Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Conspiracy: Weapons of Mass Destruction - +5 trainer - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Conspiracy: Weapons of Mass Destruction . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku55,8 KB

data aktualizacji9 czerwca 2005

pobrań1262

pobrań (7 dni)1

Pobierz plik za darmo

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Wgraj trainera do katalogu, w którym jest zainstalowana gra, uruchom go, a następnie uruchom samą grę. Podczas rozgrywki skorzystaj z poniższych klawiszy:

F1 - nieograniczona ilość życia

F2 - nieograniczona ilość amunicji

F3 - „super celność”

F4 - przeciwnicy nie strzelają

F5 - jedno trafienie wystarczy aby zabić

  • data aktualizacji: 9 czerwca 2005
  • kategoria gry: Akcji
  • rozmiar pliku: 55,8 KB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl