przegrany przez Łukasza, ale liczę, że pozbiera się i może awansuje do następnej rundy :)

Podobno Radwańska poszła z treningu, bo się pokłóciło z tym swoim ojcem :)

30.05.2011 20:39
😍
6
odpowiedz
53
Senator

Jak Radwańska przegra także drugiego seta, to chyba tylko na własne życzenie. Prowadziła w drugim 5-3. Nie wspominam już o tym, że w pierwszym prowadziła 4-1.

EDIT: Za chwilę będzie 6-5 dla Rosjanki.

Radwańska przegrała wygrany mecz. Z 5-3 dla Polski zrobiło się 7-5 dla Rosjanki. Szkoda.

Legend

Radwanska nie ma serwu i kondycji niestety, no i darcie ryja Rosjanki zrobilo swoje

The Chosen One

Brawo Roger ! FedEx nadal jest w formie :) Oczywiście w finale z "królem ziemniakiem" raczej szans dużych nie ma, ale cieszy że zobaczymy go znowu w finale Wielkiego Szlema.

Konsul

Finał klasyczny, tak jak przewidywałem Nadal-Federer. Hiszpan nie jest jednak w pełni formy, i ja stawiłbym na Rogera, zresztą zawsze mu kibicuje. U pań bardzo zaskakujący finał, zresztą jak cały turniej. Pierwsze trzy rakiety wyleciały już w pierwszym tygodniu.
Agnieszka Radwańska zagrała dobry turniej, była jednak szansa na pokonanie Marii, Aga miała tyle piłek setowych, ale zostawmy już to.
A moim zdaniem u pań wygra Francesca, obroni punkty z poprzedniego roku, to wspaniała zawodniczka.
Radwanska nie ma serwu i kondycji niestety, no i darcie ryja Rosjanki zrobilo swoje- komentarz jakby wyjęty prosto z onetu, to forum niestety przez takich zmierza coraz bardziej w tym samym złym kierunku. Zauważcie, że kiedyś komentarze na onecie były z klasą jak jeszcze w większości jest tutaj...

Legend

To co, kazdy krytyczny post w strone Radwanskiej to juz onet? nigga plz.

Cwiercfinalami mozna bylo sie zachwycac raz, drugi czy trzeci, ale ile mozna? Poki co to widac szczyt jej mozliwosci i stwierdzenie tego faktu czy wymienienie slabych stron nic z poziomem onetu wspolnego nie ma.

Konsul

o co, kazdy krytyczny post w strone Radwanskiej to juz onet?

Nie chodziło mi o to, że ten post krytykował Agnieszkę. Po pierwsze autor owego zdania napisał , że Radwańska nie ma serwisu, a ja(nie tylko ja) odnoszę wrażenie, że jej podanie uległo znacznej poprawie. Żeby to potwierdzić wystarczy zobaczyć ile asów polska zaserwowała w French Open. Więc, autor wypisuje nieprawdę.
Po drugie darcie ryja Rosjanki to już typowy komentarz z onetu w stylu niejakiego mm który po każdym zwycięstwie pisze, że Radwańska wygrała dzięki kontuzji rywalki...
Znajdziemy tam jeszcze wiele innych gorszych wypowiedzi; zawodniczki są wyzywane od bydeł, krów, trochę to wszystko nie na poziomie. Miałem na myśli to, że przez takie komentarze, to wszystko niepotrzebnie zmierza w takim kierunku.

03.06.2011 23:48
Łyczek
13
odpowiedz
Łyczek
218

Co do Radwańskiej to zgadzam się z r_ADMem ... Agnieszka musi poprawić jeszcze wiele w swoich umiejętnościach, bo jak będzie tak dalej grała to więcej nie osiągnie. Serwis od lat kuleje i poprawy prawie nie widać. Takiemu Roddickowi poprawa backhandu zajęła niecały rok po zmianie trenera, może czas wreszcie zmienić trenera dla Radwańskiej ? Dziewczyna ma 22 lata, zatem niech pomyśli o tym jak najszybciej.

Konsul

Może poprawy drugiego serwisu rawie nie widać, ale co do pierwszego to się nie zgodzę ponieważ Agnieszka nigdy nie serwowała asów, a choćby w Roland Garros zajmuje jedno z czołowych miejsc w klasyfikacji największej liczby asów.
A według mnie największą słabością Radwańskiej jest niewykorzystywanie ważnych piłek. Przecież ona w tylu meczach roztrwaniała ogromne przewagi nad rywalką. Nad tym na pewno musi Aga popracować.

Master of Ghouls

Wczoraj świetny mecz Federera i Djokovica był. Genialny tenis z obu stron, a tak walczącego Szwajcara jeszcze nie widziałem. Kibicuję mu w finale, bo gra obecnie ciekawiej od Nadala.

04.06.2011 09:38
👍
16
odpowiedz
53
Senator

Szkoda, że Novak odpadł, ale tyle dobrze, że z Federem. Mam nadzieję, że Roger wygra z Nadalem. Trzymam kciuki.

05.06.2011 08:37
17
odpowiedz
zanonimizowany773309
27
Pretorianin

Roger w półfinale to zagrał chyba jeden ze swoich najlepszych meczów na kortach RG. Jak serwis będzie mu tak siedział jak w 1 i 2 secie to może w końcu uda mu się pokonać Hiszpana. Problemem może być kondycja, 4 wyrównane sety po 7-5, 7-6 to może być dla Federera za dużo. Zobaczymy, już dziś o 15 wielkie widowisko ;)

Legend

Dobrze, że ten arogant ze Serbi odpadł. Finał będzie rewelacyjny dwaj moi ulubieni Tenisiści. Więc nikomu nie kibicuje, niech wygra lepszy na korcie.

Pretorianin

Po 3 secie i prowadzeniu 0-40 już czekałem na 5 set, a tu to co zwykle w finale między tymi dwoma genialnymi tenisistami.

07.06.2011 14:49
Shadowmage
22
odpowiedz
Shadowmage
248

Niestety Federer zagrał - poza krótkimi momentami - z Nadalem tak jak zwykle. Ciekawi mnie, że od lat nic nie zmienia w swojej grze, a przecież wie, że ona nie skutkuje. Mecz sporo słabszy od półfinału niestety.
Co do finału kobiet - promocyjnie dla tenisa wynik na pewno korzystny. Sportowo też sprawiedliwie, bo wygrała tenisistka tego dnia lepsza, co prawda prezentująca bardziej monotonny styl gry. Niemniej i tak był plus, że nie grały dwie tenisistki okładające się uderzeniami z końcowej linii i ryczące przy tym jak zarzynane zwierzęta :)