Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Battlefield 3 - FOV Tool (Widescreen Fixer) v.3.4 r737 (SP only) - Mod do gry - Download

Plik FOV Tool (Widescreen Fixer) v.3.4 r737 (SP only) to modyfikacja do gry Battlefield 3 z gatunku Gry Akcji. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku1,9 MB

pobrań557

pobrań (7 dni)1

data aktualizacji5 lipca 2021

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Battlefield 3 mod FOV Tool (Widescreen Fixer) v.3.4 r737 (SP only)

FOV Tool (Widescreen Fixer) to narzędzie do gry Battlefield 3 której autorami są David Rudie/Dopefish. Jeśli projekt przypadnie Ci do gustu to warto rozważyć wsparcie jego twórców za pośrednictwem PayPala.

Opis:

Projekt pozwala nam swobodnie skonfigurować szerokości pola widzenia (ang. Field of View/FOV) w trybie singleplayer gry Battlefield 3.

UWAGA: NIE UŻYWAJCIE TEGO MODA W ROZGRYWKACH ONLINE!!! Gra może go rozpoznać jako cheata i dać Wam Ban.

Instrukcje:

Wypakuj archiwum i uruchom „Widescreen Fixer.exe”. W sekcji „Select Game” z rozwijanego menu wybierz Battlefield 3. Obok masz ikonę koła Zembatego, kliknij na nią. To otworzy menu gry. Odznacz „Automatically detect Aspect Ratio” i wpisz jakie FOV chcesz. Kliknij „Save Settings” a potem „Close Window”

Powrócisz to głównego okna Widescreen Fixera. Wejdź w zakładkę „Settings”. Na samym dole zaznacz „Control”, „Alt” lub „Shift”. Potem kliknij na pustą sekcję obok i wciśnij wybrany przez siebie klawisz. W ten sposób skonfigurujesz skrót klawiszowy aktywujący poprawkę. Przykładowo, jeśli zaznaczysz ALT, a w pustej sekcji podasz „p” to fix aktywowany będzie skrótem ALT-

Uruchom potem grę i aktywuj skrót klawiszowy. Możesz potem zminimalizować grę do pulpitu i zerknąć na okno „Widescreen Fixer.exe” w zakładce „Main” w sekcji „ Fix Enabled” powinno być „yes” jeśli poprawka została właściwie aktywowana.

  • data aktualizacji: 5 lipca 2021
  • kategoria gry: Akcji
  • rozmiar pliku: 1,9 MB

Pliki do gry Battlefield 3

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

Battlefield 3 - BF3 Language Changer mod 50,6 KB 2022.10.15 261 57
Battlefield 3 - FOV Tool (Widescreen Fixer) v.3.4 r737 (SP only) mod 1,9 MB 2021.07.05 556 1