Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Rome: Total War - Barbarian Invasion - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Rome: Total War - Barbarian Invasion z gatunku Gry Strategiczne na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku220,4 MB

data aktualizacji8 sierpnia 2005

pobrań5775

pobrań (7 dni)13

Pobierz plik za darmo

Pierwszy dodatek do utytułowanej gry strategicznej Rome: Total War. Jak sugeruje to tytuł - Barbarian Invasion - koncentruje się on na bardzo niekorzystnym dla Imperium Rzymskiego okresie pomiędzy 363 a 476 rokiem naszej ery, czyli po śmierci ostatniego władcy zjednoczonego Rzymu. Wówczas to wielkie i potężne państwo rozpadło się na dwie części, tj. Imperium Zachodnie rządzone z Rzymu oraz Wschodnie Imperium z siedzibą władz w Konstantynopolu. Jakby nie dość tego na terenie Europy znacznie wzrosło zagrożenie ze strony plemion barbarzyńskich, a na wchodzie wyrosła wrogo nastawiona potęga w postaci Imperium Perskiego.

Uwaga: Demo oferuje tutorial i dwie bitwy: Pola Katalaunijskie i Badon Hill (jedna z nich toczy się w nocy). Fani serii po zainstalowaniu ważącego 220 MB programu, mogą zobaczyć m.in. szeroką gamę nowych jednostek, w tym barbarzyńskich wojowników posiadających umiejętności przeprawy rzek wpław.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl