Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

ZAX: The Alien Hunter - +4 Trainer - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry ZAX: The Alien Hunter . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku14,7 KB

pobrań4410

pobrań (7 dni)4

data aktualizacji11 października 2001

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Wypakuj plik, najlepiej do folderu z zainstalowaną grą. Trainer musi działać z nią równolegle, dlatego gdy uruchomisz grę, naciśnij klawisze [Alt] + [Tab], aby wrócić do Windowsa, uruchom trainer, ustaw co potrzebujesz i używając tych samych klawiszy wróć do gry.

Podczas rozgrywki możesz używać następujących klawiszy:

[1] – zdrowie

[2] – energia

[3] – tarcza

[4] – kryształy

Uwaga: Trainer działa wyłącznie z wybranymi wersjami gry.

  • data aktualizacji: 11 października 2001
  • kategoria gry: Przygodowe
  • rozmiar pliku: 14,7 KB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Pliki do gry ZAX: The Alien Hunter

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

ZAX: The Alien Hunter - +4 Trainer trainer 14,7 KB 2001.10.11 4,4K 4