Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Codename: Outbreak - Unlocker - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Codename: Outbreak . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku168,5 KB

data aktualizacji19 października 2005

pobrań2779

pobrań (7 dni)2

Pobierz plik za darmo

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Wszystkie dostępne w archiwum pliki rozpakowujemy do folderu savegames, który znajduje się w katalogu z zainstalowaną grą. W ten sposób zyskujemy dostęp do wszystkich misji zawartych w programie.

  • data aktualizacji: 19 października 2005
  • kategoria gry: Akcji
  • rozmiar pliku: 168,5 KB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl