Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Throne of Darkness - +2 Trainer - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Throne of Darkness . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku199 KB

data aktualizacji11 października 2001

pobrań4912

pobrań (7 dni)9

Pobierz plik za darmo

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Trainer:

Jest to programik który musi działać razem z grą. Gdy uruchomisz grę użyj klawiszy ALT+TAB i przełącz się do Windows uruchom trainera, ustaw co potrzebujesz następnie używając tych samych klawiszy wróć do gry.

F9 – nieograniczone zdrowie

F10 – nieograniczona mana

Nie zamykaj trainera dopóki nie zamkniesz gry.

Trainer jest przeznaczony do konkretnej wersji gry.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl