Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Chaos League - Unlocker - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Chaos League . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku5,5 KB

pobrań1320

pobrań (7 dni)0

data aktualizacji12 października 2005

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Rozpakuj pliki do folderu z zainstalowaną grą, pamiętając oczywiście wcześniej o zrobieniu kopii zapasowych dotychczasowych save'ów. Teraz uruchom grę i wybierz opcję Scenario z menu głównego, a powinieneś zyskać dostęp do wszystkich 10 poziomów.

Save'y działają z wersjami v1.01, v1.07 (i nowszymi) gry.

  • data aktualizacji: 12 października 2005
  • kategoria gry: Sportowe
  • rozmiar pliku: 5,5 KB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Pliki do gry Chaos League

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

Chaos League - Unlocker trainer 5,5 KB 2005.10.12 1,3K 0