Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Age of Empires III - v.1.1 - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Age of Empires III z gatunku Gry Strategiczne w wersji v.1.1 na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku426,8 MB

data aktualizacji20 października 2005

pobrań31987

pobrań (7 dni)42

Pobierz plik za darmo
Age of Empires III demo v.1.1 - Darmowe Pobieranie | GRYOnline.pl

Trzecia część znakomitego cyklu strategii czasu rzeczywistego nieustannie rozwijanych od roku 1997 przez zespół Ensemble Studios. Akcję pierwszej części tej serii osadzono w starożytności, zaś drugiej w średniowieczu. Ta odsłona pozwala nam na uczestniczenie w kilkusetletnim podboju Ameryki, czyli mniej więcej w okresie zamykającym się w ramach od XVI do XIX wieku. Autorzy wybrali taki, a nie inny okres historyczny nie tylko dlatego, że stanowi kontynuację tego co widzieliśmy w poprzednich częściach. Wpływ na taką decyzję miał też fakt, iż była to era niespotykanego dotąd rozwoju militarnego i technologicznego. Na samym jej początku nadal dominowały wojska uzbrojone na średniowieczną modłę, tj. w piki, kusze itp., zaś z biegiem czasu pola bitew wypełniły formacje używające wszelakiego rodzaju broni palnej, począwszy od muszkietów, a skończywszy na działach.

Uwaga: Nowa, pozbawiona wielu pierwotnych błędów, wersja demo gry. Zawiera ona tryb skirmish mode oraz dwie mapy z kampanii jednoosobowej.

  • data aktualizacji: 20 października 2005
  • kategoria gry: Strategiczne
  • rozmiar pliku: 426,8 MB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl