Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Glider: Collect'n Kill - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Glider: Collect'n Kill z gatunku Gry Zręcznościowe na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku114,4 MB

data aktualizacji6 października 2005

pobrań1260

pobrań (7 dni)1

Pobierz plik za darmo

Klasyczna strzelanina 3D, w której gracz wciela się pilota futurystycznej maszyny latającej. Gra ma miejsce w odległej przyszłości, a na wszystkich śmiałków czekają tu niebezpieczne walki, loty i pościgi za przeciwnikami.

Wraz z upływem lat technologia rozwinęła się, ludzie dotarli do kolejnych rejonów kosmosu i odkryli jego tajemnice. Musieli sobie uświadomić, że nie są koroną stworzenia i oprócz nich wszechświat zamieszkują także inne istoty. Doczekaliśmy się więc czasów, gdzie ludzie współistnieją z innymi nacjami, a nadzór nad ogromnymi połaciami kosmosu sprawuje Alians powołany za porozumieniem wszystkich gatunków. W celu umożliwienia sprawiedliwej i zgodnej z duchem olimpijskim rywalizacji pomiędzy planetami, zdecydowano się uruchomić Oficjalną Ligę, która dla sportowców i dla widzów stała się wydarzeniem niemal mistycznym. Teraz i Ty masz okazję zasiąść za sterami przepięknej maszyny i zmagać się z najlepszymi.

Uwaga: Demo zawiera tryb single i multiplayer, jeden poziom, dwa szybowce do wyboru oraz wszystkie bronie jakie znajdą się w pełnej wersji gry.

  • data aktualizacji: 6 października 2005
  • kategoria gry: Zręcznościowe
  • rozmiar pliku: 114,4 MB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl