Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Colin McRae Rally 2005 - Unlocker - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Colin McRae Rally 2005 . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku4,7 KB

pobrań26285

pobrań (7 dni)35

data aktualizacji19 października 2005

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Aby zyskać dostęp do wszystkich zawartych w grze tras, samochodów oraz bonusów, wystarczy wgrać plik z archiwum do folderu ColinMcRaeRally2005\SG\, zastępując znajdujący się tam oryginał. Później włączamy grę, wybieramy dowolny samochód i trasę oraz rozpoczynamy faktyczne zmagania.

  • data aktualizacji: 19 października 2005
  • kategoria gry: Wyścigi
  • rozmiar pliku: 4,7 KB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.