Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Football Manager 2006 - Strawberry - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Football Manager 2006 z gatunku Gry Sportowe w wersji Strawberry na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku394,1 MB

pobrań2739

pobrań (7 dni)4

data aktualizacji30 września 2005

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Football Manager 2006 to najnowsza odsłona managera piłkarskiego rodem z zespołu Sports Interactive, czyli de facto kolejna wersja rozwojowa legendarnego Championship Managera (po rozstaniu SI z Eidosem ten drugi zatrzymał prawa do nazwy, pierwszy zaś cały engine gry). Tytuł ten wnosi kilka zmian na lepsze względem ostatniej części cyklu. Pierwszą nowością jest opcja negocjacji kontraktów menedżerskich. Teraz uzgadniamy z pracodawcami warunki umów i możemy żądać nieziemskich tygodniówek czy wieloletnich kadencji. Jeśli za bardzo naciskamy w pertraktacjach, prezes mówi nam „nie” i szukamy kolejnych ofert na rynku pracy. Nic nie stoi też na przeszkodzie by przekonać zarząd do przydzielenia nam dodatkowych funduszy na gaże dla graczy lub transfery czy do rozbudowy stadionu.

Uwaga: Jest to edycja „truskawkowa” dema, która może pochwalić się obecnością szesnastu lig oraz ośmiu wersji językowych.

  • data aktualizacji: 30 września 2005
  • kategoria gry: Sportowe
  • rozmiar pliku: 394,1 MB