Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

gameplay.pl Producencie/wydawco! Zawaliłeś? Weź przykład ze Stardocka i przeproś!

03.09.2010 20:02
zarith
📄
1
zarith
223

warto poza tym wspomniec, że gra została w ciągu tego tygodnia popatchowana na tyle, że w ostatnim review dla pc gamer uk zdobyła ocenę 70/100 (recka na podstawie wersji 1.06, dostępna jest juz 1.07). jakichkolwiek psów by nie wieszac na stardocku, trzeba im przyznac że się naprawdę starają. poza tym, frogboy obiecał że kolejne patche będą zmieniały mechanikę gry w sposób zasadniczy, oraz obiecał darmowe pierwsze rozszerzenie - i jak sam powiedział, będzie to rozszerzenie o rozmachu wykraczającym poza zaledwie nową kampanię - raczej cos w stylu dark avatar czy twilight of the arnor do galactic civilizations 2, czyli porządny oldschoolowy add-on rozszerzający grę w wielu aspektach.

ja osobiscie elementala jeszcze nie kupiłem, ale z pewnoscią to zrobię - prawdopodobnie po patchu 1.1 zapowiedzianym na ten miesiąc.

03.09.2010 21:03
jiker
2
odpowiedz
jiker
118
Gladiator

GRYOnline.plTeam

zarith --> Fakt, Stardockowi należy się uznanie. Firma wykonała kawał dobrej roboty, by zmazać plamę. Nie zmienia to jednak faktu, że nawet Wardell autentycznie skrytykował siebie i swój zespół za to, że z jakiejś niezrozumiałej przyczyny wypuścili na rynek tak niedopracowaną grę. Im jest po prostu wstyd. To sytuacja praktycznie niespotykana w branży rozrywkowej :).

Dlatego też uważam, że takich firm jak Stardock - oddanych fanom i traktujących ich z należytym szacunkiem - jest zbyt mało. Mam jednak nadzieję, że przypadek tej firmy pomoże zrozumieć innym w czym rzecz.

gameplay.pl Producencie/wydawco! Zawaliłeś? Weź przykład ze Stardocka i przeproś!