Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Red Shark 2 - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Red Shark 2 z gatunku Gry Zręcznościowe na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku140 MB

data aktualizacji19 września 2005

pobrań3251

pobrań (7 dni)1

Pobierz plik za darmo

Druga część gry zręcznościowej, w której pilotując nowoczesny śmigłowiec KA50 zmienialiśmy przebieg II Wojny Światowej. Red Shark 2 ideologicznie w żaden sposób nie różni się od swego poprzednika i nadal jest dynamiczną strzelaniną, która ma przede wszystkim bawić.

Jak się okazuje nasze działania w części pierwszej, mimo iż pozornie zakończyły się sukcesem (tj. podróż w czasie i wsparcie Aliantów w walce z III Rzeszą), to dość niespodziewanie wpłynęły na przyszłe wydarzenia. Otóż nasza maszyna bojowa z przyszłości zainspirowała młodego niemieckiego fizyka, Hansa Hossmana, do stworzenia machiny do podróży w czasie. Ukończył on swoje dzieło już po zakończeniu IIWŚ i rzecz jasna usiłuje wykorzystać ją do zmiany przebiegu tego konfliktu. Jednakże „Planetarna Organizacja Antyterrorystyczna” powołana do życia w roku 2013 wykryła niebezpieczną próbę ingerencji w dzieje naszej planety i przedsięwzięła kroki zaradcze. Oznacza to, że znowu mamy okazję wpłynąć na losy wojny i świata.

Uwaga: Demo zawiera dwie misje (Air Hunting i Four Airdomes). Pozwala na sterowanie następującymi śmigłowcami: Apache, Hokum i Tiger.

  • data aktualizacji: 19 września 2005
  • kategoria gry: Zręcznościowe
  • rozmiar pliku: 140 MB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl