Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Tales of Maj'Eyal - Tales of Maj'Eyal v.1.7.3 - Pełna wersja gry - Download

Pobierz i zagraj za darmo i legalnie w pełną wersję gry Tales of Maj'Eyal z gatunku Gry RPG w wersji Tales of Maj'Eyal v.1.7.3 na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuPełna wersja gry

rozmiar pliku487,4 MB

pobrań370

pobrań (7 dni)2

data aktualizacji9 czerwca 2021

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Tales of Maj'Eyal gra Tales of Maj'Eyal v.1.7.2

Tales of Maj’Eyal to darmowa gra na modelu open-source, którą opracował Nicolas Casalini. Jeśli produkcja przypadnie Ci go gustu to Warto rozważyć wsparcie tworzącego ją zespołu za pomocą datku lub Patreona. Godna polecenia jest również komercyjna wersja projektu, którą można kupić na Steamie.

Opis:

Produkcja przenosi nas do świata fantasy. Tales of Maj’Eyal to RPG typu roguelike z turowym system walki. Świat generowany jest losowo, więc za każdym razem czekają na nas nowe wyzwania. Podczas zabawy eksplorujemy krainę, zabijamy wrogów i rozwijamy bohatera.

Grafika jest prosta, ale nie przeszkadza grze w budowaniu wyśmienitego klimatu. Główną zaletą Tales of Maj’Eyal jest jednak rozgrywka. System walki ma masę głębi, podobnie jak mechanika rozwoju postaci. Do tego oferuje bogatą zawartość. W sumie wszystko to składa się na jeden z najlepszych przedstawicieli tej kategorii.

  • data aktualizacji: 9 czerwca 2021
  • kategoria gry: RPG
  • rozmiar pliku: 487,4 MB

Pliki do gry Tales of Maj'Eyal

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

Tales of Maj'Eyal - Tales of Maj'Eyal v.1.7.3 gra 487,4 MB 2021.06.09 368 2