Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

gameplay.pl UV ocenia grę Wiedźmin 2 Zabójcy królów

17.05.2011 00:34
👍
1
zanonimizowany294723
49
Konsul

no cóż, 8,5/10 wydaje się być rozsądną oceną (taką dałbym również pierwszej części i pewnie średnia ocen będzie oscylować wokół tej liczby), w porównaniu do ocen z CDA czy Verminusa bo ich oceny na pewno są troche zawyżone i dali się ponieść hypowi wywołanemu przez CDP (dodatkowo ci pierwsi mieli pierwszą reckę). Z własną oceną oczywiście wstrzymam się do momentu aż sam sobie go wyeksploatuje. Liczę, że Wiedźmin 2 dorówna swojemu świetnemu poprzednikowi. No i brawo dla ciebie, UV, że patriotyczne klapki na oczy nie przysłoniły tobie trzeźwego spojrzenia i oceny naszego polskiego dzieła ;)

17.05.2011 00:34
Radanos
😊
2
odpowiedz
Radanos
83
Tytanowy Janusz

Aaaa! Zabić! Zjeść! Wystawił Wiedźminowi "tylko" 85!

Recenzji oczywiście nie przeczytałem, wolę wszystko odkryć samemu. :)

17.05.2011 00:42
piokos
😃
3
odpowiedz
piokos
92
27 do 1

Zdarzyła mi się kilka razy kuriozalna sytuacja, w której wrogowie zaczęli biec w moim kierunku, ale nie zdążyli mnie dopaść, bo w tym samym czasie Geralt wykonał komendę i wszedł do chaty. Gra zaczęła odtwarzać jeden z utworów, który towarzyszy starciom, ale do samej walki dojść nie mogło, bo przeciwnicy nie byli wstanie wejść do środka, a ja wyjść na zewnątrz. W rezultacie musiałem odtworzyć zapisany wcześniej stan gry.

co to za gra była? taka skradanka z kobitką w roli głównej? Zmiana krajobrazu i czujemy się bezpieczni tylko, że w przypadku Wiedźmina duuużo gorzej :)

17.05.2011 00:46
😈
4
odpowiedz
LooZ^
111
Legend

Na stos!

17.05.2011 00:46
5
odpowiedz
gladius reloaded
0
Generał

Czyli jest dokładnie to, czego się obawiałem - sporo małych, ale upierdliwych niedoróbek. Najgorzej wygląda ograniczenie w zwiedzaniu świata, bo tego nie da się naprawić patchem.

17.05.2011 00:47
Arxel
6
odpowiedz
Arxel
165
Kostka Rubika

Co do losowego atakowania - po nakierowaniu na postać mamy taki znacznik (można go zablokować na konkretnym przeciwniku) i Geralt zaatakuje właśnie tę postać. Niestety przekłada się to na próbę płynnego atakowania innych oponentów jeśli mamy do czynienia z większą ich liczbą - jeśli wykonany atak po ataku, zaatakujemy tę samą jednostkę. Trzeba chwilę odczekać, aby znacznik się ponownie pojawił.. Ma to swoje plusy i minusy - "z głupa" nie będziemy w stanie sprostać większej liczbie, nalezy się do walki nieco przyłożyć.
Z jednym drobnym szczegółem się z Tobą nie zgodzę jeśli chodzi o te ataki, akurat dla mnie to plus (no, trochę). No, ale więcej szczegółów i moich przemyśleń zostawię na swoją reckę :D

Co do muzyki - miałem coś podobnego w walce z drugim bossem. W tle leciała muzyka z menusów (która to swoją drogą i tak jest dla mnie rewelacyjna ;) )

17.05.2011 00:49
7
odpowiedz
KrzysiekPL
37
Pretorianin

Bardzo mi się podoba twoja recenzja.
Szkoda tylko ze skopali system walki, bardzo liczyłem na to że będzie udany i wymagający szczególnie od strony taktycznej. Na jakim poziomie trudności grałeś?

17.05.2011 00:55
_agEnt_
8
odpowiedz
_agEnt_
105
Tajniak

Jak to jest z tym zakończeniem?

CD-A i oficjalna recenzja GOL'a podają, że zakończenie jest rozczarowujące i niesatysfakcjonujące.

Ty opisałeś je słowem genialne.

Czy mógłbyś to rozwinąć, bez spoilowania?:)
Strasznie jestem przewrażliwiony... po DA2 i NWN2 w które ostatnio grałem.

17.05.2011 01:07
9
odpowiedz
capicho
60
Konsul

Uff.. fajnie że szybko pojawiła się konkretniejsza recenzja bez patriotycznego orgazmu (CDA to już poleciało po całości, ble).

co do systemu walki - moim zdaniem jest to sprawa nie do rozwiązania (tak na tip top) na dzisiejszych pecetach;> jak się gra myszką, to chyba nie da rady nadać walce dynamicznego charakteru.. mając jednocześnie poczucie kontroli nad tym co się dzieje, a dodatkowo żeby było wszystko zbalansowane i grywalne.. za duże różnice są jak się ma jednego przeciwnika a jak wyskakuje ich kilku na raz..

17.05.2011 01:14
10
odpowiedz
LooZ^
111
Legend

Mam nadzieje, ze fakt ze Atari dalo dupy i nie dostarczylo recenzentom w USA przedpremierowej kopii nie wplynie na oceny :/

17.05.2011 01:28
Backside
11
odpowiedz
Backside
77
Senator

Fajne spojrzenie. Ja przechodziłem mocno na czas i na mało stabilnym buildzie, ale też zauważyłem kilka ogólnych wad i zastanawiałem się czy inni je wychwycą czy to tylko moje zrzędzenie.

Natomiast podobnie jak Verminus uważam, że końcówka jest słaba. Zamiast doznać jakiegoś katharsis i połączyć wszystkie pogubione wątki w jeden czy chociaż wyjaśnić najważniejsze sprawy przy wskazaniu, że reszty dowiemy się w części trzeciej, zastosowano jakiś półśrodek, jakby autorzy nie mieli już na niego pomysłu.
Sam pomysł może i nie byłby zły, ale to nie jest ot taka sobie przygoda Geralta, tylko nowa historia, którą przez tyle godzin tworzyliśmy podejmując wybory i za pracę powinniśmy zostać jakoś sowicie wynagrodzeni. Ja po skończeniu gry poczułęm pustkę :).

btw - drobny błąd "wynikający z braku niedostatecznej kontroli"

17.05.2011 01:54
12
odpowiedz
LooZ^
111
Legend

pcgames.de: 88%
gamestar.de: 87%
gamereactor.no: 100% !!!

17.05.2011 02:06
bone_man
13
odpowiedz
bone_man
173
Omikron Persei 8

Liczyłem, że balans będzie zachowany przez całą grę.

W jedynce było identycznie, na samym początku w miarę a później wszystko się kładło w 7 sekund. Poty czy oleje i inne balsamy w ogóle nie były potrzebne na hardzie.

17.05.2011 07:20
U.V. Impaler
14
odpowiedz
U.V. Impaler
179
Hurt me plenty

GRYOnline.plRedaktor naczelny

Problem z oceną zakończenia wynika moim zdaniem z tego, że nie ma w nim "epy" - niektórzy przyzwyczaili się, że rozgrywkę musi wieńczyć wielkie starcie z masakrycznym bossem. W Wiedźminie 2...

spoiler start

...finałową walkę można olać, odwrócić się na pięcie i odejść, bo śmierć bossa nie jest w ogóle tak naprawdę konieczna - i to jest chyba najbardziej zajebiste rozwiązanie, świadczące o sile tej gry.

spoiler stop

Verminus narzeka, że nie ma filmu podsumowującego całą opowieść. IMO to jest właśnie genialne, bo cały epilog jest tak naprawdę zakończeniem, a wszystko co trzeba zostaje wyjaśnione w dialogach. Furtka na przyszłość też jest oczywiście zostawiona, ale główny wątek jest zakończony i nie ma sensu tutaj niczego dodawać.

17.05.2011 08:23
BFHDVBfd
15
odpowiedz
BFHDVBfd
101
KAPITAN

Powiem tak: recenzja bardzo dobra, przyjemnie się czyta, jednak z oceną się nie zgadzam :] I to nie z patriotycznego punktu widzenia, bo grę mam, gram jestem w I Akcie. Jak na razie grze dałbym ocenę 9.7/10. JAK NA RAZIE, bo nie wiem co będzie dalej...

17.05.2011 08:24
16
odpowiedz
ecth
50
pi_ejcz_di

@U.V. Impaler @Arxel.
Kupiłem wczoraj (dzisiaj) grę na nocnej premierze we Wrocławiu i po powrocie z pracy zamierzam zabrać się za Wieśka. Czytając kilka recenzji, opisów, spostrzeżeń zauważyłem, że część graczy wybrała pada, część zaś używa standardowego rozwiązania (mysz+key). Graliście tym pierwszym czy drugim? grając mychą próbowaliście choć przez chwilę używać pada? Vermi w swojej recenzji pisał, że gra na x360contr jest naprawdę komfortowa. Pytam, bo zastanawiam się czy takie zręcznościowe ujęcie walki nie wymusza niejako używania pada, który imho trochę bardziej nadaje się do potyczek choćby w serii Assassins Creed. Czy tutaj jest podobnie? Prawie całe życie grałem myszą i klawiaturą, ale tutaj po raz pierwszy zacząłem poważnie się zastanawiać nad padem.

17.05.2011 08:29
_Luke_
😐
17
odpowiedz
_Luke_
208
Death Incarnate

Nie moge za diabla zrozumiec jak mozna robic gre cRPG, w ktorej nie wiesz co dokladnie powie sterowana przez gracza postac.

17.05.2011 08:42
U.V. Impaler
18
odpowiedz
U.V. Impaler
179
Hurt me plenty

GRYOnline.plRedaktor naczelny

BFHDVBfd ---> Po I akcie to była gra na 9.5 - można kierować się pierwszymi wrażeniami, no ale...

ecth ---> Skończyłem bez pada, nie bolało.

_Luke_ ---> Znak czasów i ślepe podążanie za rozwiązaniami BioWare, które... nie zawsze są godne naśladowania. W Wiedźminie skrócone wersje wypowiedzi sprawdzają się jednak całkiem nieźle - na palcach jednej ręki mógłbym policzyć przypadki gdzie wprowadzały one w błąd, albo były niejasne.

17.05.2011 08:49
Backside
19
odpowiedz
Backside
77
Senator

U.V. Impaler --->

spoiler start

przecież Wiedźmina kończy właśnie "epa" i walka z potężnym bossem na koniec aktu III. Ty mówisz, jak rozumiem, o dodatkowej walce w epilogu - tam faktycznie jest wybór, ale to już raczej takie starcie-smaczek na koniec, a po długaśnych dialogach i tak poczułem niedosyt informacji :).

Zmęczony życiem Wiedźmin "znajduje biedronkę", ja jej metaforycznie nie znalazłem :). To ciekawy pomysł na zakończenie, ale mimo wszystko uważam, że można go było wykonać znacznie lepiej i bardziej przekonywająco.

spoiler stop

17.05.2011 09:02
20
odpowiedz
zanonimizowany736552
24
Pretorianin

@UV: Jesteś najlepszym recenzentem tego serwisu. Twoje prace czyta się bardzo przyjemnie, nawet jeśli gra, którą oceniasz, nie za bardzo mnie pasjonuje.

17.05.2011 09:43
U.V. Impaler
21
odpowiedz
U.V. Impaler
179
Hurt me plenty

GRYOnline.plRedaktor naczelny

mortenpl ---> Daleko mi do bycia tak dobrym recenzentem, jakim chciałbym być, ale za ciepłe słowa dziękuję. Miło czytać takie wyznania. ;)

Backside ---> No dobra. :) Nie czułem "epy" w tej walce, choć zgodzę się, że ma jej znamiona. Ostatnie sceny kompletnie rozmywają to, co działo się chwilę wcześniej, zwalniają tempo, uspokajają sytuację - może właśnie dlatego, że kluczowy jest dialog, a nie potyczka z wiadomo kim. Mnie to się bardzo spodobało, bo jest na swój sposób nietypowe. Rozumiem jednak, że wiele osób uważa, iż księga powinna definitywnie się zamknąć i dlatego nie podoba im się epilog. Według mnie wszystko co trzeba się tam znalazło. Finał był genialny. :)

17.05.2011 09:51
Mutant z Krainy OZ
22
odpowiedz
Mutant z Krainy OZ
194
Farben

Po raz kolejny musiałbym na ciebie wylać wiadro miodu, ale już Mortenpl to zrobił ;)

Wypunktowanie wielu błędów i jednoczesne wzięcie ich pod uwagę przy ocenie nie każdemu się udało podczas recenzji tej gry, rozumiem, że patriotyzm itd, ale bez przesady.
Nie jestem zainteresowany zupełnie kupnem Wiedźmina, nie gram w rpg fantasy, jednak recenzję czytało się bardzo fajnie, dowiedziałem się wszystkiego co chciałem, nie było przesadnego podniecania się i dwóch punktów do oceny gratis za polskie pochodzenie gry.
Bardzo dobrze, że gamplay powstał, bo tak to zmuszony byłbym do recenzji oficjalnej ;)

17.05.2011 09:58
James_007
23
odpowiedz
James_007
160
Septimus

@mortenpl
podpisze się pod twoim zdaniem ;)

Póki co po grze w Wiedźmaca 2 ok. 2,5h zdecydowanie denerwowała mnie walka, brak mozliwosci skakania, brak dobrego autotargetowania wrogów, jesli odpalilo sie odpowiedzi podczas rozmowy z Roche w innej niz sugerowana kolejnosc to podpowiedzi tutorialowe, ktore by sie przydaly niestety sie nie pojawialy
w ogole jednym z najwiekszych minusow jest niemoznosc zmainy ustawien graficznych z poziomu gry oraz brak mozliwosci operowania klawiaturą w menu, czyli np. przy smierci nie moge strzalkami wybrac Tak/nie tylko musze wszystko myszka wybierac
to samo tyczy sie opcji dialogowych... w DA2 bez porblemu mozna bylo klawiatura operowac dzieki czemu o wiele wygodniej sei gralo

17.05.2011 10:19
24
odpowiedz
smalczyk
30
Senator

Biorąc pod uwagę wyliczenia plusów i minusów przez autora wystarczy poczekać pół roku , podobnie jak w przypadku jedynki, na łatki wszelakiej masci, i spokojnie będzie można podwyższyć ocenę o pół, albo i cały punkcik.

Co też ja mam zamiar uczynić :)

17.05.2011 10:51
25
odpowiedz
LooZ^
111
Legend

smalczyk: Kup teraz i pograj bo jestem pewny ze juz teraz bedziesz mial ogrom przyjemnosci z gry, a za pol roku zagrasz jedna z innych drog ;) Jedna z norweskich gazet dala 10/10 mimo, ze napisala ze to nie gra perfekcyjna, ale gra w ktorej z kazdego milimetra swiata wycieka poczucie, dazenia przez developerow do perfekcji ;)

17.05.2011 11:32
26
odpowiedz
smalczyk
30
Senator

Looz ---> najpierw to muszę albo ściągnąć pirata, albo pożyczyć o znajomków, bo skoro CDP nie kwapi się z wydaniem dema, to jakos musze przetestować czy w ogóle mi sprzęt gre udźwignie.

A póki co i tak w kolejce lezy Drakensang 2, New Vegas i wciąż niedokończony ME2 - lista zaległości robi się coraz dłuższa :)

17.05.2011 11:52
27
odpowiedz
capicho
60
Konsul

smalczyk - mnie ME 2 zupelnie nie przypadł do gustu.. nie wiem co ludzie widzą w tej grze

17.05.2011 12:06
28
odpowiedz
smalczyk
30
Senator

capicho ----> mnie też nie powalił - ale że skończyłem jedynkę to jestem ciekaw jak się dwójka zakończy

17.05.2011 12:26
29
odpowiedz
zajęty
8
Legionista

Już nie mogę się doczekać, aż zagram. Swoją drogą wszyscy piszą że walka trudna, a UVI pisze że łatwa, niezły wymiatacz widocznie ;D

17.05.2011 12:29
30
odpowiedz
smalczyk
30
Senator

Własnie dlatego nie brałem pod uwagę poruszanych kwestii łatwej walki - bo ja jestem pewien, że mnie będzie frustrowała jej trudnosć, jako ze nie znoszę naparzanek w erpegach (dla mnie osobiście spokojnie mogli zostawić system walki z jedynki).

17.05.2011 12:35
31
odpowiedz
gladius reloaded
0
Generał

Pewnie dla osób przyzwyczajonych do gry padem walka za jego pomocą jest łatwiejsza, niż na klawiaturze.

17.05.2011 13:23
James_007
32
odpowiedz
James_007
160
Septimus

uvi mowi, ze poczatkowo jest trudna, a później po dopakowaniu zdlonsoci nie sprawia juz zadnych problemow

17.05.2011 13:56
Mitvoh
33
odpowiedz
Mitvoh
19
Pretorianin

... ale kiedy zapowiedzą go na KONSOLE ?! ...

17.05.2011 14:01
_Luke_
34
odpowiedz
_Luke_
208
Death Incarnate

[33] patrzac na to jak ta gra wyglada (interfejs, 16:9) to mysle ze szybko

17.05.2011 15:13
Harry M
35
odpowiedz
Harry M
132
Master czaszka

Gra się instaluje.

17.05.2011 15:38
36
odpowiedz
ozoq
59
Generał

U.V.Impaler
Masz jako avatar okladke gre z serii Arkham Horror (Dunwich?). Interesujesz sie grami planszowymi? Ja od niedawna, mam tez wyzej wymieniony egzemplarz. Jesli moje podejrzenia sa prawdziwe moze napisalbys artykul o grach planszowych na gameplay.pl? Sam wiesz jak to srodowisko cierpi z braku popularnosci i postrzegania jako gry dla malych dzieci, czyli z takimi problemami z jakimi borykaly sie w Polsce gry wideo. Sam chetnie przygotowalbym taki artykul gdyby mial szanse na publikacje.

17.05.2011 17:12
szymonmac
37
odpowiedz
szymonmac
84
g_saberRealisticCombat 3

Taki hype na tego Wiedźmina, a ja nawet nie miałem okazji, żeby skończyć pierwszą część :p

Swoją drogą gra zbiera naprawdę dobre opinie. Z 90 ocen użytkowników, aż 86 jest pozytywnych.

17.05.2011 18:42
Radanos
😒
38
odpowiedz
Radanos
83
Tytanowy Janusz

Najgorsze wcale nie jest słabe zakończenie (jeśli naprawdę takie jest), a brak możliwości wyłączenia cieni. Najbardziej zasobożerny efekt, a ostatnio coraz częściej deweloperzy uniemożliwiają nam go wyłączenie ;(

17.05.2011 18:47
Pan Dzikus
39
odpowiedz
Pan Dzikus
140
Generał

Myślałem, że walka w Wiedźminie 2 będzie bardziej skomplikowana, że będzie taka jak w slasherah gdzie mamy znacznie więcej ciosów wyprowadzanych kombinacjami ciosów podstawowych typu: słaby - mocny - słaby. Powinni tak właśnie zrobić w następnej części. Olać myszy. Niech sobie ludzie pokupują joypady. Niemożność skakania i poruszanie się korytarzami to też badziew osłabiający wgłębienie się w świat gry.

Nie zmienia to jednak faktu, że Wiedźmin 2 na całym świecie na wszystkich platformach w ciągu dwóch lat od premiery sprzeda się w minimum 6 mln egzemplarzy.

Mam nadzieję ,że CDP zrobi kiedyś symulator wiedźmina rozgrywający się w złotej dla wiedźminów erze, w którym utworzymy własnego wiedźmina i wyruszymy w świat tępić potwory. Chciałbym, żeby to była gra równie bezkompromisowa co niegdyś Robinson's Requiem czy Deus.

17.05.2011 18:57
dzony600
😁
40
odpowiedz
dzony600
41
ru ru ru rurkowców

zaraz patriotyczny gracze cię zjedzą! dałeś 8,5 dla "gry roku"?!

17.05.2011 20:18
41
odpowiedz
zanonimizowany639270
31
Generał

Mnie zmiażdzyło. Postarali się naprawdę, to już nie Wiedźminek tylko porządna produkcja. Fajne lokacje i wreszcie po spędzeniu 40 godzin w jednej norze (Kirkwall w DA2) mogę poczuć przygodę jaką niesie za sobą eksploatowanie świata w Wiedźminie 2. Ocenka myślę na tą chwilę adekwatna :) chociaż po naprawieniu drobnych mankamentów spokojnie dałbym jej 90/100.

17.05.2011 20:19
42
odpowiedz
capicho
60
Konsul

szymonmac - ale wiesz, że to pracownicy cd projektu nabijają te punkty:P?

17.05.2011 22:09
helias16
43
odpowiedz
helias16
82
Glorious PC gamer

wow UVI chyba grał od premiery(EK) 24h/dobre, nieźle, recenzji nie czytam bo gre kupiłem i nie potrzebuję żadnych spoilerów;)

18.05.2011 01:57
44
odpowiedz
diseasex
62
Konsul

kurde drogi kolego redaktorze pisz ze spoiler alert!!!!

18.05.2011 03:01
45
odpowiedz
polik50
27
Pretorianin

No i w końcu porządna recenzja, a nie orgazmy. Jedynka była tak biedna, ze szok i ratowało ja tylko to, ze była grą polską i nazywała się "Wiedźmin". Poza tym trochę ostudziło mój zapal to, ze kiedy atakujemy przeciwnika to wiedźmin robi doskok. Przecież to całkowicie pieprzy system walki. Bez tego mógłbyś machać mieczem ale być za daleko od przeciwnika żeby trafić, a tak to o kant dupy rozbić taki system.

18.05.2011 08:42
_Luke_
46
odpowiedz
_Luke_
208
Death Incarnate

Zdecydowanie blizej prawdy w swojej ocenie jest UVI niz Verminus ze swoim 9.5 i achami/ochami. Gra jest calkiem dobra, ale do tych masowo wystawianych przez firme PRowa i fanbojow 10tek na metacrytics sporo brakuje. Osobiscie najbardziej boli mnie liniowa konstrukcja poszczegolnych poziomow, bo tego w patchach sie nie skoryguje.

Szkoda, ze grajac w nia, da sie tak mocno wyczuc nieuchronnie zblizajacy sie news o wersji na konsole, bo gra miala byc w pierwszej kolejnosci pisana pod PC a nie jest (caly interfejs zbudowany pod pada, obraz w jedynie slusznym formacie 16:9, brak praktycznie jakichkolwiek ustawien z poziomu gry itd.). Jedyne stricte PCtowe rozwiazanie zastosowane w tej grze to DRM...

18.05.2011 21:53
matiyyy
👎
47
odpowiedz
matiyyy
22
Pretorianin

Jak zawsze zaniżyliście tylko ocenę gry, co za tłuk was na gry-online nazwał "ekspertami". Wasze recenzję to czysta kpina, nie jesteście rzetelnym i wiarygodnym źródłem informacji. W jednych recenzjach wyolbrzymiacie niewielkie wady, a w drugich nie zauważacie sporych wad !

18.05.2011 22:07
Darth Mario
48
odpowiedz
Darth Mario
54
Pretorianin

Recenzja niezwykle przypadła mi do gustu, merytoryczna, treściwa, "konkretna", jeśli można to tak ująć. Bo, że Wiedźmin jest zbawicielem polskiego gamingu i tak dalej, słyszałem od kilku ładnych miesięcy, takoż o bogatej, pozbawionej stereotypowych podziałów na dobro i zło fabule, jak też nietuzinkowych postaciach. Mimo wszystko gra jak gra, idealna być nie może. Przyznac więc muszę, stety-niestety, że ten tekst, w porównaniu do wielu innych jakie na temat produkcji przyszło mi czytać, w tym też do "oficjalnej" recki GOL, był dla mnie najbardziej informatywny. W grę na razie nie grałem i pewnie prędko nie zagram (jestem gdzieś w środku jedynki, w kolejce czekają oba Mass Effecty, dociągnięcie Morrowinda), ale w końcu byłem w stanie wyrobić sobie nieco szerszy pogląd, wiedząc, z czym mi się kiedyś przyjdzie zmierzyć, o ile część rzeczy nie zostanie zniwelowana przez patche. Tak więc, choć z grą kontaktu nie miałem, śmiem twierdzić, że recenzja została napisana, a ocena wystawiona bardzo rzetelnie. Nie chodzi o sam fakt obniżenia jej w stosunku do opiewających Wieśka 9,5 w skali nie-Beauforta, ale o to, że widzę z czego ta ocena wynika i jest ona dla mnie uzasadniona, bez podcierania się wyświechtanym gamingowym patriotyzmem, którego obydwu częściom Two Worlds i innych gier polscy recenzenci pożałowali. I bardzo dobrze, bo ocena gry ma być przede wszystkim podsumowaniem jej techniczno-merytorycznej prezencji, nie laurką za promowanie kraju nad Wisłą. Nie mam oczywiście na myśli, że ocena Verminusa, CDA itd. itp. jest wystawiona za "polskość", ale nie ukrywam, że czuć w tym leciutkie faworyzowanie ;) Każdej grze należy się trochę miodu i trochę wrzodu, w proporcach zasłużonych rzecz jasna. W każdym bądź razie tekst jest dla mnie jak najbardziej w porządku, czekam na wiedźminowy tekst związany bardziej z tematyką bloga, czyli jakaś szersza opinia na temat soundtracku :)

19.05.2011 11:59
Nerka
😃
49
odpowiedz
Nerka
103
Generał

Nie no muszę mieć tą grę!

18.06.2011 11:13
marcinos709
50
odpowiedz
marcinos709
31
Konsul

Świetna recenzja, dla mnie to własnie UV na GOL-u pisze najlepsze artykuły.

gameplay.pl UV ocenia grę Wiedźmin 2 Zabójcy królów