Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Mass Effect - MERLIN (Mass Effect Restored Light & Illumination Natively) v.1 - Mod do gry - Download

Plik MERLIN (Mass Effect Restored Light & Illumination Natively) v.1 to modyfikacja do gry Mass Effect z gatunku Gry RPG. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku166,6 MB

pobrań128

pobrań (7 dni)3

data aktualizacji20 kwietnia 2021

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Mass Effect mod MERLIN (Mass Effect Restored Light & Illumination Natively) v.1

MERLIN (Mass Effect Restored Light & Illumination Natively)  to mod do Mass Effect, którego autorem jest Catachrism.

Opis:

Pecetowa wersja Mass Effect ma wiele problemów graficznych, które nigdy nie zostały oficjalnie poprawione. Ten mod to zmienia.

MERLIN oferuje m.in.:

  1. Aktywuje dynamiczne oświetlenie i efekty post-processingowe. Oba te elementy z jakiegoś powodu na PC były mocno uproszczone w porównaniu do wersji gry z Xboksa 360. Z modem wydanie pecetowe pod tymi względami staje się równie dobre co konsolowe
  2. Poprawki błędów, które powodowały niewłaściwie wyświetlanie się modeli postaci. Np. w przypadku doktor Chakwas nie ładowany był bardziej szczegółowy model podczas rozmów, podobny problem występował w większości scen seksu, przez co postacie prezentowały się gorzej niż powinny.
  3. Naprawiono błędy w efektach odbić.
  4. Usunięto nieścisłości w modelach postaci. Przykładowo, Ashley standardowo ma trochę inną zbroje podczas rozgrywki niż w pre-renderowanych filmikach.

Instrukcje:

Wypakuj archiwum do folderu z grą i uruchom MassEffectModder.exe. Ten program to installer, który zainstaluje mody wchodzące w skład MERLIN. Pozwala także niektóry z nich pominąć, jeśli macie takie preferencje.

  • data aktualizacji: 20 kwietnia 2021
  • kategoria gry: RPG
  • rozmiar pliku: 166,6 MB